Fojba 2008 - dogovori

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 22 Sep 2008, 13:16

sarray-man wrote:Nažalost, imam neka obiteljska sranja ovaj vikend, tako da se ispričavam G. Klaunachu jer sam ga trznuo da ću doći..

Lijep provod želim i slike na forumu :-D
ako se pogi ne propije previse valjda ce biti, pa baremko od pocetka fojbe
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 22 Sep 2008, 16:31

pogi ima problem što mora bit u nedjelju u 11:30 najkasnije na radnom mjestu i kopa te ore ne bi li usro nekog drugog u taj termin što ide malo teže
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 22 Sep 2008, 16:40

Ja najvjerojatnije dolazim busom, pa bi molio da me neko pokupi il uputi di trebam ić. U Umagu sam bio 2 il 3 puta samo i to dok sam trenirao nogomet još pa znam samo di je teren i onaj neki Rock kafić.

E da, Kalach, kada trebam bit u Umagu? :-D
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
zagadur

Post by zagadur » 22 Sep 2008, 16:44

Clouseau wrote:Ja najvjerojatnije dolazim busom, pa bi molio da me neko pokupi il uputi di trebam ić. U Umagu sam bio 2 il 3 puta samo i to dok sam trenirao nogomet još pa znam samo di je teren i onaj neki Rock kafić.

E da, Kalach, kada trebam bit u Umagu? :-D
javi kad stižeš,bolje što ranije.čekat će te limena glazba i službena bendžola pes-umag lige :-D
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 22 Sep 2008, 16:48

Jel 10 i po dovoljno rano? :-p
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 22 Sep 2008, 17:12

Samo da pozdravim ekipu, guštajte, ja bih rado došao da je u nekom zgodnijem godišnjem dobu (čitaj: s neradnim vikendom)
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 22 Sep 2008, 17:39

lijepo od tebe što si se javio i šteta zbog nedolaska jer navodno djiki sprema spektakl... evo čuvamo ti wildcard za slijedeću godinu :-D
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 22 Sep 2008, 18:28

mitsubishi umag-ri-zg 2 ipo ure, znaci u 8 ipo krenut taman na posal sa stajanjem u rimu na intermezzu....
program ce biti oglasen sutra na topicu lista sudionika......
ko nema broj druga djikija neka se javi na pm....
djiki

Post by djiki » 22 Sep 2008, 18:31

benx wrote:
djiki wrote:ucesce ce biti simbolicno bice javljeno cim bude kalkulacija gotova....
klubovi s kojima se igra ce biti najvjerojatnije brazilci mada moguce je i kakvo iznenadjenje
Neču Brazilce da ne bude skandal zvan Valdivija
mi cemo igrati paulistu a ti ces uzeti hajduk iz 70. moze?
benx

Post by benx » 22 Sep 2008, 19:20

zagadur wrote:
Clouseau wrote:Ja najvjerojatnije dolazim busom, pa bi molio da me neko pokupi il uputi di trebam ić. U Umagu sam bio 2 il 3 puta samo i to dok sam trenirao nogomet još pa znam samo di je teren i onaj neki Rock kafić.

E da, Kalach, kada trebam bit u Umagu? :-D
javi kad stižeš,bolje što ranije.čekat će te limena glazba i službena bendžola pes-umag lige :-D

ZAGI IMA MUDA PA SE JAVIO NA FORUM!
benx

Post by benx » 22 Sep 2008, 19:20

JA ČU UZET PONTE PRETU A TI HAJDUK IZ KULE!
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 23 Sep 2008, 10:37

Kalach wrote:lijepo od tebe što si se javio i šteta zbog nedolaska jer navodno djiki sprema spektakl... evo čuvamo ti wildcard za slijedeću godinu :-D
Bude li u istom terminu, teško. Ali nastojat ću doć, moram upoznat ekipu koja u topicu "Benki sam protiv svih" popuni 11 stranica.
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
zagadur

Post by zagadur » 23 Sep 2008, 13:17

uz toliki djikijev angažman u organizaciji fojbe bila bi prava šteta da se stari šef ne dovuće iz zegea :-D .kaže mi djikijev burazer da je jutros djiki već dva puta promjenio majcu na špaline od pretjeranog znojenja i da svako malo piški od uzbudjenja :DD
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 Sep 2008, 15:57

nekako mi se čini da bi malonogometni spektakl mogao prerasti u tarapanu...
s obzirom kakvim imenima barata ekipa iz zagreba biti će to utakmica za napucavanje hendikepa....
evo ja bih uložio skromnih 100 kn na pobjedu sa 5-8 razlike...
istra ti materina!
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 23 Sep 2008, 16:04

E da, to sam htio pitati baš. Dal će uopće biti malog nogometa, ono da znam dal da uzimam patike za nogomet ili ne..

Može li ubrzo neki plan zbivanja, cjenik itd? :-D
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 Sep 2008, 16:12

po onome što sam shvatio mali nogomet je na rasporedu u subotu oko 13:00-14:00 u katoru ili kanegri i naravno da nosiš opremu...
kraj terena bi se trebalo roštiljati itd... tako da bi to potrajalo do kojih 16:00-17:00...
službena večera i početak spektakla bi trebao biti oko 19:00, no o detaljima će djiki danas na forumu...
mislim da se spominjalo nekih 100-150 kn ali i o tome čekamo službenost...
istra ti materina!
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 23 Sep 2008, 16:58

Znaci, nije kasno doci oko 15:00 ??
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 23 Sep 2008, 17:04

mislim, kakav je opce plan i program? vidim da se ide u petak, sta ima u petak?

kad je PES turnir?

za pravu fucu nisam ni znao, znaci to je u subotu

jel igra djiki?da ponesem naostrene metalne chepove i Dinamov dres, a ispod Sokotinu majicu "Uvijek kontra Splita"?

dajte tocan raspored, ima tu nas sa velikom guzvom za vikend
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
zagadur

Post by zagadur » 23 Sep 2008, 17:05

evo ja ću napisat par informacija koji su zasada ziher:mali nogomet u popodnevnim satima uz roštilj,janjac i odojak izmedju 19 i 20 časova,nakon 21h turnir u parovima patch najbolje ekipe južne amerike,pehari za prva tri para,diplome sa sve sudionike,piće u izobilju,svima garantirana postelja za možebitno spavanje.djiki će dodat osale detalje i pojedinosti
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 23 Sep 2008, 17:09

Onda ocekujte u neko doba u subotu gosn chopadinha i moju malenkost. Time je pitanje pobjednika turnira u parovima rijesena stvar.
Locked