Fojba 2008 - dogovori

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Fojba 2008 - dogovori

Post by zagadur » 10 Apr 2008, 09:52

evo topica za prijedloge,savjete,ideje i pitanja vezane uz možebitnu fojbu koja bi se trebala igrati na jesen
djiki

Post by djiki » 10 Apr 2008, 10:21

predlazem da ti ne igras ko protivnik fojbe , kad se samo sjetim koliko si me jebo radi pogijeva kiksa :-(
listopad
sumska kuca
po meni
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 10 Apr 2008, 10:30

seks :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
zagadur

Post by zagadur » 10 Apr 2008, 10:30

djiki wrote:predlazem da ti ne igras ko protivnik fojbe , kad se samo sjetim koliko si me jebo radi pogijeva kiksa :-(
listopad
sumska kuca
po meni
koji si ti djiki lažov,ako sam te ja jebao radi pogija šta ti je onda radio benx????služiš se jeftinim forama
zagadur

Post by zagadur » 10 Apr 2008, 10:35

šumska kuća bi bilo ludilo.treba krenut u diplomatsku akciju prema hrv.šumama što prije
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 10 Apr 2008, 10:40

prepustite to meni :-D
istra ti materina!
benx

Post by benx » 10 Apr 2008, 14:41

zagadur wrote:
djiki wrote:predlazem da ti ne igras ko protivnik fojbe , kad se samo sjetim koliko si me jebo radi pogijeva kiksa :-(
listopad
sumska kuca
po meni
koji si ti djiki lažov,ako sam te ja jebao radi pogija šta ti je onda radio benx????služiš se jeftinim forama
Nije istina da sam mu ja srao jer tada je bila dovoljno iskra da me miki baci u fojbu zato sam morao čutit!!!!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 10 Apr 2008, 19:24

nije vazno kada, a nije vazno sto vise uopce ni ne igram pes-a. ja dolazim na show osim ako stvarno ne bude nesto radi cega cu morat propustiti (neku pogreskom napumpam, ostanem bez domaceg meda pa moradnem do ercegovine, ili pak budu reprize beverly hillsa na taj dan).

ovog puta navijam za kalacha :heart:
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Apr 2008, 09:33

i ja navijam za kalacha :-D ... vidimo se uskoro u ozlju...
istra ti materina!
reds

Post by reds » 11 Apr 2008, 15:00

Ja sam da za fojbu u 5.mjesecu, ako je ikako moguče organizirati, ako ne onda kako god drugima paše...
Molim da se ljudi izjasne, ko može u 5. mjesecu, a ko ne!
djiki

Post by djiki » 11 Apr 2008, 15:36

reds wrote:Ja sam da za fojbu u 5.mjesecu, ako je ikako moguče organizirati, ako ne onda kako god drugima paše...
Molim da se ljudi izjasne, ko može u 5. mjesecu, a ko ne!
pazi lijepse je u 5.mjesec sam mislim da ce to bit problem benxu, zagiju i kovi....
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 11 Apr 2008, 16:31

reds wrote:Ja sam da za fojbu u 5.mjesecu, ako je ikako moguče organizirati, ako ne onda kako god drugima paše...
Molim da se ljudi izjasne, ko može u 5. mjesecu, a ko ne!
Ja mogu :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
zagadur

Post by zagadur » 11 Apr 2008, 23:33

peti mjesec je nemoguće iz više razloga.1.teško da ćemo benx,ja,tuntar,roni i kova dobit slobodan dan.2.u 5 mjesecu nema šanse da dobijemo šumsku kuću.3.kratko vrijeme za poštenu organizaciju.zadnji put je bilo sve na brzinu napravljeno i bilo je puno propusta.4. u listopadu ćemo kud i kamo biti opušteniji što se tiče posla,jer je bed npr.da fojba traje do jutra a netko u jutro mora na posao
djiki

Post by djiki » 16 Apr 2008, 14:35

navodno da zagadur se vec sprema ugostiti chopu (danasnje rijeci na kavi:chopa pravi covjek dinamovac trebam ga ugostit kako treba. djiki napravi mi posebnu pozivnicu za njega da je posaljem u zege)
djiki

Post by djiki » 16 Apr 2008, 14:38

zagadur wrote:peti mjesec je nemoguće iz više razloga.1.teško da ćemo benx,ja,tuntar,roni i kova dobit slobodan dan.2.u 5 mjesecu nema šanse da dobijemo šumsku kuću.3.kratko vrijeme za poštenu organizaciju.zadnji put je bilo sve na brzinu napravljeno i bilo je puno propusta.4. u listopadu ćemo kud i kamo biti opušteniji što se tiče posla,jer je bed npr.da fojba traje do jutra a netko u jutro mora na posao
1.benx moze, roni mozda, tuntar je uvijek u kurcu kad je vikend, kova znas da ce doc
2.postoji mogucnost preko klaunachevih istrijanskih veza
3.ne treba znacit, a i anarhija daje određeni stih svemu
4.istina da u listopadu bi bilo kud i kamo lakse i da brela je u 5. mjesec, iako je pitanje ko bi tada bio voljan doc, a ovo cjelu noc igrat pa ic radit?kao da bi bilo prvi put :idea ili si sad svatio kako je radit u istraturistu a kad smo ti ja i benx pričali onda si se smijao
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 16 Apr 2008, 15:07

sutra stiže odgovor vezano za termin u kornariji 5. mjesec a 9. također... istina da ekipa piše o brelima pa neznam koliko im je zanimljiva fojba... bo...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 16 Apr 2008, 16:05

nema šanse da dobijemo kornariju u 5 mjesecu.
zagadur

Post by zagadur » 16 Apr 2008, 16:08

rujan je čak i najbolja solucija.vrijeme je ok,dani su malo duži a i nije prenatrpan mjesec sa obavezama.u 5 je brela i rodjnendan od benvin jr.
djiki

Post by djiki » 17 Apr 2008, 12:21

najbolje je u 5.mjesec lijepo da si iskopamo jednu rupu gore u šumi i da se svi skupa pobacamo unutra...zvat ću šimića da sa bagerom poslije prođe i zakopa sve.....
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 17 Apr 2008, 12:35

5-i mjesec sam glasao. cisto da se okupam malo u talijansko-slovensko-hrvatskom moru :heart:
Locked