Umag Calling 2008B

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Jul 2008, 17:33

nemoj da se počnem zalagati za izopćenje iz lige... plešeš po tankom ledu dragi zagaduro već dugo vremena... :cool)
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 18 Jul 2008, 20:19

Kalach wrote:nemoj da se počnem zalagati za izopćenje iz lige... plešeš po tankom ledu dragi zagaduro već dugo vremena... :cool)
to su obične floskule,pa ja sam neprikosnoveni vladar lige već godinama.termin kad meni paše,transferi meni povolji,sustav natjecanja po mom guštu........
zagadur

Post by zagadur » 22 Jul 2008, 22:43

http://en.wikipedia.org/wiki/July_22
evo najvažnijih dogadjaja,rodjena i smrti na 22.srpnja,dana kad se rodio gospodin i drug elvis benvin-benx
zagadur

Post by zagadur » 23 Jul 2008, 20:42

djiki wrote:115. prvenstvo zavrseno suvereno i mrtvo pijano (znaci duplo vrijedi) osvaja ga chile i s tme obara rekord svih rekorda 5 puta u nizu osvaja premiership.kup zasluzeno tuntaru, zadnjeplasirani benx
Ipswich 61, Chelsea 52, Liverpool 39, Nottingham 38, Chesterfield 33, Tottenham 33, Reading 32, Leeds 30
odigran zaostali susret 115. prvenstva.forest-liverpool 1:0.znači konačna tablica je ipswich 61,chelsea 52,nottingham 41,liverpool 39,tottenham i chesterfield 33,reading 32 i nekad slavni leeeds 30. FC Nottingham forest ostvario najbolji plasman i najbolji bodovni učinak u povijesti :cool)
Chile

Post by Chile » 25 Jul 2008, 17:05

evo mene nakon više od mjesec dana! :drinkbeer
kad će turnir?


pogledajte koji kralj. bolji je od maradone
http://www.youtube.com/watch?v=XAk5VqVrEk4
zagadur

Post by zagadur » 25 Jul 2008, 18:12

Chile wrote:
kad će turnir?
ništa od turnira do poslje vele gospe :roll .čini mi se da će 116. prvenstvo biti zadnje na pes 2008
Chile

Post by Chile » 25 Jul 2008, 18:39

djiki još nisi obnovio stranicu :-(
zagadur

Post by zagadur » 25 Jul 2008, 18:41

Chile

Post by Chile » 25 Jul 2008, 19:19

Na vrlo ozbiljnu temu, proširenje vrtića i jaslica u Umagu te smještaj 80 tak djece ove jeseni u predškolsku ustanovu, izvršna vlast vijećnicima nije dala konkretan odgovor. Obećanje da će problem biti riješen na sjednicama Gradskog vijeća Umaga sluša se već dvije godine. Hoće li umaški klinci i klinceze ove jeseni ostati «na ulici» umjesto na predškolskoj nastavi? (MB)

ovo će zanimati benxa :-D
zagadur

Post by zagadur » 29 Jul 2008, 21:59

kažu dobro informirani obavještajci da je drugarica mica poludjela kad je čula da djiki na lošinju tuče po morskim delicijama u društvu mlade porečanke :-D :-D :-D
http://www.youtube.com/watch?v=Y0I8cxBdQWY
djiki

Post by djiki » 29 Jul 2008, 23:03

zagadur wrote:kažu dobro informirani obavještajci da je drugarica mica poludjela kad je čula da djiki na lošinju tuče po morskim delicijama u društvu mlade porečanke :-D :-D :-D
http://www.youtube.com/watch?v=Y0I8cxBdQWY
evo rezime ljetovanja:
petak
Image

subota
Image

nedelja
Image

sretna okolnost rodijak ima riblji restoran :-D :cool)

ponedeljak (pripremanje male na svakodnevnicu u murinama)
Image

rezime:more hladno,puno jezeva, siptara, cijene odlicne, vidio nerezine i stao u njima popit kapučino, a nisam se slikao pored table :-(
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 30 Jul 2008, 02:09

Isusa ti, ginem za ovakvim ribljima delikatesama, stara jebeno jebeno kiksa kad su u pitanju morski plodovi. Svake prestupne se jedu škampi na buzaru i to je to.
Školjke, salatu od hobotnice, neku poštenu ribu (da nije škarpina il oslić) il lignje na žaru mogu samo sanjati :-( :-(
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 30 Jul 2008, 02:14

da je riba dobra, vuk bi u more skakao :-(
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
zagadur

Post by zagadur » 30 Jul 2008, 07:58

prostorija dovedena u red i spremna za medijski spektakl godine(po djikiju) ili ti kevin geburstag(po benxu) :-D frižider pun,antena koliko toliko radi čekaju se samo delicije u režiji kralja ladinog gaja
djiki

Post by djiki » 30 Jul 2008, 09:41

Clouseau wrote:Isusa ti, ginem za ovakvim ribljima delikatesama, stara jebeno jebeno kiksa kad su u pitanju morski plodovi. Svake prestupne se jedu škampi na buzaru i to je to.
Školjke, salatu od hobotnice, neku poštenu ribu (da nije škarpina il oslić) il lignje na žaru mogu samo sanjati :-( :-(
jebemt misa pa skarpina je plemenita riba ko ivan zajc :-(
djiki

Post by djiki » 30 Jul 2008, 09:41

Chopa wrote:da je riba dobra, vuk bi u more skakao :-(
rece bosanceros :idea
benx

Post by benx » 30 Jul 2008, 09:52

Kad češ na benxa potrošit 1200 Eura kao na zure nove!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jul 2008, 09:56

kad ćete vas dvojica platiti večeru koju ste mi dužni... jebate điki tu se nešto bahatiš večerama i izlascima a 10 godina te nije bilo sveukupno 3 sata vani iza ponoći... malo je reći da je mica bila u kavezu a ti bisvako malo mjenjao sipinu kost...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 30 Jul 2008, 10:06

Kalach wrote:jebate điki tu se nešto bahatiš večerama i izlascima a 10 godina te nije bilo sveukupno 3 sata vani iza ponoći... malo je reći da je mica bila u kavezu a ti bisvako malo mjenjao sipinu kost...
a da se ti i tvoj kum lagano frigate na castrolovom ulju?
umjesto da ste sretni sa mojom srecicom vi mi moralizirate :-( , iako znate samo pola mise izmedju mene i mice i to naravno njenu polovicu posto ja ne zavijam na sva zvona ko vucijak na puni mjesec. jebate cak je i zagi ispo covjek a vi ne.....

p.s.neznam ko je u kavezu vec 5 godina :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jul 2008, 10:21

a koju sam ja to stranu priče imao čuti... niti me zanima a niti sam se raspitivao kao što to radite ti i zagaduro... samo se sjećam da sam te masu puta zvao da dođeš do zagreba, pa neke izlete, novu godinu, razna druženja ali ti si uvijek ostao dosljedan svojim papučarskim ritualima...
čekaj da se sjetim tvojeg zadnjeg izlaska iza ponoći ili izvan granica općine umag...
a, da... bilo je to davne 1999. sad se točno ne sjećam dali si dilao cvijeće ili flipere ali moraš priznati da sam blizu....
joj, zaboravio sam kad si prislno bio vani do 2:30 na benxovm piru ali tada si bio kum...
istra ti materina!
Locked