Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 26 Mar 2009, 16:56

Evo jedna bolna ispovijest, pošto miki želi bit dobar pa sam mislio se ispovijedit, kajem se što sam uvijek navijao za Tuntara kad je došao i kad je rasturavao meni su kristalno suzave bile oči od sreče što Vanja i moj djiki nisu više prvi nadam se da više neče biti takvo što :kres :kres benx :crvenakarta2
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 26 Mar 2009, 17:21

Ratovi u povjesti igrica
1992-1994
djiki me stvorio tada nisu bili ratovi vladala je ljubav, kalach je najbolji i već navija odavno za Leeds
1994-1998 rat u hokeju Vanja i Miki vs. benx
1999 dolazi Banković počinju svađe i kašnjenja na turnir
2000 dolazi Lampič i sustav 6-4-0 bez napadača
2001 dolazi Tuntar počinje ljubomora Tuntar je najbolji u povjesti nogometa hladni rat
2001 Bankovič se napušio odlazi ča i kaže benx je kriv za sve Vanja i Mislav cvrkaju ko šarani i smiju se :rollingofl
2001-2003 počinje I svjetski rat u igricama ruše se kuče
2003 završava I svjetski rat i počinje ubrzo drugi
2004 dolazi zagi sprema II svjetski rat nije ni doša a već djikijev oficir samo on može imat te veze
2005 dolaskom Vanje u kamp ladin Gaj završava II svjetski rat i počinje pod navodnicima ljubav
2006-2007 benx Joaquim Schols i Forlan po uzoru na Hitlera haraju svjetom ruše sve rekorde i bore se za svjetki poredak
2008 Histrič ruši sve benxove rekorde Zile skuplja boce kao da skuplja poluge zlata
2009 Zagi vs. Benx jedna od najskrupolozniji bitki u igricama borba za mentalnu prevlast tko če biti na visini još se nezna pregovori se vode tijek događanja benx dolazi u garažu on i Zagi se grle,drugi dan Zagi čestita benxu naslov Hajduka u nogometu benx se čudi,treči dan turnir sve navodi na da če atomski rat ipak doči, Zagijev izljev bijesa benx se bahati benx govori da je ibrahimović crven benx nije želio priznat da je Zagi bolji traži ponovno bilježnicu i posljednih 6 sezona biva utvrđeno da je Zagi ipak bolji skor 13-4-8 za Zagija što potvrđuje Zagije teze ko bi trebao biti bahat
2009 benx zaleduje status 1 sezonu
2009 Miki ide radit u Hrvatske ceste kao asfalter gricko plače, Vanja me zove ja ga sigurno neču čuvat iako Mislav ide radit!!!
2009 očekuje se odgovor na benxov post i raketa Tomahavk lebdi zrakom
2009 turnir u ponedjeljak u 24 30 min
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 26 Mar 2009, 17:32

benx wrote:Ratovi u povjesti igrica
1992-1994
djiki me stvorio tada nisu bili ratovi vladala je ljubav, kalach je najbolji i već navija odavno za Leeds
1994-1998 rat u hokeju Vanja i Miki vs. benx
1999 dolazi Banković počinju svađe i kašnjenja na turnir
2000 dolazi Lampič i sustav 6-4-0 bez napadača
2001 dolazi Tuntar počinje ljubomora Tuntar je najbolji u povjesti nogometa hladni rat
2001 Bankovič se napušio odlazi ča i kaže benx je kriv za sve Vanja i Mislav cvrkaju ko šarani i smiju se :rollingofl
2001-2003 počinje I svjetski rat u igricama ruše se kuče
2003 završava I svjetski rat i počinje ubrzo drugi
2004 dolazi zagi sprema II svjetski rat nije ni doša a već djikijev oficir samo on može imat te veze
2005 dolaskom Vanje u kamp ladin Gaj završava II svjetski rat i počinje pod navodnicima ljubav
2006-2007 benx Joaquim Schols i Forlan po uzoru na Hitlera haraju svjetom ruše sve rekorde i bore se za svjetki poredak
2008 Histrič ruši sve benxove rekorde Zile skuplja boce kao da skuplja poluge zlata
2009 Zagi vs. Benx jedna od najskrupolozniji bitki u igricama borba za mentalnu prevlast tko če biti na visini još se nezna pregovori se vode tijek događanja benx dolazi u garažu on i Zagi se grle,drugi dan Zagi čestita benxu naslov Hajduka u nogometu benx se čudi,treči dan turnir sve navodi na da če atomski rat ipak doči, Zagijev izljev bijesa benx se bahati benx govori da je ibrahimović crven benx nije želio priznat da je Zagi bolji traži ponovno bilježnicu i posljednih 6 sezona biva utvrđeno da je Zagi ipak bolji skor 13-4-8 za Zagija što potvrđuje Zagije teze ko bi trebao biti bahat
2009 benx zaleduje status 1 sezonu
2009 Miki ide radit u Hrvatske ceste kao asfalter gricko plače, Vanja me zove ja ga sigurno neču čuvat iako Mislav ide radit!!!
2009 očekuje se odgovor na benxov post i raketa Tomahavk lebdi zrakom
2009 turnir u ponedjeljak u 24 30 min

premašio si samog sebe... :klanjam2 :rofl :rofl :rofl
istra ti materina!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Benki sam protiv svih

Post by Chopa » 26 Mar 2009, 19:00

hahah ovo je odlično :rofl3
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 26 Mar 2009, 19:33

:klanjam2 klanjam se benxu onaj drugi dio mene koji nije sav svoj bravo benx :klanjam2
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 26 Mar 2009, 19:45

Image

Zvao sam djikija oko 15,45 da mi pomogne oko ovih godina ratova, ali na mobitel mi se javila sekretarica da je nedostupan vjerojatno je bio u tunelu škurinje II na RI zaobilaznici sa ovom pilom pogonu
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 26 Mar 2009, 19:57

Image
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 26 Mar 2009, 20:07

Image
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 26 Mar 2009, 20:36

PAZIN - Županijski su vijećnici na skupštini održanoj početkom tjedna izabrali Županijski savjet mladih i tako ispunili obavezu iz Zakona o savjetima mladih koji je stupio na snagu u veljači. Savjet ima 11 članova kojima mandat traje dvije godine. U kolovozu i u rujnu raspisani su javni pozivi za kandidiranje, a stiglo je 12 prijava od kojih je jedna bila nepotpuna.


U savjet su izabrani Martina Šćulac (Umag), Endi Glavinić (Barban), Petar Kerekeš (Pula), Egle Cetina (Vodnjan), Sanjin Dimić Boljunčić (Kanfanar), Petar Ćurić (Pula), Vedran Ivančić (Pazin), Luka Glušac (Medulin), Denis Sgagliardi (Vodnjan), Dejan Bodetić (Poreč) i Barbara Cvitan (Pazin).

Dejan Bodetić je predsjednik Mladih HNS-a Istarske županije.
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 26 Mar 2009, 20:43

U kojoj je ona stranci HNS mladih ili??
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 26 Mar 2009, 20:44

benx wrote:U kojoj je ona stranci HNS mladih ili??
da u hns-u mladih istarske županije
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 26 Mar 2009, 20:46

Image

zagijevi dvori ove godine bez diretoresse martine= banka :klap :zivili :drinkbeer
reds

Re: Benki sam protiv svih

Post by reds » 28 Mar 2009, 09:29

benx wrote:
reds wrote:
djiki wrote:nema vise izljeva dobrote, pizdarije su mi u zivotu bile primarne i to je glupost, na karju krajeva i druzenje na pesu di uvijek svi svakog jebemo, zasto? da ne svatimo koliko smo uistinu jadni i mali, a taj play mi je uzeo ruku nascre puno vremena mog zivota, u biti najvise prepucavanja i mirenja, izakulisne radnje i sve ostalo, u kurcu je i micem se od toga i pocinjem probati zivjeti malo drugaciji zivot. Statistike cu vodit i dlje ko rasporede, clanke nek neko drugi preuzme ja cu ih pastirati i trudit cu se dolazit rastereceno ko androcec na turnire, play ce mi biti samo tamo, a sve popratno sranje vise ne pusim, i stojim daleko od toga......
na forum se javljam samo za obavijesti ili ako je nesto neophodno za organizaciju kakvog turnira....
eto toliko
poz
rastereceno ko androcec na turnire

Pa naravno da dolazim rasterečen pa neidem pobogu u rat?!? :-( :-D
Ček Ček kaj je sad ovo, kaj nismo ja i ti ratovali godinama pa ja sam dolazio samo radi tebe da ne budeš :vidiga prvi :bleee
:rollingofl :klap
reds

Re: Benki sam protiv svih

Post by reds » 28 Mar 2009, 09:35

Benx je ipak nedostižna legenda za sve nas... :klanjam2
Sad kad ovo čita tako mu je toplo oko srca, e benki, benki :kres ti si jedna velika mustrenshesh... :rofl3 :bleee
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 28 Mar 2009, 09:38

pa ne piše djiki bezveze u svim člancima da je benx legenda ove igre.ja ipak mislim da je djiki kralj ove lige :sramimse
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 28 Mar 2009, 12:36

MOLIM LIJEPO PIZDERATORA OD MILJA MISLAVA MATIJEVIĆA DA ME IZBRIŠE IZ SVIH MOGUČIH ČLANAKA TAKO DA OVA NAZOVIMO LJUBOMORA KONAČNO VEČ SVRŠI
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 28 Mar 2009, 12:39

:rofl3 .a tko je to ljubomoran?ja ili moj najbolji prijatelj :volim andročec :volim
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 28 Mar 2009, 12:44

Clanke vise ne pisem molio bih kandidata koji bi me naslijedio.hvala
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 28 Mar 2009, 12:46

djiki wrote:Clanke vise ne pisem molio bih kandidata koji bi me naslijedio.hvala
gospodine pizderator od milja vi jedini možete to kvalitetno obavljat.pa vas ovim putem molim da povućete odluku o zamrzavanju statusa novinara lige
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 28 Mar 2009, 12:47

izgubio sam inspiraciju stvarno, ako nastavim bice cisto novinarski kao da iz sportsih citas
Locked