Umag Calling 2008B

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
reds

Re: Umag Calling 2008B

Post by reds » 16 Dec 2008, 16:01

Chile wrote:zdeslav je carsko ime :-D
Ti si smiješan, bi rekao naš prika D(om)ražen Z.... :bdobro :oops :evotigana
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 16 Dec 2008, 16:10

ovaj chile je stvarno smješan čas bi bio knez,čas car pa bi unovčio zajedničke boce(naravno djiki mu opet drži bandu)...pitam se šta je sljedeće??
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 16 Dec 2008, 16:14

sljedeće je da ću se sutra u 6 javiti iz zegea :DD
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 16 Dec 2008, 16:17

Chile wrote:sljedeće je da ću se sutra u 6 javiti iz zegea :DD
ja čak i navijam za takav rasplet pošto je djiki(alfa i omega lige) rekao da još jedan kiks i...............kurac i djiki se usro
reds

Re: Umag Calling 2008B

Post by reds » 16 Dec 2008, 16:41

zagadur wrote:
Chile wrote:sljedeće je da ću se sutra u 6 javiti iz zegea :DD
ja čak i navijam za takav rasplet pošto je djiki(alfa i omega lige) rekao da još jedan kiks i...............kurac i djiki se usro
Još jedan kiks i ode chile i nema ga više, i onda mir i blagostanje u ovoj ligi!!!!!!!!!!! :jupiiii :jupiiii :DD :zivili
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 16 Dec 2008, 16:45

još jedan kiks? :rofl3 a koje sam ja to kikseve imao osim afere "naočale" :-st
daj bar onda neka skupi muda pa da mi kaže da imam još jedan kiks :boom
reds

Re: Umag Calling 2008B

Post by reds » 16 Dec 2008, 16:47

Chile wrote:još jedan kiks? :rofl3 a koje sam ja to kikseve imao osim afere "naočale" :-st
daj bar onda neka skupi muda pa da mi kaže da imam još jedan kiks :boom
Ajde điki i zagi skupite muda pa recite čovjeku... :dim :evotigana
reds

Re: Umag Calling 2008B

Post by reds » 16 Dec 2008, 16:49

Ovog sam se ja bojao dok je benki bio i igri za naslove kad se igralo kod đikija i kad su se morali micati oštri predmeti koji bi mogli doči u ruke našem dragom prijatrelju benvinu...
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/prijat ... -lice.html
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 16 Dec 2008, 17:27

Chile wrote:još jedan kiks? :rofl3 a koje sam ja to kikseve imao osim afere "naočale" :-st
daj bar onda neka skupi muda pa da mi kaže da imam još jedan kiks :boom
djiki spava ali sanja kako će ti reći da još jedan kiks i.......................kurac i djiki se probudio :rofl3

p.s.šalu na stranu chile,imao si kiseva mali miljun a najviše ti se zamjerilo i još uvijek zamjera što vodiš u prostor svakog ko ti stigne pod ruku.i nemoj mi sad napisat to su moji prijatelji......zna se koji tvoji prijatelji mogu u prostor

eh sad sam miran kad sam i ovo rekao :kavica
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 16 Dec 2008, 19:34

reds wrote:Ovog sam se ja bojao dok je benki bio i igri za naslove kad se igralo kod đikija i kad su se morali micati oštri predmeti koji bi mogli doči u ruke našem dragom prijatrelju benvinu...
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/prijat ... -lice.html
Da ih osvojiš više od deset tutula zaredom ne bi ni trepnuo, nego bi samo sataru izvadio iza ledja Image
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 16 Dec 2008, 20:07

Znači, moram donijeti 40kn za jebeni whiskey, za pizzu koju ćemo naručiti 40kn, za cugu 20kn, benksu dug od pizze koju mi je platio prošli put, 40kn + zelenaške kamate poznavajuči benxa od min.10kn, jebote to je ukupno 150 kuna put do zg-a na tekmu bi me toliko izašao benzina skoro, naravno preko dobrosusjedske nam slovenije, pošto je vinjeta na šofršajbi, tako da ni ova druga varijanta nije za odbaciti... :dim :boks :DD ja i chile smo već u Ravbarkomandi... :evotigana[/quote]

S pizzom te ja častim tako kad odu jednog dana Chile, Pero Ban, Rony itd odu iz lige i kad me djiki bude uvjeravao da moram dovesti još 3-4 (ne)ozbiljna kandidata koji če samo po Mikijevom sudu ovu ligu dovesti do vrhunca kvalitete, možeš reč vidit češ kad ti Benki nakon dva prvenstva izvadi motornu pile i krene na tebe!!!!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 16 Dec 2008, 20:22

ja moram donijeti 40 kn za viski, 20 za milodar chiletu i 40 za dvije kutije cigara koje ce mi popusiti reds :cool)
total 100 cuna
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 16 Dec 2008, 20:26

djiki wrote:ja moram donijeti 40 kn za viski, 20 za milodar chiletu i 40 za dvije kutije cigara koje ce mi popusiti reds :cool)
total 100 cuna
a zaboravio si i dvije žuje koje će keva nakon turnira odnjet kući
:DD
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 16 Dec 2008, 20:34

djiki wrote:ja moram donijeti 40 kn za viski, 20 za milodar chiletu i 40 za dvije kutije cigara koje ce mi popusiti reds :cool)
total 100 cuna
Ja sam tebi djiki kupio 100 tinjak kutija cigareta, ali ti si meni barem kupio stan i posudio pare a možda češ morat opet
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 16 Dec 2008, 21:26

zagadur wrote:p.s.šalu na stranu chile,imao si kiseva mali miljun a najviše ti se zamjerilo i još uvijek zamjera što vodiš u prostor svakog ko ti stigne pod ruku.i nemoj mi sad napisat to su moji prijatelji......zna se koji tvoji prijatelji mogu u prostor
jedva čekam sutra da mi nabrojiš moje kikseve i da popričamo o tome koga ja dovodim u prostor
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 16 Dec 2008, 21:37

Chile wrote:
zagadur wrote:p.s.šalu na stranu chile,imao si kiseva mali miljun a najviše ti se zamjerilo i još uvijek zamjera što vodiš u prostor svakog ko ti stigne pod ruku.i nemoj mi sad napisat to su moji prijatelji......zna se koji tvoji prijatelji mogu u prostor
jedva čekam sutra da mi nabrojiš moje kikseve i da popričamo o tome koga ja dovodim u prostor
bez razbijanja naocala
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 16 Dec 2008, 21:53

djiki wrote:
Chile wrote:
zagadur wrote:p.s.šalu na stranu chile,imao si kiseva mali miljun a najviše ti se zamjerilo i još uvijek zamjera što vodiš u prostor svakog ko ti stigne pod ruku.i nemoj mi sad napisat to su moji prijatelji......zna se koji tvoji prijatelji mogu u prostor
jedva čekam sutra da mi nabrojiš moje kikseve i da popričamo o tome koga ja dovodim u prostor
bez razbijanja naocala
a ti djiki ćeš vjerovatvo sjest na fotelju i ušutjeti :-puke
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 16 Dec 2008, 21:56

Dečki pa nemojte radit pizdarije očemo fajt i samo to a ja i Miki čemo Vas smirivat
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 16 Dec 2008, 21:57

Sad me Miki zvao i on če se tuč u Bangalowima u Ladin Gaju :rollingofl
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 16 Dec 2008, 22:34

Chile wrote:
zagadur wrote:p.s.šalu na stranu chile,imao si kiseva mali miljun a najviše ti se zamjerilo i još uvijek zamjera što vodiš u prostor svakog ko ti stigne pod ruku.i nemoj mi sad napisat to su moji prijatelji......zna se koji tvoji prijatelji mogu u prostor
jedva čekam sutra da mi nabrojiš moje kikseve i da popričamo o tome koga ja dovodim u prostor
ja ti ih mogu nabrojit i sada i sutra i uvijek,samo me zanima kako će ostali reagirat dali će im i sutra biti puna usta sarajeva,zagreba,kojekavih geliptera u prosotru itd.i sam si nam pokazao snimku gdje su ljudi u prostoru koje niko nikad nije vidio
Locked