Umag Calling 2008B

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 19 Dec 2008, 16:43

http://www.barkun.hr/index.php/Dobitnici2.html
and the winer is..................... :cool)
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 19 Dec 2008, 16:57

zagadur wrote:http://www.barkun.hr/index.php/Dobitnici2.html
and the winer is..................... :cool)
Sad češ bit pravi U
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 19 Dec 2008, 22:06

http://www.youtube.com/watch?v=TC-zG3HPqqo

ovaj u bijeloj majici je kolec koji igra za umag
reds

Re: Umag Calling 2008B

Post by reds » 20 Dec 2008, 09:39

Chile wrote:http://www.youtube.com/watch?v=TC-zG3HPqqo

ovaj u bijeloj majici je kolec koji igra za umag
Šta je ovo stvarno on? Bogami isti je! :-st
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 20 Dec 2008, 11:11

sta je to skrivena kamera koji kurac?
jel ima gun u ruci ilitiga utoku
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 20 Dec 2008, 11:11

:zutakarta za chilu, ovo ti je zadnja opomena, onakav svinjac jos nisam vidio :roll
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 20 Dec 2008, 12:30

djiki wrote::zutakarta za chilu, ovo ti je zadnja opomena, onakav svinjac jos nisam vidio :roll
kad si već takav vic maher evo ti barudžijinog članka sa barkuna.vidović će bit presretan kad ovo pročita i vidi ekipu kako izlazi iz prostora.ali nema veze zagi će mu odnjet wiskey i slušat prodiku dok češ ti i tvoj štičenik doma spavat i izdrkavat po raznoraznim forumima
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chopa » 20 Dec 2008, 12:51

djikenshish, ovo zelim za Bozic

http://cgi.ebay.co.uk/COLOMBIA-VALDERRA ... dZViewItem

hvala :vidiga
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 20 Dec 2008, 13:05

zagi je gad kakvog nema. na turniru oću otvoreno pričati o prostoru a on šuti. kad sam pitao za histre svi su rekli nema problema a i on sam, a sad mi sere preko neta. ja sam mislio da je torcida najjača na netu ali zagi je klasa više.
zagi nemoj me više zvati za bilo šta, čak i ako misliš da sam oštečen u bilo čemu :crvenakarta2
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 20 Dec 2008, 13:14

bolje bi ti bilo da očistiš prostor(to sam ti i jučer rekao) a ne da sereš po forumu.preselit boce sa jednog sola na drugi nije čišćenje! jedan paoletić nije bio ni jednom u prostoru a financirao ga je a neki balavac koji ima policijski dosje sa iznudjivanjem i provalama i kojem je socijalni radnik čest gost u kući je svako malo u prostoru iz kojeg je BTW. nesatlo 3 joypada,mc i multitap.
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 20 Dec 2008, 13:28

zagadur wrote:bolje bi ti bilo da očistiš prostor(to sam ti i jučer rekao) a ne da sereš po forumu.preselit boce sa jednog sola na drugi nije čišćenje! jedan paoletić nije bio ni jednom u prostoru a financirao ga je a neki balavac koji ima policijski dosje sa iznudjivanjem i provalama i kojem je socijalni radnik čest gost u kući je svako malo u prostoru iz kojeg je BTW. nesatlo 3 joypada,mc i multitap.
o čemu ti pričaš? ti majke mi nisi normalan!!! ja sam jedini očistio prostoru u zadnjih par mjeseci!!!! a stvari koje su nestale su nestale prije nego sam ih doveo u prostor
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 20 Dec 2008, 13:34

Smirite strasti nemojte se svadjat poslušaj Zagija barem jedanput!!
Zagi daj malo objasni problem na jedan normalan način jer na takav se samo miniraju odnosi a ne da če bit pomaka.
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 20 Dec 2008, 13:37

benx wrote:Smirite strasti nemojte se svadjat poslušaj Zagija barem jedanput!!
Zagi daj malo objasni problem na jedan normalan način jer na takav se samo miniraju odnosi a ne da če bit pomaka.
pa ja sam htio pričati na turniru ali on očito može komunicirati (srati) sam preko neta
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 20 Dec 2008, 13:54

ja sam jedini koji je nešto rekao na turniru a ne da sam šutio.stvari su nestale par dana nakon što su klinci došli prvi put što naravno ne znači da je netko od njih uzeo ali jedna stvar je valjda jasna da neće netko stariji npr.kučni majstor škole kako kaže djiki doć u prostor i uzet multitap i joypad kad on niti nezna čemu to služi.opet ponavljam da ja jesam da dodju 3-4 klinaca(kao što je prvotno bilo dogovoreno) kad se treba nešto dogovorit ili nešto napravit ali ne da se dolje skupljaju njih 15-ak medju kojim je i mali marfan a svi znamo da bi on i rodjenoj majci ukrao iz džepa.pred svaku utakmicu su dogovori ok ali kakvi su to dogovori od 3-4 sata sa vinom i kartama??opet ponavljam prostor nije ničija privatna a pogotovo neće biti dok je moje ime i prezime u vidovićevom mobitelu i dok ja idem kod njega u kancellariju mu nosit poklone i slušat prodike
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 20 Dec 2008, 14:02

vidiš još jednom si pokazao kako blatiš ljude bezveze. stvari su nestale nakon onog turnira gdje sam došao zadnji a oni su prvi put bili u prostoru kad smo igrali protiv poreča.
i još jednom ću ponoviti KAD SAM PITAO ZA HISTRE SVI SU REKLI NEMA PROBLEMA PA ČAK I TI!!!!
DAJ SE VEĆ JEDNOM IZJASNITE I RECITE!!!
i još nešto o kakvim kartam ti pričaš???
stvarno si čudak
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 20 Dec 2008, 14:13

lijepo je bilo rečeno histri mogu u prostor tj.njih par kad se treba dogovorit ili nešto napravit ali NE CIJELA EKIPA I DA SE DOLJE TRATI 3-4 SATA DO UTAKMICE.POGOTOVO NE MARFAN.ali džabe tebi to pričat nisi niti ti toliko kriv koliko je kriv onaj koji te podržava u tome a koji nema muda ući vidoviću u vidokrug
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 20 Dec 2008, 14:26

tko je reko NE za marfana? ovo prvi put ćujem!!! bili smo dole od 4 i po do 6 . jel to 4 sata? mislim da nije. presudite sami
znači malo se pilo, dogovaralo i napravila se poruka za linu
TKO JE TU LUD?
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 20 Dec 2008, 14:53

u ponedeljak idem s tobom zagi kod vidovica da i ja cujem prodiku...
Koto ima policijski dosje za iznudu? ako ko ima bilo bi dobro da mu se sprijeci ulazak vid vidovica a i nas samih....
nadalje bio je dogovor da decki mogu doci, i ja sam racunao da ce ih bit 10-ak na kraju, a ono sto sam vidio kad sam dosao dole NIJE BILO STRASNO po pitanju nereda, dapace mislim da imam 18 godina i prostor na raspolaganju da bi bilo gore. Takodjer mislim da bi bilo ok da histrici budu dole pred utakmicu ili ako rade kakve koreografije ali nikakva pijanstva i to.Mada mislim da ih nije bilo jedino ako su 2 l vina dovoljne za napit 10-ak ljudi...u ponedeljak cu ic kod vidovica i vidjet cemo dali histrici smiju untra ili ne posto je navodno zaustavio vidovic zagija i pitao ko se skupljao dole.Ali ovako cu zapakirati storiju (sto je istina):Histri dole jednom tjedno, ponudit cu imena ako bude trazio, decki svi ok, nema drogerasa i alkosa.Moze moze, nemoze nemoze...
Takodjer APELIRAM na chilu da dok ne vidim situaciju s vidovicem u ponedeljak da nikog ne vodi dole...Hvala
p.s.smirite tenzije molim vas
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 20 Dec 2008, 14:59

djiki wrote:Mada mislim da ih nije bilo jedino ako su 2 l vina dovoljne za napit 10-ak ljudi
šta se ljudi mogu napiti od 2 dl vina? :rofl3
Locked