Transferi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 23 May 2008, 12:46

najsmješnije je što sad djiki govori da milas nema pojma draftat a prije mjesec-dva se čudio kako je milas uspio isklepat dobru ekipu.nemojmo zaboravit da su jensen,solano,veron pa čak i riise dobri pogodci na draftu.po meni je jedini milasov problem što još nije na čistom sa kakvom će formacijom igrati a to se i "velikom" kevi obilo o glavu.milasovi slabi rezultati u zadnje vrijeme su i odraz njegove volje za igrom koja je i u ostalim članovima lige u silaznoj putanji :-( (ne kužim zašto).na zadnjem turniru se lijepo vidjelo kome se igra a kome ne.nekim je očigledno taj pes postao tlaka :-( :-(
benx

Post by benx » 23 May 2008, 13:02

zagadur wrote:najsmješnije je što sad djiki govori da milas nema pojma draftat a prije mjesec-dva se čudio kako je milas uspio isklepat dobru ekipu.nemojmo zaboravit da su jensen,solano,veron pa čak i riise dobri pogodci na draftu.po meni je jedini milasov problem što još nije na čistom sa kakvom će formacijom igrati a to se i "velikom" kevi obilo o glavu.milasovi slabi rezultati u zadnje vrijeme su i odraz njegove volje za igrom koja je i u ostalim članovima lige u silaznoj putanji :-( (ne kužim zašto).na zadnjem turniru se lijepo vidjelo kome se igra a kome ne.nekim je očigledno taj pes postao tlaka :-( :-(
Ja sam jedini oženjen u lizi kevu ne brojim jer još nema potomke a još uvijek mi se da igrat kolko tolko!!!!
zagadur

Post by zagadur » 23 May 2008, 13:57

benx wrote:
zagadur wrote:najsmješnije je što sad djiki govori da milas nema pojma draftat a prije mjesec-dva se čudio kako je milas uspio isklepat dobru ekipu.nemojmo zaboravit da su jensen,solano,veron pa čak i riise dobri pogodci na draftu.po meni je jedini milasov problem što još nije na čistom sa kakvom će formacijom igrati a to se i "velikom" kevi obilo o glavu.milasovi slabi rezultati u zadnje vrijeme su i odraz njegove volje za igrom koja je i u ostalim članovima lige u silaznoj putanji :-( (ne kužim zašto).na zadnjem turniru se lijepo vidjelo kome se igra a kome ne.nekim je očigledno taj pes postao tlaka :-( :-(
Ja sam jedini oženjen u lizi kevu ne brojim jer još nema potomke a još uvijek mi se da igrat kolko tolko!!!!
tebi je ipak najteže.evo ga malo zapeklo sunce,došlo par kampera u ladin gaj i benki je opet počeo sa svojim omiljenim hobijem.kuk kuk ku ku kuk
djiki

Post by djiki » 23 May 2008, 14:58

sveigrace koje si nabrojio je vise manje osim jansen otkrio benx...
zagi ti si grobar nase lige iz vise razloga koje sam vec 100 puta nabrojio, svakim danom zabijas po novi cavao u nas lijes....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 May 2008, 15:08

pa dobro djiki, jesi mi pogledao koliko koštaju ti ljudi? pusti zagija na miru i pozabavi se mojim draftom... složit ću ekipu sa 2000 manje bodova od vas i sve vas potarapanirati.... :-D
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 23 May 2008, 15:23

Kalach wrote:pa dobro djiki, jesi mi pogledao koliko koštaju ti ljudi? pusti zagija na miru i pozabavi se mojim draftom... složit ću ekipu sa 2000 manje bodova od vas i sve vas potarapanirati.... :-D
hoces hoces, danas ne stignem imam nekih personal problema, procut ce se, aj se strpi pliiiz
reds

Post by reds » 23 May 2008, 15:43

Kalach wrote:pa dobro djiki, jesi mi pogledao koliko koštaju ti ljudi? pusti zagija na miru i pozabavi se mojim draftom... složit ću ekipu sa 2000 manje bodova od vas i sve vas potarapanirati.... :-D
Pokazao si se na zadnjem turniru.Ja dinamo ti west ham i zgazio te ko panta pitu, ali žalosno je da su te svi gazili od reda, pa neznam od kud ti ponovo ta bahatost? :-( :cool)
djiki

Post by djiki » 23 May 2008, 15:44

reds wrote:
Kalach wrote:pa dobro djiki, jesi mi pogledao koliko koštaju ti ljudi? pusti zagija na miru i pozabavi se mojim draftom... složit ću ekipu sa 2000 manje bodova od vas i sve vas potarapanirati.... :-D
Pokazao si se na zadnjem turniru.Ja dinamo ti west ham i zgazio te ko panta pitu, ali žalosno je da su te svi gazili od reda, pa neznam od kud ti ponovo ta bahatost? :-( :cool)
cak i mali brki koji n ne igra pes :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 May 2008, 15:47

zamisli....
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 23 May 2008, 15:53

i onda kaže da sam ja bahat :-(
djiki

Post by djiki » 23 May 2008, 21:10

Chile wrote:i onda kaže da sam ja bahat :-(
ti si samo nervozan i agresivan....
kad ces draftat?
btw pozdravila te d. :-D
benx

Post by benx » 23 May 2008, 21:49

djiki wrote:
Chile wrote:i onda kaže da sam ja bahat :-(
ti si samo nervozan i agresivan....
kad ces draftat?
btw pozdravila te d. :-D
Damira njami njami Cilzenšiš???
Chile

Post by Chile » 23 May 2008, 22:06

:evotigana
djiki

Post by djiki » 23 May 2008, 22:09

benx wrote:
djiki wrote:
Chile wrote:i onda kaže da sam ja bahat :-(
ti si samo nervozan i agresivan....
kad ces draftat?
btw pozdravila te d. :-D
Damira njami njami Cilzenšiš???
kako bi reko jedan stari filozof iz ladin gaja tako je dobra da bi joj i govno izijo :idea
benx

Post by benx » 23 May 2008, 22:17

Ko je taj!
djiki

Post by djiki » 23 May 2008, 22:21

benx wrote:Ko je taj!
najdrazi kontrolor u kampu koji je vise cetnika iz fotelje pobijo nego iko...
necak njegov nam je bio duhovni vodja bio kad smo bili mlada torca
reds

Post by reds » 24 May 2008, 11:34

djiki wrote:
benx wrote:
djiki wrote: ti si samo nervozan i agresivan....
kad ces draftat?
btw pozdravila te d. :-D
Damira njami njami Cilzenšiš???
kako bi reko jedan stari filozof iz ladin gaja tako je dobra da bi joj i govno izijo :idea
Napokon je i čileanac počeo gledat malo žene, a ne samo jajduka... :-D
benx

Post by benx » 24 May 2008, 11:44

djiki wrote:
benx wrote:Ko je taj!
najdrazi kontrolor u kampu koji je vise cetnika iz fotelje pobijo nego iko...
necak njegov nam je bio duhovni vodja bio kad smo bili mlada torca
dumbo
djiki

Post by djiki » 26 May 2008, 17:42

skandalozni draft reds nakon kojeg samo dobio poziv od druga klaunacha koji je drvljem bokserom i kamenjem po svom kumu....neprocjenjivi dijalozi zbogkojih se jos i sada smijem, a covjek pomutnje dobrih odnosa je svjetska klasa b.mendy
ukratko
in:guardado, b.mendy i kameni
out:diego, montinho i canizares
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 May 2008, 17:48

katstrofa... i toj kum... pogledat ću ponovo pravilnik o ponašanju u kostvu jer sam do sada bio preblag i predobar prema tom mutikašu...
istra ti materina!
Locked