Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 17 Jan 2010, 23:53

zagadur wrote:
benx wrote:http://www.youtube.com/watch?v=KBxtvXzV ... r_embedded#

Znam da voliš bla bla pa evo ti jedan blabauenšeš dinamoto ex-titamoto
ovaj čovjek nema veze sa svetinjom od 20.01. 2005 godine kad je sina poslao natrag u jugoslaviju

Opće poznato u dinamovo slanje igrača na kaljenje u Zvezdaru M. Bračun,R Prosinečki,B. Cvetković..... i također zaboravio Ivana Cvetković el Tarzan koji je prešao iz dinama u Rad Belgrade negdje oko 1986 god.
Image

Jel tu negdje Tarzan ili je već prešao u Rad
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Chopa » 18 Jan 2010, 03:05

puno njih je :kokice po dekretu prelazilo
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 18 Jan 2010, 05:40

samo neznam što ovo ima veze sa napolijem,osim što služi svrsi nekakve autopromocije nekakvog znanja?!
sad će reći kako je skupljao sličice montreal 76 i mi ćemo morat biti zadivljeni tom činjenicom i kao u kurcu zbog toga.
:blabla :-puke :bdobro :bdobro
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 18 Jan 2010, 10:29

el tarzan je bio vrhunsko pojacanje za meni najdrazi klub posle hajduka u yugovini
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 11:33

@ benx & chile...

slijedeće g vikenda na rasporedu su slijedeće utakmice

inter vs milan
palermo vs fiorentina
juventus vs roma

eh, šta treba očekivati od ovih tekmi znajući da mi igramo u gostima protiv livorna ostavljam vama na razmišljanje...
puno dobrog bi se moglo desiti u svakom slučaju ali ne treba zaboraviti kako nam ne igraju lavezzi i quaglia... rinaudo je ipak manje bitan... brine me 'ko će igrati u napadu... onaj hoffer me nije baš uvjerio...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 11:33

Kalach wrote:@ benx & chile...
pardon, i zagi :kavica
istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 19 Jan 2010, 12:48

Možda umjesto hofera stavi bogliacina!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 13:04

benx wrote:Možda umjesto hofera stavi bogliacina!!!
ma znam ali onda se samo branimo... samo denis, maggio desno i eventualno bogliacino lijevo... hamsik iza njih... niti bogliacino ni maggio nisu polušpice tako da mi se ta varijanta ne sviđa... sve nam se to desilo u tjedan dana kad smo dali datola i piu' na posudbe... užas... ali mago će znati šta treba napraviti, uopće se ne bojim...
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 19 Jan 2010, 13:34

danas sam čuo tko sve sačinjava ekspediciju na jug italije i na napoli-genoa :klanjam2
pa kalach nemoj mi samo reći da češ dozvolit da neki šta nemaju upoće veze sa napolijem odu prije tebe na san paolo :DD
a tek izjava:imate džabe put ali nebi bilo loše ta svatko da po 20 eura..... :rollingofl :-puke :rollingofl
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 13:44

zagadur wrote:danas sam čuo tko sve sačinjava ekspediciju na jug italije i na napoli-genoa :klanjam2
pa kalach nemoj mi samo reći da češ dozvolit da neki šta nemaju upoće veze sa napolijem odu prije tebe na san paolo :DD
a tek izjava:imate džabe put ali nebi bilo loše ta svatko da po 20 eura..... :rollingofl :-puke :rollingofl
a šta je tu loše... benx napokon ide u naš napoli, ja ću za mjesec dana i svi sretni... sve nas je više kojima je napoli prirastao srcu... biti će im prejebena avantura... jedva čekam dojmove i benxov 3satni izvještaj naravno na njegov račun... :volim
istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 19 Jan 2010, 14:59

Kalach wrote:
zagadur wrote:danas sam čuo tko sve sačinjava ekspediciju na jug italije i na napoli-genoa :klanjam2
pa kalach nemoj mi samo reći da češ dozvolit da neki šta nemaju upoće veze sa napolijem odu prije tebe na san paolo :DD
a tek izjava:imate džabe put ali nebi bilo loše ta svatko da po 20 eura..... :rollingofl :-puke :rollingofl
a šta je tu loše... benx napokon ide u naš napoli, ja ću za mjesec dana i svi sretni... sve nas je više kojima je napoli prirastao srcu... biti će im prejebena avantura... jedva čekam dojmove i benxov 3satni izvještaj naravno na njegov račun... :volim
Danas ja jednom članu ekspedicije kažem da če ga možda kupnja karte preko interneta i koštat 100 eura a on na to pa šta me briga i da je 150 eura, pa ne ide se svaki dan u napoli jel ti znaš koja je to fora ja gledam ne mogu vjerovat, ja bi rađe ko vanja ušao mukte na stadion po meni,i danas dođem u dvoranu i svi bruje šta idete u Napoli, ja sam rekao pa šta je to neka fora :rollingofl :rollingofl
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 19 Jan 2010, 15:47

ja ne kužim zašto se ti benx čudiš što cijeli grad bruji o putu za napoli kad je jedan član ekspedicije baba broj 1 u gradu,gdje već klincima po kafiću drži predavanja kako je on još 83 počeo navijat za napoli kad su igrali protiv radničkog.danas tankam a susjed me na benziskoj pita dali i ja idem u napoli,mislim da je sve jasno.sljedeća stvar su majce "trip to napoli" za 50 kn koje će klinci prodavat ispred pošte.
btw.meni je fora što si počeo ići na hakl u dvoranu da se družiš sa crem dela crem,tko zna možda će koji dobro doći za kakvu vezu. TO DA
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 16:00

ja sam čuo da si benx na fuci sređuje vrtić za malog i duplu božićnicu koja je pala sa neba... e benx, dosta si izmuzao istraturistu, okreni se malo laguni nemoj da te zagi cinka mami...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 16:03

a majice trip to naples su fora, pa mora i moj kum nešto zaradit kad ih djabe vozi... poznavajući njegove trgovačke sposobnosti mislim da će im uvalit i kakav apartman na neviđeno... svi tu vide svoju zaradu, evo benx karte od 30 eura prodaje po 80 i nagovara me da idem sa njima :volim

dobro je rekao ravle, boli me kita za sve, kad ćeš opet u napoli... jedva čekam rezime puta... i forza napule... :jupiiii
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 19 Jan 2010, 16:03

Kalach wrote:ja sam čuo da si benx na fuci sređuje vrtić za malog i duplu božićnicu koja je pala sa neba... e benx, dosta si izmuzao istraturistu, okreni se malo laguni nemoj da te zagi cinka mami...
:rollingofl :rollingofl
zagi je babaroga :klap
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 16:08

zagadur wrote:
Kalach wrote:ja sam čuo da si benx na fuci sređuje vrtić za malog i duplu božićnicu koja je pala sa neba... e benx, dosta si izmuzao istraturistu, okreni se malo laguni nemoj da te zagi cinka mami...
:rollingofl :rollingofl
zagi je babaroga :klap
pa babaroga da, samo sam ponovio ono šta si mi ti rekao i ubacio gđu zagadur kao šlag na torti :DD
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 19 Jan 2010, 16:11

Kalach wrote:
zagadur wrote:
Kalach wrote:ja sam čuo da si benx na fuci sređuje vrtić za malog i duplu božićnicu koja je pala sa neba... e benx, dosta si izmuzao istraturistu, okreni se malo laguni nemoj da te zagi cinka mami...
:rollingofl :rollingofl
zagi je babaroga :klap
pa babaroga da, samo sam ponovio ono šta si mi ti rekao i ubacio gđu zagadur kao šlag na torti :DD
neznam o čemu pričaš ali je fora da si i ti počeo sa zagijevskim udbaškim metodama :volim
evo ja ti mogu već sada reći dio rezimea puta:...onda smo se izgubili i umjesto na san paolu završili u quartieri spagnoli jer nas je tihi vodio po napoliju a već smo kasnili jer smo na piazza plebiscito morali ići kupit nove starke
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 16:21

razlika je jedino u tome što ja to radim da malo benxa uzbudim :potstir , odnosno da poraste adrenalin pred put dok ti to radiš iz dobro poznatih razloga... priča o vrtiću i božićnici je izlizana kao i krčka jaja... šta ćeš, našem benxu nemamo šta zamjeriti u životu osim da nam je potamanio sve zalihe gastalina... forza napule... :jupiiii
benx, očekujem da mi doneseš nešto kvalitetno iz napulja u vrijednosti pizze kod nona i bifteka iliti u vrijednosti 85 eura...
ki nešun 'e fesssss :kavica
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 19 Jan 2010, 16:26

nemoj ga previše uzbuđivati da nebi već na autogrilu u duino auresina išao kupovati tampone jer mu nos krvari :-D
kupit će ti možda jednu auto zastavicu ili corno napoletano za nekih 3-4 eura,ipak smo u recesiji.recesija+kuknjva=jednako izlet u južnu italiju.to ti je matematika nas hrvata
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 19 Jan 2010, 16:38

corno napoletano je fora... ako mi pak nabavi pulcinella corno onda mu skidam kapu
Image

ili ovaj...

Image

to da!!!
istra ti materina!
Locked