Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
djiki

Post by djiki » 30 Apr 2008, 13:46

Image

benki ide za brindisi prodavati maslinovo ulje i sir
zagadur

Post by zagadur » 30 Apr 2008, 13:48

http://www.comunitachersina.com/Chersin ... toria.html
esuli sa cresa u astoriji(da giaffer) :-D lijepa prezimena imaju ti sa cresa :-D .antonio i angela........ mama mojenšeš
djiki

Post by djiki » 30 Apr 2008, 13:51

zagadur wrote:http://www.comunitachersina.com/Chersin ... toria.html
esuli sa cresa u astoriji(da giaffer) :-D lijepa prezimena imaju ti sa cresa :-D .antonio i angela........ mama mojenšeš
7 slika po redu toliko o ustastvu famiglie benvin :idea :-( :-D
djiki

Post by djiki » 30 Apr 2008, 14:12

http://www.inilossum.eu/archivi/ElencoC ... 010606.pdf

benvin Domenico cres zrtva fojbe :idea jel se to otvara klupko oko jedne obiteljske tajne koje nije uspjela ni udba ni sis otkrit?
benx

Post by benx » 30 Apr 2008, 14:43

zagadur wrote:http://www.comunitachersina.com/Chersin ... toria.html
esuli sa cresa u astoriji(da giaffer) :-D lijepa prezimena imaju ti sa cresa :-D .antonio i angela........ mama mojenšeš

MA KAKVI ESULI, KAO PRVO NEMA TALIJANSKE ZASTAVE A DRUGO MENI SE DJED ZVAO JOSIP STRIC JOSIP A STARI EUGEN I TO JE TO!
benx

Post by benx » 30 Apr 2008, 14:53

SAMO MI NIJE JASNO ZAŠTO NISMO DOBILI ITA PENZIJU I ZAŠTO JAVIJAM ZA NAPOLI A MOJ STARI ZA DINAMO IZ VICENZE DINAMO(V)
zagadur

Post by zagadur » 30 Apr 2008, 23:58

benx wrote:
zagadur wrote:http://www.comunitachersina.com/Chersin ... toria.html
esuli sa cresa u astoriji(da giaffer) :-D lijepa prezimena imaju ti sa cresa :-D .antonio i angela........ mama mojenšeš

MA KAKVI ESULI, KAO PRVO NEMA TALIJANSKE ZASTAVE A DRUGO MENI SE DJED ZVAO JOSIP STRIC JOSIP A STARI EUGEN I TO JE TO!
i pape i dida bili su fossa dei leoni sezione cherso :-D
djiki

Post by djiki » 06 May 2008, 22:58

daj zagi prisjeti me današnjeg stand upa u režiji neponovljivog benxa :idea
zagadur

Post by zagadur » 07 May 2008, 06:49

djiki wrote:daj zagi prisjeti me današnjeg stand upa u režiji neponovljivog benxa :idea
moramo počet pisat skečeve jer nam je memory card slaba :-D
djiki

Post by djiki » 07 May 2008, 07:52

zagadur wrote:
djiki wrote:daj zagi prisjeti me današnjeg stand upa u režiji neponovljivog benxa :idea
moramo počet pisat skečeve jer nam je memory card slaba :-D
5:49? sto si toliko uzbudjen radi leovog rodjendana da ne mozes spat?
djiki

Post by djiki » 08 May 2008, 09:11

evo malo stand up-a od g.benxa:
mesari to su lopovi! i to ko autolimari ista sorta, i tu naglasavam ne mehanicari nego mesari su isti ko autolimari!!!
zagadur

Post by zagadur » 08 May 2008, 10:06

djiki wrote:evo malo stand up-a od g.benxa:
mesari to su lopovi! i to ko autolimari ista sorta, i tu naglasavam ne mehanicari nego mesari su isti ko autolimari!!!
jebote imaš pamčenje starca od 80 godina.nemožeš ni jednu foru zapamtit kako treba.kompletno si izmješao rečenicu tako da fora nije više fora.a kladim se da su ti se tresle ruke kad si pisao ovaj post. :-( :-D
djiki

Post by djiki » 08 May 2008, 14:15

jucer sa rodjendana:
benx:jel dobar pršutić?
djiki:odličan, koji je?
benx:mora da je dobar istarski je iz plodina, 200 kn kilo :-D
djiki

Post by djiki » 09 May 2008, 21:58

evo malo stand up-a:
Kakvi Dinamo što je on napravio u Europi osim što je osvojio kup tamo nekih tržnica? Pa Radnički i Željo su u Europi uspješniji zadnjih 30 godina
djiki

Post by djiki » 15 May 2008, 09:11

sinoc:jebote djiki kad cujem ove slavonskepjesmeodmah se sjetim 10000 eura :-D
benx

Post by benx » 15 May 2008, 18:19

Bio JAŽIČ u kampu sada sa nekih brat bratu 4 cure koji smjeh opet mi namješta komade mesa doslovce!!!!

Legenda uvijek isti sak kupuju brod od 80000 Eura i ja mu trebam biti jamac, šta da upadnem u ovaj biznis možda profitiram!!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 May 2008, 10:01

benx a sad objasni zašto se nisi pojavio u prostoriji i u petak i nisi se udostojio nazvati... svi su me sprdali što ti vjerujem na riječ i ispao sam klaunach...
istra ti materina!
benx

Post by benx » 19 May 2008, 11:13

Boli me kurac šta drugi misle o meni neču ništa objašnjavat izgubio sam mobitel a mom kumu sam rekao da svima objasi šta mi se desilo on je rekao da te nazovem a ja nisam imao tvoj broj jer sam oko 200-250 kontakata izgubio cirka a plus toga bio sam jako ukurcu pa nisam ni došao mislio sam da če mene neko nazvat i pitat kako mije ali očito da je to prošlo po sistemu benx je ukurcu ali me zato savršeno boli kurac!!!!!
zagadur

Post by zagadur » 19 May 2008, 11:13

Kalach wrote:benx a sad objasni zašto se nisi pojavio u prostoriji i u petak i nisi se udostojio nazvati... svi su me sprdali što ti vjerujem na riječ i ispao sam klaunach...
u 20h kalach:benki dolazi u 22.u 21h kalach:benki dolazi u 22,u 22:05 kalach benki dolazi u 22,u 23:30 kalach:koliko je sati?zovem benkija.sad će doći.djiki u polusnu:benki je izgubio mob.u 01:00 kalach:benki me zajebo,kakav je to lik mogao je barem javit da neće doć.chile:treba ga izbacit iz lige!keva:rooney je moj,djiki u snu bunca:scholes putuje za sjeverni london.zagi:sretan sam :-D
zagadur

Post by zagadur » 19 May 2008, 11:16

benx wrote:Boli me kurac šta drugi misle o meni neču ništa objašnjavat izgubio sam mobitel a mom kumu sam rekao da svima objasi šta mi se desilo on je rekao da te nazovem a ja nisam imao tvoj broj jer sam oko 200-250 kontakata izgubio cirka a plus toga bio sam jako ukurcu pa nisam ni došao mislio sam da če mene neko nazvat i pitat kako mije ali očito da je to prošlo po sistemu benx je ukurcu ali me zato savršeno boli kurac!!!!!
mislio sam da će me netko nazvat i pitat kako sam a izgubio si mobitel.majko mila :rollingofl
Locked