Transferi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 May 2008, 15:56

može i aimar u moju ekipu, mislim da ću imati dovoljno love a usput ću mladom čileancu vadit mast...
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 20 May 2008, 16:50

pa tebi da damo 20000 da napraviš ekipu opet bi bio proual :-D
a zašto ti slažeš ekipu?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 May 2008, 17:13

a šta tebe boli briga? malo si se razbahatio chile...
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 20 May 2008, 17:59

šta se ja nesmijem zajebavati s tobom? :-( oprosti,neću više.
pa lijepo te pitam zašto slažeš ekipu?
djiki

Post by djiki » 20 May 2008, 19:18

Chile wrote:šta se ja nesmijem zajebavati s tobom? :-( oprosti,neću više.
pa lijepo te pitam zašto slažeš ekipu?
da kad dodje doma da ima s cime nas gazit, s time da igraci mu nisu lockani, tj. mogu ih uzeti ostali drafteri iz naše lige......
Chile

Post by Chile » 20 May 2008, 19:33

pa rekao je da više neće igrati s nama! :suspect:
po treći put pitam koliko dođe aimar?
djiki

Post by djiki » 20 May 2008, 19:36

posudi play si od ljubavnika zagija ja valjda pogledam sutra
Chile

Post by Chile » 20 May 2008, 19:46

nediraj mi zagija :-D :-D
benx

Post by benx » 20 May 2008, 22:01

Kalach wrote:a šta tebe boli briga? malo si se razbahatio chile...
Nediraj mi chileta on je tocida navija za ajduka i jedini kandidat za stolicu navijača Napolija jer je sskužio da su Napoletani cigani a ne Talijani i vidio je da ekipa iz treće lige već ima prosijek 42000 ljudi i to sa jednom utakmicom bez gledatelja!!!
zagadur

Post by zagadur » 20 May 2008, 23:39

Chile wrote:pa rekao je da više neće igrati s nama! :suspect:
po treći put pitam koliko dođe aimar?
večeras ću pogledati aimara.mislim da je 1180.
djiki

Post by djiki » 21 May 2008, 21:31

djickica drafta:
IN:guily i titov
OUT:Cassano i frings
zagadur

Post by zagadur » 22 May 2008, 00:11

benki najavio da ne drafta a ja mislio da će uzet hamsika i odjebat scholesa :-D .milas ne dolasi po ps jer je piše ponude una šanku u parco alfa :-(
Chile

Post by Chile » 22 May 2008, 01:33

aimar u ipswichu!!! :heart:
djiki

Post by djiki » 22 May 2008, 20:24

prika milas
IN:Lualua, Melriclker i M.Petrov
OUT:Pauleta, Quagliarella i Chimbonda :-puke
Chile

Post by Chile » 23 May 2008, 01:12

pauleta out? :-( :-st
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 May 2008, 10:12

djiki, evo mog novog spiska s obzirom da još nisi sastavio ekipu...

1. kirkland
2. pužol
3. andrade
4. mendy
5. cordoba
6. cambiaso
7. izmailov
8. rosicky
9. duff
10. cassano
11. gudjonsen
--------------------
12. leo
13. baiano
14. petit
15. nakazawa
16. tonetto
17. okocha
18. munitis
19. sobis
20. 300
21. 300
22. 300

javi mi koliko mi vrijedi ekipa...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 23 May 2008, 11:31

dobra ekipa.atomaska obrana.cambiasso med,rosicky i gudjohnsen propale leddsove vedete
djiki

Post by djiki » 23 May 2008, 11:50

Chile wrote:pauleta out? :-( :-st
sto se cudis dok je Reading bio filijala Leedsa kako tako je imao dobre trensfere (čitaj b momčad Leedsa poligon za testiranje igrača). Međutim kad je odjebao spiku i pustio ga svojoj sudbini G.Benx Prika Milas je tulumarao po bespučima tranfer marketa i naletio na "najboljeg prijatelja" mu Zagija (s time da ga Milas smatra najprikom dok ga ovaj vrijeđa, podjebava i omalovažava :-? ) koji mu je napravio što mu jenapravio. Da ne govorimo kako je Zagi izmanipulirao i malog Ronija, a u biti i sam je rekao da je retardirane iskorištavati je kažnjivo djelo :-(
Sve u svemu zbog cenzure, mešetarenja oko transfera i dosadnosti i iritantnosi kao salmonela zagi mi je počeo ići jako na đigericu :-puke :-puke
reds

Post by reds » 23 May 2008, 12:17

E zagi, zagi... :-( :-( :-( :-( :-(
zagadur

Post by zagadur » 23 May 2008, 12:23

djiki wrote:
Chile wrote:pauleta out? :-( :-st
sto se cudis dok je Reading bio filijala Leedsa kako tako je imao dobre trensfere (čitaj b momčad Leedsa poligon za testiranje igrača). Međutim kad je odjebao spiku i pustio ga svojoj sudbini G.Benx Prika Milas je tulumarao po bespučima tranfer marketa i naletio na "najboljeg prijatelja" mu Zagija (s time da ga Milas smatra najprikom dok ga ovaj vrijeđa, podjebava i omalovažava :-? ) koji mu je napravio što mu jenapravio. Da ne govorimo kako je Zagi izmanipulirao i malog Ronija, a u biti i sam je rekao da je retardirane iskorištavati je kažnjivo djelo :-(
Sve u svemu zbog cenzure, mešetarenja oko transfera i dosadnosti i iritantnosi kao salmonela zagi mi je počeo ići jako na đigericu :-puke :-puke
opet pmflet laži i neistina.milas je prvi tražio luluu od mene i u prvom trenutku mi je nudio verona!!!ja sam verona naravno odmah obje ručke prihvatio n ašto se milas počeo dvoumit i odgadjat transfer.onda mi je na ožujskom turniru on sam ponudio chimbondu.ja ne razumijem zašto si digao toliku prašinu oko tog transfera(čak si ga pokušao minirat).da je tebi ponudio chimbondu ti biš od toga napravio medijski spektakl i sam sebe izhvalio kao legendu draftanja
Locked