Transferi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Post by benx » 26 May 2008, 18:16

djiki wrote:skandalozni draft reds nakon kojeg samo dobio poziv od druga klaunacha koji je drvljem bokserom i kamenjem po svom kumu....neprocjenjivi dijalozi zbogkojih se jos i sada smijem, a covjek pomutnje dobrih odnosa je svjetska klasa b.mendy
ukratko
in:guardado, b.mendy i kameni
out:diego, montinho i canizares
B mendy zar opet a meni kenja da mi kalach radi draft a on opet sluša kalachove igrače :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke
benx

Post by benx » 26 May 2008, 18:23

Daj mi Kalach odobrenje da uzmeš Lavezzi imat čemo ga dva puta neka ga Mislav kreira u editu!
zagadur

Post by zagadur » 26 May 2008, 22:18

djiki wrote:skandalozni draft reds nakon kojeg samo dobio poziv od druga klaunacha koji je drvljem bokserom i kamenjem po svom kumu....neprocjenjivi dijalozi zbogkojih se jos i sada smijem, a covjek pomutnje dobrih odnosa je svjetska klasa b.mendy
ukratko
in:guardado, b.mendy i kameni
out:diego, montinho i canizares
toliko o spektakularnom draftu koji je keva najavio na zadnjem turniru :-( :roll .ja mislim da je keva uzeo mendya samo da što više ljudi okrene protiv sebe tako da ima alibi kad će odjebat ligu radi pokera i ekipe kartaša.napisao bi još nešto ali me keva zamolio da šutim o tome na forumu :cool)
Chile

Post by Chile » 27 May 2008, 02:22

..........
Chile

Post by Chile » 27 May 2008, 02:38

in: Aimar,Josip Joe Kralj Šimunić :zutakarta :zutakarta :zutakarta , M.Gonzalez
out: Mutu, Dagaka, R.Carlos
Chile

Post by Chile » 27 May 2008, 02:40

Image
zagadur

Post by zagadur » 27 May 2008, 07:53

Chile wrote:in: Aimar,Josip Joe Kralj Šimunić :zutakarta :zutakarta :zutakarta , M.Gonzalez
out: Mutu, Dagaka, R.Carlos
po roberta carlosa hitno poslan privatni avion FCNF :heart:. oko podneva potpisat će ugovor sa šumarima iz nottinghama.

p.s. ja ga kaparirao a vi se slikajte :bleee :kavica
zagadur

Post by zagadur » 27 May 2008, 10:03

edit: chile osim brkija niko nije dao ni kunu od tvojih prijatelja, pokerasi ce po noci ostavljat po 50 cuna i obvezali su se cistiti....
nadalje srao je zagi najvise na tvoje (dok sam vas ja npr podrzavao) a redsu su kenjali zbog pokerasa svi tako da neznam u cemu je problem
by djiki
reds

Post by reds » 27 May 2008, 10:32

Pripremite se na tarapanu večeras.Vanja ide na titulu i punjenje vaših golova samo da znate.Što se tiče pokeraša, ja sam se obvezao da ćemo ubuduće ostavljati barem 50 kuna po večeri, tako da naš zagić bude miran... :cool)
djiki

Post by djiki » 27 May 2008, 10:41

posto je zagi izmislio novo pravilo, tj izmjenio postojece koje glasi da kod drafta prvi najavi svoj draft ima prednost, a ne kod vec gotvog drafta da kaparira za sljedecu sezonu onda cu ja kaparirat mancinija, mutua i dagaku.....
iako po meni to nema veze sa mozgom ali neka bude....
zagadur

Post by zagadur » 27 May 2008, 10:53

reds wrote:Pripremite se na tarapanu večeras.Vanja ide na titulu i punjenje vaših golova samo da znate.Što se tiče pokeraša, ja sam se obvezao da ćemo ubuduće ostavljati barem 50 kuna po večeri, tako da naš zagić bude miran... :cool)
zagi je miran i ispunio je jučer dano obećanje da neće o pokerašima na forumu.što se tiče tvog pohoda na naslov imam samo jednu riječ: PROUAL :-D
zagadur

Post by zagadur » 27 May 2008, 10:54

djiki wrote:posto je zagi izmislio novo pravilo, tj izmjenio postojece koje glasi da kod drafta prvi najavi svoj draft ima prednost, a ne kod vec gotvog drafta da kaparira za sljedecu sezonu onda cu ja kaparirat mancinija, mutua i dagaku.....
iako po meni to nema veze sa mozgom ali neka bude....
IO SONO LA VERA JEZGRA :-D
benx

Post by benx » 27 May 2008, 11:57

to je meni po meni bilbaensis ne postoji pravilo za to i nikad se to nije radilo zato ja ulazem prigovor neka svi odluce dali je to moguce raditi jedino je po meni ako postoji dogovor o buducoj trampi na relaciji ipswich - mance - zagi ako ne neka se izglasa to pravilo
zagadur

Post by zagadur » 27 May 2008, 12:12

benx wrote:to je meni po meni bilbaensis ne postoji pravilo za to i nikad se to nije radilo zato ja ulazem prigovor neka svi odluce dali je to moguce raditi jedino je po meni ako postoji dogovor o buducoj trampi na relaciji ipswich - mance - zagi ako ne neka se izglasa to pravilo
ovo je već vidjeni scenarij.jezgra se čuje telefonski i dogovara se kako sjebat zagija,na turnir dolaze sa već gotovom taktikom i napisanim antizagijevim govorom.keva drži govor,benx maše glavom a djiki cmokoče ko riba i upada sa gotovim frazama iz bacci perugina.kad je u pitanju nekog sjebat i sastvaljat pravila onda ljubav izmedju peder-dragovoljačke jezgre cvijeta.keva:MORAMO SE DRŽAT ZAJEDNO :-puke I nema veze što ja ne odigram zadnje kolo ili što nisam očistio prostor jer moram gledat doma titanic po 43 put.sve u svemu bit će nvatreno večeras samo neznam um koliko sati jer sve ovisi o benxu koji će već nešto izmislit da oprvda kašnjenje
djiki

Post by djiki » 27 May 2008, 12:27

nakon ovog mudrog teksta (doduse za promjenu bez interpunkcijskih znakova) druga benvina (pederdragovoljca) mislim da bi bio najbolje izglasati dali se to smije ili ne, posto nije rijec o trampi ja tebi ovog a ti meni sljedecu sezonu das onog, vec o jednoj kompletnoj novoj situaciji....
jezgra zivi vjecno...
djiki

Post by djiki » 27 May 2008, 12:28

i sa kasnimo zbog mene imam sastanak u porecu u 5 ipo jebiga....
a isam si reko da je vruce igrati u 5 :-puke :-? :roll
zagadur

Post by zagadur » 27 May 2008, 12:41

djiki wrote:i sa kasnimo zbog mene imam sastanak u porecu u 5 ipo jebiga....
a isam si reko da je vruce igrati u 5 :-puke :-? :roll
onda nam gospodine prezaposleni recite kad je turnir?
djiki

Post by djiki » 27 May 2008, 12:48

zagadur wrote:
djiki wrote:i sa kasnimo zbog mene imam sastanak u porecu u 5 ipo jebiga....
a isam si reko da je vruce igrati u 5 :-puke :-? :roll
onda nam gospodine prezaposleni recite kad je turnir?
u 6 ipo skupljanje oko 7 pocetak
reds

Post by reds » 27 May 2008, 12:57

To sa kapariranjem igrača za slijedeču sezonu po meni je glupost, i ja sam protiv toga...Neka se i drugi očituju po tom pitanju, molim lijepo, da ne bude jezgra ovo, jezgra ono...
Chile

Post by Chile » 27 May 2008, 12:58

mislim da nema ništa loše što je zagi kaparirao carlosa. trebali bi donijet zakon da se može kaparirati jednog ili dvojcu igraču u bilo koje vrijeme
Locked