Umag Calling 2008B

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 28 Dec 2008, 09:40

zagadur wrote:pa to je benx napisao a da ti pravo kažem ne kužim šta je sa tim mislio reći :neznam
Znaš ti o čemu je riječ jer ti to non stop spominjem nego kad si toliki frajer bad blue boys internet dokaži to naše dogovaranje za draft gdje nismo imali nikad sukob!!!! meni se čini da ti hoćeš glasanje za izbacivanje iz lige ili sam pogriješio?
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 28 Dec 2008, 12:02

ajde već jednom objasnite tu famoznu utakmicu izmedju mene i djikija koja je završila 1:1.
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 28 Dec 2008, 12:16

zagadur wrote:ajde već jednom objasnite tu famoznu utakmicu izmedju mene i djikija koja je završila 1:1.

ovako ja pomislio na tu tekmu, ovako je sto je po meni mozda moglo bit sumnjivo.slucaj 1:
djiki-zagi 1:1 benx ispada iz lige, za taj bod , u sutevima 18-5 za mene, odigrao sam posteno tu utakmicu, mislim da je bila 1 ili 2 stative
djiki:zagi 3:0 mislim kad je bila afera penal mislim d aje to bilo predzadnje kolo, zagi je nesto migao ja ga nisam sljivio jer je tada bio jos sindrom kante za napucavanje
eto toliko o mojim sjecanjima
za draftanje se dogovorite ali nemojte aditi spektakl.....
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 28 Dec 2008, 12:28

djiki wrote:slucaj 1:
djiki-zagi 1:1 benx ispada iz lige, za taj bod , u sutevima 18-5 za mene, odigrao sam posteno tu utakmicu, mislim da je bila 1 ili 2 stative
znači po tvom ti si meni pustio bod da benx ispadne iz lige?ali pogriešio si ta famozna 1:1 utakmica je odigrana kod milasa a benx je ispao iz lige kad smo igrali u bruštolonima(u to sam miljun posto siguran jer sam autom trubio do kemijske čistione).99% sam siguran da je ta 1:1 utakmica igrana baš onaj turnir kad je bila toliko spominjana štorija o penalu(neda mi se je više ni spominjat) kad je namjerno promašen penal protiv volje igre koji je bio presedan na koji se bilo tko kasnije mogao pozivat kad su bili sudjeni glupi penali.to o dirigiranom draftu je fora na koju sam digao benxa nakon što on nije htio priznat na draftu kod tuntara da smo si rekli prvi pick drafta.
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 28 Dec 2008, 13:28

ako sam napisao da sam odigrao posteno znacida nije namjesteno
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 28 Dec 2008, 16:31

neznam ako benx ima opravdane razloge da izbacimo zagija nek ih navede ja imam dva kandidata u rezervi jedan je trevi a drugi je milas ako ga casni sud pomiluje
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 28 Dec 2008, 18:02

djiki wrote:neznam ako benx ima opravdane razloge da izbacimo zagija nek ih navede ja imam dva kandidata u rezervi jedan je trevi a drugi je milas ako ga casni sud pomiluje
evo ja ću navest dva razloga: zagi je maipulirao tj. izmakinirao ocjene najboljeg igrača jedne momačadi tako da ta momčad ne osvoji 5 naslov u nizu i zagi je kod izbora redosljeda draftanja igrača na pes 6 dodjelio posljednju poziciju draftanja jednom ligašu bez da je otvorio kuglicu za njegovim imenom.imao je pravo djiki kad je rekao.............
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 28 Dec 2008, 19:42

zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 28 Dec 2008, 19:49

kako biš ti rekao: a šta sad nije u redu? :-(
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 28 Dec 2008, 19:51

vidi ih kako su pijani......itd.
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 28 Dec 2008, 19:52

Chile wrote:vidi ih kako su pijani......itd.
to nije komentar nego konstatacija činjenice
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 28 Dec 2008, 22:10

zagadur wrote:
Chile wrote:vidi ih kako su pijani......itd.
to nije komentar nego konstatacija činjenice
totalno nepotrebna i glupa...
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 29 Dec 2008, 11:55

zagadur wrote:
djiki wrote:neznam ako benx ima opravdane razloge da izbacimo zagija nek ih navede ja imam dva kandidata u rezervi jedan je trevi a drugi je milas ako ga casni sud pomiluje
evo ja ću navest dva razloga: zagi je maipulirao tj. izmakinirao ocjene najboljeg igrača jedne momačadi tako da ta momčad ne osvoji 5 naslov u nizu i zagi je kod izbora redosljeda draftanja igrača na pes 6 dodjelio posljednju poziciju draftanja jednom ligašu bez da je otvorio kuglicu za njegovim imenom.imao je pravo djiki kad je rekao.............
navedi dokaze to ti je na nivou benxovih optuzba da je namjesteno prvenstvo, tako da zitto....imas kaka vdokaz?imas svjedoka?
mah ja sve vise idem na benkijevu stranu....
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 29 Dec 2008, 12:22

djiki valjda nisi pročito dobro moj post.pa ja priznajem da sam makinirao sa ocjenama tog igrača i da sam dodjelio posljednje mjesto na draftanju jednom ligašu.pa kud češ veći dokaz od priznanja :rofl
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 29 Dec 2008, 12:26

zagadur wrote:djiki valjda nisi pročito dobro moj post.pa ja priznajem da sam makinirao sa ocjenama tog igrača i da sam dodjelio posljednje mjesto na draftanju jednom ligašu.pa kud češ veći dokaz od priznanja :rofl
mislim da ako priznajes to bi bilo najbolje da casni sud oddredi tvoju sudbinu
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 29 Dec 2008, 12:28

djiki wrote:
zagadur wrote:djiki valjda nisi pročito dobro moj post.pa ja priznajem da sam makinirao sa ocjenama tog igrača i da sam dodjelio posljednje mjesto na draftanju jednom ligašu.pa kud češ veći dokaz od priznanja :rofl
mislim da ako priznajes to bi bilo najbolje da casni sud oddredi tvoju sudbinu
lako za sud ali časni je ipak prevelika riječ
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 29 Dec 2008, 12:29

mah zagi ti si kamikaza, a milas i trevi vrebaju ko poskoci :cool)
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 29 Dec 2008, 12:42

bilo bi uredu da se nakon mog priznanja makinacija vrati to 70. prvenstvo legitimnom vlasniku,a kad bi se to prvenstvo vratilo onda bi novi rekord u osvajanju prvenstva bio 8 za redom :shocked :shocked
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 29 Dec 2008, 12:44

Image

Sve želimo uništiti ili samo jedan!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 29 Dec 2008, 13:11

zagadur wrote:bilo bi uredu da se nakon mog priznanja makinacija vrati to 70. prvenstvo legitimnom vlasniku,a kad bi se to prvenstvo vratilo onda bi novi rekord u osvajanju prvenstva bio 8 za redom :shocked :shocked
a sta cemo s tobom nakon tog priznanja?
Locked