Transferi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 21:47

zato što si rekao da napišemo na forumu igrače koji kapariramo i draftove a sada govoriš da uopće nisi za to! isto tako neko može napisati draft na forumu a da neki uopće neznaju ist stvar kao i kod kapariranja
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 21:48

Chile wrote:zato što si rekao da napišemo na forumu igrače koji kapariramo i draftove a sada govoriš da uopće nisi za to! isto tako neko može napisati draft na forumu a da neki uopće neznaju ist stvar kao i kod kapariranja
to vrijedi za draftove
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 21:53

i šta ako sam je roni htio uzeti recimo aimara a ja sam na forumu objevio draft? :-st
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 21:53

Chile wrote:i šta ako je roni htio uzeti recimo aimara a ja sam na forumu objavio draft? :-st
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 22:01

Chile wrote:
Chile wrote:i šta ako je roni htio uzeti recimo aimara a ja sam na forumu objavio draft? :-st
ti si najavio draft ne kaparu :idea
transfer rok pocinje nakon zavrsetka sezone i vec vecer zadnjeg turnira (na kraju) se moze draftat. ali ponavljam to je za transfere. ti si najavio dolazak aimara ko gotovu stvar i nisi imao play pa sam prihvtio draft kupnje cekajuci prodaju nekog igraca....
mislim boli me taki za r.carlosa ali mora se to rjest da ne dodje do kolapsa totalnog.zasto ja sad nebi mogao jer kako kaze zagi nema definiranog pravila, kaparirati mancinija i rec dolazi kod mene za 3 sezone?isto ne pise pravilo

chile TRAdITORE
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 22:09

čim nisam za tebe odmah sam šupak! e pa od sada smo ja i zagi koalicija HSPova mladež! :-D
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 22:11

Chile wrote:čim nisam za tebe odmah sam šupak! e pa od sada smo ja i zagi koalicija HSPova mladež! :-D
to ti mene takvim rijecima castis :idea ja samo kazem TRAdITORE :-D
zagadur

Post by zagadur » 28 May 2008, 22:16

djiki wrote:
Chile wrote:
Chile wrote:i šta ako je roni htio uzeti recimo aimara a ja sam na forumu objavio draft? :-st
ti si najavio draft ne kaparu :idea
transfer rok pocinje nakon zavrsetka sezone i vec vecer zadnjeg turnira (na kraju) se moze draftat. ali ponavljam to je za transfere. ti si najavio dolazak aimara ko gotovu stvar i nisi imao play pa sam prihvtio draft kupnje cekajuci prodaju nekog igraca....
mislim boli me taki za r.carlosa ali mora se to rjest da ne dodje do kolapsa totalnog.zasto ja sad nebi mogao jer kako kaze zagi nema definiranog pravila, kaparirati mancinija i rec dolazi kod mene za 3 sezone?isto ne pise pravilo

chile TRAdITORE
ma daj djiki ne seri.toliko ste prozirni u sa tim lažima da mi se riga.sad biš opet bio pravednik i sudac.pričas o mogućem kolapsu a kolaps je davnih dana nastupio.ja sam koristio riječ kapara u figurativnom smislu,mogao sam napisat npr.službeno objevljujem transfer carlosa u forest.ja sam postupio samo po onome što si ti rekao a što ti sada nječeš i hvataš se nekih pravila i sranja.odmah je chile izdajica jer je vidio na što ste vi spremni
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 22:19

zagadur wrote:
djiki wrote:
Chile wrote:
ti si najavio draft ne kaparu :idea
transfer rok pocinje nakon zavrsetka sezone i vec vecer zadnjeg turnira (na kraju) se moze draftat. ali ponavljam to je za transfere. ti si najavio dolazak aimara ko gotovu stvar i nisi imao play pa sam prihvtio draft kupnje cekajuci prodaju nekog igraca....
mislim boli me taki za r.carlosa ali mora se to rjest da ne dodje do kolapsa totalnog.zasto ja sad nebi mogao jer kako kaze zagi nema definiranog pravila, kaparirati mancinija i rec dolazi kod mene za 3 sezone?isto ne pise pravilo

chile TRAdITORE
ma daj djiki ne seri.toliko ste prozirni u sa tim lažima da mi se riga.sad biš opet bio pravednik i sudac.pričas o mogućem kolapsu a kolaps je davnih dana nastupio.ja sam koristio riječ kapara u figurativnom smislu,mogao sam napisat npr.službeno objevljujem transfer carlosa u forest.ja sam postupio samo po onome što si ti rekao a što ti sada nječeš i hvataš se nekih pravila i sranja.odmah je chile izdajica jer je vidio na što ste vi spremni
chile je izdajica znas koliko?nista. ima svojstav i malo ga zajebajem...nadji na fourmu ili sms-u dokaz da sam reko to sto tvrdis i ponizno cu ti se izvinut, dati ti benxov supak i platit ti pelinkovac
zagadur

Post by zagadur » 28 May 2008, 22:22

imam dokaz od 1,80 m i 75 kg cca.svi ga znaju pod kodnim imenom chile i više vrijedi od ona tvoja dva pajaca koji jedva čekaju zagija zajebat čim ovaj počne nešto pobjedjivat
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 22:29

zagadur wrote:imam dokaz od 1,80 m i 75 kg cca.svi ga znaju pod kodnim imenom chile i više vrijedi od ona tvoja dva pajaca koji jedva čekaju zagija zajebat čim ovaj počne nešto pobjedjivat
:-( :-( :-(
pa i nije dao neki argment bas :idea
zagadur

Post by zagadur » 28 May 2008, 22:31

Image
jezgra se suši na buri
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 22:33

da nebi jezgra izglasala zagiju nepovjerenje :idea
alex (s mekim l) ceka napet ko kalasnjikov
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 22:53

a šta znači TRAdITORE? :-D
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 22:56

Chile wrote:a šta znači TRAdITORE? :-D
znaci chile=boban
spremi se chile idemo u subotu van, barba djiki ce sve rjesit da te razdjevicimo :idea :heart:
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 22:57

ne idem ja s tobom nigdje :-D
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 22:59

Chile wrote:ne idem ja s tobom nigdje :-D
ja, ti bmw3 mile kitic u kazicu i dvije cajke na zadnjem sjedistu sa poderanim carapama kus bolje....
od sada smo najbolji prijatelji tzv. gemellagio
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 23:02

meni je zagi najbolji drug
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 23:10

Chile wrote:meni je zagi najbolji drug
drug kojem si pretio daces ga raazbit i da je kretencina, a on spustio glavu i poslije se naljutio da sta ja nisam intervenirao a 8 ljudi bilo u sobi...
mislim ti si faca a on djickica sto te sad ko voli, ma stacu pisat uopce....
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 23:13

tko se tuče taj se voli :-D
Locked