Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Chile

Post by Chile » 23 Mar 2008, 19:20

pa ovaj komentator je gori od kalača :-D
benx

Post by benx » 23 Mar 2008, 19:45

Chile wrote:pa ovaj komentator je gori od kalača :-D
Pa mislim da je to istina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Mar 2008, 09:11

leeds je dobio direktnog protivnika walsalla i sad igra sa brightonom opet doma... ako i to dobije onda smo opet u konkurenciji za doigravanja iako dolaze doncaster i leyton orient... sve u svemu super teški ciklus je dobro počeo... sve ćemo znati za 2 tjedna... benx, idi stavit 5 ćuna kod paganinija za leeds... ja ću se pomoliti u nedjelju na misi....
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 26 Mar 2008, 09:13

wallsall, brighton, leyton orient :-D super teški ciklus za klub koji je nekad igrao LP
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Mar 2008, 09:17

e da, sad je to jebeno teški ciklus... nije ni hajduku puno bolje.... :-D
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 26 Mar 2008, 09:32

Kalach wrote:e da, sad je to jebeno teški ciklus... nije ni hajduku puno bolje.... :-D
hajduk 2.,rijeka 3. :-D
benx

Post by benx » 26 Mar 2008, 13:10

Kalach wrote:leeds je dobio direktnog protivnika walsalla i sad igra sa brightonom opet doma... ako i to dobije onda smo opet u konkurenciji za doigravanja iako dolaze doncaster i leyton orient... sve u svemu super teški ciklus je dobro počeo... sve ćemo znati za 2 tjedna... benx, idi stavit 5 ćuna kod paganinija za leeds... ja ću se pomoliti u nedjelju na misi....
Možemo se i za to kladit da neče leeds uči u 2 ligu u pizzu za Napoli sam već odlučio koju ču pizzu jesti, pizza Napoli u Nonno na tvoj račun uf jedva čekam!I oču da me voziš pred oltar krušne peči u tvojoj bubi!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Mar 2008, 13:20

možemo slobodno dodati u naslov topica palmeiras jer od kad smo igrali stalno sam na njihovim stranicama... prebolesno... neću se kladiti iako si jadan kad tako razmišljaš... stalno kenjaš po napoliju i onda kad pobjedi inter ili zabije 4 komada romi, ili razvali fiorentinu e onda si najsretniji na svijetu... isti si kao i moj stari, kad je dinamo ili repka u kurcu onda zivka svaki dan i drobi ali kad su dobri onda ga nema nigdje... znam da ih voliš ali onda barem malo navijaj za njih... pa ja bi bio u kurcu da ti moram platiti pizzu a ti kao da čekaš...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Mar 2008, 13:32

evo moja prognoza:
napoli 7. u tal - kup uefa
leeds finale doigravanja
palmeiras 3. camp brazileiro
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 26 Mar 2008, 13:49

Kalach wrote:evo moja prognoza:
napoli 7. u tal - kup uefa
leeds finale doigravanja
palmeiras 3. camp brazileiro
moja prognoza: klaunach ljetovanje u katakombama kbc firule na racun drzave
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Mar 2008, 15:49

napoli vs palermo - 1
catania vs napoli - x
napoli vs atalanta - 1
parma vs napoli - 1
napoli vs siena - 1
torino vs napoli - x
napoli vs milan - x (1)
lazio vs napoli - 1
-------------------------
12 ili možda čak 14 bodova je po meni sasvim dovoljno za kup uefa, naravno ako 8. mjesto vodi tamo... a tako je marino govorio...
imamo puno povoljniji raspored od direktnih konkurenata palerma, atalante, genoe i lazia...
istra ti materina!
benx

Post by benx » 27 Mar 2008, 01:09

Kalach wrote:možemo slobodno dodati u naslov topica palmeiras jer od kad smo igrali stalno sam na njihovim stranicama... prebolesno... neću se kladiti iako si jadan kad tako razmišljaš... stalno kenjaš po napoliju i onda kad pobjedi inter ili zabije 4 komada romi, ili razvali fiorentinu e onda si najsretniji na svijetu... isti si kao i moj stari, kad je dinamo ili repka u kurcu onda zivka svaki dan i drobi ali kad su dobri onda ga nema nigdje... znam da ih voliš ali onda barem malo navijaj za njih... pa ja bi bio u kurcu da ti moram platiti pizzu a ti kao da čekaš...
Iskreno bi htio da ja tebi platim ali znaš da te volim prcat oko toga ali jebiga ja se nisam kladio sa Marinom ili Cannavarom nego s tobom i ako popušim bit ču sretan ako budeš ti morao platit neče biti dobro.
Meni je pre bolesno da Napoli neče izgubit niti jednu utakmicu to nije normalno ali ti si Kalach i ti se možeš neke stvari dozvolit ti si il dio di Arhentina!Kalach nisi 50% u pravu kao niti ja tako da smo na nuli!
benx

Post by benx » 27 Mar 2008, 01:11

Ti uvijek kad se čujemo kažeš dobit čemo to je nerealno i svvaki put igraš na Leeds i Napoli i spušiš zašto??? :idea
zagadur

Post by zagadur » 27 Mar 2008, 08:29

umjesto da sanjate o kupu uefa,bolje bi bilo da pogledate tablicu koja govori napoli 37 zona ispadanja 28.caponi, per ki ti faci navijat :-puke
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Mar 2008, 09:33

evo vidi... i de laurentis punta sulla coppa uefa, o almena al intertoto... po ovome šta ovdje piše jedno mjesto se oslobađa za europu ako kup osvoji inter, roma ili lazio... ne vjerujem da catania može izbaciti romu iz kupa...
http://www.tuttonapoli.net/?action=read&idnotizia=25706
opet pikiraju huntelara i još jednog napadača, nadajmo se da je valdivia!!!

i fora, cagliariu su vratili 3 boda koja su im oduzeli... svima nešto vraćaju samo je napoli ostao zakinut pomilovanja... ok, i naši kuđini
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Mar 2008, 09:54

od jučer smo prvi u paulisti 2008... portuguesa nas je gazila cijelo vrijeme ali alex mineiro rješava u zadnjim minutama 1:0...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Mar 2008, 16:19

leeds jučer 0:0 što je ok s obzirom da je brighton direktni konkurent za doigravanje...
ali ovo šta radi valdivia je strašno, jučer smo dobili 3:1 a šta radi cmizdravac to je strašno... 2 gola je namjestio i dodao golassssso... pogledaj snimku...
http://www.youtube.com/watch?v=x8NhtIMJ5kY

čekam danas derbi sa palermom... kako sada stvari stoje a nije dobro jer atalanta vodi u milanu, moramo dobiti palermo... u šta ne sumnjam jer sam tako i prognozirao...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Mar 2008, 16:24

odgođeno juve vs parma jer su juventini sa busom zgazili navijaca parme!? opet budaleštine....
istra ti materina!
benx

Post by benx » 30 Mar 2008, 18:48

Pozdrav iz Vicenze, miskim da ču danas laganini u hotelu gledat na sky Napoli Palermo inače sve je ok nema baš previše smicalica,jedva čekam doma rinkuli su najbolji doma!!!!!!!!! :-D :-D
zagadur

Post by zagadur » 30 Mar 2008, 23:07

ajme napoli pobjedio u 92 minuti.ko će sutra slušat ovu dvojcu kokošara :-( .sve će sjevat od copy paste jubitoa,pa red samo nama poznatih caponskih fora: grande ovaj,grande onaj,magico,fortissimi,bellissimi.seseanta mila,štala,drama itd itd. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke
Locked