Transferi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re:

Post by zagadur » 18 Dec 2008, 12:44

djiki wrote:
Chile wrote:mislim da nema ništa loše što je zagi kaparirao carlosa. trebali bi donijet zakon da se može kaparirati jednog ili dvojcu igraču u bilo koje vrijeme
dobro to se moze napraviti (iako po meni jedan igrac max), ali se treba kaparirati kad su svi igraci prisutni, npr.na pocetku prvenstva, jer nemaju svi ni net, ni vremena se onda takmicit ko ce prvi napisati post, jer reds je draftao npr.prije tebe i nije znao da se oslobadja carlos inace bi ga uzeo, tako da moramo stvoriti uvjete da svi igrači imaju jednake mogučnosti
pa ajmo djikijeva izjava...........po ovom aguero je već u birminghamu u božićnom šopingu
djiki

Re: Transferi

Post by djiki » 18 Dec 2008, 12:58

koliko se ja sjecam sinoc (nek me ispravi neko ako grijesim) pero je kaparirao aguerra posto ga je roni stavio na free igrace, a chile je nesto govorio kao da bi ali nista pretjerano, i to je na tome zavrsio, s time da sam ja svatio da je u birminghamu zdravo za gotovo
Chile

Re: Transferi

Post by Chile » 18 Dec 2008, 13:05

ja nisam čuo da je pero reko da uzima aguera. :neznam a prošli put mi je roni po tiho reko kao "hoćeš aguera?" da bi se poslije dogovorio s perom.
agurea bi pod svaku cijenu ali ću ga rađe dati nego da slušam zagija
Chile

Re: Transferi

Post by Chile » 18 Dec 2008, 13:06

djiki daj se nauči da se aguero piše bez dva rr
zagadur

Re: Transferi

Post by zagadur » 18 Dec 2008, 13:10

reci te već jednom pravila za draft su ta i ta a ne da se pravila stalno mjenjaju.ja prihvaćam kako god se vi dogovorili jer sam ja daleko najbolji drafter i kralj makinacija :bleee
djiki

Re: Transferi

Post by djiki » 31 Dec 2008, 14:02

Roni je najavio in
eto o 1800
gallas 1150
sergio garcia 480

out:
aguerro koji odlazi u aston villu
rio ferdinand
odonkor

molio bih zagadura da potvrdi ronijeve rijeci da gallas odlazi iz foresta...hvala
zagadur

Re: Transferi

Post by zagadur » 31 Dec 2008, 15:33

ako sam već prije 10 dana stavio gallasa na transfer listu tj. u rubriku out neznam šta tu treba još potvrdjivat
djiki

Re: Transferi

Post by djiki » 31 Dec 2008, 20:07

zagadur wrote:ako sam već prije 10 dana stavio gallasa na transfer listu tj. u rubriku out neznam šta tu treba još potvrdjivat
hvala na potvrdi gdine zagadur
Locked