Fojba 2008 - dogovori

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 Sep 2008, 17:18

Zbornaja wrote:Onda ocekujte u neko doba u subotu gosn chopadinha i moju malenkost. Time je pitanje pobjednika turnira u parovima rijesena stvar.
kakve li časti... dolazi i veliki zbornaja koji mi je ukrao lavezzija... :-(
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 23 Sep 2008, 17:23

Chopa wrote:mislim, kakav je opce plan i program? vidim da se ide u petak, sta ima u petak?

kad je PES turnir?

za pravu fucu nisam ni znao, znaci to je u subotu

jel igra djiki?da ponesem naostrene metalne chepove i Dinamov dres, a ispod Sokotinu majicu "Uvijek kontra Splita"?

dajte tocan raspored, ima tu nas sa velikom guzvom za vikend
petak je domacica klaunach
sluzbeni program pocinje u kanegri (di se bilo prosle godine)
uoko 14 sati nista fiksno da se ekipa skupi sa malim nogometom i rostiljanjem pored terena, djiki brani ko rezervni golman tako da mu mozes ukliznut na intervenciji.....
oko 19 ce biti janje i svinjce, a oko 20 bi poceo turnir u parovima sa tajna ekipama za sada
djiki

Post by djiki » 23 Sep 2008, 17:23

petak je domacica klaunach
sluzbeni program pocinje u kanegri (di se bilo prosle godine)
uoko 14 sati nista fiksno da se ekipa skupi sa malim nogometom i rostiljanjem pored terena, djiki brani ko rezervni golman tako da mu mozes ukliznut na intervenciji.....
oko 19 ce biti janje i svinjce, a oko 20 bi poceo turnir u parovima sa tajna ekipama za sada.....
ucesece 120 kuna po glavi za dosljake
zagadur

Post by zagadur » 23 Sep 2008, 17:24

Kalach wrote:
Zbornaja wrote:zbornaja koji mi je ukrao lavezzija... :-(
i zbog toga kapa do poda :-D :hatsoff
djiki

Post by djiki » 23 Sep 2008, 23:46

ko dodje ranije u petak navecer ce biti jedan turnir zagrijavanja pod bludnom palicom g.klaunacha
u subotu ujutro ko dodje od 8 nadalje moze mene kontaktirati i provesti ugodan dan na kavicama, odlasku po zivotinjice te eventualnom nosenju plocica i vreca cementa (sad su one pickaste od 25kila)
javite se na pm....
djiki

Post by djiki » 24 Sep 2008, 00:10

djiki

Post by djiki » 24 Sep 2008, 12:45

poslije malog fudbala ili fuzbala svi sudionici imaju osiguran tus, molio bih da uzmu sugamane ilitiga peskircete i sampon, a bogme i kovanicu od 5 kuna...fala, sve pod nadleznosti g.klaunacha naravno
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 24 Sep 2008, 13:05

Fala na informaciji :-D
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 24 Sep 2008, 14:40

Pogy se bori svim snagama da organizira dolazak, isto kao i Danko...
Dario je upitan, i za njega će se znati do petka da li dolazi ili (sa ženom ili bez), King se isto nešto prijetio, i on će znat u petak...
Ja dolazim u kompletnom sastavu (žena i mali), nemojte mi malom (ima godinu dana) naplatit punu cijenu, ne može on više 2kg pečenog satrat, jebga, dobri geni :DD
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Fantasista
Komisioner za "realnost" transfera
Komisioner za "realnost" transfera
Posts: 856
Joined: 10 Aug 2002, 15:17
Location: Komisija za "realnost" transfera

Post by Fantasista » 24 Sep 2008, 14:50

Zbornaja wrote:Onda ocekujte u neko doba u subotu gosn chopadinha i moju malenkost. Time je pitanje pobjednika turnira u parovima rijesena stvar.
Ako vam se (glede putovanja) može prišmajhlat skromni fantasista, isti bi Vam bio više nego zahvalan!
djiki

Post by djiki » 24 Sep 2008, 15:49

evo i rezime programa:

PETAK:
navecer- dlazak na pice dobrodoslice (rally pivo) i bacanje mini turnira u plejci pod domacinstvom i tvrdom palicom g.klaunacha
noc - za najhrabrije odlazak u narodnjacki klub planet, domacin klaunach

SUBOTA:
ujutro- skupljanje sretnika koji dolaze u subotu, ugodno druzenje istih sa djikijem
13:00 - odlazak na lice nesrece
13:30 - polsatno razgledavanje piranskog zaljeva sa jebavanjem keve jovane janezima kao optional, iz predavanje g.klaunacha i zagija
14:00 - zagrijavanje za mali fudbal
14:30 - razmjena pokolona
15:00 -prvi zvizduk meca fojbasi-jazavci (loptu udaraju na centru benx i zbornaja)
15:05-kraj meca
15:10 -rostiljanje
16:30 - tusiranje
18:30 -skupljanje u restoranu
19:00 -ugodno druzenje s drugovima iz bugarske
20:00-pocetak turnira u ps2
ujutro - odlazak na koncerat miroslava skore
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 24 Sep 2008, 16:06

djiki wrote:15:00 -prvi zvizduk meca fojbasi-jazavci (loptu udaraju na centru benx i zbornaja)
15:05-kraj meca
:rollingofl
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Sep 2008, 16:17

molio bih sve sudionike, tu prvenstveno mislim na one koji dolaze u subotu, da budu u umagu najkasnije do 13:00... tu pretpostavljam da će oni koji dolaze u petak smoći snage da se u isto vrijeme upriliče na dogovorenoom mjestu...
istra ti materina!
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 24 Sep 2008, 16:36

Kalach wrote:molio bih sve sudionike, tu prvenstveno mislim na one koji dolaze u subotu, da budu u umagu najkasnije do 13:00... tu pretpostavljam da će oni koji dolaze u petak smoći snage da se u isto vrijeme upriliče na dogovorenoom mjestu...
Evo meni bus dolazi u 10 i po i kad stignem se javim tebi pa ti smisli šta ćeš sa mnom. Btw za koga ja igram nogomet? :-ss
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Sep 2008, 16:54

dočekat će te djiki sa službenim autom pes lige... onda ćemo na kafe itd... s obzirom da se na pogija i ixu računa kao stručni stožer na klupi, mislim da ćeš biti prisvojen od strane jazavaca...
za sada po mom viđenju stvari sastav otprilike izgleda ovako...
golman : hann
obrana: tatko (c), kluzo, blaz
fantasista: chopa
striker: kalach

rezerve: frane

eventualno ako dođe ant onda blaz ispada iz sastava...
eventualno2 ako se zbornaja odluci igrati sidruna iz ekipe ispadam ja :-(
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Sep 2008, 16:58

mada opet, ako se aktiviraju ovi starkelje napominjem kako kako se fantasista ne zove bezveze fantasista... a općepoznata je činjenica da je pogi bio vaterpolski šampion u mlađim danima... neznam kako to iskoristiti ali svakako hvalevrijedno :-D
istra ti materina!
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 24 Sep 2008, 17:08

Fantasista wrote:
Zbornaja wrote:Onda ocekujte u neko doba u subotu gosn chopadinha i moju malenkost. Time je pitanje pobjednika turnira u parovima rijesena stvar.
Ako vam se (glede putovanja) može prišmajhlat skromni fantasista, isti bi Vam bio više nego zahvalan!
Apsolutno, samo je vrijeme polaska vrlo upitno a odlazak iz slobodarske istre je u ranim nedjeljnim satima.
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 24 Sep 2008, 17:10

Moj je maksimum izvodjenje pocetnog udarca, tako da nema brige oko mjesta u udarnoj postavi.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 24 Sep 2008, 17:25

djiki wrote: noc - za najhrabrije odlazak u narodnjacki klub planet, domacin klaunach
Mislim da je kolega Hann tu sigurna oklada :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 24 Sep 2008, 17:44

Kalach wrote:dočekat će te djiki sa službenim autom pes lige... onda ćemo na kafe itd... s obzirom da se na pogija i ixu računa kao stručni stožer na klupi, mislim da ćeš biti prisvojen od strane jazavaca...
za sada po mom viđenju stvari sastav otprilike izgleda ovako...
golman : hann
obrana: tatko (c), kluzo, blaz
fantasista: chopa
striker: kalach

rezerve: frane

eventualno ako dođe ant onda blaz ispada iz sastava...
eventualno2 ako se zbornaja odluci igrati sidruna iz ekipe ispadam ja :-(
U jebote prejaki smo u svakom slučaju :-D
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
Locked