Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
benx

Post by benx » 19 May 2008, 11:16

pazite da nebite otputovali u kazan ali ne u onaj ruski kazan nego ona kao lomača cirka!!!!gdje je i crvenkapica skoro zavrila pa je ošla baka
benx

Post by benx » 19 May 2008, 11:17

zagadur wrote:
benx wrote:Boli me kurac šta drugi misle o meni neču ništa objašnjavat izgubio sam mobitel a mom kumu sam rekao da svima objasi šta mi se desilo on je rekao da te nazovem a ja nisam imao tvoj broj jer sam oko 200-250 kontakata izgubio cirka a plus toga bio sam jako ukurcu pa nisam ni došao mislio sam da če mene neko nazvat i pitat kako mije ali očito da je to prošlo po sistemu benx je ukurcu ali me zato savršeno boli kurac!!!!!
mislio sam da će me netko nazvat i pitat kako sam a izgubio si mobitel.majko mila :rollingofl
Valentina ima broj od moje žene i miki mica možda tako da sa najvećim suradnicima sam kao i uvijek popušio!!! hvala unaprijed
djiki

Post by djiki » 19 May 2008, 11:19

zagadur wrote:
Kalach wrote:benx a sad objasni zašto se nisi pojavio u prostoriji i u petak i nisi se udostojio nazvati... svi su me sprdali što ti vjerujem na riječ i ispao sam klaunach...
u 20h kalach:benki dolazi u 22.u 21h kalach:benki dolazi u 22,u 22:05 kalach benki dolazi u 22,u 23:30 kalach:koliko je sati?zovem benkija.sad će doći.djiki u polusnu:benki je izgubio mob.u 01:00 kalach:benki me zajebo,kakav je to lik mogao je barem javit da neće doć.chile:treba ga izbacit iz lige!keva:rooney je moj,djiki u snu bunca:scholes putuje za sjeverni london.zagi:sretan sam :-D
da razjasnimo, benx zove u 8 sa fiksnog i govori necu moc doci prije 22 tako da je glupo da dolazzim, ja odgovaram:nema frke dodji u 22 tako i tako klovn jos nije dosao, benx:ok vidjet cu (s time da je bilo naglaseno kako ce vjerojatno doc), ja:aj zovi kalacha ako bude promjena plana, Benx:ok. Nije imao broj mene nije zvao nazad, tako da mene ne mjesate u to...
a ovo da te niko nije zvao i pitao kako si, sta rec neoprostvo :-(
zagadur

Post by zagadur » 19 May 2008, 11:20

znači ja sam ti veći suradnik od keve?hvala lijepo na komplimentu :heart:.new kids on the jezgra :cool)
benx

Post by benx » 19 May 2008, 11:22

zagadur wrote:znači ja sam ti veći suradnik od keve?hvala lijepo na komplimentu :heart:.new kids on the jezgra :cool)
Ne keva tu ništa nije napravio i ako je mislio najgore barem nije rekao javno a vi srugi samo dižete frku bezveze da bi se rasplamsao forum ionako ste rekli zašto se mora uvijek igrat kad kalach dođe prema tome ne dizat paniku!!!
benx

Post by benx » 19 May 2008, 11:25

djiki wrote:
zagadur wrote:
Kalach wrote:benx a sad objasni zašto se nisi pojavio u prostoriji i u petak i nisi se udostojio nazvati... svi su me sprdali što ti vjerujem na riječ i ispao sam klaunach...
u 20h kalach:benki dolazi u 22.u 21h kalach:benki dolazi u 22,u 22:05 kalach benki dolazi u 22,u 23:30 kalach:koliko je sati?zovem benkija.sad će doći.djiki u polusnu:benki je izgubio mob.u 01:00 kalach:benki me zajebo,kakav je to lik mogao je barem javit da neće doć.chile:treba ga izbacit iz lige!keva:rooney je moj,djiki u snu bunca:scholes putuje za sjeverni london.zagi:sretan sam :-D
da razjasnimo, benx zove u 8 sa fiksnog i govori necu moc doci prije 22 tako da je glupo da dolazzim, ja odgovaram:nema frke dodji u 22 tako i tako klovn jos nije dosao, benx:ok vidjet cu (s time da je bilo naglaseno kako ce vjerojatno doc), ja:aj zovi kalacha ako bude promjena plana, Benx:ok. Nije imao broj mene nije zvao nazad, tako da mene ne mjesate u to...
a ovo da te niko nije zvao i pitao kako si, sta rec neoprostvo :-(
Pa ti mi nisi rekao da si prestavnik svih ljudi ti si došao kao individua još ako ti njih prestavljaš onda super, ja sam samo htio reč zagiju kad me već podjebava da su i drugi imali broj od mobitela a ne samo moj neznam šta si ti petljaš u to kad nisi pozvan ne budi ko zamorac
zagadur

Post by zagadur » 19 May 2008, 11:32

benx wrote:
zagadur wrote:znači ja sam ti veći suradnik od keve?hvala lijepo na komplimentu :heart:.new kids on the jezgra :cool)
Ne keva tu ništa nije napravio i ako je mislio najgore barem nije rekao javno a vi srugi samo dižete frku bezveze da bi se rasplamsao forum ionako ste rekli zašto se mora uvijek igrat kad kalach dođe prema tome ne dizat paniku!!!
uvijek kad dodje kalajo trebamo igrat :-D
djiki

Post by djiki » 19 May 2008, 11:39

zagadur wrote:
benx wrote:
zagadur wrote:znači ja sam ti veći suradnik od keve?hvala lijepo na komplimentu :heart:.new kids on the jezgra :cool)
Ne keva tu ništa nije napravio i ako je mislio najgore barem nije rekao javno a vi srugi samo dižete frku bezveze da bi se rasplamsao forum ionako ste rekli zašto se mora uvijek igrat kad kalach dođe prema tome ne dizat paniku!!!
uvijek kad dodje kalajo trebamo igrat :-D
dosta klaunachevoj tiraniji :evil
djiki

Post by djiki » 19 May 2008, 11:43

benx wrote:Boli me kurac šta drugi misle o meni neču ništa objašnjavat izgubio sam mobitel a mom kumu sam rekao da svima objasi šta mi se desilo on je rekao da te nazovem a ja nisam imao tvoj broj jer sam oko 200-250 kontakata izgubio cirka a plus toga bio sam jako ukurcu pa nisam ni došao mislio sam da če mene neko nazvat i pitat kako mije ali očito da je to prošlo po sistemu benx je ukurcu ali me zato savršeno boli kurac!!!!!
zbog ovog odgovorijo, i ovaj post djelomicno odgovara istini, reko si da si pegulast ali nisi rekao definitivno da neces doc, dapace dojam je bio da postoji velika sansa da ces stic u nase odaje...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 May 2008, 11:57

ja ću samo dodati da sam uzeo auto od kozakija i došao ispred tvoje rezidencije pa sam najprije trubio ali sam shvatio da to nije pametno pa sam ti kucao po roletama na 3 prostorije... tamo je bilo zabarakadirano kao da ja zagi skupio razbijače sa punte pegolote i krenuo u devastaciju djikijevih vila...
benx, mogao si se javiti da ne dolaziš nego ja ispadam smješan jer guram tvoju stranu... mislim da je malo u qrcu da sam zvao marijanu u 22:30 a osim toga bilo je govora da dolaziš pa ju nismo ni zvali do onda...
minus kao djikijeva kita, znači još uvijek si u igri... to je ipak maleni minus...
istra ti materina!
benx

Post by benx » 19 May 2008, 11:58

U onom trenutku nismo ni ja ni ti znali da ga neču nači normalno da sam ga išao traži sa baterijom po mraku, ali ga je u međuvremenu neko pokupio a druga stvar isto tako čuo sam se sa kalachem u 7,30 rekao za sat vremena u prostor no međutim koilko ste kasnili, uvijek ja i tako nebi ni bio poslije dvanaest i da nisam spušio mobitel meni to mjenjanje vremena ide na živce jer se ja nemogu uvijek prilagodit i to je to!!!!!
djiki

Post by djiki » 19 May 2008, 12:01

ok posteno, kalach je promjenio satnicu iako nije javio tako da smo ga cekali sat i pol :-puke .
sto se tice tvog nedolaska jedino je kalach kivan, sta nije ti se dalo, nisi mogao ili nesto trece tvoja stvar, neznam sto se pjenis oko toga...
benx

Post by benx » 19 May 2008, 12:20

djiki wrote:ok posteno, kalach je promjenio satnicu iako nije javio tako da smo ga cekali sat i pol :-puke .
sto se tice tvog nedolaska jedino je kalach kivan, sta nije ti se dalo, nisi mogao ili nesto trece tvoja stvar, neznam sto se pjenis oko toga...
Glupo mi je što sebe mješaš u nešto šta ti nije potrebno znaš da smo se vidjeli i to je to a ne pjenim se nego primam goste radim i još se drkam tu svama kad me napadate bezveze nisam mogao doč u petak i gotovo zbog privatnih razloga inače sam planirao doč ali i ne uz uvjete da se kasni sat i pol to nije bio dogovor i zbog toga sam ja kivan na kalacha jako puno!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 May 2008, 12:23

daj benx ne seri, nisi ni znao da kasnim zato ne davi... uostalom mogao si proći pozdraviti ili se javiti sa ženinog mobitela da ne dolaziš a ne skrivat se iza barikada... ja nisam uopće ljut, već znaš da djiki voli mutit jaja pa je i to dio njegovog folklora... krivo mi je što nisi došao i kvit... kome da palamudim o napoliju, roniju, kevi i djikiju... pa nitko ne želi slušati o tome...
istra ti materina!
benx

Post by benx » 19 May 2008, 12:25

[quote="Kalach"]daj benx ne seri, nisi ni znao da kasnim zato ne davi... uostalom mogao si proći pozdraviti ili se javiti sa ženinog mobitela da ne dolaziš a ne skrivat se iza barikada... ja nisam uopće ljut, već znaš da djiki voli mutit jaja pa je i to dio njegovog folklora... krivo mi je što nisi došao i kvit... kome da palamudim o napoliju, roniju, kevi i djikiju... pa nitko ne želi slušati o tome...[/quDaj

Daj ljudi nisam ljut i gotovo smirite se jedino se ljutim na Zagija i gotovo.

Zagi nemoj me zvat jer nisam ljut na tebe nego na tvoju ženu jer ti nije dala broj mobitela!


I tako dalje i tako dalje.........
benx

Post by benx » 19 May 2008, 12:34

Koji je tvoj objektivni razlog zašto si kalach kasnijo i zašto se nisi javio kao ni ja daču doči ili dačemo kasnit!!!!
zagadur

Post by zagadur » 19 May 2008, 13:04

meni su fora benxove barikade gdje se rolete otvaraju u podne i zatvaraju u podne i petnaest :-D
djiki

Post by djiki » 19 May 2008, 16:59

evo dokaza da couik koji je jedini imao muda zajebat klaunacha, nema samo velika muda nego i najveci pimpek u ligi...
p.s.za koji dan slijedi i najmanji impek u ligi onaj od g. redsa :idea


Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 May 2008, 17:01

da mi je znati gdje si nabavio taj lančić, i ja bi takav :-D
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 24 May 2008, 21:21

djiki wrote:Zagiju:Zagi ja i ti od sutra ne trebamo pricati 20 godina, ti znas kakav sam ja, moci cemo se godinama susretati i mimoilazit u gradu bez da se pozdravljamo....

daj zagi ima jos par bisera koje moras staviti
nisi baš dobro prenio.evo originala.benx:mi ako se zainatimo nećemo 20 god.razgovarati.ja:šta stvarno misliš da je to moguće??benx:ti znaš kako sam ja lud,ja mogu 20 godina te sretati po gradu a da te i ne pogledam a kamoli pozdravim.a i ti si za to sposoban.ja:ja bi izdržao 10 godina!benx: a dobro vidjet ćemo :-D
Locked