Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 16:44

evo jedan prijedlog za majice...
Image
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 19 Jan 2010, 16:50

nemaš ti kalach pojma.ova majca je ko rođena za benxa,pogotovo u ovo zadnje vrijeme kad ga na pesu gazimo ko zadnju štracu.tooooooo daaaaaaaaaa
Image
reds

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by reds » 19 Jan 2010, 19:44

zagadur wrote:danas sam čuo tko sve sačinjava ekspediciju na jug italije i na napoli-genoa :klanjam2
pa kalach nemoj mi samo reći da češ dozvolit da neki šta nemaju upoće veze sa napolijem odu prije tebe na san paolo :DD
a tek izjava:imate džabe put ali nebi bilo loše ta svatko da po 20 eura..... :rollingofl :-puke :rollingofl
Nisam im tražio pare, a to ti benki može potvrditi!
Mene put košta cca.300 eura, benz i cestarine, i svima sam rekao da je put đabe, jer ja idem dole bez obzira da li idem sam ili ne, i to ti i benx može potvrditi.
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 19 Jan 2010, 19:52

reds wrote:
zagadur wrote:danas sam čuo tko sve sačinjava ekspediciju na jug italije i na napoli-genoa :klanjam2
pa kalach nemoj mi samo reći da češ dozvolit da neki šta nemaju upoće veze sa napolijem odu prije tebe na san paolo :DD
a tek izjava:imate džabe put ali nebi bilo loše ta svatko da po 20 eura..... :rollingofl :-puke :rollingofl
Nisam im tražio pare, a to ti benki može potvrditi!
Mene put košta cca.300 eura, benz i cestarine, i svima sam rekao da je put đabe, jer ja idem dole bez obzira da li idem sam ili ne, i to ti i benx može potvrditi.
ma sve ja to znam ali valjda ti bolje od mene znaš tko je i kakav je gospodin marsa kao barsa
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 19 Jan 2010, 21:26

riga mi se od naklapanja ovdje i zlonamjernih primjedbi ovog zagija.eto i moje vidjenje na stvari:
1. da reds trazi 20 ojra po glavi (bez benxa naravno) je ok, 20 idu benxu za pizzu napoletanu con sardoni coleratti i 20 redsu da pokrije trosak dresa whu (na kojem je lihvar djiki se konacno iskazao i zaradio 4,99 ojra na temelju usluge licitacije , upotrebe kartice i gnjavljenja cijele familije tuntar)
2. pomalo montypaythonovski mi zvuci spoznaja da bivsi clan alcatraz curva sud , a sada zulu warrior curva nord anello b ce vidjeti napoli prije od osobe koja je napoli 1893 prva ucrtala u kartu italije kad ju je garibaldi osnovao, te sjekao trikolor prije prve voznje parenzane na relaciji porec-ankaran-bassovizza-napoli i povrh svega pogledat utakmicu u njemu!!!
3.recesija pomuti ljudima razum i kad je i 150 kn ili cak mukte voznja za djiki transom za split jedan veliki strosak, s druge strane razbacivanje sa izjavama da ce dat 120 ojra za kartu za sao paolo (ocito ce sjediti kraj de laure'a ili ce doci palumelli i reci:io napolitano croato, a ovaj ce reci:quaglion solo 100 ojro per ti i staviti 80 ojra za curvu nord naravno) je ocit zznak da je recesija dotakla i mozdane sive stanice (da nebi bilo zablude ne pricam o ravletu vec o b..xu).od svih ce ispastat mali leo samo koji ce 2 mjeseca jesti rizu in bjanko bez rize, a plastike od kinder jaja za polizat ce posudjivati od marsela
4.ako vam trebaju lanci tipa za vezat titanik (kao na ulazu u prostor od mog brata) imam 5 metara da felge kad parkirate zavezete za poluosovinu, valjda nece skinut i nju za 4 plasticne draguzet kia felge
5.zacudjujuce je kako informacije teku, prekjucer znala ina, jucer omw u umnagu, a danas tanko u petrolu u vodnjanu i kad sam dao podatke o firmi momak za kasom me sramezljivo pita :jel istina da benx sa tihijem ide u napoli?

uz zelju za srretan put, pobjdeu genove, da se vratite zivi, zdravi i opljackani, zatvaram moju konverazciju na najboljem topicu issland.com-a
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 19 Jan 2010, 21:50

ok do sad smo se malo šalili ali sad moram biti ozbiljan.dat 100 eura za kartu i potrošit još min. 100 u dva dana a kukat kako je sve u kurcu ne da je licemjerstvo nego bolesno licemjerstvo.ja lijepo molim gospodina kuknjavu da nas mani kukanja i politčko-financijske retorike dok je on i mi živi.ovo je ozbiljno.
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 19 Jan 2010, 23:01

a najbolja stvar od svega, cijeli zivot cemo moci govoriti benxu: da nije bilo androceca nikad nebi vidio napoli
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 00:36

zagadur wrote:ok do sad smo se malo šalili ali sad moram biti ozbiljan.dat 100 eura za kartu i potrošit još min. 100 u dva dana a kukat kako je sve u kurcu ne da je licemjerstvo nego bolesno licemjerstvo.ja lijepo molim gospodina kuknjavu da nas mani kukanja i politčko-financijske retorike dok je on i mi živi.ovo je ozbiljno.
Jedan kratki odgovor:Molim dragog Boga da ja u lizi ostanem zauvijek zadnji jer imam osjećaj da u protivnom pored zagija i Mikija moji bi bubrezi završili u Pakistanu ili u Port-au-princu
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 00:58

90% vaših komentara je izmišljeno a tandem za to je nebojdeviv Zagi-djiki,ne kužim di je problem meni su karte od 80 eura skupe i zato ih niti nečemo naručivat, u predprodaji su karte oko 35 eura to nije puno,a inače ovaj tandem je bio već u Budimpešti i toliko smo se rastrošili da sam promjenio 30 eura u florinte i poslije sam u IKB Umag opet promjenio nazat u kune(pardon lažem za 4 eura sam u kezlahatyju sam večerao montanu - Tihi je bacio za mene jednu svjetsku foru kad sam ja rekao da sam gladan i šta ču ja jest suhi sendvič, na to mi je rekao da šta ja mislim da če me na omv-u čekat čobanac),već 20 godina pratim rezultate Napolija ako ja nisam zaslužio da idem na San Paolo,iskreno mi je glupo što Kalach ne ide više puta sam ga pitao ali ne može onda ne može.
http://www.kuncup.com/pics/hungarymap1.jpg

http://www.dailymotion.com/video/x8rfvk ... nce2_sport ZAGIJEV DJIKIALENKO EQUITENKO KAVAEXPRESENKO
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 01:07

reds wrote:
zagadur wrote:danas sam čuo tko sve sačinjava ekspediciju na jug italije i na napoli-genoa :klanjam2
pa kalach nemoj mi samo reći da češ dozvolit da neki šta nemaju upoće veze sa napolijem odu prije tebe na san paolo :DD
a tek izjava:imate džabe put ali nebi bilo loše ta svatko da po 20 eura..... :rollingofl :-puke :rollingofl
Nisam im tražio pare, a to ti benki može potvrditi!
Mene put košta cca.300 eura, benz i cestarine, i svima sam rekao da je put đabe, jer ja idem dole bez obzira da li idem sam ili ne, i to ti i benx može potvrditi.
Istina da nisi tražio ni centa ali si meni si pao u očima mislio sam da si neki biznismen!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 20 Jan 2010, 06:20

djiki wrote:3.recesija pomuti ljudima razum i kad je i 150 kn ili cak mukte voznja za djiki transom za split jedan veliki strosak, s druge strane razbacivanje sa izjavama da ce dat 120 ojra za kartu za sao paolo (ocito ce sjediti kraj de laure'a ili ce doci palumelli i reci:io napolitano croato, a ovaj ce reci:quaglion solo 100 ojro per ti i staviti 80 ojra za curvu nord naravno) je ocit zznak da je recesija dotakla i mozdane sive stanice (da nebi bilo zablude ne pricam o ravletu vec o b..xu).od svih ce ispastat mali leo samo koji ce 2 mjeseca jesti rizu in bjanko bez rize, a plastike od kinder jaja za polizat ce posudjivati od marsela
benx,nemoj nam mazat oči sa čobancem,montana sendvićima i ostalim nego lijepo i argumentirano odgovori na ovu stavku djikijevog izlaganja.tu je bit ,tu je suština a sve ostalo je lupanje prazne slame.
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 20 Jan 2010, 09:48

ovo je za kevočeca,tako da malo prouči kako mukte na san paolo da može stavit još jedan križić na karti europski stadiona gdje je ušao mukte :DD
http://www.youtube.com/watch?v=pnhpAzhtH3Y&translated=1
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 20 Jan 2010, 09:50

ovo sa biznismenom je vrh vrhova :rofl :rofl3

ovako sad cinizam i salu na stranu probat cu napisati ozbiljan post:

1.tvrdit da napoli nije fora je ludost, kao navijaci kao klub. sam benki znas da sam se kod tebe jos pre 15 godina slikavao s onom malom zastavicom i salom, slike nisu uspjele ali lijepi dokazni materijal, i da sam oduvijek simopatizirao taj klub
2.nakon prelaska kalacha iz lazia u napoli su stvari se pocele mjenjat, doduse nisam imao toliki kontakt po pitanju toga , ali s pojavom internetskih medija stvari su isle strmoglavo dole, prvo mi je bilo to uzivljavanje smjesno, pa sam volio palit vatru ali na kraju mi je 95% kalach zgadio taj klub, da danas navijam da grad uhvati potres i srusi sao paolo iskreno.zalosno ali to je kalachev produkt
3.ti si uvijek volio napoli i to sa jednom pravom navijackom dozom, ali si , u zadnnje vrijeme upao u psihozu koju ti je kalach servirao dodanu s malo glume i potenciranja da drugima stavis crvenu krpu pred oci, ali doci usred turnira nestajati 3-4 puta opo 20 minuta da bi ti kalach prenosio prijenos subjektivno i realno preko telefona je po meni bolesno, isforsirano i glupo
4.nikad mi nije bilo jasno da tigre kalach i ti kao super napoletani niste nikad isli u 180 km udine gledat nas napoli, a da ne govorim u daleki napoli (900 km po cesti iz umaga) a moglo se ici narocito kalach svugdje po svijetu i po nemkim bugarskama i pickemilamaterinama. mislim da vam je to minus ko kuca
5.napoli je povijesni grad, sa hiljade svojih zanimljivosti (koje vi ni neznate na zalost), ali isto tako i grad bosanske ili sumadijske infrastrukture, prrvak kriminala , prljavstine i primitivizma u italiji.cinbenicno je tako, kao sto je knin od kraljevskog grada posto prcija, tako je i napoli. i sad odlazak u napoli kao grad se predstavlja kao ulazak krizara u jeruzalem, mislim da je to dovoljno
6.ovo je jedina stvar koja mi smeta stvarno, nakon dinara s rekao da neznas dali ces jos ici ove godine na tekme u split jer ti to ispada skupo (ne mislim tu na prijevoz koji imamo i dogovor) jerbo si potrosio oko 100 ojra, objektivno na nepotrebne stvari (tipa trenerka) ali na nogometu se prepotentno kaze i 100 ojra za kartu nije puno, a da mi umanjio moj odlazak u st u slucaju da ti ne ides je da imam druge stvari da mi nije bitna utakmica. a to je samo floskula, meni je gust putovat u zadnjih godinu dana, prcit mogu i van hajduka i ici na tjedan dana u split, a cilj je ic na glupe male utakmice:zajebancija, put, tekma i eventulno sto brusit, i to tim redosljedom

da se razumijemo veselim se da ces viditi sao paolo konacno, mada po meni prekasno, ali rodjo nemoj od tog veselja napraviti po kalachevskom obicaju jedan cirkus u kojem ces se nervirat.
lijepo kreni, muci, ispricaj dojmove i to je to
reds

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by reds » 20 Jan 2010, 10:07

djiki wrote:ovo sa biznismenom je vrh vrhova :rofl :rofl3

ovako sad cinizam i salu na stranu probat cu napisati ozbiljan post:

1.tvrdit da napoli nije fora je ludost, kao navijaci kao klub. sam benki znas da sam se kod tebe jos pre 15 godina slikavao s onom malom zastavicom i salom, slike nisu uspjele ali lijepi dokazni materijal, i da sam oduvijek simopatizirao taj klub
2.nakon prelaska kalacha iz lazia u napoli su stvari se pocele mjenjat, doduse nisam imao toliki kontakt po pitanju toga , ali s pojavom internetskih medija stvari su isle strmoglavo dole, prvo mi je bilo to uzivljavanje smjesno, pa sam volio palit vatru ali na kraju mi je 95% kalach zgadio taj klub, da danas navijam da grad uhvati potres i srusi sao paolo iskreno.zalosno ali to je kalachev produkt
3.ti si uvijek volio napoli i to sa jednom pravom navijackom dozom, ali si , u zadnnje vrijeme upao u psihozu koju ti je kalach servirao dodanu s malo glume i potenciranja da drugima stavis crvenu krpu pred oci, ali doci usred turnira nestajati 3-4 puta opo 20 minuta da bi ti kalach prenosio prijenos subjektivno i realno preko telefona je po meni bolesno, isforsirano i glupo
4.nikad mi nije bilo jasno da tigre kalach i ti kao super napoletani niste nikad isli u 180 km udine gledat nas napoli, a da ne govorim u daleki napoli (900 km po cesti iz umaga) a moglo se ici narocito kalach svugdje po svijetu i po nemkim bugarskama i pickemilamaterinama. mislim da vam je to minus ko kuca
5.napoli je povijesni grad, sa hiljade svojih zanimljivosti (koje vi ni neznate na zalost), ali isto tako i grad bosanske ili sumadijske infrastrukture, prrvak kriminala , prljavstine i primitivizma u italiji.cinbenicno je tako, kao sto je knin od kraljevskog grada posto prcija, tako je i napoli. i sad odlazak u napoli kao grad se predstavlja kao ulazak krizara u jeruzalem, mislim da je to dovoljno
6.ovo je jedina stvar koja mi smeta stvarno, nakon dinara s rekao da neznas dali ces jos ici ove godine na tekme u split jer ti to ispada skupo (ne mislim tu na prijevoz koji imamo i dogovor) jerbo si potrosio oko 100 ojra, objektivno na nepotrebne stvari (tipa trenerka) ali na nogometu se prepotentno kaze i 100 ojra za kartu nije puno, a da mi umanjio moj odlazak u st u slucaju da ti ne ides je da imam druge stvari da mi nije bitna utakmica. a to je samo floskula, meni je gust putovat u zadnjih godinu dana, prcit mogu i van hajduka i ici na tjedan dana u split, a cilj je ic na glupe male utakmice:zajebancija, put, tekma i eventulno sto brusit, i to tim redosljedom

da se razumijemo veselim se da ces viditi sao paolo konacno, mada po meni prekasno, ali rodjo nemoj od tog veselja napraviti po kalachevskom obicaju jedan cirkus u kojem ces se nervirat.
lijepo kreni, muci, ispricaj dojmove i to je to
I zaboravio si ono najbitnije, da nema Androceca ko zna kad bi i vidio napoli... :rofl3 :rofl3
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 20 Jan 2010, 10:08

bravo djiki,ovo da nikad nisu bili u udinama na napoli a na lazio dva puta je stvarno sramota.ali ipak djiki u ovom tvom izlaganju fali ono nešto zagijevskog,onaj jedan dodatan začin da bude vrhunski zločesti brodet ala zagi :potstir :potstir
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 20 Jan 2010, 10:09

šta se opet mene hvataš... i ti se kurčiš sa tottenhamom pa nisi pogledao ni televizijski prijenos cijele tekme... a bilo je svrašavanja na linekera kojeg opet nisi nikad pogledao nego na snimkama golova... da ne govorim o frani matošiću na kojeg si godinama svršavao i na račun kojeg te sprdaju po gradu... btw, meni je napoli drag i prije internet ere, a kao svim klincima maradona mi je bio idol... gledao sam ga 2 puta (zg i novi) kao i argentinu (zg, bordeaux) i napoli (genoa, split)... iskreno me boli kita što sam ti zgadio napoli ali rekao si eskivirat prepucavanja i ovaj forum... bolje razmišljaj kako ćeš mi refundirati gubitak na kladari, biftek i ostalo...

uostalom šta maltretirate benxa, ostvaruje mu se san kao što bi i meni da idem dolje a vi mu pokušavate pokvariti zadovoljštinu... baš ste prijatelji... onda ste se našli i andročeca zajebavat, pa i tihija i ravleta... ma svi su oni papci jer idu u napoli i svi oni imaju masu negativnih karakteristika i evo čekamo da nam ih pomno objasnite...
i za kraj, andročec će postati pravi navijač napolija jer za moju momačku idemo opet u napoli na tekmu...

p.s. nije sao paolo nego san paolo...
istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 10:13

zagadur wrote:
djiki wrote:3.recesija pomuti ljudima razum i kad je i 150 kn ili cak mukte voznja za djiki transom za split jedan veliki strosak, s druge strane razbacivanje sa izjavama da ce dat 120 ojra za kartu za sao paolo (ocito ce sjediti kraj de laure'a ili ce doci palumelli i reci:io napolitano croato, a ovaj ce reci:quaglion solo 100 ojro per ti i staviti 80 ojra za curvu nord naravno) je ocit zznak da je recesija dotakla i mozdane sive stanice (da nebi bilo zablude ne pricam o ravletu vec o b..xu).od svih ce ispastat mali leo samo koji ce 2 mjeseca jesti rizu in bjanko bez rize, a plastike od kinder jaja za polizat ce posudjivati od marsela
benx,nemoj nam mazat oči sa čobancem,montana sendvićima i ostalim nego lijepo i argumentirano odgovori na ovu stavku djikijevog izlaganja.tu je bit ,tu je suština a sve ostalo je lupanje prazne slame.
Neću odgovorit na ovo jer ga ne želim posrat jer ako ga poserem skačem sebi u usta svoje mišljenje ču zadržat za sebe!!!!!
Mogu jedino naglasit da bi bilo logičnije da idu kalach i djiki u Napoli nego tihi i ravlić,ali eto riječi su suvišne..
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 20 Jan 2010, 10:17

Kalach wrote:šta se opet mene hvataš... i ti se kurčiš sa tottenhamom pa nisi pogledao ni televizijski prijenos cijele tekme... a bilo je svrašavanja na linekera kojeg opet nisi nikad pogledao nego na snimkama golova... da ne govorim o frani matošiću na kojeg si godinama svršavao i na račun kojeg te sprdaju po gradu... btw, meni je napoli drag i prije internet ere, a kao svim klincima maradona mi je bio idol... gledao sam ga 2 puta (zg i novi) kao i argentinu (zg, bordeaux) i napoli (genoa, split)... iskreno me boli kita što sam ti zgadio napoli ali rekao si eskivirat prepucavanja i ovaj forum... bolje razmišljaj kako ćeš mi refundirati gubitak na kladari, biftek i ostalo...

uostalom šta maltretirate benxa, ostvaruje mu se san kao što bi i meni da idem dolje a vi mu pokušavate pokvariti zadovoljštinu... baš ste prijatelji... onda ste se našli i andročeca zajebavat, pa i tihija i ravleta... ma svi su oni papci jer idu u napoli i svi oni imaju masu negativnih karakteristika i evo čekamo da nam ih pomno objasnite...
i za kraj, andročec će postati pravi navijač napolija jer za moju momačku idemo opet u napoli na tekmu...

p.s. nije sao paolo nego san paolo...
niko ne sprdava ni tihoga ni ravleta (dapace za drugog imam respect po pitanju utakmica i opcenito), vec BENXOV i KALACHEV slavodobitni ulazak u napoli....
moja ljubav ka tottenhamu i lineker u je na ljestvici kad sam bio najzaludjeniji niti 5% od ovog vaseg ludovanja....
a za biftek ne brini dobices ili veceru ako prodjes ili dvije izgubljene oklade u ojrima, nije djiki muktaros :cool)
i stvarno izbjegavaju se odgovori tipa sad nesto nije skupo ili zasto je benx i tigre kalach islo na lazio a NIKAD na napoli u udine a kamoli u napoli, a sve to je opet produkt vaseg onaniranja i sustavnog zgadjivanja virtualnog prostora
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 20 Jan 2010, 10:18

djiki još nije skužio da ovaj odlazak u napoli je ustvari pun pogodak za naše svagdašnje kave i uriniranje na turnirima.
1.tihi će prije kalacha u napoli
2.benx više neće moći kukat o lovi
3.svako malo ćemo benxu gurat pod nos da nije bilo andročeca nebi vidio napoli
ako to nije dosta neznam šta je....u slučaju potrebe možemo izvući i staru štoriju o penalu :rofl3 :rofl3
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 20 Jan 2010, 10:32

ja uopće ne shvaćam o čemu vi pričate... niti me smeta što oni idu u napoli prije mene, dapače drago mi je najviše zbog benxa kao i zbog ostalih... da mogu i ja bi išao na šta su me pokušali nagovoriti... čak ste i mog kuma zatrovali da me jedno 30 puta pitao dali mi je fora što oni idu u napoli i očekivao nekakav negativni odgovor :-( ... onda je čak izmislio priču da idu zagi i djiki da vidi moju reakciju... pa dajte mi jedan normalan, ali stvarno normalan razlog da mi zbog toga bude krivo ili žao ili neznam šta... sad ste našli cimat benxa zbog toga šta ide sa andročecom... umjesto da budete sretni zbog toga i da im se pridružite u avanturi ali ne, jbg imate prodavat stanove pa zbog prezauzetosti ne stignete...
a to sa laziom mislim da ne trebam više objašnjavati, išlo se jer je bilo fora otići kao što se išlo na fiorentinu, romu, milan...
ja idem kad mogu i kad stignem i prošao sam malo više toga pa se ne čudim i ne moram objašnjavati kako se čisti wc školjka na autoputu...
istra ti materina!
Locked