Fojba 2008 - dogovori

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Dolenc

Post by Dolenc » 30 Sep 2008, 12:56

benx wrote:FOJBA JE BILA ODLIČNA KALACH PRE MIRAN ALI POZITIVAN I NA KRAJU NAŽALOST NE MOGU OBEČAT DOLENCU DA ČU S NJIM IGRAT JER SAM SE OŽENIO ZA KALACHA PRIJE 16 GODINA U FIRMI MULTIMAT DOK JE JUKICA RADIO I DOK SMO SKUŽILI DA VOLIMO LEE CHAPMANA RODNEY WALLACA I JOHN LUKICA!
:cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Sep 2008, 13:04

e da, to su neke neraskidive veze... ima tu puno više od običnog prijateljstva tako da dolenc sorry i sa moje strane...
kako zaboravit kad smo djikiju krali ferero roše, špijunirali djikija kad nam nije dao da igramo a mazio se sa curom, kad nas stari ićo nije prepoznao na vratima... da ne spominjem kako sam samo ja bio dobrodošao kod pavice i eugena dok neke nisu tangirali... a leeds je priča za sebe, da ne govorim o napoliju...
benx, obećajem da ću slijedeći put biti koncentriran i relativno trijezan barem u skupini... je to ok?
istra ti materina!
Dolenc

Post by Dolenc » 30 Sep 2008, 13:09

Budem probal povleči neke veze sa Čileom il Golim Kuharom. :smash
Chile

Post by Chile » 30 Sep 2008, 13:26

ja sam si našao odličnog partnera, a golog kuhara ti nikako ne preporučam!
benx

Post by benx » 30 Sep 2008, 13:40

ZNAM DA ČEŠ BITI KONCENTRIRANIJI ISTO TAKO ZNAM DA ČEŠ I POPIT PONOVNO A TO JE TAKO!
zagadur

Post by zagadur » 30 Sep 2008, 14:37

Chile wrote:ja sam si našao odličnog partnera, a golog kuhara ti nikako ne preporučam!
a s kim si osvoji ožujsko turnir?
Chile

Post by Chile » 30 Sep 2008, 14:41

to nije bio pravi pes! a osvojili smo zbog mene, a ne tebe :bleee
reds

Post by reds » 30 Sep 2008, 14:53

Chile wrote:to nije bio pravi pes! a osvojili smo zbog mene, a ne tebe :bleee
Na kojem god topicu jesam naletim na tebe i neke tvoje prepotentne izjave, ja ja i samo ja... u šta si se ti čile pretvorio...:-( :-( :-(
Chile

Post by Chile » 30 Sep 2008, 14:54

pa nismo valjda osvojili žuja kup zbog zagija?
zagadur

Post by zagadur » 30 Sep 2008, 15:00

reds wrote:u šta si se ti čile pretvorio...:-( :-( :-(
chile je top proizvod djikijeve tvornice monstruma,naravno ja sam van konkurencije jer mene je stvorio benx :-D
benx

Post by benx » 30 Sep 2008, 15:56

zagadur wrote:
reds wrote:u šta si se ti čile pretvorio...:-( :-( :-(
chile je top proizvod djikijeve tvornice monstruma,naravno ja sam van konkurencije jer mene je stvorio benx :-D
:titanic
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Sep 2008, 15:58

zagadur wrote:
reds wrote:u šta si se ti čile pretvorio...:-( :-( :-(
chile je top proizvod djikijeve tvornice monstruma,naravno ja sam van konkurencije jer mene je stvorio benx :-D
šta se sad benxu ulizuješ... :-(
istra ti materina!
benx

Post by benx » 30 Sep 2008, 16:01

Kalach wrote:
zagadur wrote:
reds wrote:u šta si se ti čile pretvorio...:-( :-( :-(
chile je top proizvod djikijeve tvornice monstruma,naravno ja sam van konkurencije jer mene je stvorio benx :-D
šta se sad benxu ulizuješ... :-(
Pokušo je jednog monstruma meni prepisat jer djiki je več ponunio kokckice u djariju...........................................
Locked