Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
djiki

Benki sam protiv svih

Post by djiki » 14 Mar 2008, 19:08

Mislim da je najveći sin kojeg je iznjedrio PES zaslužio svoj topic gdje će se isključivo evidentirati njegovi verbalni ispadi i njegove verbalne egzibicije, stoga počnimo sa onima sa Benki weba:

NAJNOVIJE:

-Toliko vas volim da bi vas sve pobacao u fojbe i poslije tu fojbu premjestio u Čile da je ne trebam ni gledati- upučenu drugim sudionicima lige 112. prvenstvo

-U ovoj ligi onaj ko šuti i ne usudi se ništa reći ima najveća muda, stoga je Djiki čovjek sa najvećim mudima- spočitavanje Djikiju što nikad se ne usudi ništa reći Andročecu

-Vidio sam te Milas sa gazdom u totalnoj šteti!- fora koju može samo Zagi i eventualno Milas shvatiti

-Lako je njemu igrati dobro kad nema obaveze kao što ih imamo mi...- Djikiju prije 109.prvenstva aludirajući na Andročeca

-Vanja čestitam ti na tituli - prilikom 5 bodova prednosti Andročeca nad Benksom 15 kola prije kraja prvenstva

-Ako Kova dobiva plaketu za zasluge ja sam ih onda bar 15 zaslužio do sada....-prilikom dodjele plakete Kovi 106. turnir

Igraju Vanja i Zagi, Djiki:Jebate ovo je novi derbi....-Je derbi, derbi zvani u pičku materinu!!!-105. turnir

-Pičku mater, danas imam grižnju savjesti, žena mi je trebala ić na pilates , a ja reko imam turnir, pa di baš danas, mjesec dana ne igram i baš danas, baš sam pegula di baš danas!!,Djiki-A čuj a kako ima pilates?, -Ponedeljak, srijedu i petak!,Djiki-Pa što da je turnir bio u srijedu?, -Bilo bi isto, Djiki-A u petak?, -Isto -103. turnir


IZJAVE I RESUSI MUDROSTI:


KATEGORIJA UVREDA:

-Ti si purger - uvreda poslana Lampeonu u 55. prvenstvu

-Pizda već tri mjeseca trenira dok ja radim na farmi ili u kampu! -upućeno Sir Petru

-Ti si pizda a ne vjenčani kum - upućeno Djikiju

-On je bip, ima slovenske tablice, nosi naočale i ide mi na živce -upućeno Tuntaru (i Benki nosi naočale)

-On je lihvar -upućeno Andročecu

-Ma šta je Tuntaru teže nego meni s poslom, ja sam radio 30 dana bez slobodnog dana, a kakve noćne, to je pizdarija, u kazinu, šta samo se trebaš debilno smijati i ništa ne raditi, ali naravno Djiki cjeni poslove u kojima se ne radi! -upućeno Djikiju nakon njegove opaske da treba cjeniti Tuntara štp jedini slobodni dan provodi na turniru, 82.prvenstvo

-Ja volim ovu igru, ja sam čak kad su mi došli prijatelji/obitelj(ovisno o inspiraciji) od žene, rekao im idem igrati igrice, razumješ odjebao sam ih a oni su sigurno rekli koji debil i kreten, toliko o mojim žrtvama (gotovo uvijek se odnosi na Tuntara), Djiki-Pa što nisi reko odgodili bi..... -Drugi put hoću!!! - u više prvenstava

-Zagi dok ja po 10 sati dnevno razmišljam koje igrače kupit vrhunac tvog razmišljanja je kako sjeckat pod kutom kapulu! -90.prvenstvo


KATEGORIJA SAM PROTIV SVIH ILITI TEORIJA ZAVJERE:

-Osvojit ću prvenstvo kad mi makinatori to dopuste....

-Liverpool poštovana delegacijo u FA ima status žaštičenne životinje, ko koale.... Neke sudačke odluke u njihovu korist podsječauje me najsjajnijih dana krađa u režiji Džajić-Beusan-Maksimović, odnosno Liverpool je danas zaštičen od sudačke organizacije ko nekad Crvena Zvezda!

-Andročec ruje protiv mene i okreče ostale da me mrze..

-Banković je samo nabrijan protiv mene a ostalima pušta po tuce golova....

-Samo meni sude penale iz ničega!

-Ovo se samo meni može desit...

-Lampeon je najnabrijaniji protiv mene , a ne po logici protiv purgera!?

-Jebote ovaj Andročec, prvo okrene Peru portiv mene, pa Tuntara, a sad je ušao u neprirodnu koaliciju s Lampićem, pa di toga ima tovari i purgeri skupa....

-Djiki evo imaš minus kod mene kao lakat -na Djikijev upit dali je igrao 200% protiv njega

-Djiki je postao Siemenski bulldog -vezano uz teoriju da Djiki gotivi Boyse i Mirka Barišića i naravno zagija

-Djiki ti imaš samo šutit , drago mi je da sam pobjedio šupke iz ulice Bruštoloni, a ti Djiki i dalje šuti zato jer treniraš, a ja ne mogu, neda mi žena, zato šuti i pokri se po ušima i srami se -izjava u kojoj očito zaboravlja da je na FM2006 manageru odigrao barem 4 sezone, a PES mu je zabranjen za igranje, 80.prvenstvo

-Mico jel vježba onaj tvoj? -prilikom posjeta drugarici Mici u dučan X Nation dan pred turnira

-Čim nema Tuntara odmah je mir -83.prvenstvo

-Ne mogu igrati noćne turnire jer nesimjem izgledati umoran kad me šef vidi drugi dan na poslu! -pred 86. prvenstvo

-Ovo prvenstvo osim Tuntara niko se nije ni trudio ga osvojit, jedini cilj oko kojeg su se trudili jest mene sjebat i poslat me u drugu ligu....-92. prvenstvo

-Ništa nisam govorio Milasu, dobar sam , a on širi dezinformacije, ni on nije na mojoj strani, jebiga ostali smo sami samo ja i Rosicky! -92. prvenstvo


KATEGORIJA VIZIJE, MISLI I EMOCIJE:

-Ovaj Ronaldinho je slab!

-Ovaj Larsson je zakurac!

-Prednost je igrat s 10 igrača....

-Najveće pitanje se postavlja zašto Lampić nije uzeo pizze a svojski se trudi da izgubi vadeći najbolje igrače. To je povjesni presedan u podmičivanju! - nakon Lampeonove navodne puštene utakmice Andročecu

-Pitaš me dali sam u kurcu jer nisam opet osvoji prvenstvo? Nisam ali sam totalno isfrustriran jer sam najbolji a nemogu osvojit ništa.....-komentar u 59. prvenstvu

-Ovo je bio faul za crveni karton, jer ga je pokosio s leđa, neovisno dali se radi o domaćem ili gostujućem nogometašu, neovisno dali ga je faulirao nogom, sjekirom ili korjenom od bambusa...

-komnetar na suca u 59. prvenstvu

-On meni govori da imam para? Pa on je imućan kupio je i novu mašinu za pranje suđa.....-nakon Andročeceve kupovine nove mašine za pranje suđa

-Naviknut sam da imam problema sa titulama, da su Židovi igrali sa 100% svojih mogućnosti, pobjedio bih, a da su mi pustili utakmicu opet bih pobjedio no to ne bi bilo fora." -nakon izgubljene titule u zadnjem kolu u 61.prvenstvu nerješenim rezultatom s Tottenhamom

-Gudjhonsen poglavico moja!!! - nakon Islanđeva zgoditka u 79.prvenstvu

-Ovaj Gerrard je as, iz slobodnjaka samo pukneš i lopta ulazi od bilo gdje, Ronaldinho je za njega kurac - 79.prvenstvo

-Ubilo me u ovoj igrici što Gerrard zabi 11 zgoditaka i igra u špici, znači pozicije uopće nisu važne - 79. prvenstvo u kojem je Gerrard igrao iza dvije špice

- uvod:-svi igrači u sobi-Vanja-Kad ćeš napraviti feštu 22 pada na subotu., Djiki-Može janjca ćemo ispeći, Vanja -Češ moći ti Benki doć?-Neznam mene se ništa ne pita, a mislim da bih ja to trebao prvi saznati!!!-82.prvenstvo

-Jebote žuti će zavladati svjetom,gađat će nas bombama, oni su zlo, a čime te može gađati M'Bami, pa da ne igra nogomet niti rižom, pošto je nebi imao ni za jesti!-94.prvenstvo zašto ne voli žute, a voli crne igrače



KATEGORIJA SUSTAV NATJECANJA:

-Ovaj sustav play-offa nema smisla jer ja sa nula bodova nemam šta tražiti - na početku 56.prvenstva

-Ovaj sustav play-offa je dobar iako sam ja naravno najviše oštećen kod njega - nakon 1 sata

-Ovaj sustav play-offa je odličan,sam sam dokazao da sa izričitim trudom i kao zadnji s nula bodova možeš osvojiti prvenstvo!!!! - na kraju 56. prvenstva 3 sata poslije prve izjave
Last edited by djiki on 15 Mar 2008, 13:10, edited 2 times in total.
zagadur

Post by zagadur » 14 Mar 2008, 19:16

evo da dodam nešto poslje polufinala kupa izmedju benx i mene: zagi tebi je najbolji igrač bio sudac!šta si ga stavio na cf?? :rollingofl :klanjam
zagadur

Post by zagadur » 14 Mar 2008, 19:18

benki uno di casa zagorec
reds

Post by reds » 15 Mar 2008, 12:53

ovo o benkiju je bomba...on je neiscrpan izvor gluposti... :rollingofl :rollingofl
djiki

Post by djiki » 15 Mar 2008, 20:30

sms sto dobih prije: djiki ovaj pes je samo forsiranje, meni je sranje bolji su bili PES 5,6 i 7
zagadur

Post by zagadur » 15 Mar 2008, 21:22

djiki wrote:sms sto dobih prije: djiki ovaj pes je samo forsiranje, meni je sranje bolji su bili PES 5,6 i 7
a jebiga od 92 je bilo puno igra pa je izgubio brojku.btw dok je gverino(ratko) odlazio na bojište benki i keva su trenirali u staroj palmi kick off na com 64
djiki

Post by djiki » 17 Mar 2008, 17:58

Danas dvije bombe nakon razgovora sa zagijem

-Ti si Zagi lud, sad si mi prijatelj, a sutra da se opet zarati sa Šačkom i Tarquchjem bi me došao zaklat

-Ti si Zagi zao, nebi mečudilo da si ti naručio subotnji napad na Chileta
zagadur

Post by zagadur » 17 Mar 2008, 18:35

djiki wrote:Danas dvije bombe nakon razgovora sa zagijem

-Ti si Zagi lud, sad si mi prijatelj, a sutra da se opet zarati sa Šačkom i Tarquchjem bi me došao zaklat

-Ti si Zagi zao, nebi mečudilo da si ti naručio subotnji napad na Chileta
mala ispravka u drugoj rečenici umjesto zao rekao je: ti si zagi vrag
benx

Post by benx » 17 Mar 2008, 19:58

Samo da se ispucate da bude normalni konačno kao i ja a zagiju poručujem da postane nenormalno normalni čovjek!
djiki

Post by djiki » 03 Apr 2008, 10:08

evo da ozivim topic, sjede za kaucem pijani benx i lampeon i citaju sn u petak navecer o barba frani matosicu i 739 golova za hajduk i punknu njih emocije i lampeon okrece 988 i trazi broj od barba frane.zove ga dobije i barba frane legendo barba frane ovo ono, sto nisu ovi danas ko vi bla bla i barbu uvate emocije i rece kad dodjete u st javite se, a lampeon evo nas sutra (igrao je hajduk sa superatraktivnim varteksom) i kaze barba frane dogover sredit cu vam karte u 3 ure ispred zapada se nadjemo. i sad nasa dva junaka put splita famoznim benkijevom tipom sa jebackim alu felgama...
naravno pijanci nebi bili pijanci da nisu usput stali u KN torcida i poceli derat po konjaku i za divno cudo zaborave oni na razlog zasto su dosli u st, odnosno barba franu. poslije tekme koju su nekako stigli ogledati zove lampeon barba franu i ovaj ljut da je cekao uru vremena a ovaj skuzajte imali saobracajku blabla nismo stigli....
i sad navecer krecu nazad i lampeon se uvati trkat sa neki hercegovcem po boraji i ide ga preticavati u zavoju i s druge strane dolazi kamion i ovaj puf u lijevo i padne u buzu od metar (ko zna cestu zna koja je vjerojatnost da ne padnes u provaliju ili se zabis u kameni zid). i sad sta ce doci ce murija ajmo se sakrit i popnu se u brdo i sakre su u sumarak u kratki rukav (10 .mjesec je bio) kad ono snijeg pocne padat. Murija prodje ne nadje ih i nasi junaci zovu vucu koji izvuce auto oni ga probaju malo sjeban servo i karoserija ali u voznom je stanju. i sad dogovore se svako vozi 50 km pa se mjenjaju da drugi spava.i tako oni spavaju - voze kad se odjednom benx ko suvozac probudi i visi na bok, otvori oci a lampeon njemu jebiga pegula se desila jer smo zajebali barba franu. 50 m pred rijekom se prevrnuli.auto steta skoro totalna.
kraj price i ujedno vrhunac:auto se popravljao jedno 2-3 tjedna i sve promjene karoseriju sofer sajbu i sve i idu ga uzet.na povratku pred umagom lampeon vozi pred benkijem koji je u tipu i naleti na kamen pod kotac koji se zabi drito u novu sofersajbu od benkija i razbi mu je......
tako ti je to kad zajebes barba franu :idea
benx

Post by benx » 03 Apr 2008, 21:00

Dosta si realno napisao realno kad doma dojem ču doradit ipak se puno toga sjećao mustro moja!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Apr 2008, 09:49

jbt benx, iz glave ti rastu leptir mašne, iz ušiju cvijeće a iz guzice kao inače djikenshish... daj napiši ti malo par njegovih pikanterija i poašlji sliku općenja da zadovoljite čitateljstvo...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 04 Apr 2008, 10:05

Kalach wrote:jbt benx, iz glave ti rastu leptir mašne, iz ušiju cvijeće a iz guzice kao inače djikenshish... ...
:rofl3 :rofl3 :rofl3 :rofl3 :rofl3
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Apr 2008, 10:11

nisi fora... htio sam vas isprovocirat... ali benxu se dignuo ego nakon onakvog opširnog članka pa je sada u rangu busha... i onda njegov prijatelj lampeon koji mu je 5-6 puta razbio auto i nije platio troškove nego je novella morala trampat neku kvazi firmatu robu kako bi se podmirila benxova potraživanja... a gdje smo keva i ja u cijeloj priči? najveći negativci izmišljenih priča koje se generacijski prenose pokvarenim telefonom... neki dan me zaustave na ulici i seru kako sam uništio benxov fićo i poslao ga u bolnicu na mjesec dana...
jel se sjeća 'ko kad smo išli u novigrad na ribarske večeri sa benxovim autom? pa smo došli pred novigrad i vratili se natrag? zašto? nemogu se sjetiti... :-(
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 04 Apr 2008, 11:43

a znas kad je benxu falio par ajduk dinamo u maximiru? odigrao sve od subote i fali samo ta tekma igrala se u nedelju i igra rodjo x2 na hajduka za 1400 kn dobitka sto je tada bilo lijepih 400 maraka....i sad on na stadionu , 90. minuta prolazi i svi salovi u zraku na pjesmu viju se nase zastave a benx onako malo prepotentno (tipicno za njega) umjesto sala drzi tiket u zraku i pjeva...kad ono sokota gola a benx lud :-D
djiki

Post by djiki » 04 Apr 2008, 11:46

a za fico si ti kriv 100%. isli smo kupit par boca vina i isli te trazit na glavnu gdje te nije bilo i dok smo te cekali popili 2-3 pive na onoj zegi i krenuli nazad i ostatak znas ....da si bio na glavnoj to se nebi desilo jer bi isli prije ca...i bilo bi u redu da platis benxu 150 maraka za ficu, 50 maraka za savove po nozi, i 30 za slomljenu trticu.......
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Apr 2008, 12:00

čak mislim da ga je zabio neki tipo gondžić :-D sjećam se toga jer me zvao, čak mislim da je lampeon završio na muriji tu tekmu...
i to za trticu nije istina, odnosno kuk je u pitanju... to je kod njega kao garincha sa nogom... da nema sjeban kuk nebi imao dribling kukom samo njemu svojstven... pa osim niskog težišta ima i strava fintu kojom je zadivio sve umaške haklere i uvijek sam ga birao kao prvog u katoru...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 04 Apr 2008, 12:01

trticu je slomio 100%
reds

Post by reds » 04 Apr 2008, 12:15

Kalach wrote:nisi fora... htio sam vas isprovocirat... ali benxu se dignuo ego nakon onakvog opširnog članka pa je sada u rangu busha... i onda njegov prijatelj lampeon koji mu je 5-6 puta razbio auto i nije platio troškove nego je novella morala trampat neku kvazi firmatu robu kako bi se podmirila benxova potraživanja... a gdje smo keva i ja u cijeloj priči? najveći negativci izmišljenih priča koje se generacijski prenose pokvarenim telefonom... neki dan me zaustave na ulici i seru kako sam uništio benxov fićo i poslao ga u bolnicu na mjesec dana...
jel se sjeća 'ko kad smo išli u novigrad na ribarske večeri sa benxovim autom? pa smo došli pred novigrad i vratili se natrag? zašto? nemogu se sjetiti... :-(
lampeon je još sad i kralj svih ti priča, jebiga kalač mi smo mu onda čuvali njegov auto, da smo ga razbili koji puta sad bi se i o nama pričale dogodovštine...samo se bojim da smo mu mi razbili auto nebi imao takvo razumjevanje za nas, moro bi kuću pod hipoteku staviti i dignuti kredu za popravak i još bi benki i zaradio na nama jer bi njemu i osiguranje platilo... :-D :-D
reds

Post by reds » 04 Apr 2008, 12:19

Kalach wrote:čak mislim da ga je zabio neki tipo gondžić :-D sjećam se toga jer me zvao, čak mislim da je lampeon završio na muriji tu tekmu...
i to za trticu nije istina, odnosno kuk je u pitanju... to je kod njega kao garincha sa nogom... da nema sjeban kuk nebi imao dribling kukom samo njemu svojstven... pa osim niskog težišta ima i strava fintu kojom je zadivio sve umaške haklere i uvijek sam ga birao kao prvog u katoru...
...je bio je gondžić 100% sam siguran, u 92 minuti zabio za pobjedu i izbio benxu pare... :DD :DD :DD
Locked