Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
djiki

Post by djiki » 04 Apr 2008, 12:24

ko bijo da bijo pozlatila mu se noga, jer benxova tuga ....neprocjenjivo :-D
vec ga vidim na tribini drzi u zraku tiket i pjeva tuta forca viju se zastave s cinicnim osmjehom na licu ....
grazie gondzic
benx

Post by benx » 06 Apr 2008, 11:41

GONĐIĆ!!!!!
djiki

Post by djiki » 11 Apr 2008, 10:15

sa zadnjeg turnira tokom prijenosa barce: kapetan bojan (aludirajući na dragana)

inace g.benx jucer imao u bonboneri stand up show, vatao se mikrofona sa 10 pelinkovaca u sebi i mnogobrojnom auditoriju je pjevao dalmatinske pjesme.sve se zbilo oko 15 sati, navodno da postoji i snimka. inace auditoriji su cinili medju ostalima flekoout, najstariji zuzic, edjo mrvica, pope prstaceros, krvozedni ustasa......
zagadur

Post by zagadur » 11 Apr 2008, 11:31

djiki wrote:sa zadnjeg turnira tokom prijenosa barce: kapetan bojan (aludirajući na dragana)

inace g.benx jucer imao u bonboneri stand up show, vatao se mikrofona sa 10 pelinkovaca u sebi i mnogobrojnom auditoriju je pjevao dalmatinske pjesme.sve se zbilo oko 15 sati, navodno da postoji i snimka. inace auditoriji su cinili medju ostalima flekoout, najstariji zuzic, edjo mrvica, pope prstaceros, krvozedni ustasa......
zaboravio si najbolju foru na turniru.milas:djiki je dobio posao na atp-u,radit će kompletnu grafiku ulaznice,plakate,reklame...
benx:nadam se da će biti moja slika na mesićevom helikopteru!!! :eksplozija :rollingofl
djiki

Post by djiki » 16 Apr 2008, 13:17

dok sam cekao kuma benxa da se pokaki iz ciste novinarske znatizelje (nikako iz zlobnih pobuda :idea ) sam malo prckao po njegovu mobitelu i naletih na ovu zanimljivu sliku. Naime ovo vam je stand istraturista u vicenzi gdje je nas junak mukotrpno zaradjivao eurodnevnicu :-puke
benx oce malodobnog djeteta srami se :-(

Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 16 Apr 2008, 13:27

evo ja sam cisto vodjen novinarskom etikom forwardovao sličicu na marijanin mobitel...
istra ti materina!
reds

Post by reds » 16 Apr 2008, 15:51

...benki, benki... a mi mislili čovjek radi... :-( :-( :-( :DD :DD :DD
benx

Post by benx » 16 Apr 2008, 20:36

djiki wrote:dok sam cekao kuma benxa da se pokaki iz ciste novinarske znatizelje (nikako iz zlobnih pobuda :idea ) sam malo prckao po njegovu mobitelu i naletih na ovu zanimljivu sliku. Naime ovo vam je stand istraturista u vicenzi gdje je nas junak mukotrpno zaradjivao eurodnevnicu :-puke
benx oce malodobnog djeteta srami se :-(

Image
Ovo me podsječa na momačke naše!!!!!
benx

Post by benx » 16 Apr 2008, 20:37

Djiki ti si špija jebena drukerrrr!!!!!!!!!!!!!
Chile

Post by Chile » 16 Apr 2008, 22:30

benki ti si trebao prošli tjedan očistiti prostor pošto to nisi učio moraš u kasu staviti 100 čuna :! :! :!

iako se djiki prvi složio s ovim mojim prijedlogom, kad je vidio da ti nisi obavio svoju dužnost počeo je nešto muljati kao da ipak netrebaš dati 100 čuna .... :-( :evil :-( :evil :-( :evil :mad :-(
Chile

Post by Chile » 16 Apr 2008, 22:31

ali pravila su pravila!!!!
100 kn u kasu :idea :idea :idea
benx

Post by benx » 16 Apr 2008, 22:54

očistiti ču ovaj tjedan saboravio sam radije ču čistit nego plačat penale!!!!
Chile

Post by Chile » 16 Apr 2008, 23:04

možeš očistiti ali moraš platiti :! to je pravilo s kojim se alfa i omega ove lige složio :! jbg
jedino probaj organizirati referendum
zagadur

Post by zagadur » 17 Apr 2008, 08:19

Chile wrote:benki ti si trebao prošli tjedan očistiti prostor pošto to nisi učio moraš u kasu staviti 100 čuna :! :! :!

iako se djiki prvi složio s ovim mojim prijedlogom, kad je vidio da ti nisi obavio svoju dužnost počeo je nešto muljati kao da ipak netrebaš dati 100 čuna .... :-( :evil :-( :evil :-( :evil :mad :-(
a šta se čudiš chile pa djiki je oduvijek bio poznat po pravilima koji važe za svih osim za jezgru.njemu ti muda zvone ko zvonce jelenku oko vrata jelenko medenko cin cin cin
djiki

Post by djiki » 17 Apr 2008, 12:20

idete mi svi skupa na kurac....ja ću dat tih jebenih 100 čuna, i ostatak love koji je u kasi da neko drugi drži kasu i kroji pravila, zagi ili čile ko najglasniji bi bili podobni za to.....
a čile zaboravljaš da gira nije dao ni kune (0,00 kn) što je bio red, ali glavno on dao kauč, pa i tuntar je dao kauč a ja materijal pa smo dali punu cijenu , a manje vremena provodimo (naročito tuntar) o njega unutra. Je teško jebenih 150 kuna dati, ali zato na tekme i četvrtkom na studentske fešte se može ić :-puke
zagadur

Post by zagadur » 17 Apr 2008, 12:57

djiki wrote:idete mi svi skupa na kurac....ja ću dat tih jebenih 100 čuna, i ostatak love koji je u kasi da neko drugi drži kasu i kroji pravila, zagi ili čile ko najglasniji bi bili podobni za to.....
a čile zaboravljaš da gira nije dao ni kune (0,00 kn) što je bio red, ali glavno on dao kauč, pa i tuntar je dao kauč a ja materijal pa smo dali punu cijenu , a manje vremena provodimo (naročito tuntar) o njega unutra. Je teško jebenih 150 kuna dati, ali zato na tekme i četvrtkom na studentske fešte se može ić :-puke
boga mi moram dat djikiju za pravo što se tiče gire :hatsoff .svi imamo svoje finacijske obaveze pa smo smogli snage financirat prostoriju.najsvjetliji primjer je mali brki.dečko je stvarno ok i treba mu skinut kapu
djiki

Post by djiki » 17 Apr 2008, 14:14

zaboravih nadodat na post od prije: zagi me danas zove i smije se reko cile da ces ti dat pare za benxa i pocne se ono po njegovo grohotno smijat, a mislim zagi da nakon onog sto si izveo kad si istupio iz lige i kad si davao ultimativno 7 dana da ti se vrate pare imas jako malo za komentirati sve ovo, zato suti jer mi se :-puke
benx

Post by benx » 17 Apr 2008, 14:17

Nema problema dat ču ali neču onda čistit pa nisam budala izaberite lihvari :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
reds

Post by reds » 17 Apr 2008, 16:48

kao ti se dalo samo toliko smajlića stavljat, za to si vrijeme i prostoriju mogao očistiti?!?!? :-( :-D
Chile

Post by Chile » 17 Apr 2008, 17:58

iskreno mi se jebe za da li će dati 100kuna :-D ali djiki onda nemoj stavljati neka pravila ako ta pravila nevrijede za sve :!
Locked