Transferi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
Chile

Post by Chile » 27 May 2008, 13:05

samo za druga kalača

kirkland 340
puyol 1540
andrade 1100
cordoba 1180
izmailov 480
cambiasso 1190
rosicky 960
cassano 880
gudjensson 940
fontana 360
bosingwa 310
petit 350
nakazawa 350
gronkjer 430
baiano 580
leo
senaya
10990

krivo sam ti jučer reko, po meni si trebaš pojačati napad
djiki

Post by djiki » 27 May 2008, 13:14

Chile wrote:mislim da nema ništa loše što je zagi kaparirao carlosa. trebali bi donijet zakon da se može kaparirati jednog ili dvojcu igraču u bilo koje vrijeme
dobro to se moze napraviti (iako po meni jedan igrac max), ali se treba kaparirati kad su svi igraci prisutni, npr.na pocetku prvenstva, jer nemaju svi ni net, ni vremena se onda takmicit ko ce prvi napisati post, jer reds je draftao npr.prije tebe i nije znao da se oslobadja carlos inace bi ga uzeo, tako da moramo stvoriti uvjete da svi igrači imaju jednake mogučnosti
zagadur

Post by zagadur » 27 May 2008, 13:42

bravo chile treba stat na kraj samovolji pojedinaca koji neznaju draftat :jupiiii
reds

Post by reds » 27 May 2008, 15:03

zagadur wrote:bravo chile treba stat na kraj samovolji pojedinaca koji neznaju draftat :jupiiii
Važno da ti znaš draftat, a kanta si za napucavanje, i jedini čovjek u ligi bez ijednog trofeja...kako to???
1. ili neznaš draftat
2. ili nemaš smisla za igre,
3. nemaš smisla za nogomet uopće,
4. il te jebe žena doma da se ne vratiš sa trofejem "moj dražen" pa si sav pod pritiskom i tresu ti se ruke ko u djikija kad igra samnom derbi protiv benkija i klaunača.
Zagi, zagi :-( :-(
reds

Post by reds » 27 May 2008, 15:08

Joj, zaboravio sam da si nas i tu obrlatio i uspio izmakinirati da se ukine dodjela fenjeraškog trofej "moj dražen", i tako još jednom pokazao i dokazao da sprdnju na tvoj račun nemožeš prihvatiti ko čovjek, nego te jebu neki tvoji kompleksi. :-(
djiki

Post by djiki » 27 May 2008, 15:11

reds wrote:Joj, zaboravio sam da si nas i tu obrlatio i uspio izmakinirati da se ukine dodjela fenjeraškog trofej "moj dražen", i tako još jednom pokazao i dokazao da sprdnju na tvoj račun nemožeš prihvatiti ko čovjek, nego te jebu neki tvoji kompleksi. :-(
sjecam se razgovora oko trofeja moj drazen:
ja-zasto ti nije fora trofej moj drazen?
zagi-jer se sprdate na racun moje zene a to nije u redu dogovorili smo se da se zene ne diraju
benx-aj neseri pa vec me godinu dana sprdas oko krka
:-( :-( :-(
zagadur

Post by zagadur » 27 May 2008, 18:03

pristajem na trofej moj dražen jedino ako će biti još dva trofeja pod imenom sančo pančo vanjčo i single djiki :idea
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 01:52

zagadur wrote:pristajem na trofej moj dražen jedino ako će biti još dva trofeja pod imenom sančo pančo vanjčo i single djiki :idea
mene to ne pogadja .....
to si samo ti opterecen pizdarijama
evo zadnji sms druga benvina kaze:carlos nesmije pasti :idea
zagadur

Post by zagadur » 28 May 2008, 02:02

djiki wrote:
zagadur wrote:pristajem na trofej moj dražen jedino ako će biti još dva trofeja pod imenom sančo pančo vanjčo i single djiki :idea
mene to ne pogadja .....
to si samo ti opterecen pizdarijama
evo zadnji sms druga benvina kaze:carlos nesmije pasti :idea
carlos je već potpisao za forest a vi možete lajat na mjesečinu do prekosutra :sleep:
reds

Post by reds » 28 May 2008, 09:44

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:pristajem na trofej moj dražen jedino ako će biti još dva trofeja pod imenom sančo pančo vanjčo i single djiki :idea
mene to ne pogadja .....
to si samo ti opterecen pizdarijama
evo zadnji sms druga benvina kaze:carlos nesmije pasti :idea
carlos je već potpisao za forest a vi možete lajat na mjesečinu do prekosutra :sleep:
To kapariranje preko foruma možeš zaboraviti, ako se smatramo pravom ligom, a što valjda jesmo, jer iza nas je dugi niz godina igranja turnira onda se takve stvari kao što je kapariranje igrača preko foruma, kojeg dva igrača koja igraju ligu niti ne posječuju (milas, roni) ili posječuje jednom u tri mjeseca (tuntar) nemože dozvoliti, a to mi je iskreno i malo jadno, daj 500kuna pa ga kapariraj, a ne prdit u prazno, kaparirat, šta si dao za kaparu ? Ne prdi bez veze, i gotovo.Nek se donese demokratska odluka glasanjem na slijedećem turniru i gotovo.
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 10:34

kapariranje pod ovakvim uvjetima ne mogu biti, jer neko ima prednosti u odnosu na druge.....
z kapriranje i nisam bas opcenito ali ako ce se to radit nek se kaparira kad su svi igraci na jednom mjestu, npr. na pocetku sezone
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 10:35

da se razumijemo zagi nisam na strani redsa, i jedan i drugi ste mi vise manje u nemilosti, ali ovakav nacin steti funkcioniranju i ravnopravnosti lige.....
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 13:41

evo me kalach zove iz splita, i to ni manje ni vise nego iz kn torcida di je narucio kavu sa hladnim mlikom :-puke moje usi cule.......
najavio je da drafta r.carlosa s time da ce biti dobar i dopustiti kad njega nema da ga koristi koji drugi manager :heart: . vidis zagi ugledaj se u covjeka, demokratu, ljudinu i hashishara kalacha koji nalazi kompromis u svakoj situaciji
zagadur

Post by zagadur » 28 May 2008, 17:00

djiki wrote:da se razumijemo zagi nisam na strani redsa, i jedan i drugi ste mi vise manje u nemilosti, ali ovakav nacin steti funkcioniranju i ravnopravnosti lige.....
smješno je da ti i keva govorite o nekoj ravnoprvanosti a vi ste minirali svaku ravnopravnost u ligi.kaže keva da smo ozbiljna liga :rollingofl .ma koja ozbiljna liga kad na svakom turniru barem dvojca spavaju,keva non sto nekog nagovara na poker ili ide kod pankera igrat.nemojte biti smješni o kakvoj ozbiljnosti i ravnopravnosti vi serete.opet ponavljam nikad nije bilo ravnopravnosti jer ste vi sa svojim debilnim namještenim glasovanjem uvijek gurali na svoju stranu.te gluparije o držimo se skupa i ajmo sjebat zagija okačite kevinom mačku o rep :evil
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 21:18

zagadur wrote:
djiki wrote:da se razumijemo zagi nisam na strani redsa, i jedan i drugi ste mi vise manje u nemilosti, ali ovakav nacin steti funkcioniranju i ravnopravnosti lige.....
smješno je da ti i keva govorite o nekoj ravnoprvanosti a vi ste minirali svaku ravnopravnost u ligi.kaže keva da smo ozbiljna liga :rollingofl .ma koja ozbiljna liga kad na svakom turniru barem dvojca spavaju,keva non sto nekog nagovara na poker ili ide kod pankera igrat.nemojte biti smješni o kakvoj ozbiljnosti i ravnopravnosti vi serete.opet ponavljam nikad nije bilo ravnopravnosti jer ste vi sa svojim debilnim namještenim glasovanjem uvijek gurali na svoju stranu.te gluparije o držimo se skupa i ajmo sjebat zagija okačite kevinom mačku o rep :evil
:klanjam
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 21:19

djiki wrote:kapariranje pod ovakvim uvjetima ne mogu biti, jer neko ima prednosti u odnosu na druge.....
z kapriranje i nisam bas opcenito ali ako ce se to radit nek se kaparira kad su svi igraci na jednom mjestu, npr. na pocetku sezone
opet nisi dosljedan :-(
Chile

Post by Chile » 28 May 2008, 21:21

žalosno je da moram biti uz zagija i biti protiv mog bivšeg mentora djičkice :titanic
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 21:26

Chile wrote:
djiki wrote:kapariranje pod ovakvim uvjetima ne mogu biti, jer neko ima prednosti u odnosu na druge.....
z kapriranje i nisam bas opcenito ali ako ce se to radit nek se kaparira kad su svi igraci na jednom mjestu, npr. na pocetku sezone
opet nisi dosljedan :-(

zasto?
zagadur

Post by zagadur » 28 May 2008, 21:26

Chile wrote:žalosno je da moram biti uz zagija i biti protiv mog bivšeg mentora djičkice :titanic
drago mi je chile da i konačno uvidio sa kakvim baletanima mi imamo posla.im osjete da su nemočni ili da se netko diže odmah sazovu tajni sastanak gdje se uz kevino žicanje cigare dogovaraju urote i spletke.sv e sam rekao u mom potpisu :idea
djiki

Post by djiki » 28 May 2008, 21:38

vidim da ce bit veselo :evil
Locked