Umag Calling 2008B

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
benx

Post by benx » 12 Jul 2008, 22:17

Najnovije vjesti

Gricko se ipak odlučio čuvati Vanju, tako da su petak na subotu odlučili Trojka Vanja Miki Gricko počastiti se sa bocom Kozlovića na štandu ATP!!!!

Ništa pridružujem se slavljem ovo nenadmašne trojke čin!

Image
zagadur

Post by zagadur » 12 Jul 2008, 22:41

pičke lihvarske a nas neznaju pozvat :-( .mi smo jadnici za umašku zlatnu mladež
zagadur

Post by zagadur » 12 Jul 2008, 22:46

http://www.youtube.com/watch?v=xSqltwiGwNE
djiki,keva, gricko i mica huhnberger :-D
djiki

Post by djiki » 13 Jul 2008, 10:59

benx wrote:Najnovije vjesti

Gricko se ipak odlučio čuvati Vanju, tako da su petak na subotu odlučili Trojka Vanja Miki Gricko počastiti se sa bocom Kozlovića na štandu ATP!!!!

Ništa pridružujem se slavljem ovo nenadmašne trojke čin!

Image
jebiga opet sa djavlom tikve sadim sto da ti kazem....i kad dosle kokice pobjego glavom bez obzira :-( kao mora hitno doma iako ga pancho zvala 3 ure prije i govori da dodje gledat dokumentarac o snimanju titanica...
today your turn prika
djiki

Post by djiki » 13 Jul 2008, 11:01

a i sumnjiv mi taj kozlovic sa standa od pauletica, bice refuzo malvazija istarvino u lijepim bocama koje toce lijepe hostese, jebiga paket se prodaje ne sadrzaji....drukcije ne mogu objasnit moju kkronicnu glavobolju ujutro.....
djiki

Post by djiki » 13 Jul 2008, 11:07

evo gledam dogadjaje na wikipediji koji su se desili za moji rojsni dan, posebno zanimljivo i tuzno je dogadjaj iz 1945. kad su mi bracu :-(

http://en.wikipedia.org/wiki/April_22
zagadur

Post by zagadur » 14 Jul 2008, 18:10

a kako je kalach stigao do graza :-st
djiki

Post by djiki » 14 Jul 2008, 19:00

zagadur wrote:
a kako je kalach stigao do graza :-st
bez para kao uvijek :idea
zagadur

Post by zagadur » 14 Jul 2008, 21:42

djiki wrote:
zagadur wrote:
a kako je kalach stigao do graza :-st
bez para kao uvijek :idea
opet ga je benx (su)financirao :-D
zagadur

Post by zagadur » 15 Jul 2008, 18:11

http://www.glasistre.hr/?722808b82d346f ... 187,237975,,
otkazali tUmnsona.sramota u kojem gradi mi živimo.bogU hvala imamo mlade snage sa naoružane sprejevima :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 15 Jul 2008, 22:46

zašto sramota... za koga da dolazi, za tebe i još 100 došljaka ili misliš da se ekipa toliko pali na tompsona (mislim domicilno stanovništvo) jebiga, tebi smetaju fatorini, caponi itd a to su naši ljud (ne tvoji)... jedna stvar je što je umag najmanje istarsko mjesto jer se doselio 'ko je htio... nona mi je jednom rekla da smo predobar narod i svakog primamo a sad doselio 'ko je htio pa imamo ovo šta imamo... sad se u umagu slušaju cajke, tompsoni i ostale pizdarije... polako ali sigurno umire duh lokalpatriotizma kojeg umag održavaju samo stariji... srećom središnja istra i većinom južnije od umaga situacija je bolja...
kome se ne sviđa neka ide otkuda je došao... tu raspravu smo toliko puta prošli ali nevjerovatno je kako volite pljuvati po tom gradu koji vam je sve dao... kad je istraturist u prvoj ligi onda je ludilo, kad je boca kozlovića skupa onda je smeće... ima još milijon primjera ali neda mi se... sve sami veliki hrvati i mrzitelji istrijana... očajno...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 16 Jul 2008, 10:12

Kalach wrote:zašto sramota... za koga da dolazi, za tebe i još 100 došljaka ili misliš da se ekipa toliko pali na tompsona (mislim domicilno stanovništvo) jebiga, tebi smetaju fatorini, caponi itd a to su naši ljud (ne tvoji)... jedna stvar je što je umag najmanje istarsko mjesto jer se doselio 'ko je htio... nona mi je jednom rekla da smo predobar narod i svakog primamo a sad doselio 'ko je htio pa imamo ovo šta imamo... sad se u umagu slušaju cajke, tompsoni i ostale pizdarije... polako ali sigurno umire duh lokalpatriotizma kojeg umag održavaju samo stariji... srećom središnja istra i većinom južnije od umaga situacija je bolja...
kome se ne sviđa neka ide otkuda je došao... tu raspravu smo toliko puta prošli ali nevjerovatno je kako volite pljuvati po tom gradu koji vam je sve dao... kad je istraturist u prvoj ligi onda je ludilo, kad je boca kozlovića skupa onda je smeće... ima još milijon primjera ali neda mi se... sve sami veliki hrvati i mrzitelji istrijana... očajno...
1.umag ima 95% dosljaka
2.capon je stanje uma a ne mjesto boravka
3.umag je moj dom, ali sto se vec godinama desava u njemu zahvaljujuci v.k. i IDS-u je sramota, napravi su vise zla nego bilo ko...ides u porec a da ne govorimo rovinj pa ti dodje za rigat u kakvom gradu zivis
4.ja sam domoljub i obozavam istru
5.kakve sve skupa tvoji post ima veze sa opancarima iz planeta i tompsonom?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 16 Jul 2008, 11:34

pa ti opanci stanu u istu rečenicu sa tompsono, eto šta...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 16 Jul 2008, 11:47

zagaduro, da te preduhitrim... ne želim slušati tvoje lamentacije i prodike zato te molim da se suzdržiš... još jedan eksces i bit ćeš deportiran u hercegovinu;)
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 16 Jul 2008, 18:20

evo moj lokalpatriota da ti ludi zagaduro nešto objasni.koncert je zabranjem pod floskulom o multietničnosti i multikulturalnosti šta je smješno jer ti isti šupci koji vladaju gradom za sve krive došljake a umag su izgradili dalmatinci koji su ga i oslobodili(2.dalmatinska brigada) 45. godine dok je domicilno stanovništvo pola bilo u fojbama a pola čekalo po šumama učke da im dalmatinci oslobode istru.umag je totalno u kurcu grad i ja kao njegov stanovnik se toga jako sramim.smješno je što je tebi sve u umagu dobro i lijepo a živiš u metropoli,i ja sam koji put u ushićenju rekao da je zagreb najljepši ili najbolji grad ali ja sigurno ne mogu znat koliko je zg dobar bolje od netkog ko živi u zg-u.ti od kad živiš u zagrebu isfuravaš neki lokalpatriotizam ali da si ti pravi lokalpatriota nebi svršavao na drogiranog argentinca nego bi obožavao lučana zgrablića,nebi ludovao za glazbom manu chao nego bi rezao vene na elia piska i anelide,nebi ti se brod zvao agram nego histria ili humagum,nebi brod vezao u splitu ili primoštenu nego u vrsaru.nebi prodavao rute po dalmaciji jer je tamo veća lova(ako je istra i umag kalifornija po tvom),nebi nosio englesku urbanu fizuru nego tipičnu istarsku frizuru sa krivim franzama. i na kraju nešto ti se ipak mora priznat imaš tipičan istarski zatucani mentalitet koji kaže da se u šufitu mora imat uvik 7 bandjera i valiže vajk spremne za bježat
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 16 Jul 2008, 18:38

koliko su budalaština zasrao a pokušao si biti simpatičan... ja sam rekao svoje još davno... zabetonirati tunel i nabaviti katapulte...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 16 Jul 2008, 19:46

Kalach wrote:pa ti opanci stanu u istu rečenicu sa tompsono, eto šta...
ne bih se slozio, no dobro...
djiki

Post by djiki » 16 Jul 2008, 19:48

zagadur wrote: da si ti pravi lokalpatriota nebi svršavao na drogiranog argentinca nego bi obožavao lučana zgrablića,
buahahaha ova je vrhunska :-D :-D :-D

dosta stoji u ovom sto je napisao zagi...po meni
zagadur

Post by zagadur » 16 Jul 2008, 21:52

Kalach wrote:koliko su budalaština zasrao a pokušao si biti simpatičan... ja sam rekao svoje još davno... zabetonirati tunel i nabaviti katapulte...
kad već tako razmišljaš predlažem ti da parkiraš brod kraj milasovog kajića, vrtaiš se u umag gdje ljudima raste cvijeće iz ušiju i ponovo udješ u našu ligu da konano vidimo krv i kevina muda :-D
Locked