FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Dolenc

Post by Dolenc » 29 Sep 2008, 12:07

Meni je prejako bilo, samo je na kraju pive sfalilo taman dok sam se zagrijal... :roll
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 12:18

Dolenc wrote:Meni je prejako bilo, samo je na kraju pive sfalilo taman dok sam se zagrijal... :roll
pa nije falilo pive samo je trebalo skočit do frižidera... ja se sjećam da sam po odlasku, a bili smo među zadnjima, taman krenuo otvarati novu pivu...
još jednom isprika danku i tatku što ih ujutro nije dočekala kava i doručak kako to običava pravi domaćin ali :-p maligani su mi oduzeli posljednje atome snage... toliko sam se utopio u toj pivi da mi se nije dalo složit krevet nego sam spavao pola na fotelj, pola na stolu... osjećaj je kao kad prenoćiš u pritvoru... :-(
istra ti materina!
User avatar
Aries
Has been
Has been
Posts: 12147
Joined: 07 Aug 2002, 14:12
PSN: Ariesinho
Location: Gangsta's Paradise

Post by Aries » 29 Sep 2008, 12:26

Kalach wrote:osjećaj je kao kad prenoćiš u pritvoru... :-(
znači, imaš iskustva?
Eu não tenho que mostrar nada a ninguém. Não há nada a provar.
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 29 Sep 2008, 12:29

zaboravih
čestitke zbornaji i chopi na rutinski uzetom turniru :hatsoff
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 12:30

i još nešto... ne mogu se oteti dojmu te odgovorno tvrdim da bi u paru sa ixom sa 100% sigurnošću osvojio turnir... nogomet koji smo prikazali po zatvaranju fojbe, kombinatorika i vic kako bi zbornaja rekao nije viđen za vrijeme fojbe... ne samo to, nego jednostavno nitko nas nije mogao dobiti...

ako će djiki hvaliti benxa ja ulažem prigovor... onako lošu predstavu na malom nogometu nismo očekivali od golmana njegovog renomea... svi znamo kako je benx branio, uklizavao u igrače, kakav je bio 1 na 1... i otkud mu nadimak benx tako da mi jednostavno nije jasan onakav nastup...
neću ni spominjati šta sam proživljavao na pariće... :-(
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 12:43

u 20:00 časova kad je službeno trebala biti otvorena fojba ispostavilo se da se djiki nije pobrinuo za 2. multitap i onda legendarna izjava zagija...

"tek sam sad skužio da nešto ne valja kad sam na djikiju oči od bambija..."

i onda dok je djiki išao u trst po multitap :-D zove ga zagi i govori da se ekipa iz zagreba diže sa stola jer fojba jako neozbiljna djiki najednom počinje mucati a kaže zagi da se i preko mobitela osjetio miris kakice... :DD

osim što smo došli predzadnji i što smo popušili u malom nogometu ostalo je bilo savršeno i čestitke svima pa čak i zagiju...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 12:44

Kalach wrote:u 20:00 časova kad je službeno trebala biti otvorena fojba ispostavilo se da se djiki nije pobrinuo za 2. multitap i onda legendarna izjava zagija...

"tek sam sad skužio da nešto ne valja kad sam na djikiju vidio oči od bambija..."

i onda dok je djiki išao u trst po multitap :-D zove ga zagi i govori da se ekipa iz zagreba diže sa stola jer fojba jako neozbiljna djiki najednom počinje mucati a kaže zagi da se i preko mobitela osjetio miris kakice... :DD

osim što smo došli predzadnji i što smo popušili u malom nogometu ostalo je bilo savršeno i čestitke svima pa čak i zagiju...
istra ti materina!
reds

Post by reds » 29 Sep 2008, 12:53

ant wrote:
djiki wrote:Treca afera je bila djikijeva makinacija koja je uspjela skuhat ZG jazavce da uzmu Palmeiras i da ga otmu pred nosom paru Kalach&Benx
:-st Ne znam je li tvoja makinacija ili nekoga drugoga ali priznajem da smo bili pod dojmom domacinstva da ni jednog trenutka nismo pomislili kako sulfliranja za odabir Palmeriasa nisu bila dobronamjerna. Sjecamo se i Zbornajinog drukanja za tu momcad losiju od prosjeka, a kad nismo prokljuvili ni vjecitog fair-play igraca onda mozete shvatiti koliko smo bili impresionirani.

Kalach&Benx sry :joint trebali ste reci. Draga srca bi vam prepustili ekipu kao sto smo i Zagiju prepustili River Plate.


Ekipi iz Umaga, Pule i drugih okolnih gradova (di je ono Kalach? :-D) :klanjam :klanjam :klanjam

Posebno pozdravljam Djikija koji se trosio cijeli dan i noc da bi nama bilo bolje, a cujem i da se uredio sto inace radi samo kad nadje djevojku :jupiiii. Vjecito zahvalan Reedsu i suprugi mu na sjajnom gostoprimstvu :bravoo
Hvala svima vama što ste uveličali ovu našu fojbu... :-D
reds

Post by reds » 29 Sep 2008, 12:56

Kalach wrote:
Dolenc wrote:Meni je prejako bilo, samo je na kraju pive sfalilo taman dok sam se zagrijal... :roll
pa nije falilo pive samo je trebalo skočit do frižidera... ja se sjećam da sam po odlasku, a bili smo među zadnjima, taman krenuo otvarati novu pivu...
još jednom isprika danku i tatku što ih ujutro nije dočekala kava i doručak kako to običava pravi domaćin ali :-p maligani su mi oduzeli posljednje atome snage... toliko sam se utopio u toj pivi da mi se nije dalo složit krevet nego sam spavao pola na fotelj, pola na stolu... osjećaj je kao kad prenoćiš u pritvoru... :-(
...istina piva je bilo i još ga je ostalo...samo si nam trebao javiti da si žedan... :-p :-D
djiki

Post by djiki » 29 Sep 2008, 14:45

Kalach wrote:u 20:00 časova kad je službeno trebala biti otvorena fojba ispostavilo se da se djiki nije pobrinuo za 2. multitap i onda legendarna izjava zagija...

"tek sam sad skužio da nešto ne valja kad sam na djikiju oči od bambija..."

i onda dok je djiki išao u trst po multitap :-D zove ga zagi i govori da se ekipa iz zagreba diže sa stola jer fojba jako neozbiljna djiki najednom počinje mucati a kaže zagi da se i preko mobitela osjetio miris kakice... :DD

osim što smo došli predzadnji i što smo popušili u malom nogometu ostalo je bilo savršeno i čestitke svima pa čak i zagiju...
istina je o bambiju bilo mi u kurcu, a ovo ostalo je neistina i laz, posto smo se culi samo putem sms-a, i reko boli me kurac posto sam bio nadrkan prvo na sebe a onda i na ceo svet......
rezime:
popijeno oko 20 litara vina
oko 15-ak pive
1 pelinkovac
pojelo se hladno janje :-( 12 kila
prase od 13 kila
i 5 kila grickalica

jos jednom se ispricavam na propustu glede oko multitapa, imam da se posujem pepelom
djiki

Post by djiki » 29 Sep 2008, 14:49

foto izvjestaj:

Benx da si mi odmah vratio kljuc nemas ti sta ga imati neozbiljan si!
Image

Drug Benx potpisuje zahvalnice sa zarom i ponosom kao da potpisuje sporazum o prikljucivanju podunavlja Hrvatskoj
Image

Chile sa svojom vernom navijacicom na koju je doduse Dolenc bacio drugo jutro na kavi oko
Image

Zagrijavanje Predraga Spasića i Franeta
Image

Provokacija Chiletza namjenjaena ocito Kalachu i Pogiju, uz njegovo bacanje zahvalnice jer je Tito na njoj (dok je Frane je cijelim srcem ljubio) jedan veliki plus :-puke
Image

Pocetak svecanosti, Djikijevo urucivanje buketa ljubicica belih drugu Chopi , uz parolu Pozdrav drugu Chopi tvoji Djiki, jebiga uz Chopu, sa Chopom, na Chopi
Image

Ant,Ixa,Chopa i zvijezda dana i veceri Dolenc se hlade na Umaskoj buri
Image

Ipak je Djiki razocarao malo samog sebe, posto je cekao CHopu uzbudjen ko da mu Tito dolazi u poset, a ono kad je ugledao Dolenca to je ljubav na prvi pogled bila.Prvo pitanje je bilo-Zašto si me Stane zajebo za ona 2 gola na BPL-u? Chopa oprosti znam da nasi odnosi nece biti vise ko prije ali ljubav je ljubav :heart: :-(
Image

Djiki jednostavno nije mogo odoliti i pricekat vecer te pocinje mjesiti slabine Dolencu uz rijeci -Mmmmmm Dolenc imas bolju makinju od Benxa!!!Sta reci nego teen bukake
Image

Pice dobrodoslice u nasoj PES jazbini koja postoji pod krinkom kluba navijaca Hrvatska, jako veliko odusevljenje sam dozivio kad su Isslandovci se uziivili i pitali ddali mozemo tu igrati?Jebiga fali Wc :-(
Image

Pila se domaca medica iz Fiorina, mjesta poznatog po najboljim agronomima u Istri
Image

Slika za anale , dvije istinske PES velicine na jednom mjestu, slika i odusevljenja na njihovim licima govore vise od hiljadu reci
Image

Dokaz koji saljem sudu za ljudska prava u Strasbourg, eto popis primljenih poziva u rasponu od 30 minuta :-(
Image

Dva najveca sina koje je PES iznjedrio na centru se pripremaju za pocetni udarac da bi otvorili 2.Fojbu open
Image

Ekipe na centru u pnom sjaju
Image

Detalj iz superzanimljivoneizvesnog meca
Image

Tragicar, golmanski pajac i najvece razocaranje malog nogometa
Image

Horney teens i oni malo manje teens
Image

Popodnevna marenda sa grickalicama
Image

Istinska zvijezda Fojbe koja je zasjenila i Benx i Zbornaju
Image

Metuzalemi calabrckaju
Image

Pocetak PES turnira, polunamjesteno izvlacenje kuglica u trokutu Zbornaja-Djiki-Tatko.Cestitke fotografu Benxu koji je uspio zaboraviti pola Zbokijeve sitne glavice
Image

Zagi se nekako stalno gurao pod Zbokijeve skute :-D
Image

Drug Benx u svojom worldwide prepoznatljivom stavu tokom igre, cak mu se i velikan Tatko divi....
Image

Sluzbena majica lige, na veselje Frane i na radost Chileta
Image

Krvozedni ex ustascia Zagi prikoljava zivotinjicu
Image

Pocetak bala Dolenc,Blaz,Kluzo i Spasic
Image

Zagrebacki derbi u cetvrtfinalu
Image

Drugo cetvrtfinale
Image

Polufinale koje me ispunilo tugom, molim lijepo pogledajte hladnokrvnost Jazona u odlucujucim trenucima hladan ko ledgeHammer
Image

I nekakve pehare smo nabavili na otpis
Image

Benkijeva glava novi antifair play trofej koji je zasluzio Djiki zbog slucaja multitap, sad se veselo ginga na straznjoj sajbi Djikijeve makinje
Image

Veselje , mir i spokoj na Jazoninom licu
Image

Jedna slika vrijedi ko i cijeli Rat i Mir ili Hrvatski Bog Mars
Image

Izdajnik, orijunas, civava
Image

Stara pankercina i dalje jase
Image

Frane treverzan razmislja o taktici za cetvrtfinale
Image

Jebote Benx dobar je ovaj Santos ko ga je uzeo?
Image

Djiki suti, reci cu samo jednu stvar i pokupit ces se doma sa Fojbe :evil
Image

Pocetak finala
Image

Jalovo slavlje pobjednika , ipak su oni profi
Image

Treceplasirana posada Tatko - Danko Bananko
Image

Najveci sin PES-a g.Benx urucuje pokal za drugo mjesto, posebno upada u oko razocaranje Chileta i krvozednost Tuntara koji je u tim trenucima bio spreman na mars na Dragonju
Image

Pobjednici Jazoni, drveni ko mahagonij puni ekstaze i elana slave sampionat
Image

Djiki makinator,cigan i pedercina dobiva antifair play pokal iz ruku debelog glupog kuvara
Image

-Dolenc samo ti dodji u Umag igrati ligu, zivit ces kod mene dat cu ti kucu, zenu, posal sve ako treba, cak mozda i Reu
Image

After partyy 4:30 am
Image

After party 4:30 am -2
Image

Tatko u elementu
Image

After after party - prvi su klonuli umaski jazavci :-(
Image

After after party i ustase su klonule i nuisu spremne za borbu za nezavisnu nam domovinu :-( :-(
Image

After after party i pajac je klonuo
Image

Najatraktivniji susret veceri nije snimljen jer je bio neki cudni mod na foticu i u mojoj glavi tako da nemamo slikopis sa nadmetanja za kopanje fojbe koju su zasluzili Kirbi i Frane
To bi bilo sve sa ovogodisnje fojbe molim video sekciju da to upotpuni sa par isjecaka posebno onaj o analizi igre nakon meca Kalacha i Benxa, te o cinicnim Benxovim aluzijama na zagrebacki mec di se sve po njemu krojilo
Last edited by djiki on 29 Sep 2008, 16:34, edited 12 times in total.
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 29 Sep 2008, 14:50

djiki wrote: pojelo se hladno janje :-( 12 kila
Kako ste to uspjeli izvesti kukavci kukavni? :-(
djiki

Post by djiki » 29 Sep 2008, 14:50

STINGer wrote:
djiki wrote: pojelo se hladno janje :-( 12 kila
Kako ste to uspjeli izvesti kukavci kukavni? :-(
neznam ja tada bio u trstu :idea vratio se i nije ga bilo
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 14:54

djiki wrote:
Kalach wrote:u 20:00 časova kad je službeno trebala biti otvorena fojba ispostavilo se da se djiki nije pobrinuo za 2. multitap i onda legendarna izjava zagija...

"tek sam sad skužio da nešto ne valja kad sam na djikiju oči od bambija..."

i onda dok je djiki išao u trst po multitap :-D zove ga zagi i govori da se ekipa iz zagreba diže sa stola jer fojba jako neozbiljna djiki najednom počinje mucati a kaže zagi da se i preko mobitela osjetio miris kakice... :DD

osim što smo došli predzadnji i što smo popušili u malom nogometu ostalo je bilo savršeno i čestitke svima pa čak i zagiju...
istina je o bambiju bilo mi u kurcu, a ovo ostalo je neistina i laz, posto smo se culi samo putem sms-a, i reko boli me kurac posto sam bio nadrkan prvo na sebe a onda i na ceo svet......
rezime:
popijeno oko 20 litara vina
oko 15-ak pive
1 pelinkovac
pojelo se hladno janje :-( 12 kila
prase od 13 kila
i 5 kila grickalica

jos jednom se ispricavam na propustu glede oko multitapa, imam da se posujem pepelom
e jebiga vjerovao sam zagaiju iako je ovog puta vjerodostojinija njegova istina... :-D
istra ti materina!
User avatar
Fantasista
Komisioner za "realnost" transfera
Komisioner za "realnost" transfera
Posts: 856
Joined: 10 Aug 2002, 15:17
Location: Komisija za "realnost" transfera

Post by Fantasista » 29 Sep 2008, 14:56

A što reći, više nego zasluženim pohvalama se pridružuje i moja malenkost. Ovogodišnja Fojba je bila veličanstvena, hvala svim umaškim prijateljima na trudu, jelu, piću, smještaju, opijatima i svemu ostalom. Posebna zahvala Djikiju, domaćinu posade Zbornajinog vozila, kod njega sam bio smješten zajedno s pobjedničkim parom te nenadjebivim Dolencom. Zakon!
djiki

Post by djiki » 29 Sep 2008, 14:57

Kalach wrote:
djiki wrote:
Kalach wrote:u 20:00 časova kad je službeno trebala biti otvorena fojba ispostavilo se da se djiki nije pobrinuo za 2. multitap i onda legendarna izjava zagija...

"tek sam sad skužio da nešto ne valja kad sam na djikiju oči od bambija..."

i onda dok je djiki išao u trst po multitap :-D zove ga zagi i govori da se ekipa iz zagreba diže sa stola jer fojba jako neozbiljna djiki najednom počinje mucati a kaže zagi da se i preko mobitela osjetio miris kakice... :DD

osim što smo došli predzadnji i što smo popušili u malom nogometu ostalo je bilo savršeno i čestitke svima pa čak i zagiju...
istina je o bambiju bilo mi u kurcu, a ovo ostalo je neistina i laz, posto smo se culi samo putem sms-a, i reko boli me kurac posto sam bio nadrkan prvo na sebe a onda i na ceo svet......
rezime:
popijeno oko 20 litara vina
oko 15-ak pive
1 pelinkovac
pojelo se hladno janje :-( 12 kila
prase od 13 kila
i 5 kila grickalica

jos jednom se ispricavam na propustu glede oko multitapa, imam da se posujem pepelom
e jebiga vjerovao sam zagaiju iako je ovog puta vjerodostojinija njegova istina... :-D
popis je dao keva, navodno su gore ostale samo kosti, i jedan oval janjca, sad ja prenasam samo racunicu
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 15:00

ma govrim o mucanju... :-D
istra ti materina!
benx

Post by benx » 29 Sep 2008, 15:04

Bez obzira što Kalach pričaš gluposti oko toga da sam ja loš igrač još nemam dovoljno muda da kažem da ču drugi put igrat sa dolencom u paru!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 15:08

benx wrote:Bez obzira što Kalach pričaš gluposti oko toga da sam ja loš igrač još nemam dovoljno muda da kažem da ču drugi put igrat sa dolencom u paru!

:evil :heart: :nebuisle
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 15:10

benx wrote:Bez obzira što Kalach pričaš gluposti oko toga da sam ja loš igrač još nemam dovoljno muda da kažem da ču drugi put igrat sa dolencom u paru!
a da se prebacimo na topik o napoliju i opet se volimo kao inače :-D
istra ti materina!
Locked