ožujsko double cup umag 2008

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

benx i djiki u paru su?

smješni i jadni
1
25%
totalna pušiona
3
75%
 
Total votes: 4
zagadur

ožujsko double cup umag 2008

Post by zagadur » 19 May 2008, 23:16

ovo zaslužuje svoj zahod :-D .chile i zagadur su sampioni grada umaga u parovima(neprirodna koalicija).daleko sa najslabijom ekipom tj. hrvatskom razmotirali smo cijeli grad na čelu sa djikijem i benxom(francuska).u finalu smo pobjedili slabi brazil(roni i milas) na penale gdje pletikosa skida 3 komada!sutra,dok se chile otrjezni stavit će dvije fotke.sad nam ostaje teška borba sa gazdaricom kafane za frižider ožujskog kojeg smo zaslužili.imajući u vidu iz kojeg je kraja gazdarica rodom nije ni čudno što si ga je uzela doma :-puke :-puke :-puke
Chile

Post by Chile » 19 May 2008, 23:23

evo ekspresno stavljam slike
Image
Image


i nije pletikosa branio u finalu nego runje!

samo zahvaljući hajdukovim igračima smo došli do naslova
pletikosa-rapajić-srna-runje
:-D
Chile

Post by Chile » 19 May 2008, 23:24

Image
Chile

Post by Chile » 19 May 2008, 23:24

Image

ŠAMPIONI!
Chile

Post by Chile » 19 May 2008, 23:26

milasu sam u subotu ili petak obećao da ću igrati s njim ali ja sam bio :-p pa sam zaboravio :-D sorry prika milas
zagadur

Post by zagadur » 19 May 2008, 23:33

User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 19 May 2008, 23:35

:rollingofl :rollingofl
potpuno u stilu, bravo :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
Chile

Post by Chile » 19 May 2008, 23:40

:-D bratstvo i jedinstvo
HDZ - hajduk i dinamo zajedno

kako ti znaš sve te narodnjake?
zagadur

Post by zagadur » 19 May 2008, 23:43

Chile wrote::-D bratstvo i jedinstvo
HDZ - hajduk i dinamo zajedno

kako ti znaš sve te narodnjake?
neću politiku u moju butigu a pogotovo vladajuću garnituru.ja znam sve narodnjake jer sam se rodio u drugim vremenima kad je mišo kovač bio jednako voljen u bgi li sa i mitar mirić u zg il st
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 May 2008, 09:20

čestitke mitru miriću i ostalim sudionicima... da mi je znati 'ko je vas spojio u par!? :-? benki, benki šta si ti dopuštaš... takvu blamažu može ti upriličit samo tvoj kum, sramota nad sramotama...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 20 May 2008, 10:16

Kalach wrote:čestitke mitru miriću i ostalim sudionicima... da mi je znati 'ko je vas spojio u par!? :-? benki, benki šta si ti dopuštaš... takvu blamažu može ti upriličit samo tvoj kum, sramota nad sramotama...
pa ti si nas spojio.vidjeli smo da te možemo gazit u paru i odlučili smo pokorit umag i izblamirat kumove
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 May 2008, 10:27

kako ste nas gazili? igrali smo 2 velike i završilo je 1:1 i to da me niste isprovocirali ne bi ni tu drugu pobjedili... ako se dobro sjećam bilo je 4:3 u prvoj i 3:3 u uzvratu i mrtvac u zadnjoj minuti za egal, kako ste nas to zgazili?
a to da ste izblamirali kumove stoji, vjerovatno bi i kevu i mene razmontirali jer funkcioniram samo sa benxom... neki ljudi ne shvaćaju razliku između solo i parova zato su loši a benx mi paše po tom pitanju...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 20 May 2008, 11:13

Kalach wrote:kako ste nas gazili? igrali smo 2 velike i završilo je 1:1 i to da me niste isprovocirali ne bi ni tu drugu pobjedili... ako se dobro sjećam bilo je 4:3 u prvoj i 3:3 u uzvratu i mrtvac u zadnjoj minuti za egal, kako ste nas to zgazili?
a to da ste izblamirali kumove stoji, vjerovatno bi i kevu i mene razmontirali jer funkcioniram samo sa benxom... neki ljudi ne shvaćaju razliku između solo i parova zato su loši a benx mi paše po tom pitanju...
nisam ni očekivao od tebe iskrenost po pitanju pes-a.1:1? kakve velike kakve male?evo malo da te prisjetim.petak:portugal-nizozemska 1:2,1:3 i legendarna tekma 3:4.subota:irska-bugarska 2:0 i 4:1.ARGENTINA-češka 2:0,2:1,0:1 i 0:3.i koje je tu koga gazio??budi barem jednom realan kad je pes u pitanju.ja priznajem da te se bezveze iznapadalo pogotovo u petak ali budi i ti priseban pa priznaj da ste ti i milas bili nemočni
benx

Re: ožujsko double cup umag 2008

Post by benx » 20 Mar 2009, 19:58

fr
Locked