Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Chile

Post by Chile » 14 Jun 2008, 23:24

meni je došla suza kad je reko za bleiburg. čudno mi je to za zlatana jer nikad u nijednom intervju nije rekao ništa za hrvatsku
Chile

Post by Chile » 15 Jun 2008, 11:36

nemojte me nedeljom zvati prije 13:03 h :!
što se tiče ključa mislim da je to neko namjerno napravio(možda i mato) jer kako nekom može puknuti ključ :?
djiki

Post by djiki » 15 Jun 2008, 12:51

Chile wrote:meni je došla suza kad je reko za bleiburg. čudno mi je to za zlatana jer nikad u nijednom intervju nije rekao ništa za hrvatsku
mah markovic je redikul na kvadrat, a ovo sa ibrahimovicem ima istine ko i price da smo favoriti broj 1 za dobit euro....njega se vrebalo dugo, a nije biozainteresiran i bok...a i pitanje je dali bi ga volio u jednoj kompaktnoj repki di svi disu jedan za drugoga da rusi atmosferu ko sto je radio i radit ce konstantno u svedskoj....ko igrac nemam rijeci da ga opisem osim bezobrazni umjetnik
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 15 Jun 2008, 14:11

uvjerljivo najjači intro je onaj ea sports present... odnosno nhl '95 ali ne samo zbog uvoda, kad se sjetim onih mojih golova koje ste svi mrzili i postotak šuta 400%, strašno!!! trebalo je prebroditi frustraciju nakog što vam zavalim gol sa klizaljkom... a što se štulića tiče ne razumijem zašto redikul...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 15 Jun 2008, 14:16

na debila markovića ne treba trošiti riječi...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 15 Jun 2008, 14:21

meni je prijatelj iz sarajeva rekao da je utakmica u 18 a bila je u 16!?!? ma daj molim te ne jedi više tortice...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 15 Jun 2008, 14:45

Kalach wrote:meni je prijatelj iz sarajeva rekao da je utakmica u 18 a bila je u 16!?!? ma daj molim te ne jedi više tortice...
buahahahaha....preso je i kategoriju redikula...po meni...
djiki

Post by djiki » 15 Jun 2008, 14:50

Kalach wrote: a što se štulića tiče ne razumijem zašto redikul...
stulic je najveci rock umjetnik na ovim prostorima, ali cinjenica je da je lud ko slapa bio, 90-tih totalno puknuce, a sad nema vise veze sa razumom (citaj izjavio je da pusi 10 jointova dnevno)
meni je u kurcu to sto je 80-tih ljubio hr zastavu na koncertu u splitu i osjecao se uvijek hrvatom (vidi youtube sa debilom corbom) , onda odjedanput pocne na b92 pricat ekavicom (vjerojatno neka njegova bolesna zajebancija) prouzrocena time sto mu je bilo jasno da ce juga propast a on je vjerovao u revoluciju, radnicka prava i ostala sranja, da bi na kraju u nizozemskoj se odrekao svih balkanskih naroda (mozda jedino pametno) i poceo tvrdit da hr jezik nikad nije postojao te da je to hibrid srpskog....mislimda je dovoljno da dobi sobu sa tobom u sanatoriju vrapce
Chile

Post by Chile » 15 Jun 2008, 14:55

đoni kao umjetnik poštujem, ali je totalni redikul
Chile

Post by Chile » 15 Jun 2008, 14:58

Chile wrote:đoni kao umjetnik poštujem, ali je totalni redikul
jebote,ovo sam napisao kao da sam se napušio s benxom i đonijem
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 16 Jun 2008, 10:03

sad si i djikija počeo pastirati... e moj chile... mali si zagi, malo djiki, malo benx, malo andročec a kad igraš pes onda si malo kalach... :cool)
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 16 Jun 2008, 10:11

Kalach wrote:sad si i djikija počeo pastirati... e moj chile... mali si zagi, malo djiki, malo benx, malo andročec a kad igraš pes onda si malo kalach... :cool)
:-st
reds

Post by reds » 16 Jun 2008, 12:38

djiki wrote:evo kalach da te malo operu emocije, prvi video po meni najjaci uvod za igricu ikad

http://youtube.com/watch?v=YkdKksI_Fhk&feature=related

i drugi di si bio jedini covjek sa postotkom suta 400%

http://youtube.com/watch?v=7tijf_en7oE

i benxu najdrazi gdje cak i hokejasi imaju vise zubiju od njega

http://youtube.com/watch?v=DJKKPpI3GGw
intro od nhl 95 je definitivno najači i stvarno mi budi emocije, samo kad se sjetim koliko smo ga puta u jednoj večeri gledali, što zbog blokade djikijevog kompa i di je benki uvijek kenjao da je komp sranje i da je vrijeme da djiki kupi novi, a ne da igramo na ovom smeću, što zbog resetiranja, jer benki i kalač ili samo benki, nisu mogli dobiti neke jazavce, kako bi se kvalificirali u play off. :-( :-D :-D :-D
djiki

Post by djiki » 18 Jun 2008, 09:31

brojite sitno uskoro video benx u ulozi ice purgera :cool)
djiki

Post by djiki » 18 Jun 2008, 11:57

ja ako idem idem iskljucivo iz razloga da benx izidje iz svoje koze :-D
benx

Post by benx » 18 Jun 2008, 12:32

djiki wrote:ja ako idem idem iskljucivo iz razloga da benx izidje iz svoje koze :-D
Al to je žalosno !!!!
djiki

Post by djiki » 18 Jun 2008, 17:33

benx wrote:
djiki wrote:ja ako idem idem iskljucivo iz razloga da benx izidje iz svoje koze :-D
Al to je žalosno !!!!
pa kumovi smo jebiga mora bit tako...
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 19 Jun 2008, 00:25

na kraju naslova uopce ne treba upitnik, ovo je zicer da ce dole bit sranja, po mojem infu, bit ce svega 1:r2
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
zagadur

Post by zagadur » 19 Jun 2008, 08:51

Chopa wrote:na kraju naslova uopce ne treba upitnik, ovo je zicer da ce dole bit sranja, po mojem infu, bit ce svega 1:r2
ma boli te kurac šta će u mostaru bit.meni je sve jedno što se dogadja u stanoj državi,to mi dodje isto kao i potres u bangladešu :idea :-(
Locked