Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 18 Jan 2008, 14:07

benx wrote:
kaiser-kalach wrote:http://www.youtube.com/watch?v=1RtSuXCG ... re=related

evo djiki malo nostalgije...
Miki neljutim se ali si me mogao zvat na tu utakmicu ti si otišao sa kamionom a ja sam ostao sa Dominikom na kolodvoru bez busa stari od fredija mi je rekao Ticket sale
i nisi doživio kako vodim navijanje :-D

ps.za čileta-te godine se organizirao bus iz poreča? koji bi išao preko umaga na tekmu i od svih pustih kežualaca i legendi navijanja skupilo se samo 3 čovjeka - dominik k., benx i jedan dečko iz pule.zanima me di su bile samozvane legende tada?!
djiki

Post by djiki » 18 Jan 2008, 14:15

Chopa wrote:ovaj djiki je tipicni hajducki propagandista :-(

kad uzmes neke faktore van nogometa, onda ti je kristalno jasno zasto je torcide ponekad vise nego BBB u Splitu...doduse, sad vise ni to nije dovoljno da vas vise dodje u ZG
od 7-8000 ljudi na sjeveru po tebi je bilo 6000 studenata i 1500 vojnika? ne kontam stvarno.vas 100 u st nas 6000 u zg, nek je i bilo 4000 studenata (što i sam znaš da nije istina) opet smo jači, a vi smješni
Chopa wrote: sto se tice Beograda, torci je lakse bilo, nisu bili toliko omrazeni nego kad bi purgeri isli, sjecam se da su vodje Partizana i Ajduka zajedno cugale, nazalost po Parangala pocugase malo previse, pa je ajdukovac "dobija u pak"
??? ovo je najveća gluppost što sam ikada pročitao, znači vi niste išli masovno u bg jer su vas mrzili više od tovara? mentalita ultras 0 bodova...
parangal je dobio u pak ali ne žaretov pimpilinič, nadam se da znaš štoriju...
to o zajednom cuganju je malo nategnuto, ali znaj da su za vrijeme juge sve vođe više manje bili u kontaktu.....

da ti remiziram sve: ma stavljali se ti i zagadur na trepavice morate shvatiti da od osnutka do neke 98-99 torcida je za boyse bila plazma televizor od gostovanjado transpova,do pjesama, do svega. vremena se mjenjaju boysi su trenutno jači po mnogim stvarima (prvobitno mislim organizacijski) ali to ne znači da će se to promjeniti za god-dve.....
zašto vam je toliko teško priznati da je torca bila bolja od vas?
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 18 Jan 2008, 14:21

Koji ste vi debili... :-(

...da se svađate oko zimskih guma još bi shvatio, al ovo moj dida je ovo, ti nisi ono, ja sam navijač, ti nisi, majko mila...u ovdašnjem stanju hrvatskog nogometa biti gorljivi navijač neke momčadi = biti totalni idiot, nekad je to možda više značilo, ma je kurac, to su uvik bili idioti...

P.S: Ovaj lagani intremezzo shvatite kao lajt motiv za daljnje pljuvanje jedan po drugom, živili! :-D
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Taktichar
Čovjek koji je otkrio Morimota
Čovjek koji je otkrio Morimota
Posts: 2377
Joined: 19 Apr 2005, 13:55
Location: pod bijelim brijegom

Post by Taktichar » 18 Jan 2008, 14:24

Plonker do plonkera.
jedini 100%-tni
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 14:28

Zašto onda boysi u Splitu od 1992 do 1999 cirka su dolazili od 50 do 400 zašto nisu dolazili u broju 1000 2000 barem nemora to biti kao jedina utakmica 2:3 kad je bilo puno tisuća jer im se radilo o prvenstvu!!!!!
Kalach da im reci znaš koliko kazeta imam snimljenih sa utakmica ti si ih metar poledao objasni Zagiju i Chopi koliko je ljudi išlo na gostovanja!
User avatar
Taktichar
Čovjek koji je otkrio Morimota
Čovjek koji je otkrio Morimota
Posts: 2377
Joined: 19 Apr 2005, 13:55
Location: pod bijelim brijegom

Post by Taktichar » 18 Jan 2008, 14:29

Ja sam mislio da se ovdje piše o nekvom punjenju u Umagu :-?
jedini 100%-tni
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Jan 2008, 14:38

a šta da kažem benx a da se nezna... ta prepucavanja su pluskvamperfekt... meni je ići na tekmu bio nacin života i nikad mi neće biti žao što sam potrošio sve te silne pare i završio 'ko zna gdje... i baš me bolila braga što će nas biti 50, 100 ili 2000 kad si tamo kad toliko putuješ, pa nađeš ekipu koja je spaljena kao ti i onda još tekma... e još da nam je na poluvremenu bilo odigrat 10 min na pesu...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Jan 2008, 14:40

http://www.tportal.hr/fset.html

maminjo na uvjetnoj...
djiki

Post by djiki » 18 Jan 2008, 14:40

tata wrote:Koji ste vi debili... :-(

...da se svađate oko zimskih guma još bi shvatio, al ovo moj dida je ovo, ti nisi ono, ja sam navijač, ti nisi, majko mila...u ovdašnjem stanju hrvatskog nogometa biti gorljivi navijač neke momčadi = biti totalni idiot, nekad je to možda više značilo, ma je kurac, to su uvik bili idioti...

P.S: Ovaj lagani intremezzo shvatite kao lajt motiv za daljnje pljuvanje jedan po drugom, živili! :-D

pa mogao si ga i preskočiti, a ne banut i reč vi ste idioti i debili i ko vas jebe :-( .ako te topic nervira nemoj ga ni čitat :idea
djiki

Post by djiki » 18 Jan 2008, 14:41

Taktichar wrote:Ja sam mislio da se ovdje piše o nekvom punjenju u Umagu :-?
da se vratimo na temu:
diouf odlazi u afriku, a berbatov dolazi meni :idea
zagadur

Post by zagadur » 18 Jan 2008, 15:03

kaiser-kalach wrote:a šta da kažem benx a da se nezna... ta prepucavanja su pluskvamperfekt... meni je ići na tekmu bio nacin života i nikad mi neće biti žao što sam potrošio sve te silne pare i završio 'ko zna gdje... i baš me bolila braga što će nas biti 50, 100 ili 2000 kad si tamo kad toliko putuješ, pa nađeš ekipu koja je spaljena kao ti i onda još tekma... e još da nam je na poluvremenu bilo odigrat 10 min na pesu...
kad govoriš o param valjda misliš na benkijeve pare...sam mi je benki rekao da bi kalach i andročec prije svake tekme dolazili kod njega pitat lovu jer je on jedini u to vrijeme imao stalne prihode.benki ako ovo demantiraš onda si stvarno nula od čovjeka
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 15:17

Ti znaš kako ja razmisljam Kalach ovo je više sprdnja a ako želite pričat čemo i o Fedorovu i o Mikae Modaneu i o Ivanu Lendelu o Bjon Borgu o Mateji Svet Mihaelu Mndurainu Marku Spitzu Đurdjici Bjedov Milku Djurovskom Vujadinu Boskovu Clydu Drextelu ja prvenstveno volim sport malo više nogomet ali inače sam pratio sve baš sve sjećam se utakmice 1986 finale svjetskog prvenstva ja mislim u Španjolskoj Jugos - Italija trener Ratko Rudić,3 produžetka gol Milanovića u zadnjoj sekundi igrali su Bukić Sukno Lušić Paškvalin Roje Bebić Andrić itd. slušao sam na radiju sa starim u Hotel Koralju neču to nikad zaboravit i onda mi nemože niko reči bbb torcida i ovo ono ja volim sport i jako mi malo mogu parirati oni 1975 godište jer sam cijelu noć pratio baš sve umjesto da spavam svako toliko bi mi došao stari pa bi se derao na mene a on me zarazio s tim kad je i on pratio a baš sve .
Kad sam imao 5 godina nosio mi je slike Kranjčara Vlaka Zajeca Buljana Križaja i ostalih sportaša jer je tada bila olimpiada u Moskvi imam album olimpiade iz Montreala 1976 to mi je dao stric mislim cjeli život pumpanje o sportu to mi je moto života nemogu bez toga to je kao droga.
Dobro album Mexico 1986 to sam bio već stari djed 11 godina Toluca Monterey Azteca 115000 ljudi kako bi Delić rekao i moj Diegito i tako da li da Vas zamaram još privatnim punjenjima jaja a ovo sad što vi pišete otišao ovaj igrač došao ovaj pa je otišao za 6 mjeseci ovaj to više nije nogomet nego sprdačina tipo Real Madrid šta je bolji Baptista ili Emilio Butrageno El Bujtre ili Hugo Sanchez Casilas ili Paco Bujo promjenili su 150 igrača u 3 godine a onda sam znao cijeli Real napamet godinama a simpatizer sam Barce recimo.
Dajte ljudi ja gledam Ligu Prvaka ali to je NBA 10 ekipa vladaju kolom i to je to 6 država je ponizilo 40 zemalja evrope jedan Lyon je bio isprdak u nogometu sam ima para pa je kao nešto a di su Češki Mađarski Rumunjki Bugarski ex-YU Benfika pa čak i Goteborg i Malmo su nešto značiili ja neznam da li ja ovdje na forumu mogo s nekim se dopisivat koji se razumije u sadašnji sport Vi mislite da ovo što pišete da je sve pravedno ali se grdo varate tako da ove opaske na naša punjenja nisu točne pa sam ja vama prezentirao moje stajalište.

Pogy izvini ako ti prsne sustav ali nije ništa iz Wikipedije nego iz moje glave!!!
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 15:18

Pokušao sam biti kratak ali vidim da sam pretjerao!
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 15:20

zagadur wrote:
kaiser-kalach wrote:a šta da kažem benx a da se nezna... ta prepucavanja su pluskvamperfekt... meni je ići na tekmu bio nacin života i nikad mi neće biti žao što sam potrošio sve te silne pare i završio 'ko zna gdje... i baš me bolila braga što će nas biti 50, 100 ili 2000 kad si tamo kad toliko putuješ, pa nađeš ekipu koja je spaljena kao ti i onda još tekma... e još da nam je na poluvremenu bilo odigrat 10 min na pesu...
kad govoriš o param valjda misliš na benkijeve pare...sam mi je benki rekao da bi kalach i andročec prije svake tekme dolazili kod njega pitat lovu jer je on jedini u to vrijeme imao stalne prihode.benki ako ovo demantiraš onda si stvarno nula od čovjeka
Neču demantirat ali si to izvadio iz konteksta to nije bilo kalachu namjenjeno uostalom uvijek sam svakom pomogao kad je trebalo i puno toga i popušio karu na veliko
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 18 Jan 2008, 15:26

djiki wrote:
tata wrote:Koji ste vi debili... :-(

...da se svađate oko zimskih guma još bi shvatio, al ovo moj dida je ovo, ti nisi ono, ja sam navijač, ti nisi, majko mila...u ovdašnjem stanju hrvatskog nogometa biti gorljivi navijač neke momčadi = biti totalni idiot, nekad je to možda više značilo, ma je kurac, to su uvik bili idioti...

P.S: Ovaj lagani intremezzo shvatite kao lajt motiv za daljnje pljuvanje jedan po drugom, živili! :-D

pa mogao si ga i preskočiti, a ne banut i reč vi ste idioti i debili i ko vas jebe :-( .ako te topic nervira nemoj ga ni čitat :idea
Šta ćeš, svi smo mi debili u neku ruku :DD
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
zagadur

Post by zagadur » 18 Jan 2008, 15:28

ja nisam rekao da je to bilo kalachu ili netkom drugom namjenjeno,ja sam sam napisao što sm čuo od tebe i nisam ništa vadio iz konteksta.što se tiče tvog praćenja sporta tu ti moram skinut kapu ali moraš naučit uvažavat i tuđa mišljenja ma koliko god ona tebi izgledala glupa i debilna
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 18 Jan 2008, 15:51

ma boli me mile kitic za kruske i jabuke sa sjevera i juga, samo kad neko kenjka i pretjeruje primoran sam odgovorit


torca jest bila bolja, uostalom starija je i to se mora postovat, al kad mi neko pocne kenjkat o gostovanjima na Maximiru i Poljudu, dobijem mlade

sto se tice brojnosti, to je ionako manje vise nebitno, bitna je kvaliteta i organiziranost te decibeli

zapravo me cijela ova rasprava podsjeca kad mi je ovaj vikend u Splitu neki tupan poceo pricat bajku o tome zasto su se Boysi prosli i pretprosli derbi toliko culi naspram punog Poljuda...naime majstor je optuzio HRTove mikrofone i masonsku urotu u drzavnoj televiziji spram Ajduka

sta reci, platio sam caru pice, i pustio ga dalje nek uziva u raspravi sam sa sobom :cool)
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 15:58

zagadur wrote:ja nisam rekao da je to bilo kalachu ili netkom drugom namjenjeno,ja sam sam napisao što sm čuo od tebe i nisam ništa vadio iz konteksta.što se tiče tvog praćenja sporta tu ti moram skinut kapu ali moraš naučit uvažavat i tuđa mišljenja ma koliko god ona tebi izgledala glupa i debilna
Drugi su rekli da su naša dopisivanja glupa ja nisam prvi to rekao pročitaj si ponovno postove a što se tiče kalacha i para kad god je kalach došao ja sam mu dao sve što treba i dres od Napolija je bio godino i pol kod njega ali ja mu to nemogu zamjerit jer me nikad nije vrijedjao i da mi je ostao nešto dužan boli me kurac ali kad nekom pomognem pa me konstnatno blati onda normalno daću to prebacivat
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 16:02

Pa ti si uostalom Zagi prije godinu dvije non stop me omalovažavao i podcjenjivao očito volio si tada tako jebat i pritisnut me papučom ja ovo ja ono a prije dok si radio u Daniju sam ti bio super zato bolje kuš nego tu nešto ja se ne bojim više ništa priznat i ničega me nije sram samo bojim se svog jezika zato mi je bolje šutit iako znam da sam ja masu puta zajebao i pogriješio a ima netko ko i ti i neki koji nikad ne griješe jer su stvorili sebi mit kao da su isusi!!!!!.
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 18 Jan 2008, 16:20

Ispričavam se što upadam bez kucanja, zanima me koliko vi imate godina? Mislim da aktivne pisce u ovom topicu? :-D
Locked