Umag Calling 2008B

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
zagadur

Post by zagadur » 16 Jul 2008, 23:05

djiki

Post by djiki » 17 Jul 2008, 02:27

ovaj desno ti je ustascia di petrovia pino koji zna imena i prezimena svih krsnih kumova tomsonove dece :-D :idea
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 Jul 2008, 10:19

koji si ti lik... ima neki forum koji je igrom čudnih okolnosti bio izvan tvog dometa... da mi je znati kako se ovi poistovjećuju sa umagom, niti jedan nije iz umaga... a to da su tebi takvi redikuli legende to već znamo... pa radnik koji ti se najviše napije na gradilištu je ludilo lik... e, to je tvoje shvaćanje... jebiga, tebi su ovi normalni ljudi u qrcu...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 17 Jul 2008, 11:12

malo mene malo zagija spominjes u postu goru, neznam bumba u djiru? zagi to davno naso forum di 20 debila koji se furaju na stranacje raspravljaju katkad i o interesantnim stvarima.....
pino je totalni redikul i nemam posla s njim, ova tri u sredini i nisu bas da izgledajju pre redikulasti, sto se tice pulje njega mi niko nece sprdavat jer koliki god bio redikul ja ga cijenim jer je ljudina i pol...znas dobro kakva je sranja proso u zivotu i da se neki urbani ljevicar i kozmopolita koji pod krinkom multieticnosti i otvorena uma ide se sprdat i gnusat na nesto.....ak neko ima otvoren stav prema homicima, lezbacama, masonima, narodnjacima, pizdemilematerinama zasto mu smeta tomson?
po 100. put ti kazem, tompson ko lik mi je u kurcu zbog par njegovih velikih falinga , ali muzicki je odlican i u zivo je super, za razliku od đokanija koji je jucer nastupao u planeta.....
sto se tice radnika i pijanstva ne seri, desilo se svega 2 puta i oba puta su poslani kuci....
i da volim redikule i cut njihove zivotne filozofije, zato i tebe volim koliko god iritantan znao biti (naravno manje od kuma ti)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 Jul 2008, 11:18

a kakve spomenuta ekipa ima veze sa umagom? i gdje nose taj transparent...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 17 Jul 2008, 11:23

Kalach wrote:a kakve spomenuta ekipa ima veze sa umagom? i gdje nose taj transparent...
kontra pitanje kakve ti trenutno imas veze s umagom? ono si sto osjecas da si, a ne ono sto jesi....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 Jul 2008, 11:34

e sad te ne kužim... petrovija, buje, pretpostavljam ova ostali su iz donjeg picuda i gamboca a u umag idu eventualno u bolnicu i na zavod za zapošljavanje... da se razumijemo, nemam ja ništa protiv tih likova, ali to ti dođe kao da ja idem na tekme sa transparentom bbb gajnice...
ma nije bitno, glavno da je tebi nakon 1 izleta u split počelo bižat na balun, spizu, mater itd...
valjda si na to mislo u zadnjoj rečenici... :-(
znaš ti dobro cijelu raspravu još od prije 13-15 godina i neznam šta smo opet zaglavili na tome... imamo mađara, hercegovca, srbina sa vlaškom putovnicom i istrijana... i uvijek ista priča...
dobro je mišo rekao... poljubi zemlju po kojoj hodaš... i toga se treba držati...
jbg, ja se trenutno osjećam kao gasterbajteri koji dolaze na tekmu iz dijaspore sa 2 znojnika, 3 šala i 4 zastave... ali u biti znaš da nisam takav a ako te urbanost smeta to je tvoj problem...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 17 Jul 2008, 12:02

Kalach wrote: jbg, ja se trenutno osjećam kao gasterbajteri koji dolaze na tekmu iz dijaspore sa 2 znojnika, 3 šala i 4 zastave... ali u biti znaš da nisam takav a ako te urbanost smeta to je tvoj problem...
meni smeta sto se palis na pizdarije.....nis drugo....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 Jul 2008, 12:07

znaš da sam takav oduvijek... šta te tu ima smetati... a ja si guštam kad po mjesec dana pričaš kako smo benx i ja papci i kako protiv nas nije derbi a ono dođe tekma pa se sav treseš kao visiš nad fojbom... o da, postoji snimka kad ste radili koreografiju... pa gdje su te koreografije da stavimo na net?
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 17 Jul 2008, 12:11

Kalach wrote:znaš da sam takav oduvijek... šta te tu ima smetati... a ja si guštam kad po mjesec dana pričaš kako smo benx i ja papci i kako protiv nas nije derbi a ono dođe tekma pa se sav treseš kao visiš nad fojbom... o da, postoji snimka kad ste radili koreografiju... pa gdje su te koreografije da stavimo na net?
izlazis sa teme, pa dobro znas da je to nabrijavanje na koje se ti palis i da su nama pune gace kao i vama :idea
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 Jul 2008, 12:53

pa mjenjam temu jer mi je dosta prepucavanja oko jedno te istih sranja...
bolje složit 2-3 grafita u rangu ongo kalcj je zajeb'o... i naguzit tebe i kevu na pesu ili hokeju još bolje...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 17 Jul 2008, 13:15

Kalach wrote:pa mjenjam temu jer mi je dosta prepucavanja oko jedno te istih sranja...
bolje složit 2-3 grafita u rangu ongo kalcj je zajeb'o... i naguzit tebe i kevu na pesu ili hokeju još bolje...
:heart:
ali kalach ja se obozavam prepucavat s tobom :idea
benx

Post by benx » 17 Jul 2008, 13:44

http://www.net.hr/sport/page/2008/07/16/0353006.html

UPOTPUNOSTI SE SLAŽEM SA MAMIĆEM TO JA GOVORIM PREKO 10 GODINA BAREM SMO IPAK JOŠ UVIJEK VELESILA NOGOMETNA U PRVOM PRETKOLU SVI SE BOJE HR NOGOMETA
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 Jul 2008, 14:57

a ti si benx dosadan... da smo tebe slušali napoli bi se ugasio i možda bi bogliacino našao angažman u petroviji... ja bi bio najbolji strijelac prve lige jer bi liga bila toliko jadna, reprezentacija bi 3 boda uzela eventualno luxemburžanima na vrućem gostovanju...
jel ima u jednoj tvojoj rečenici imalo pozitivnog stava... gori si od mog starog... kad napoli, dinamo ili repka igraju loše onda me zove 10-15 puta da me cima kako su jadni a kad su dobri onda ga nema nigdje... jedina razlika je što si ti barem n puta gori od njega... neznam kako ti ne dosadi toliko pljuvati po svemu... napoli u qrcu, hajduk više ni ne gledam, reprezentaciju moram jer svi gledaju da imam šta pričat na poslu... ako to radiš kako bi mi digao živac onda si pravi majstor za to...
istra ti materina!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 17 Jul 2008, 18:34

plačipička...

dodje to sa godinama valjda, i moj stari je takav...
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Jul 2008, 13:13

evo kratko... 2. stranica 24 sata... tuga, jeza, sreća, adrenalin pa opet tuga sve u jednom...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 18 Jul 2008, 14:27

http://www.barkun.hr/content/view/15861/38/
evo za mog kalacha lokalpatriotu tekst profesora Varelije,dopredsjednika umaškog ogranka matice Hrvatske,feljtonistu glasa istre i nadasve istrijana i hrvata
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Jul 2008, 14:35

ajde zagi pusti mene na miru... između ostalog i ti si jedan od onih koji znaju tablice susjeda, ne idu na predstave, ne ostale kulturne manifestacije osim fešte od pomidora...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Jul 2008, 14:40

i da, šta si ti htio tim tekstom dokazati a da se i ranije nije znalo... uvijek će se ljudi boriti za boljitak, pa tako i ti pretpostavljam šta je i normalno...
baš ne kužim...
ja sam za to da se problemi rješavaju u vlastitom dvorištu...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 18 Jul 2008, 16:34

Kalach wrote:
ja sam za to da se problemi rješavaju u vlastitom dvorištu...
upravo tako,već smo ono šta ne valja poslali za zagreb :-D
Locked