Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
reds

Post by reds » 10 Jun 2008, 14:31

zagadur wrote:iz austrije mi stižu kontroverzne i neprovjerene informacije.jedna takva govori da je keva(reds) kao i na sp u njemačkoj cmizdrio ispred ulaza na stadion da su on i žena na bračnom putovanju i da su izgubili karte.još neznam dali su ušli na stadion.za manje obavještene ta mu je fora upalila u stuttgartu.neznam šta reći na ovo,i smješno i jadno u isti trenutak
Tebi je u životu očito jako dosadno, pa voliš izmišljavati stvari... :-( a bolje ti je da šutiš i ideš na koju tekmu, mislim na gostovanje, jer čak i moja sanja ima više utakmica od tebe... :-( :-( :-( :-(
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 10 Jun 2008, 16:13

stavi to, molim te, negdje drugdje da moze i raja bez fejsbuk accounta vidjet :cool)
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
Chile

Post by Chile » 10 Jun 2008, 16:27

ma nije neka fora tako da mi se neda :cool)
Chile

Post by Chile » 10 Jun 2008, 17:05

http://www.youtube.com/watch?v=4GlacXmxaao
priča se da je bio karusel veći nego ikad. a vidi ga zagi
Chile

Post by Chile » 10 Jun 2008, 17:07

User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 10 Jun 2008, 17:19

fora je što moj stari pjeva tu pjesmu, to je fora...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 10 Jun 2008, 17:20

neka mi prijatelj zagaduro obajsni kakve veze ima crna boja sa hrvatskom... crna majica, crna zastava?
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 10 Jun 2008, 17:33

reds wrote:
zagadur wrote:iz austrije mi stižu kontroverzne i neprovjerene informacije.jedna takva govori da je keva(reds) kao i na sp u njemačkoj cmizdrio ispred ulaza na stadion da su on i žena na bračnom putovanju i da su izgubili karte.još neznam dali su ušli na stadion.za manje obavještene ta mu je fora upalila u stuttgartu.neznam šta reći na ovo,i smješno i jadno u isti trenutak
Tebi je u životu očito jako dosadno, pa voliš izmišljavati stvari... :-( a bolje ti je da šutiš i ideš na koju tekmu, mislim na gostovanje, jer čak i moja sanja ima više utakmica od tebe... :-( :-( :-( :-(
ja ne izmišljam a i napisao sam da su neprovjerene informacije.to su izjavili ljudi koji su bili u beču a ne ja!a nikoga nebi to začudilo kad si ti većini u umagu poznat kao zicaroš i mutikaša pogotovo kad je lova u pitanju. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Chile

Post by Chile » 10 Jun 2008, 17:37

pa šta ako je reds i molio i cmizdrio da uđe na stadion. treba biti snalažljiv u životu. šta je bolje da 1000 kn za kartu?
zagadur

Post by zagadur » 10 Jun 2008, 17:40

Kalach wrote:neka mi prijatelj zagaduro obajsni kakve veze ima crna boja sa hrvatskom... crna majica, crna zastava?
oduvijek sam volio crnu boju,za razliku od nekih bez političkih konotacija a i crna me čini mršavijim :-D :-D
zagadur

Post by zagadur » 10 Jun 2008, 17:42

Chile wrote:pa šta ako je reds i molio i cmizdrio da uđe na stadion. treba biti snalažljiv u životu. šta je bolje da 1000 kn za kartu?
pročitajte ponovo moj post pa će te valjda nešto skužit.lijepo sam napisao ne provjerene informacije i da neznam šta da mislim o kevinom cmizdrenju dali mi je fora ili glupost
Chile

Post by Chile » 10 Jun 2008, 17:49

ne kužim zašto bi to bilo jadno?
zagadur

Post by zagadur » 10 Jun 2008, 17:54

Chile wrote:ne kužim zašto bi to bilo jadno?
nije za forum :-D :-D :suspect: :suspect:
Chile

Post by Chile » 10 Jun 2008, 19:35

Chile

Post by Chile » 11 Jun 2008, 09:48

http://youtube.com/watch?v=eEpy5hoOcEw
evo kafića u kojem smo se napili
Chile

Post by Chile » 11 Jun 2008, 09:56

http://youtube.com/watch?v=SuvAAzCi1bU
ludilo brale.
bježite ljudi, bježite iz Klagenfurta stiže ekipa pijana, bježite ljudi dok postoji nada jer ovdje igra Hrvatska!
djiki

Post by djiki » 11 Jun 2008, 10:10

Image

evo i slike s poreckimm zagijem, lika smo toliko ufurali da se cijelu vecer predstavljao sa imenom zagi....vrhunac kalach zove mrtav pijan u 4 uri i dajem telefon "zagiju" koji govori :di si kalach? a ovaj :u busu, s kime si tamo? zagi:ja , djiki, mijo ustasa i krvozedni ustasa :-D

p.s.za primjetit da i djiki i zagi vole krokodile :heart:
djiki

Post by djiki » 11 Jun 2008, 12:13

potencijalni hit mog prijatelja benvina

http://www.nedbenvin.com/Lyrics/LOSINJSKA_BALADA.htm
Locked