Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 28 Mar 2009, 12:52

djiki wrote:izgubio sam inspiraciju stvarno, ako nastavim bice cisto novinarski kao da iz sportsih citas
i to je nešto.poslušat ću te u vezi tvoje priče o dobroti.ja te volim to znaš ali ipak najviše volim :volim :volim andročeca :volim :volim (šteta što nema smajll gdje mu češkam uho)
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 28 Mar 2009, 12:53

molio bih ako neko ima kadkad inspiraciju za clanak da ga nappise bice objavljen u cjelosti uz ispravke gramatike (koliko je moje znanje u mogucnosti lektorirati nekoga)
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 28 Mar 2009, 13:11

Evo članka: meni je pun kurac ove pes lige(benx) evo to je moja inspiracija
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 28 Mar 2009, 13:11

pisi i olaksaj dusu
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 28 Mar 2009, 13:16

djiki wrote:pisi i olaksaj dusu
Image pišeš ko da si svećenik
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 28 Mar 2009, 13:18

i to onaj crni desno gore :cool)
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 28 Mar 2009, 13:35

El ninjo Benđo(Benx) ez nato en nela provinxia di Zmarje en nela kapital de Istria Koper en nela Europa uniones.
Este ninjo eu dei grandi mas rediculos dela rehione Istria.
El ninjo Benđo e stado fabicando nel laburatorijo komunela de cita de Umah.E sujo fabrigaduor e lo segnor Mizlav Matijevix.
Despues mal fabricando el ninjo acaba de legar los problemos mas della historia del celos(ljubomora).
Desgraciadamente venido de anos lo maltratamiento della personilidad del ninjo Benđo, El segnor mago Mizlav desgraciadamende no prevenir periculo de destruir este piculo obre cual lograr conquistar mas corason de mucha gente.
Desgraciadamende tal e la vida nuestro artista.

Con respecto
Benđo 28.03.2009.
Image
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 28 Mar 2009, 13:44

Image
san cristobal de avelaneda.la legenda de esto juego :jupiiii
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 28 Mar 2009, 13:44

ala si me nasmijao bravo benx +5
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 28 Mar 2009, 13:52

Image
djiki wrote:ala si me nasmijao bravo benx +5
Jedina osoba koja me malo kuži zato i jesmo za vrapče al bez distrudorahttp://www.pes-umag.issland.com/slije/96-terrorist.jpg[/img]
Last edited by benx on 28 Mar 2009, 22:37, edited 1 time in total.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 28 Mar 2009, 21:58

jbt zagy ov kap ti stoji a penello... onaj čingjale ;)

na onoj drugoj slici kuži se da su benx i keva ubačeni ali suzano matijević je oriđiđi... :DD
istra ti materina!
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 28 Mar 2009, 22:33

Kalach wrote:jbt zagy ov kap ti stoji a penello... onaj čingjale ;)

na onoj drugoj slici kuži se da su benx i keva ubačeni ali suzano matijević je oriđiđi... :DD
djiki je uvijek bio virtuoz na fotoshopu, ali mene zanima dali ova slika sa oznakama strane vojske krši pravila ovog foruma?moderatori?
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 28 Mar 2009, 22:38

I ti si za zajebanciju jesi kurac zajebancija redikuliziranje samo na tuđi račun
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 28 Mar 2009, 22:45

benx,kao i obično svaku moju riječ ili post smatraš atakom na tebe.opet si u zabludi...
jedno je naša zajebancija a drugo je forum koji ima svoja toliko opjevana pravila.
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 05 May 2009, 10:22

daj zagi osvjezi ima par vanserijskih provala u zadnje vrijeme
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 12 May 2009, 11:24

Image

dj-se sjecas as fidankena iz drive inna?
b-da (onako zbunjeno)
dj-kako je izgledao
b-onako plav, visok

benx i zagi istramakaju ps2 sa 9 originala i kazem ja daj mi par da ih razmjenim u tronya za origigi za 3-ojku, i sad benx gleda sto ce dat i gleda izmedju dva mortal kombata (gleda samo prvu stranu kutije) i govori
b-evo ti ovaj posto je vise za djecu
dj-(zacudjeno) kako si dosao do te spoznaje?
b-na ovom pise 15+, a na ovom drugom +18
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 14 May 2009, 20:58

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/ ... 42086.html

benki znas sta o tome?

Znatno nižu lanjsku dobit od one u godini prije u komentaru uz Izvješće iz Istraturista (ZSE:ISTT-R-A) su pojasnili isključivom posljedicom primjene internacionalnih računovodstvenih propisa i kretanja tečaja. Napominju i da su s 31. prosincem 2008. prilikom konverzije kredita u kune, a dosljedni provedbi međunarodnih standarda financijskog izvješćivanja, zbog izvanredne deprecijacije švicarskog franka zabilježili 39,6 milijuna kuna tečajnih razlika, što se knjigovodstveno evidentira kao nerealizirani trošak poslovanja.
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 14 May 2009, 21:20

To je legalna pljačka na Hrvatski način poreznog sustava koji je ozakonjena na način da strane terorističke banke koje su u 95 posto vlasništvu domaćeg bankarskog sustava mogle crpit našu dobit.
Ujedno podsjećam da su strane banke ostvarile najbolju dobit u svijetu upravo baš u hrvatskoj u najgoroj godini 2008g. poslije velike depresije 1930.
I love Croatia!!!!!

Djiki zapiši ako je dobar govor bio i stavi na forum!!!!
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 14 May 2009, 21:41

benx ti si ko sindikalci u americi,30-tih za vijeme depresije, borba za pravdu i onda potkupljivanje.......
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 17 May 2009, 13:05

b-zamisli da androcec dobije paintball na znjanu i d apozove papu ratzingera i 50000 ljudi pocne igrat paintball, dosta i za euro po glabi, moze i kovanice, a chile sjedi sa strane ne radi i prica sa badijem, androcec dolazi i dajemu crveni karton u 2.minuti posla
Locked