Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 19 May 2009, 09:40

vidio malu martinu sculac pa se sjetio fore(nije mi nesto iskreno jos ako je roni servisirao.....):
reds-zgodna je mala ful
benx-da, znaci slikaobi je za plejboj

daj zagi ergelu rafala zapisi od ovih dana
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 19 May 2009, 09:55

najbolje su benkijeve fore vezane uz nebesku firmu.ipak,neke izjave nisu za forum ma koliko god bile simpatične.fascinira me benxova opsesija slavonijom i slavoncima :-D
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 19 May 2009, 09:59

ta je dobra tu mozes objavit
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 19 May 2009, 10:08

da se u našoj firmi ne može uzimat,istraturist bi bio ekvivalent neke slavonske firme.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 19 May 2009, 10:13

dobro mu je tuntar rekao da je kukavac...
benx šta će ti 2 auta, 5 videoplayera, 1 mixer, 2 pojačala, 3 cd playera i 4 radija?
istra ti materina!
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 19 May 2009, 12:54

Kalach wrote:dobro mu je tuntar rekao da je kukavac...
benx šta će ti 2 auta, 5 videoplayera, 1 mixer, 2 pojačala, 3 cd playera i 4 radija?

Daj kalach pa ti si težak ko brod TITANIC :titanic
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 19 May 2009, 13:06

prije sastanka istraturista:
ja sam pred 17 godina dosao u opancima radit u istraturist, i do dana danasnjeg nisam dobio ni japanke ni one smjesne gumene cipele :rofl3 :rofl
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 19 May 2009, 13:41

benx wrote:
Kalach wrote:dobro mu je tuntar rekao da je kukavac...
benx šta će ti 2 auta, 5 videoplayera, 1 mixer, 2 pojačala, 3 cd playera i 4 radija?

Daj kalach pa ti si težak ko brod TITANIC :titanic
zašto? stalno kukaš, neznam kako leo izdrži sa tobom...
istra ti materina!
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 19 May 2009, 14:25

djiki wrote:prije sastanka istraturista:
ja sam pred 17 godina dosao u opancima radit u istraturist, i do dana danasnjeg nisam dobio ni japanke ni one smjesne gumene cipele :rofl3 :rofl
Nisam uopće to rekao to si izmislio ili si krivo čuo!!??
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 19 May 2009, 14:30

benx wrote:
djiki wrote:prije sastanka istraturista:
ja sam pred 17 godina dosao u opancima radit u istraturist, i do dana danasnjeg nisam PRETENDIRAO DA DOBIM japanke ili one smjesne gumene cipele :rofl3 :rofl
Nisam uopće to rekao to si izmislio ili si krivo čuo!!??
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 19 May 2009, 16:48

evo i kod nas završio radnički sastanak.sjedio sam izmedju legende itu-a guerina i lava novog vala obajdina.guerinovi komentari neprocjenjivi.obajdinove štorije strava.šta reć nego da je istraturist tvonica monstruma al pari sa onom u bruštolonijevoj ulici.jebote,ove sastanke bi ttrebalo svako toliko radit,ovo je svjetska pišurija :rofl3 :rofl3
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 19 May 2009, 17:25

djiki wrote:
benx wrote:
djiki wrote:prije sastanka istraturista:
ja sam pred 17 godina dosao u opancima radit u istraturist, i do dana danasnjeg nisam PRETENDIRAO DA DOBIM japanke ili one smjesne gumene cipele :rofl3 :rofl
Nisam uopće to rekao to si izmislio ili si krivo čuo!!??
Malo si popravio ali opet nije točno i ne u ovom kontekstu kojeg si ti napisao nego u neko sasvim trećem!!
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 19 May 2009, 21:37

prije tim bildinga di najavljuju smanjenje place-
zagi-benx kako je ?
benx-brdo ljudi, sprema se festa kao u jazinama
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 21 May 2009, 14:05

jucer ergela provala:

b-ja sam pokupio od zagija i djikija ono najgore i sad mogu slobodno reci da sam postao mustrom (mustra + monstrum)

dj-pogledao armadin nacin zivota i mogu rec da je odlican
b-koja si ti pizda , kad smo ja i kalach bili u armadi iznad indexa bolio te kurac za nas nacin zivota

b-androcec je u kratko genije, izgubi 50 x pice od mene i na kraju poslije par dana rece benx duzan si mi 2 cuge

(nakon pola satnog pilanja izmedju djikija i zagija oko dinamova kupa velesajamskih gradova i 40 godina bez euro proljeca, benx ciajuci sportske)- djiki jel ti znas ko je 4.najbolji strijelac kupa uefa svih vremena nakon zambate, wolfa i cerina?

b-kakav pele, pa kad je on igrao to je bio kurac, ibrahimovic i ronaldo su za njega avion, pa i chile iz doba dreadlocksa bi bolje igrao od njega tada
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 21 May 2009, 14:13

izgleda da je ipak u formi... možda marijana čeka lea2
istra ti materina!
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 24 May 2009, 21:14

dvije fore sa duhovne obnove:
gonjam se bendjolom po cresu i zovem benkija:
dj-benki jebote nisam nikad razmisljao da je cres toliko ljep!
b-da lijep je, ako volis rustikalne otoke

sms poslije mise:
nadam se da ces kod sudca izmoliti krunicom 82 puta oce nas za moju titulu u 82 sezoni.....

btw.imam super dojavu o benxovim tramakcaijama sa potrepstinama za kucne ljubimce ali o tome sutra
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 25 May 2009, 10:38

o svojoj potkupljivosti:
b-Što se mene tiče meni se ne treba dodvoravat što se tiče pesa, mene može kupit samo nekretninama i novca ali odmah da zna za roonyija može donest i 1000 dolara i gricka ja ga nedam!!!!

o velecasnom sudcu i djikijevu odlasku kod istog:
b-Šta ne vidiš šta je napisao ili ti je don presveti amf stavio na Cresu naočale crne kroz koje nevidiš dobro
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 25 May 2009, 11:28

evo provale stoljeca doduse benx nije u glavnoj ulozi ali je svakakvo magnet za osobe sklone benksarijama ......
ukratko dolaze i najave se gosti stari nizozemci da dolaze i da trebaju benxa i kazu imaju hundre nesto za benxa, ovaj razumio hundred ivec poceo rukice ono trljat po njegovu i osmjeh od uha do uha, i sad ulaze nizozemci sa nekim stapovima i objasnjavaju kao nesto i benx ne kuzi i prvo pomisli da za njega ali ne kuzi sta je, i na kraju svati to hvatalice za psece kakice i gleda u cudjenju sto ce njemu takav poklon...i sad lik mu pokazuje zaljepljenu cijenu na jednoj pise jedan euro da kosta i nas junak neugodno mu vadi dva od 50 centa iz hlaca/carapa/di god vec i ovaj ne ne....
ukratko dosli stari gosti donjeli 10 hvatalica za psece kakice jer im smeta pseci izmet da stave ispred svakog sanitara jedan, ali najveca baza je da su ponudili benxu da im kesira 10 eura sto oni platili za tih 10 hvatalica kakica i da onda on ispostavi fakturu istraturistu da mu to refundiraju....
bio u ladin gaju 3 godine i bilo je bizarnosti ali ovo je vrh
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 25 May 2009, 11:34

Naravno da si opet karikirao ali u svakom slučaju bizarnost nad bizanosti Nizozemci su smeće od naroda u turizmu oduvijek ja ne mogu vjerovat šta je mene gost došao žicat i još je ljut šta mu ja te štapove ne proguram u firmu :kres :kres :kres :kres :kres :kres
Locked