Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 03 Apr 2008, 10:46

palmeiras u kupu pobjedio 5:1... opet valdivia u glavnoj ulozi...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 03 Apr 2008, 15:13

gol do cavesa du valdivia...
http://www.youtube.com/watch?v=S8HLSwFP8Jc
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 03 Apr 2008, 15:14

istra ti materina!
benx

Post by benx » 03 Apr 2008, 21:02

Ne neidem na sajam bio je prvi april!!!!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Apr 2008, 10:26

napoli su gilberto silva!!! i to prenosi masu portala, tako da nije beffata... osim toga jedna jako zanimljiva vijest je da reja više nije 100% siguran da ostaje a i pun mi ga je qu... ziheraš i defanzivac...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 04 Apr 2008, 11:24

:-( :sleep: :-( :-( :sleep: :-( :sleep: :-( :sleep: :-( :sleep: :-( :sleep:
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Apr 2008, 11:42

ne razumijem šta uopće pišeš na ovom topicu ako ti nije zanimljiv... imaš masu drugih tema pa izvoli...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 06 Apr 2008, 23:07

catania:bellissimi,fortissimi,carissimi,grandissimi,štala,drama,vargas golaso,ludilo,trenta mila tifosi,festa,petardi,mortai,bengala :heart: :heart:

napoli:brutissimi,kalachissimi, gianello=lav jašin,zerro,salumiere u bedu digao cijene mortadele,coppa uefa addio,jame jame se ne pjeva :rofl3 :rofl3
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 07 Apr 2008, 02:37

Znao sam :-D :-D
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Apr 2008, 09:02

ako si pogledao utakmicu sve bi ti bilo jasno... napoli 3 stative i jednu prečku a kako su dobili 1. i 3. gol to je smijurija... ako i na televiziji kažu napoli sfortunatissimo a izgube 3:0 onda znaš o čemu se radi... da ne govorim šta je fulao calaio', pa pampa...
http://www.youtube.com/watch?v=NuzeGI3qs-A
gol od vargasa je smješan... čovjek promaši cijelu loptu i sa njim u blok ukliže igrač napolija... katastrofa...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 07 Apr 2008, 09:18

Kalach wrote:ako si pogledao utakmicu sve bi ti bilo jasno... napoli 3 stative i jednu prečku a kako su dobili 1. i 3. gol to je smijurija... ako i na televiziji kažu napoli sfortunatissimo a izgube 3:0 onda znaš o čemu se radi... da ne govorim šta je fulao calaio', pa pampa...
http://www.youtube.com/watch?v=NuzeGI3qs-A
gol od vargasa je smješan... čovjek promaši cijelu loptu i sa njim u blok ukliže igrač napolija... katastrofa...
onaj gianiello je smješan golman.jučer je odigrao u stilu ladića iz najgorih dana
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Apr 2008, 09:22

imao je 1 obranu (ili slovima jednu!!!)... mene prođe volja gledat utakmicu kad on brani... a kako postavlja zid, to je pak nešto strašno...
ma i onaj gol vargasa... šta je ono??? a na ovoj snimci se ne vidi kako je calaio' fulao prazan gol...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Apr 2008, 09:29

kladim se već 3. kolo za redom na palmeiras i ovi sve dobijaju, sad i bez valdivie... jučer je koef na palmeiras bio 2.30 a ovi glatko 3:0
http://www.youtube.com/watch?v=wOYpmpdUdOE
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 07 Apr 2008, 11:55

valdiviu kupio na manageru rastura :-D
partenopei pieni di imondizzia addio coppa uega, buongiorno intertoto
reds

Post by reds » 07 Apr 2008, 14:08

napoli-nekad fora (dok je samo benki navijao za njega, a ti za...)
napoli-danas :rigo014 od tvojeg svršavanja na njega mi je muka.
to je moje skromno mišljenje...
zagadur

Post by zagadur » 07 Apr 2008, 14:09

reds wrote:napoli-nekad fora (dok je samo benki navijao za njega, a ti za...)
napoli-danas :rigo014 od tvojeg svršavanja na njega mi je muka.
to je moje skromno mišljenje...
moram priznat vanja da je tebi u zadnje vrijeme od svega muka :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Apr 2008, 14:17

keva... još jednom ponavljam... ako te nije volja slušati svršavanja na napoli, leeds, palmeiras i ostale klubove imaš još 100 topica pa tamo iznosi svoja skromna mišljenja...

ako treba mogu napraviti topic "andročec - vita da šaner" jer se sjećam kad si u počecima bavljenja trgovinom šanirao od šanera robu... to ti dođe kao da ja prodajem cicoline i mege koje sam kupio od franjića...
da ne idem u detalje... :-(
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 07 Apr 2008, 14:19

Kalach wrote:keva... još jednom ponavljam... ako te nije volja slušati svršavanja na napoli, leeds, palmeiras i ostale klubove imaš još 100 topica pa tamo iznosi svoja skromna mišljenja...

ako treba mogu napraviti topic "andročec - vita da šaner" jer se sjećam kad si u počecima bavljenja trgovinom šanirao od šanera robu... to ti dođe kao da ja prodajem cicoline i mege koje sam kupio od franjića...
da ne idem u detalje... :-(
buahahaha :rollingofl
reds

Post by reds » 08 Apr 2008, 11:41

Kalach wrote:keva... još jednom ponavljam... ako te nije volja slušati svršavanja na napoli, leeds, palmeiras i ostale klubove imaš još 100 topica pa tamo iznosi svoja skromna mišljenja...

ako treba mogu napraviti topic "andročec - vita da šaner" jer se sjećam kad si u počecima bavljenja trgovinom šanirao od šanera robu... to ti dođe kao da ja prodajem cicoline i mege koje sam kupio od franjića...
da ne idem u detalje... :-(
kao prvo, rekao sam da je to moje mišljenje u vezi tvog svršavanja na klub koji ti je preko noći postao fora, a do onda si navijao i svršavao na LAZIO i od toga mi se riga kad neko nešto glumata...
kao drugo, istina je da sam u tinejđerskim godinama šanirao i nije me to sram priznati, jer sam radio samo ljeti dok nije bilo škole, a ostatak godine sam se snalazio kako sam znao i umio, i nisam čekao da mi roditelji plačaju neke moje hirove i utakmice jer nisu ni u to vrijeme bili ni u mogučnosti ili možda nisu htjeli dati za te "gluposti", za razliku od nekih drugih roditelja i njihove djece koja su dobivala šta su htjela, nisam im na tome bio zavidan, nego sam se trudio da i ja imam koliko mi je potrebno.A ja da si nisam sam platio i maturalni izlet nebi ni tamo išao jer mi moji u to vrijeme nisu mogli dati 1000 maraka, a di je tu i još masu utakmica na koje smo u ono doba išli...I zato mene danas nemogu drugi zajebavati kao tebe da sam išao na utakmice bez kune u đepui da su ti drugi plačali gostovanja, i nemoj mi to demantirati jer sam ja bio sa tobom i ja točno znam na koliko i na kojim utakmicama nisi imao ni kune u đepu!!!
Danas nam je svima nama fora to prepričavat kako si išao bez para, ali mislim da tebi to nije fora, odnosno znam da ti nije fora, ipak te ja znam najbolje!!!
Evo, toliko si me raspizdio sa tvojim mailom da sam ti to morao napisati.
Suzdrži se od nekih tvojih ciničnih komentara, jer imam još toga za spomenuti... :sleep:
reds

Post by reds » 08 Apr 2008, 11:47

a sad zagi, tarapana... :tupan :DD
Locked