Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 08 Apr 2008, 12:09

ja samo znam kad ste radili skupa ono ljeto da sam nakon njega vidio kod kalacha prvi put teve od 75 cenata ekran, video rekorder sa dve glave, vokmen i novu koznu loptu, a kod tebe reds samo kapicu od evertona koju sam ti ja poklonio :idea
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 08 Apr 2008, 12:19

ma spomeni šta god hoćeš... uopće mi ne smeta što sam kao srednjoškolac išao na tekme bez love... išao sam jer me vuklo... a neznam na šta si aludirao kad govoriš da je su "nekome roditelji davali lovu za hirove?" to je stvarno budalaština ako govoriš o meni... pa moji su za 90% utakmica saznali prije par godina...

i da, rekao sam ti da je ovo topic o napoliju, palmeirasu, leedsu itd a ne o tvojim frustracijama...
evo da svima bude jasno i da jednom za sva vremena riješimo... na finale kupa kad je hajduk pobjedio 1:0 golom asanovića išao sam sa 0 kuna jer sam pobjegao od doma a na grashoper sam imao 100 maraka koliko je koštao prijevoz i karta... jel ti sada lakše? meni to uopće ne smeta... sve preko toga je pretjerivanje i izmišljanje priče... oprosti ako te smeta što sam išao na utakmice i što sam bio ovisnik o tome...
šta te uostalom smeta za koga navijam? daj mi reci ti za koga trebam nivijati da možeš mirno spavat i da se nemoraš prepirati...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 08 Apr 2008, 12:24

i nadalje... ako ti je fora da ljudi slušaju naša prepucavanja i što se nemožeš pomiriti da na jednom topicu pišemo o klubovima koji su nam dragi onda se nemoj suzdržavati i reci šta ti je na duši... poslušat ću te iako mi to nisu stvari za forum ali očito nemožeš mi to reći telefonom, a čujemo se 10 puta dnevno... stvarno tužno...

keva... još jednom ponavljam... ako te nije volja slušati svršavanja na napoli, leeds, palmeiras i ostale klubove imaš još 100 topica pa tamo iznosi svoja skromna mišljenja...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 08 Apr 2008, 12:38

mislim klaunach da je za hirove mislio na mene :idea
btw forza lazio :-D

Image
zagadur

Post by zagadur » 08 Apr 2008, 12:38

reds wrote:a sad zagi, tarapana... :tupan :DD
ne kužim šta ja imam sa tim vašim prepucavanjima???ja vas oboje volim dok mi ne dignete živac :heart: :boks dajem ovaj put kalachu za pravo da ove stvari o kojima keva piše nisu za forum zato molim moderatora djikicu cigu da to izbriše
djiki

Post by djiki » 08 Apr 2008, 12:41

zagadur wrote:
reds wrote:a sad zagi, tarapana... :tupan :DD
ne kužim šta ja imam sa tim vašim prepucavanjima???ja vas oboje volim dok mi ne dignete živac :heart: :boks dajem ovaj put kalachu za pravo da ove stvari o kojima keva piše nisu za forum zato molim moderatora djikicu cigu da to izbriše
nek se jos malo pocupaju pa cemo brisat :-D
zagadur

Post by zagadur » 08 Apr 2008, 12:45

djiki wrote:
zagadur wrote:
reds wrote:a sad zagi, tarapana... :tupan :DD
ne kužim šta ja imam sa tim vašim prepucavanjima???ja vas oboje volim dok mi ne dignete živac :heart: :boks dajem ovaj put kalachu za pravo da ove stvari o kojima keva piše nisu za forum zato molim moderatora djikicu cigu da to izbriše
nek se jos malo pocupaju pa cemo brisat :-D
ti si takav cigo da je za tebe škifec skandinavac
djiki

Post by djiki » 08 Apr 2008, 12:47

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:ne kužim šta ja imam sa tim vašim prepucavanjima???ja vas oboje volim dok mi ne dignete živac :heart: :boks dajem ovaj put kalachu za pravo da ove stvari o kojima keva piše nisu za forum zato molim moderatora djikicu cigu da to izbriše
nek se jos malo pocupaju pa cemo brisat :-D
ti si takav cigo da je za tebe škifec skandinavac
buahahahahaha
zagadur

Post by zagadur » 08 Apr 2008, 12:47

Image
ne brini kalach i lazio je fora :DD
djiki

Post by djiki » 08 Apr 2008, 12:53

sta te cudi kalaceva jedna vjera a sto klubova?
nekad: lazio danas:napoli
nekad:dinamo danas:rijeka
nekad:botafogo danas:palmeiras

ajde bar nas drzi informirane sa stanjima u tim klubovima.kalach palac gore od mene
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 08 Apr 2008, 13:19

evo da i to razriješimo... iako mi izgleda smješno što nekome moram objašnjavati...
sa 14-15 godina sam počeo navijati za lazio jer je imao plave dresove kao dinamo za koji sam predodređen... tada su u laziju igrale legende kao gascoigne, bokšić, winter, signori, doll, riedl... kasnije, jer sam bio zaljubljenik u maradonu i kako sam dosta vremena provodio sa benxom... pregledavao sam stare utakmice i počeli smo pratiti svako kolo, snimati tekme itd... to je bilo negdje '95... nisam imao video do tada tako da je benx jedini imao sve to dokumentirano pa smo kod njega provodili sate i sate dok nas pavica nebi potjerala oko 2-3 ujutro jer bi kako ti kažeš svršavali na utakmice...
za botafogo nikad nisam navijao nego mi je samo ime bilo fora...

rijeka je pak druga priča... kako sam u rijeci i živio tamo dok su mi starci studirali u opatiji ai kasnije sam tamo bio na faxu (sveukupno 6 g) pa ne čudi povezanost sa tim gradom... grad je jedan od boljih što se tiče mentaliteta ljudi, muzike, zbivanja... stari iako dinamovac često je u to vrijeme išao na utakmice rijeke pa je gledao rijeka juventus, rijeka real osim onih prvenstvenih... pa čak i legendarno finale kupa sa hajdukom u beogradu kad je bijeli vlak išao za bg... i sve to mi je bilo fora... sad da ja navijam za rijeku nebi rekao iako sam bio na masu utakmica... uvijek mi je bilo fora to mikijevo zadirkivanje i na tome je ostalo, a da su mi dragi jesu...
ako treba još šta objasniti samo recite... makar mi se čini da sam vam ovime pokvario zabavu...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 08 Apr 2008, 13:24

mene zanima kako benx uspije sve ljude obrlatiti oko sebe, primjer ti, pa dado metalac itd itd.....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 08 Apr 2008, 13:29

zaboravio sam spomenuti leeds... stari i ja smo gledali leeds stuttgart '92 kad je leeds izgubio 3:0 na osnovu toga što je tokom utakmice koristio 4 (umjesto 3) igrača van eu... ili tako nešto... nakon toga je leeds drugu utakmicu pobjedio sa 4:1 što mu nije bilo dovoljno... čini mi se da je tako nekako bilo... kasnije nam je neki englez koji je igrao za moelu nosio novine tipo tempo ali engleske pa sam od tamo pratio kako je 'ko igrao itd... onda je na red došao cm i tako do danas...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 08 Apr 2008, 14:20

oprosti kalach ali po ovom šta si pisao ti si počeo pratiti nogomet dosta kasno.jebote pa ja sam sa nepunih 8 godina imao zastavu napoli campione i ako nisam navijao za napoli(kasnije sam je dao malom miletiću koji je i dan danas drži u stanu na floridi)o dinamu da i ne pričam do 90 sam već imao desetak tekmi dinama na kontu i ako sam ih gledao sa tatinih ramena(zvezda,partizan,željo,olimpija u ljubljani,rijeka,osijek u osijeku)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 08 Apr 2008, 14:50

jbg. u ono vrijeme je jugo liga bila toliko jaka i zanimljiva da se nisi morao gubiti a uz to nije bilo silnih satelita da možeš pratiti cijelu europu... utakmice su se redovito slušale na radiju... šta mi vrijedi što sam kao mulac znao sastav milana '89 za koji mi je barba navijao... ili što sam skupljao mexico '86 i đorao se za sličice sa flekom i čubrićem... šta ću sad izmišljati da sam u svako doba noći znao sastav dinama iz '86 kad se sjećam samo par igrača čije bi se ime derao kad bi ispred kuće zabio gol...
istra ti materina!
reds

Post by reds » 08 Apr 2008, 15:03

[quote="Kalach"]ma spomeni šta god hoćeš... uopće mi ne smeta što sam kao srednjoškolac išao na tekme bez love... išao sam jer me vuklo... a neznam na šta si aludirao kad govoriš da je su "nekome roditelji davali lovu za hirove?" to je stvarno budalaština ako govoriš o meni... pa moji su za 90% utakmica saznali prije par godina...
Nisam u ovoj rečenici mislio na tebe, šta briješ?1?!
:-(
reds

Post by reds » 08 Apr 2008, 15:07

i da, rekao sam ti da je ovo topic o napoliju, palmeirasu, leedsu itd a ne o tvojim frustracijama...

neznam kako su to moje frustracije i koje su to???
A i tvoji postovi kojima se opravdavaš za koga si i zašto navijao sami govore ko je ovdje frustriran...
Samo ču ti reči DINAMO,DINAMO HRVATSKA,HRVATSKA!!!!!!!! :-D
reds

Post by reds » 08 Apr 2008, 15:09

toliko o mom javljanju na ovaj topic...napoli, leeds,palmeiras... i ostali manje bitni klubovi-zbogom! :sleep:
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 08 Apr 2008, 15:10

istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 08 Apr 2008, 15:17

samo sam potvrdio tvoju teoriju da sam simpatizirao lazio... da ti bude lakše, nikakve frustracije...
istra ti materina!
Locked