Umag Calling 2008B

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 20 Dec 2008, 15:09

mali marfan ima u dosjeu iznudu a bogami i par provala i kradja,a da i ne spominjem što je već bio izbacivan iz škole i to pogodite od koga?!zar je bilo teško jučer nakon utakmice se vratit u prostor i stavit smeće u crne vreće i odnjeti do kontejnera???već kad ih je bilo 10-ak onda bi to bio poso od 2 minute.danas me vidović zaustavio ispred škole i pitao koji su to jučer dečki bili u skloništu pošto ih je vidio da ulaze,na što sam se ja pravio mutav.mismo trebali već ostat bez prostora nakon kovine nesreće ali neki su ljudi lagali vidoviću u našu korist pa su u rekli da mali kova nema veze sa navijačima.znate i sami da smo dobili prostor na polulegalan način,da ima brdo ljudi koji su ljubomorni zbog toga i mormo već jednom shvatit da smo dobili 80 kvadrata u centru grada za 0 kuna i da samo zbog toga bi vidoviću morali ljubit ruke svaki put kad ga sretnemo.on bi za taj prostor komotno mogao dobit 100 eura mjesečno bez da okom trepne.
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 20 Dec 2008, 15:17

jel je itko od nas pesovca ikad poslije turnira odnio vreču sa smečem???????
a ja sam ih odnio prije dva tjedna. sad nisam.
mislim sereš bezveze. sad sereš da nisu bacili smeće. a zašto ti sam ne odneseš poslije turnira ili kažeš nekom od nas pesovca nego sad njih blatiš.

p.s. imaš jednog frenda manje na fejsu
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 20 Dec 2008, 15:31

ja sam da se uspostavi red apsolutno dolje, a ne napadat i kontranapadat kad se desi sranje.
Ok kiks je nas sto nismo pitali vidovica konkretno za prostor za histrice ali uvijek mozemo reci da su i oni navijaci sto i jesu.
Nadalje malog marfana (iako mi je drag deckic-op.a.) treba odstranit iz prostora radi razloga koje je naveo zagi, realni su, znaci ima dosje vidovic ga je izbacio nekoliko puta i sad da mu dolazi tamo.i ja bi popizdio na njegovu mjestu.mislim zao mi je ali to bi blo pametno.
Nadalje nas kiks je po meni (za razliku od misljenja drugih-op.a.) nakon kovine nesrece da smo isli kod vidovica a ne ko pizde metnili glavu u pijesak.
sto se tice kucnog reda:
1.napravit popis ljudi koji dolaze (nas interni)
2.skupljanje moguce do ponoc (osim u vanserijskim dogadjajim kao turnir di su prisutni svi nositelji prostora i ako se desi belaj smo si sami krivi)
3.pitat za ljude iz vana a ne da svako nosi koga hoce (trzavica zagi-chile npr)
4.napravit jednom godisnje akciju kakvu za skolu cisto da malo poena dobimo
5.opijati apsolutno van iz okruga skole

takodjer mislim da vidovic i nije toliko blentav covk, i da vjerojatno nismo letili jer je uvidio da smo cjenili to sto imamo, pogledajte realno prostor i hodnike sada ili dok su samo metalmania i punk gerila bili tamo.slozene su klupe s kojima se jebavao nas kova (i bas zbog toga ne zelim rec da kova nema veze s navijacima, jer napravio je najvise za prostor-op.a.), tepisi su po podovima, vlada kako takav red.Cak su se bila postavila i brava sa 5 kljuceva da bude kompletna kontrola nosioca istih pa su petrina i ostali promjenili kljuc neznam radi kojih interesa.

p.s.chile apeliram da ne bude nikoga ovaj vikend u prostoru, te bih volio znati status bubnjeva posto oni uskoro idu u prodaju, nadam se da se za dopustenje pitalo malog klaja
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 20 Dec 2008, 15:41

ja sam bio za dogovor na turniru ali vama se očito nije dalo dogovarati!!
pitao sam klaja
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 20 Dec 2008, 15:43

Chile wrote:ja sam bio za dogovor na turniru ali vama se očito nije dalo dogovarati!!
pitao sam klaja

trebamo se nac i popricat van turnira, ja sam uvijek za dijalog, ali mislim i da svi ostali trebaju reci svoje misljenje (benx reds tuntar blabla).
ali kucni red se treba napraviti

ok pitam za klaja jer nije djabalesku stvar cijena bubnjeva
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 20 Dec 2008, 16:51

Potpuno te Miki podržavam ali ne i Zagija i Domagoja Zdeslava, ne želim da izgubimo prostor Čavlek uvijek može reči vadit se svojim frendovima sda smo šupci i da mu nedamo ključeve a Matrfan neka Mikiju ogrebe benđolu i tako ima ksako i mirna Bosna!

Ako je Vidivić izbacio Marfana onda nema šta radit u našem prostoru!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 20 Dec 2008, 20:50

neznam kakav je sa malim ali cisto da ne cackamo vraga....
evo lijepe vijesti djiki kupio ps3 i pes2009 i dodje na kasu ceh 450,99 eura a djiki ima 450,50, panika ziva nece ustaske kune slovenci da uzmu tako da sam zicao ispred slovence dali idu u hrvasku i dali oce 50 ustaskih kuna za 5 eura svi me gnjusno odjebali u ovo bozicno vrijeme i lijepo djiki vidi fit uno pu i kaze rodji situacija je takva i takva dali imas 5 eura za 50 cuna i covk nas istranin hrvat i ustasa me odjebe , mali grr sa njime vec iznerviranog djikija (klasicna retorika zasto smo se borili-op.a.) i sav ocajan sjednem i dodje mi mala slovenka (145, sa 140 kila-op.a.) i rece da primaju u intersparu ustasku valutu i lijepo kupio twix (srednji-op.a.) i kupio konzoletinu i igricu.Naravno cijelo sranje oko izracuna je nastalo jer sam kupio skuplji poklon Leu Dinaru nego sto je bilo planirano, ali ko ce platiti veselje oca kad vidi djeciju spitku plave boje sa djecijim buldogicem na njoj :cool)
granica predjena ddv potvrdjen i ko pravi hrvat nisam prijavio nista na ustaskoj strani....
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 20 Dec 2008, 21:55

da si pravi rvat-ustaša nebi išao u slo kupovati, nego bi bojkotirao sve slovensko :evil
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 20 Dec 2008, 21:57

Chile wrote:da si pravi rvat-ustaša nebi išao u slo kupovati, nego bi bojkotirao sve slovensko :evil
djiki je komunjara
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chopa » 21 Dec 2008, 13:36

jesi uplatio extra 35€ za 5 godina garancije?
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 21 Dec 2008, 14:20

Chopa wrote:jesi uplatio extra 35€ za 5 godina garancije?
djiki kupuje stranu robu u sloveniji, a neda im ni kune ni evre za neke garancije koje nece bit koristene a sluzit ce samo da pune djepove g.pahora
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chopa » 21 Dec 2008, 15:09

zato cu ti se smijat kad ti konzola rikne nakon tocno 730 dana

skupa sa sjor Pahorom, jedinom slovencu sa mudima ikada, posle Jorasa naravno :kokice
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 22 Dec 2008, 19:55

ma pahor je dobar homoseksualac znamo se....ali supruga mi je ok mada je ruzna ki straca, jos jedan dokaz da je homic....
glede vidovica nismo ga nasli danas , sutra posto je zagi sprecen odlazi najjaca ekspedicija na fritule u njega, ja i drug benx.....
sto se tice mog ps3 mala obavijest, on izlazi iz kuce kad i ja znaci skoro nikad, kod mene nema skupljanja, jedine dvije osobe dobrodosle na igranje trojke su gricko i drug benx, legenda ove igre, koji ce za pocetak dobit akreditaciju za mansturbiranje i gledanje bez diranja....
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 22 Dec 2008, 23:47

benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 23 Dec 2008, 10:32

O Neretva
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 23 Dec 2008, 21:13

6,55 eurodizel ps, 2.000 kuna božičnice, salame i darovi iz istraturista, jaka kuna, dobivanje love na jetiju i jos se buni da mu je tesko i da nema para :-( :-puke
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 24 Dec 2008, 00:39

djiki wrote:
6,55 eurodizel ps, 2.000 kuna božičnice, salame i darovi iz istraturista, jaka kuna, dobivanje love na jetiju i jos se buni da mu je tesko i da nema para :-( :-puke
dobio sam informaciju da je utrampio klajnu salame po 250 kn kg sa forom tipa:ovo ti je salama za potenciju i kad je pojedeš imat ćeš kitu ko zimska gavrilović :rofl3 klajn se malo dvoumio ali je morao prihvatit pod prijetnjama blanke nazionale miss condominio
Locked