Transferi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Transferi

Post by djiki » 17 Mar 2008, 10:54

evo ovdje najavljujte transfere
djiki

Post by djiki » 17 Mar 2008, 11:33

Tuntarov Draft:
In: dida, mendieta, jenas
Put:Landrau, lauren, guily
benx

Post by benx » 17 Mar 2008, 20:02

Draft benx(kalach):

out Baros,Bopa Diup

in Suazo, Lavezzi(kalach)

Kalcah zbog ovog drafta imam jedan kredit kod tebe kad budem nešto zajebo da ne budeš ljut na mene kao što nekad znaš bit! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :rollingofl :rollingofl

Benx koja si ti mustra(rekao je SKF šarafi)
zagadur

Post by zagadur » 17 Mar 2008, 21:18

benx wrote:Draft benx(kalach):

out Baros,Bopa Diup

in Suazo, Lavezzi(kalach)

Kalcah zbog ovog drafta imam jedan kredit kod tebe kad budem nešto zajebo da ne budeš ljut na mene kao što nekad znaš bit! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :rollingofl :rollingofl

Benx koja si ti mustra(rekao je SKF šarafi)
suazo je med ali me čudi da mag kalkuriranja igrača uzme po drugi put istog igrača :-(
reds

Post by reds » 18 Mar 2008, 10:00

benx wrote:Draft benx(kalach):

out Baros,Bopa Diup

in Suazo, Lavezzi(kalach)

Kalcah zbog ovog drafta imam jedan kredit kod tebe kad budem nešto zajebo da ne budeš ljut na mene kao što nekad znaš bit! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :rollingofl :rollingofl

Benx koja si ti mustra(rekao je SKF šarafi)
Katastrofa, opet Lavezzi.Malo ga dižeš u nebesa, pa onda kenjaš po njemu i kalaču šta ti ga je preporučio, pa ga daješ ća, i onda ga opet uzimaš.Pa daj se već jednom odluči, jel dobar il nije?!?!?! :-(
Benx koja si ti mustra... :tupan
benx

Post by benx » 18 Mar 2008, 15:24

Nije mi dobar ali ču ga držat do 2009g. ali malo mi je dobar zbog Kalacha-a
djiki

Post by djiki » 27 Mar 2008, 16:24

mali ispravak kod tuntara pošto je prešao kvotu 5 non eu-a umjesto dide dolazi frey iz fiorentine

Tottenham draft:
in:J.Cole i Cassano
out:Joaquim i Yakubu
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Mar 2008, 16:30

šta nije to taj isti yakubu koji je bio med medeni prije 2 šetimane? a mene si nekoliko puta zvao u zg da mi preporučaš joaquina!?
ništa mi nije jasno
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 27 Mar 2008, 16:40

rjesio sam se jednog napadaca (imam ih 3 anelka henry idorissou), i umjesto jedno extra ss sam uzeo dva vrlo dobra vezna :idea
benx

Post by benx » 27 Mar 2008, 16:45

djiki wrote:rjesio sam se jednog napadaca (imam ih 3 anelka henry idorissou), i umjesto jedno extra ss sam uzeo dva vrlo dobra vezna :idea
Pusti ga uzet če mi titulu mustre svaki put ga pitam za joaquima i kaže nema boljeg i sad uzme j cola a joj mustrešeš ovo nisam očekivao niski udarac!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Mar 2008, 16:47

joe cola si popušio za sva vremena... a po meni je bolji od joaquina...
istra ti materina!
benx

Post by benx » 27 Mar 2008, 16:49

to če mu bit najnovija fora uzeo sam to benxu šta je najbitnije i svaki put kad ga pitam bit če najbolji igrač na svijetu dok se ne budemo mjenjali roni j cole, ma ko ga jebe oču mu kurac dat runija!
djiki

Post by djiki » 29 Mar 2008, 20:26

prema najavama sutra bi mogli pasti senzacionalni transferi na relaciji ipswich - nottingham
zagadur

Post by zagadur » 30 Mar 2008, 00:36

djiki wrote:prema najavama sutra bi mogli pasti senzacionalni transferi na relaciji ipswich - nottingham
nešto se opasno kuha,kovčezi sa novcem su već spremni da krenu put ipswicha.sa novcem putuje i službeni lječnik foresta da pregleda arkade :DD
djiki

Post by djiki » 30 Mar 2008, 21:21

zagadur wrote:
djiki wrote:prema najavama sutra bi mogli pasti senzacionalni transferi na relaciji ipswich - nottingham
nešto se opasno kuha,kovčezi sa novcem su već spremni da krenu put ipswicha.sa novcem putuje i službeni lječnik foresta da pregleda arkade :DD
a navodno da ces bit i vreca za udaranje chili :idea
Chile

Post by Chile » 30 Mar 2008, 21:23

danas je boa morte bio na probi u ipswichu i dobio je prolaznu ocjenu, ali s druge strane je također ljunberg imao popravni ispit koji je uspiješno položio! također sam razgovarao s ljunbergom i kad sam mu rekao da bi mogao završiti u nottingamadi skoro se rasplakao! rekao je da mu je u ipswichu super i da ne želi ići u luzerski klub kao što je nottingam. tako da on ostaje tractor boys
djiki

Post by djiki » 30 Mar 2008, 21:41

znaci otvara mi se manevar da ponudim pol kile crnog tartufa, 2 boce vina benvin i krzynoweka za boa mortu :idea
zagadur

Post by zagadur » 30 Mar 2008, 23:02

Chile wrote:danas je boa morte bio na probi u ipswichu i dobio je prolaznu ocjenu, ali s druge strane je također ljunberg imao popravni ispit koji je uspiješno položio! također sam razgovarao s ljunbergom i kad sam mu rekao da bi mogao završiti u nottingamadi skoro se rasplakao! rekao je da mu je u ipswichu super i da ne želi ići u luzerski klub kao što je nottingam. tako da on ostaje tractor boys
ok,boa morte ostaje u forestu.draft zaključen,in 0 out 0.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 31 Mar 2008, 10:37

kod mene su oba i dobro se slažu... inače, nije neki draft dati ljunberga za boa mortea...
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 06 Apr 2008, 20:01

Image
evo jučer u restoranu "Badi" je dogovoren veliki transfer. u ugodnoj atmosferi gdje se u ogromnim količinama jelo :potstir i pilo :-p :drinkbeer dva velikana su potpisali ugovor s ipswichem. Sad imam 60% jaču momčad od svih :bleee :jupiiii

IN: Ronaldinho,Rapajić,Bowyer(nije još potpisao)
OUT:Owen,Mancini,Etxebarria
Locked