Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 21 Dec 2009, 14:38

evo kalach pošto nema benxa ja ću stavit nešto umjesto njega.znam da si ljubitelj catanije,slona na njhovom grbu i lina banfija.juventus-catania 1:2 :volim
http://www.youtube.com/watch?v=MxmX5pxqLEY
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 21 Dec 2009, 15:02

a kralj, šta ćeš... taj kretenski talijanski humor 'ko ga nije prošao neće ga nikad razumijeti... prejak je lino benfi ali ima ih još u njegovom rangu... il ras della fossa je med nad medima... :klanjam2
Last edited by Kalach on 21 Dec 2009, 15:35, edited 1 time in total.
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 21 Dec 2009, 15:21

istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 21 Dec 2009, 19:21

Evo kratak pozdrav sa Krčkog Platka, za ovu godinu osobu godine foruma bi proglasio Zagija koji marljivo prati svaki korak našeg simpatičnog Napolija

Hvala
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 22 Dec 2009, 15:14

Reja: 'Al Napoli consiglio Strinic e Ticinovic. Un mio ritorno nel club? vedremo, ci fu un discorso con De Laurentiis sul settore giovanile'
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 23 Dec 2009, 10:30

na boxing day na ellan road stiže mighty hartlepool... naravno, tog renomiranog protivnika dočekujemo punih tribina... za sada rasprodane 2 tribine dok su slobodna jedino na gornjoj centralnoj i nešto u family sektoru... katastrofa je to 3 dana prije tekme :volim
jučer u porazu agenitine 4-2 asisti datola i lavezzija... :blabla
istra ti materina!
reds

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by reds » 24 Dec 2009, 09:21

Kalach wrote:na boxing day na ellan road stiže mighty hartlepool... naravno, tog renomiranog protivnika dočekujemo punih tribina... za sada rasprodane 2 tribine dok su slobodna jedino na gornjoj centralnoj i nešto u family sektoru... katastrofa je to 3 dana prije tekme :volim
jučer u porazu agenitine 4-2 asisti datola i lavezzija... :blabla
:rollingofl :rollingofl :jazo
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 03 Jan 2010, 19:32

nije neka pretjerano zanimljiva informacija ali lufc je pogotkom dosadnog becksa utihnuo teatar snova i sa samo 1:0 izbacio manu iz najstarijeg natjecanja na svijetu... neznačajno ali pred 76000 ljudi...
:kavica da zagi, neću pastirati slike b2 formata kao ti... :volim
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 03 Jan 2010, 20:24

nuova bomba mercato a spalato...

Mercato: si ricompone a Spalato la coppia Reja-Montervino?
Repubblica propone un interessante sviluppo di mercato riguardante Francesco Montervino: l'ex capitano azzurro, anche a causa di un brutto infortunio, non si è ambientato a Salerno e starebbe pensando di cambiare aria. Con lui si è fatto avanti mister Reja, che vorrebbe portarlo all'Hajduk Spalato e gli avrebbe fatto una buona offerta per trasferirsi già da gennaio. pianetanapoli.

sad će im i jadni montervino uzet lovu... :-(
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 04 Jan 2010, 09:41

istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 04 Jan 2010, 12:14

sigurno se pitate šta govori ovaj komentator, evo sad ću vam sve objasniti (jebe ga d od becksa kao i venecijance :volim )...
http://www.youtube.com/watch?v=Y4YtUC9SCdA

atension pala per đerman bekforrrr... maldumini du bekforrrrrrrrrr...rrrrrija pala detru de pelesu de junajted... :cupajkosu
mark o matadore!!!! e dei šar e sue marka, gol non tipicumente ainglese... porte e furtisimu, non fara žou confronto diretu con brown... putentisimu đerman (jermaine) beckforrrr... pa je rekao neku brazilsku poslovicu i onda... un toku suptil.... bla bla... classsss... i završava sa... facendu un gou vištosu...

ma šta više reći... :klanjam2
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 04 Jan 2010, 14:01

benx, ovo ti mora biti fora :volim

mlađi brat od beckforda pobjedio je na wayne rooney's street striker... ako imaš vremena pogledaj, prepoznat ćeš ga jer je crn kao i brat :kokice
http://www.youtube.com/watch?v=VPiKXfGBH08

ima i loša vijest... becksu ističe ugovor na ljeto a trenutno je newcastle jako zagrizao... po guardianu i još par ozbiljnih novina njegova cijena se vrti oko 2,5-3,5 mil funti iako je na transfermarktu 1,5... izgleda da ostajemo bez perjanice a govorio sam mamiću još prije 2 godine da ga dovede kad je koštao pola miljona...
sve u svemu nije dobro... kao što sam ti rekao nakon 56 osvojenih bodova u prvom dijelu računao sam da im je za ulazak u 2. ligu dovoljno 37-38 bodova i tako izbjegnu play off...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 04 Jan 2010, 23:16

potpisao dossena i gargano obnovio ugovor... eh, da nam je još ranocchia kad je već santacroce ozljeđen i... uvijek poželjan foletto di bari :volim
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 04 Jan 2010, 23:47

daj kalach molim te ko boga usporedi dossenu sa nekom zvijezdom iz prošlosti.npr. dossena je novi r.carlos ili novi maldini.ajde pliz :molitva
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 04 Jan 2010, 23:50

za chileta...

mladi becks dok je igrao za tamošnju moelu... http://www.youtube.com/watch?v=abyXLFMubgw&NR=1 :jupiiii

i golasso dok je igrao za scunthorpe, isto respektabilan klub... :shocked http://www.youtube.com/watch?v=Hx2Ukwdh ... re=related

p.s. benx, još malo pa sam ga obradio :volim
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 04 Jan 2010, 23:53

zagadur wrote:daj kalach molim te ko boga usporedi dossenu sa nekom zvijezdom iz prošlosti.npr. dossena je novi r.carlos ili novi maldini.ajde pliz :molitva
mah, ja nisam nešto impresioniran kupovinom ali mazzarri ga je ful želio, osim toga igra za repku pa valjda vrijedi... ja sam navijao za ove mlađe tipo de ceglie ili modesto iako bi nam vargas dobro došao, to da :DD
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 05 Jan 2010, 00:17

vargas će doći u napoli kad ćemo ja i benx mjenat eure na crno u quartieri spagnoli.e to da.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 06 Jan 2010, 11:23

benx i chile, imam loše vijesti za vas... dobili smo samo 4200 ulaznica za 1/8 finala kupa sa tottenhamom... mislim da će nedostajati podrška sa tribine s obzirom da je do sada stiglo oko 8000 prijava za tu tekmu... :-(
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 06 Jan 2010, 15:12

mamma mia che golassssssso di quagliarella... ajme majko šta će biti pastiranja danas kad stigne snimak auriemme :volim
istra ti materina!
Locked