Umag Calling 2008B

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jul 2008, 10:21

misli osam da će ti biti fora sipina kost...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jul 2008, 10:24

Kalach wrote:a koju sam ja to stranu priče imao čuti... niti me zanima a niti sam se raspitivao kao što to radite ti i zagaduro... samo se sjećam da sam te masu puta zvao da dođeš do zagreba, pa neke izlete, novu godinu, razna druženja ali ti si uvijek ostao dosljedan svojim papučarskim ritualima...
čekaj da se sjetim tvojeg zadnjeg izlaska iza ponoći ili izvan granica općine umag...
a, da... bilo je to davne 1999. sad se točno ne sjećam dali si dilao cvijeće ili flipere po sloveniji ali moraš priznati da sam blizu....
joj, zaboravio sam kad si prislno bio vani do 2:30 na benxovm piru ali tada si bio kum...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 30 Jul 2008, 10:24

Kalach wrote:misli osam da će ti biti fora sipina kost...
malo mi poceo moralizirati tvoji kum neke stvari tako da sam nabrijan....
jebiga lako je po meni cjepat u gradu drvljem i kamenjem a niko ne kaze da je ex drugarica nakon 14 dana od prekida veze duge 6 godina vozila se na
Image
reds

Post by reds » 30 Jul 2008, 11:03

Kalach wrote:a koju sam ja to stranu priče imao čuti... niti me zanima a niti sam se raspitivao kao što to radite ti i zagaduro... samo se sjećam da sam te masu puta zvao da dođeš do zagreba, pa neke izlete, novu godinu, razna druženja ali ti si uvijek ostao dosljedan svojim papučarskim ritualima...
čekaj da se sjetim tvojeg zadnjeg izlaska iza ponoći ili izvan granica općine umag...
a, da... bilo je to davne 1999. sad se točno ne sjećam dali si dilao cvijeće ili flipere ali moraš priznati da sam blizu....
joj, zaboravio sam kad si prislno bio vani do 2:30 na benxovm piru ali tada si bio kum...
To sa papučarskim ritualima je vrhunac!Da je bar bio papučar i ženi pomagao, pa bi razumio zašto ga nigdje nema, on je ko trut samo spavao i gledao slagalicu 1,2,3,4... neču dalje komentirati jer će se dotična osoba uvrijediti...licemjer i pakšu...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jul 2008, 11:15

jel netko od vas jazavaca igra hattrick?
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 30 Jul 2008, 11:43

reds wrote:
Kalach wrote:a koju sam ja to stranu priče imao čuti... niti me zanima a niti sam se raspitivao kao što to radite ti i zagaduro... samo se sjećam da sam te masu puta zvao da dođeš do zagreba, pa neke izlete, novu godinu, razna druženja ali ti si uvijek ostao dosljedan svojim papučarskim ritualima...
čekaj da se sjetim tvojeg zadnjeg izlaska iza ponoći ili izvan granica općine umag...
a, da... bilo je to davne 1999. sad se točno ne sjećam dali si dilao cvijeće ili flipere ali moraš priznati da sam blizu....
joj, zaboravio sam kad si prislno bio vani do 2:30 na benxovm piru ali tada si bio kum...
To sa papučarskim ritualima je vrhunac!Da je bar bio papučar i ženi pomagao, pa bi razumio zašto ga nigdje nema, on je ko trut samo spavao i gledao slagalicu 1,2,3,4... neču dalje komentirati jer će se dotična osoba uvrijediti...licemjer i pakšu...
javio se lihvar i licemjercina.....
ovo da nisam pomagao necu ni komentirati, mislim jesi li covjek sa pamcenjem crvene ribice ili se pravis lud da neznas sto bijese u dalmaciji?
daj molimte otkacime se nemoj me komentirati i zicat cigare vise...pliz ljubic :heart:


p.s. i daj ohladi malo svima solis pametan u zadnje 3 godine da je to za popizdit (pitaj benkija), a tvojoj hirovitosti kod dogovora koji se postavljaju iskljucivo tebi po zelji necu ni raspravljat...kako je neko reko (nije bitno ko ) danas slavimo androcecov rodjendan
Last edited by djiki on 30 Jul 2008, 11:48, edited 1 time in total.
djiki

Post by djiki » 30 Jul 2008, 11:44

Kalach wrote:jel netko od vas jazavaca igra hattrick?
3 klase bolji je freekick
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 30 Jul 2008, 12:11

djiki wrote:
Clouseau wrote:Isusa ti, ginem za ovakvim ribljima delikatesama, stara jebeno jebeno kiksa kad su u pitanju morski plodovi. Svake prestupne se jedu škampi na buzaru i to je to.
Školjke, salatu od hobotnice, neku poštenu ribu (da nije škarpina il oslić) il lignje na žaru mogu samo sanjati :-( :-(
jebemt misa pa skarpina je plemenita riba ko ivan zajc :-(
Daleko od toga da škarpina nije dobra. Al ju dosta često jedem pa dopizdi malo. Čak i u menzi ju poslužuju :-?
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
djiki

Post by djiki » 30 Jul 2008, 13:29

kad si kulturan i fin svi te gaze doslovno....pametan potez...mada da to napravi moj klub navijaca mislim da bi od sramote prestao gledat tekme i na teveju
Chile

Post by Chile » 30 Jul 2008, 13:33

http://www.youtube.com/watch?v=clO_PKXm9mI
pa nisu baš kulturni i fini
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 31 Jul 2008, 11:08

...i još jedna blamaža u režiji starog iće sina... zbog sumnjivih razloga naš popularni djikanad u nedolično vrijeme (22:20 op.a.) naprosto je nestao sa rođendanske proslave g. benxa, inače njegovog vjenčanog kuma...

...nastavak slijedi... po onoj dobroj staroj... loš glas daleko se čuje... :-(
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 01 Aug 2008, 01:38

http://www.24sata.com/sport/clanak/u-18 ... page_sport

Dvije minute prije kraja rezultat je bio 74-73 za Francuze. Tako je i ostalo. Do sirene su naši košarkaši propustili hrpu prilika za pobjedu. Toni Prostran promašio je polaganje i dva šuta (uključujući onaj za pobjedu tri sekunde prije kraja), a Cibonini centri Radošević i Zubčić promašili su po dva slobodna bacanja.

nevjerojatno je šta su sve promašili u zadnje dvije minute
djiki

Post by djiki » 01 Aug 2008, 07:40

Kalach wrote:...i još jedna blamaža u režiji starog iće sina... zbog sumnjivih razloga naš popularni djikanad u nedolično vrijeme (22:20 op.a.) naprosto je nestao sa rođendanske proslave g. benxa, inače njegovog vjenčanog kuma...

...nastavak slijedi... po onoj dobroj staroj... loš glas daleko se čuje... :-(
a dobar nigdje.... :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 01 Aug 2008, 09:29

a šta je tu dobro... što odlaziš sa fešte od kuma nakon sat i pol??? da pogodim, jesi to išao sabotirati koču beg2 ili se izmigoljio kako bi svojoj tinejđerici šaputao u uho sastav hajduka iz '83...
pogubio si po putu osnovne vrijednosti ali to je ionako tvoj izbor... ali s obzirom da sam ti prijatelj moram reći da mi je sve u svemu drago...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 01 Aug 2008, 10:49

Kalach wrote:a šta je tu dobro... što odlaziš sa fešte od kuma nakon sat i pol??? da pogodim, jesi to išao sabotirati koču beg2 ili se izmigoljio kako bi svojoj tinejđerici šaputao u uho sastav hajduka iz '83...
pogubio si po putu osnovne vrijednosti ali to je ionako tvoj izbor... ali s obzirom da sam ti prijatelj moram reći da mi je sve u svemu drago...
kum zna zasto, z druge me zaboli tuki, ko prihvaca nek prihvaca, ko ne prihvaca i osudjuje me (ne mislim na ovaj dogadjaj) ko ga jebe....
crni pedro ce uvijek bit crni pedro, samo iz razloga sto ne zeli da se njegov glas cuje......
Chile

Post by Chile » 01 Aug 2008, 15:34

http://24sata.hr/sport/clanak/van-der-v ... page_sport

nikako mi nije jasno kako van der vaart košta 9 a modrić 23 milijuna eura. budimo realni vaart je bolji igraš od modrića
zagadur

Post by zagadur » 01 Aug 2008, 15:36

Chile wrote:http://24sata.hr/sport/clanak/van-der-v ... page_sport

nikako mi nije jasno kako van der vaart košta 9 a modrić 23 milijuna eura. budimo realni vaart je bolji igraš od modrića
offtopic ti je do jaja a i kako bi ti rekao baš se vidi da nemaš pojma o nogometu.
Chile

Post by Chile » 01 Aug 2008, 15:50

zagadur wrote:
Chile wrote:http://24sata.hr/sport/clanak/van-der-v ... page_sport

nikako mi nije jasno kako van der vaart košta 9 a modrić 23 milijuna eura. budimo realni vaart je bolji igraš od modrića
offtopic ti je do jaja a i kako bi ti rekao baš se vidi da nemaš pojma o nogometu.
:-st :-st :-st
Locked