Umag Calling 2008B

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 01 Oct 2008, 20:35

Image
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 01 Oct 2008, 20:36

OVO JE BOSS LIGE KOJI ODLUČUJE O KVALITETA NAŠEG PROIZVODA ŠTA MISLITE O TOME!
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 01 Oct 2008, 20:46

Image

OVO JE DJIKIJEVA NOVA ZAMJENA(ZAGI)IPAK MALO OZBILJNJIJI PRIMJERAK, BRAVO RAGAZZI SVI SMO UZ VAS

OVAJ LUDJAK KROJI NAŠU LIGU
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 01 Oct 2008, 20:49

Image

NARAVNO HR INTELIGENCIJU SU CENZURIRALI ČOVJEK KOJI SVE ZNA KOJI IMA I NEMA MUDA ALI ČOVJEK KOJI ČE SIGURNO DAT PEČAT ČOVJEČANSTVU!
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 01 Oct 2008, 21:27

:rigo014 :potstir :rigo014
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 01 Oct 2008, 21:57

zagadur wrote::rigo014 :potstir :rigo014

Na šta ti se riga!
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 01 Oct 2008, 22:44

benx wrote:
zagadur wrote::rigo014 :potstir :rigo014

Na šta ti se riga!
na onog tovara šta visi na kvaki :cool)
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 02 Oct 2008, 12:52

brijem da ce veceras drug milas dati ostavku na mjestu managera readinga, posto ga je zagi malo ispizdijo telefonski, a njmu je to bio melem na ranu posto je ocito da se iz kuce cuca mofardina vrsi pritisak da se napusti engleska i da se vrati u stvarnosti HNL-a
mah nemam konkretni stav, mislim bilo bi mi ful zao jer ipak je dugo s nama, ali ovakav stav i ponasanje su za svaku osudu i na kraju krajeva nagrizavaju atmosferu u ligi......
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 02 Oct 2008, 12:54

benx wrote:Image

NARAVNO HR INTELIGENCIJU SU CENZURIRALI ČOVJEK KOJI SVE ZNA KOJI IMA I NEMA MUDA ALI ČOVJEK KOJI ČE SIGURNO DAT PEČAT ČOVJEČANSTVU!

hihihih malo lazne skromnosti nikad ne skodi :rofl3
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 02 Oct 2008, 15:34

djiki wrote:brijem da ce veceras drug milas dati ostavku na mjestu managera readinga, posto ga je zagi malo ispizdijo telefonski, a njmu je to bio melem na ranu posto je ocito da se iz kuce cuca mofardina vrsi pritisak da se napusti engleska i da se vrati u stvarnosti HNL-a
mah nemam konkretni stav, mislim bilo bi mi ful zao jer ipak je dugo s nama, ali ovakav stav i ponasanje su za svaku osudu i na kraju krajeva nagrizavaju atmosferu u ligi......
ne bih rekao da sam ga ispizdio nego sam mu nabacio loptu na volej a to je čekao :-(.ja shvaćam savačiji privatan život ali milas je po meni debil što se žena tiče.molim sve članove lige da večeras budu složni(konačno) i da se milasu da do znanja da se mu se sranja više ne toleriraju.ja nisam apriori za izbacivanje bez jasne i javne osude,pa nek većina odluči
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 02 Oct 2008, 15:55

ja neznam šta bi ti rekao... ti se radi ovakvih stvari nebi smio očitovati do kraja života... šta imaš forsirati temu i nagovarati ljude kad su svi svjesni situacije... (molim sve članove lige da večeras budu složni(konačno?????))... nije mi jasno šta se uvijek ti guraš oko tih stvari i tražiš greške ljudima, pa daj budi normalan jednom u životu...
reci mi zašto se nikad nije sudilo benxu, djikiju, kevi, meni itd. za izbacivanje iz lige...
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 02 Oct 2008, 19:32

nije se sudilo zato sto koliko god se svadjali uvijek smo davali obol ligi trudom i zalaganjem....
milas me sad zvao i najavio da vise nece igrati jer da je sad dosao sa posla i da mu se neda da 5 igrat :-puke te zato jer ga je zagi duboko razocarao....
ima par detalja sa fojbe jos koje nisu za javnost, ali sve skupa ja sam dojma da on ne zeli vise igrati vec dugo vremena i da je cekao volej
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 02 Oct 2008, 19:38

poruka od druga benxa koji je sigurno se cuo sa milasom i usput mu tokom razgovora dao podrsku i govorio kako je zagi u kurcu i ostali odgovarajuci folklor:
eto lee chun soo i silvestre su moji :1deda :klanjam2 :DD :-D
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 02 Oct 2008, 21:03

ali i pozitivna stvar svega je da se otvorila sansa da dolenc se prikljuci ligi :jupiiii :idea
Dolenc

Re: Umag Calling 2008B

Post by Dolenc » 02 Oct 2008, 22:56

djiki wrote:ali i pozitivna stvar svega je da se otvorila sansa da dolenc se prikljuci ligi :jupiiii :idea
Da, i svaki vikend čarterom dolazim. :DD
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 03 Oct 2008, 03:57

[img]http://www.urmyhero.co.uk/vault/43869/i ... on.jpg[img]

forest i nzagadur konačno osvojili svoj prvi trofej.kup posvečujem mom dragom kalachu :jupiiii :jupiiii :jupiiii
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 03 Oct 2008, 04:09

zagadur wrote:[img]http://www.urmyhero.co.uk/vault/43869/i ... on.jpg[img]

forest i nzagadur konačno osvojili svoj prvi trofej.kup posvečujem mom dragom kalachu :jupiiii :jupiiii :jupiiii
Kalach može komantar na to!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 09 Oct 2008, 13:28

stranica obnovljena na
http://www.pes-umag.issland.com

cestitke Tuntaru na osvojenom prvenstvu nakon vise od godinu dana i Zagaduru na prvom kupu i tituli uopce...
Peru Milasa na kurac
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 09 Oct 2008, 13:32

http://www.vjesnik.hr/html/2008/10/08/C ... ?r=crn&c=3

ko nezna rijec je o onoj plavusi sto je imala pletenice do ispod guzice i sado mazo cizme u kricavim bojama sto je uvijek setala sa dvoje djece koja su imala izrezbarene frizure i bekamice....
:-( :-( :-(
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by maccro » 09 Oct 2008, 13:38

djiki wrote:http://www.vjesnik.hr/html/2008/10/08/C ... ?r=crn&c=3

ko nezna rijec je o onoj plavusi sto je imala pletenice do ispod guzice i sado mazo cizme u kricavim bojama sto je uvijek setala sa dvoje djece koja su imala izrezbarene frizure i bekamice....
:-( :-( :-(
Ovakvo sranje se u prosjeku počelo jednom dnevno događati u lijepoj našoj :-(
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
Locked