Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 24 Mar 2009, 12:56

Ja nisam ništa na turniru Zagiju rekao niti da sam bio bolji nisam osim što od sebe stvaram redikula kad Vas uveseljavam i nasmijavam, sve što je Zagi rekao je izmislio u afektu i točka jer je izguio utakmicu na njegov način ja sam jučer vodio 3-1 Vanju 3-1 Ronija i 2-1 Chileta i popušio nakraju 6 bodova, jebiga desi se i kraj priče...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 24 Mar 2009, 12:59

mogu računati na tebe kao igrača br. 1 ekipe aek-a za pasquettu?
istra ti materina!
reds

Re: Benki sam protiv svih

Post by reds » 24 Mar 2009, 14:43

neznam šta pametno napisat nakon svih ovih postova, i da to ne izgleda da nekom solim pamet, ali za dobrobit sviju nas i lige mislim da bi trebali već jednom shvatiti da je ovo sve igra, zajebancija i druženje prije svega...ponavljam ne pametujem i ne solim pamet nikome ali mi je glupo da od neke sitnice (blesave rasprave na kraju vaše tekme) nastane takav problem, da je benki u stanju zamrznuti svoj status u ligi, ako je problem dublji, molim vas da ga riješite čim prije...koji smo mi redikuli :-( :-(
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 24 Mar 2009, 16:12

Kalach wrote:mogu računati na tebe kao igrača br. 1 ekipe aek-a za pasquettu?
To da, što se tiče turnira rekao si sam da si došao vidit prijatelje napit se ko guzica(ne prepoznavat igrače niti ekipe)
meni je stvarno svejedno da li čemo doč predzadji ili zadnji želim samo imat alkohol tako da se ne sekiram oko plasmana, oču plasirat pelinkovac iu želudac tako da nemam konflikte oču te zagrlit i reči ej chile(a ono kalacha zagrlio) oče mo ih razbit :DD :rofl3 :kavica
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 24 Mar 2009, 16:17

reds wrote:neznam šta pametno napisat nakon svih ovih postova, i da to ne izgleda da nekom solim pamet, ali za dobrobit sviju nas i lige mislim da bi trebali već jednom shvatiti da je ovo sve igra, zajebancija i druženje prije svega...ponavljam ne pametujem i ne solim pamet nikome ali mi je glupo da od neke sitnice (blesave rasprave na kraju vaše tekme) nastane takav problem, da je benki u stanju zamrznuti svoj status u ligi, ako je problem dublji, molim vas da ga riješite čim prije...koji smo mi redikuli :-( :-(
Ma nemoj se miješat i tako smo redikuli tu nema pomoči
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 24 Mar 2009, 16:22

benx wrote:
Kalach wrote:mogu računati na tebe kao igrača br. 1 ekipe aek-a za pasquettu?
To da, što se tiče turnira rekao si sam da si došao vidit prijatelje napit se ko guzica(ne prepoznavat igrače niti ekipe)
meni je stvarno svejedno da li čemo doč predzadji ili zadnji želim samo imat alkohol tako da se ne sekiram oko plasmana, oču plasirat pelinkovac iu želudac tako da nemam konflikte oču te zagrlit i reči ej chile(a ono kalacha zagrlio) oče mo ih razbit :DD :rofl3 :kavica
ček jel to neki sarkazam ili hoćeš da po cijele dane raspravljamo o pokradenim prvenstvima o golovoma caia, beta, aglietija... to meni fali, kao i traženje gradova na atlasu kod autobusne... pa amerikano sa 10 fore u čizburger u porkisu... ili ćemo se samo prisjećati 4:1 i 2 golassa valdivie i mislava pred epilepsiju :rofl
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 24 Mar 2009, 18:01

ovo je fora... :rofl :rofl
samo što je trebao biti ovaj snimak... http://www.youtube.com/watch?v=1AVR1Roq ... re=related
istra ti materina!
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 24 Mar 2009, 18:30

eh i ti su se znanstvenici našli sad pametovat.uopće im nisu trebala istaraživanja,trebali su samo doć kod tebe i ti biš im sve objasnio.kako pucat penale,kakve susjede ko ima,kako češkat kevu po uhu jer on ima firmu i ostale filozofije meštra života :kokice .nije mi se dalo farbat slova.....
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 24 Mar 2009, 18:40

:-ss Jednog dana ču napisat knjigu tebe ču stalno spominjat bez brige :-ss
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 26 Mar 2009, 09:59

dvije jutarnje za zagrijavanje:
-Vise nisam najbolji drafter pa ne mogu drafat momcad kao Palmeiras koja je po meni bila odlican izbor drafta!
-Kalach je boem, boem sa jahtom
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 26 Mar 2009, 10:03

:DD polako se vraćaš na tračnice... šta je prestala djelovati prodika ili te ićina žena pustila sa uzice? :kokice
istra ti materina!
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 26 Mar 2009, 10:05

mislim da su forice simpaticne pa sam ih stavio, nema u njima bar u bexovu tonu glasa ni malo zlobe.....
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 26 Mar 2009, 11:02

Kalach wrote::DD polako se vraćaš na tračnice... šta je prestala djelovati prodika ili te ićina žena pustila sa uzice? :kokice
Ne može djiki izgubio bi smisao života kad bi slušao Alaha :1deda
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 26 Mar 2009, 12:24

nije benxova ali je jedna jako dobra fora.sjedim danas na kavi sa par ljudi i tema razgovora je bila sve veća kriza u državi,i tako dok smo uglavnom kritički govorili o stanju u državi,na jednu konsataciju mog sugovornika ja odgovaram sa:kako bi rekao stari od mikija,zašto smo se borili?!
a sugovornik mi odgovara:da baš stari od mikija može to reći,to ti je isto ko da miki kaže zašto smo radili?! :rofl3 :rofl3 :rofl3 :rofl3
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 26 Mar 2009, 12:27

:rofl fora...mada je zajebancija predimenzionirana oko toga zasto bi se borili.....
a moj nerad je moj grijeh koji me doveo ovdje de sam sada :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 26 Mar 2009, 12:31

djiki wrote::rofl fora...mada je zajebancija predimenzionirana oko toga zasto bi se borili.....
a moj nerad je moj grijeh koji me doveo ovdje de sam sada :-(
zaključajte topice gdje su izljevi dobrote djikija molim vas... evo idem i poglavaru poslati pm jer ovo više nema smisla...
istra ti materina!
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 26 Mar 2009, 12:49

nema vise izljeva dobrote, pizdarije su mi u zivotu bile primarne i to je glupost, na karju krajeva i druzenje na pesu di uvijek svi svakog jebemo, zasto? da ne svatimo koliko smo uistinu jadni i mali, a taj play mi je uzeo ruku nascre puno vremena mog zivota, u biti najvise prepucavanja i mirenja, izakulisne radnje i sve ostalo, u kurcu je i micem se od toga i pocinjem probati zivjeti malo drugaciji zivot. Statistike cu vodit i dlje ko rasporede, clanke nek neko drugi preuzme ja cu ih pastirati i trudit cu se dolazit rastereceno ko androcec na turnire, play ce mi biti samo tamo, a sve popratno sranje vise ne pusim, i stojim daleko od toga......
na forum se javljam samo za obavijesti ili ako je nesto neophodno za organizaciju kakvog turnira....
eto toliko
poz
reds

Re: Benki sam protiv svih

Post by reds » 26 Mar 2009, 14:26

djiki wrote:nema vise izljeva dobrote, pizdarije su mi u zivotu bile primarne i to je glupost, na karju krajeva i druzenje na pesu di uvijek svi svakog jebemo, zasto? da ne svatimo koliko smo uistinu jadni i mali, a taj play mi je uzeo ruku nascre puno vremena mog zivota, u biti najvise prepucavanja i mirenja, izakulisne radnje i sve ostalo, u kurcu je i micem se od toga i pocinjem probati zivjeti malo drugaciji zivot. Statistike cu vodit i dlje ko rasporede, clanke nek neko drugi preuzme ja cu ih pastirati i trudit cu se dolazit rastereceno ko androcec na turnire, play ce mi biti samo tamo, a sve popratno sranje vise ne pusim, i stojim daleko od toga......
na forum se javljam samo za obavijesti ili ako je nesto neophodno za organizaciju kakvog turnira....
eto toliko
poz
rastereceno ko androcec na turnire

Pa naravno da dolazim rasterečen pa neidem pobogu u rat?!? :-( :-D
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 26 Mar 2009, 16:29

reds wrote:
djiki wrote:nema vise izljeva dobrote, pizdarije su mi u zivotu bile primarne i to je glupost, na karju krajeva i druzenje na pesu di uvijek svi svakog jebemo, zasto? da ne svatimo koliko smo uistinu jadni i mali, a taj play mi je uzeo ruku nascre puno vremena mog zivota, u biti najvise prepucavanja i mirenja, izakulisne radnje i sve ostalo, u kurcu je i micem se od toga i pocinjem probati zivjeti malo drugaciji zivot. Statistike cu vodit i dlje ko rasporede, clanke nek neko drugi preuzme ja cu ih pastirati i trudit cu se dolazit rastereceno ko androcec na turnire, play ce mi biti samo tamo, a sve popratno sranje vise ne pusim, i stojim daleko od toga......
na forum se javljam samo za obavijesti ili ako je nesto neophodno za organizaciju kakvog turnira....
eto toliko
poz
rastereceno ko androcec na turnire

Pa naravno da dolazim rasterečen pa neidem pobogu u rat?!? :-( :-D
Ček Ček kaj je sad ovo, kaj nismo ja i ti ratovali godinama pa ja sam dolazio samo radi tebe da ne budeš :vidiga prvi :bleee
Locked