Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 20 Nov 2008, 12:37

zagadur wrote:ali koliko me pamćenje služi zadnji put kad je pero odlazio,zalupio je vratima ovim riječima:idem zbog onog mislava
1.odlazak je bio zbog benxa
2.zbog djikija
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 20 Nov 2008, 12:37

najveca fora je na fojbi dodje mi cluso i kaze glasom punog strahopostovanja:"ko je taj benx?" :cool)
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 20 Nov 2008, 12:42

djiki wrote:
zagadur wrote:ali koliko me pamćenje služi zadnji put kad je pero odlazio,zalupio je vratima ovim riječima:idem zbog onog mislava
1.odlazak je bio zbog benxa
2.zbog djikija
da ga jebeš treći odlazak mora biti zbog zagadura,to bi bio normalan sljide dogadjaja :potstir
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 21 Nov 2008, 10:59

telefonski demant g.benx:"Zgrozen sam i razocaran kako se sire dezinformacije o meni, naime reko sam Zagaduru da idem na utakmicu sam da vidim koliko ce on to okolo siriti i rovariti, a zna se da:
1.Ko covjek hrvat ustasa i antifa ne mogu navijati za jugo klub ko sto je peka
2.Ko legenda splitskog sjevera ne mogu ici na niti jednu tribinu osim te, sto zbog morala i ljubavi prema hajduku, tako izbog toga da ko vidjeniji pripadnik stare garde torce (89.ponte rosso-sid-bg sa djikijem i dundom) bih sigurno imao probleme u rijeci, au zg-u je postavljena nagrada na mojug glavu, odnosno zube
3.Jedini klub poslije hajduka, napolija, palmeirasa,flamenga i leedsa koji mogu volit je dinamo jer je to najhrvatskiji klub, i kao dokaz prilazem moju srecu i veselje sto moj sin jedinac leo eugen benvin navija za taj klub a ja ga svim silama podrzavam (slusamo skupa prijenose na pavicinom bosch radiju i povecavamo ton kad je uklucenje iz naseg maximira)
4.Paloma wc papir meni sluzi za druge potrebe a ne za bacanje u teren.Naravno onaj dvoslojni

Hvala, Elvis Benvin, legenda Konamija i Torcina sjevera
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 24 Nov 2008, 12:21

dvije najnovije iz benxova repertoara:
koji kurac sad ko svi mene cekate da dodjem, sad sam ja ko kriv sto se ne igra, pa mi se sere, a ko je srao chiletu dok je bio na cvapima u bosni dok je kova bio u puli na komi?

(redari izvode suca nakon utakmice rijeka-sesvete nakon sto je podjelio 5 crvenih i vode ga vani) - sta sad sudac ide podmornicom do bevande na ribu?
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 24 Nov 2008, 19:30

djiki wrote: a ko je srao chiletu dok je bio na cvapima u bosni dok je kova bio u puli na komi
da sam ja ovo rekao potrošilo bi se stotinjak eura na telefonske impulse i dizalo pola grada protiv mene.ali kad benx to kaže onda je muk a šta bi tek bilo da sam ja slučajno rekao: NISMO TAKO DOBRI,daj jedne čevape i jedno česko pivo? to bi bio vulkan.benx,forza napoli :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
reds

Re: Benki sam protiv svih

Post by reds » 25 Nov 2008, 09:47

[quote="djiki"]dvije najnovije iz benxova repertoara:
koji kurac sad ko svi mene cekate da dodjem, sad sam ja ko kriv sto se ne igra, pa mi se sere, a ko je srao chiletu dok je bio na cvapima u bosni]dok je kova bio u puli na komi?

E benki, benki... :-( :-( :-D
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by maccro » 25 Nov 2008, 12:19

Niste normalni. Ali to već znate. :heart: :bravoo
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 27 Nov 2008, 11:37

zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 27 Nov 2008, 11:40

djiki wrote:multietnik benks
http://www.youtube.com/watch?v=mnKMsiq4j_Q
znači ovo je glavno jelo. :jupiiii :jupiiii :rofl3 :rofl3 e benki benki :kres :kres
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 29 Nov 2008, 14:46

nova fora:
djiki_leo di je dida eugen?
benx-on ga zove ugolino
mare-kako gricko?
djiki - malo ga jebu oci jebiga godine....
benx - gricko je ko ugolino
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 02 Dec 2008, 16:59

nacionalisticki motiviran napad na tuntarovu kucu, djiki pali (ko uvijek) benki slabo gadja naravno
http://www.youtube.com/watch?v=u4Op4VNf-q0
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 02 Dec 2008, 17:13

djiki wrote:nacionalisticki motiviran napad na tuntarovu kucu, djiki pali (ko uvijek) benki slabo gadja naravno
http://www.youtube.com/watch?v=u4Op4VNf-q0
Sa čijeg je ovo laptopa!
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 03 Dec 2008, 21:01

to je iz jedne arive koju sam naso ima i par slika i zalim boga sto nisam snimao tebe kad si bo ufuran da si gotovina i marsirao na pjesmu ide korak za korakom i lili marene hrvatska verzija....
daj zagi bilo je brdo fora a ja ih sve pozaboravio, u stvari evo jedne
Benx:"ti zagi da nemas ibrahimovica bio bi dan danas u starom gradu"
benx

Re: Benki sam protiv svih

Post by benx » 07 Dec 2008, 12:35

http://www.youtube.com/watch?v=aRHWH7c- ... re=related

Kdo je Čefurj u našem primeru osim iće!
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 07 Dec 2008, 13:11

:kres bravo benx :kres
:rollingofl :rollingofl :rollingofl
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 07 Dec 2008, 13:34


ova je vrhinska buahahaha
ali spreman ti bonbu benki :cool)
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 08 Dec 2008, 12:00

hm hm hm benki evo gledam svoju tajnu biljeznicu i naletih na par zanimljivih podataka kao npr:
kad su e.b. i zloglasni s.j.j. ukrali motor d.k. i sakrili ga u vlastito stubiste
ili
kad su e.b. i zloglasni s.j.j. bili u vikendici bracnog para od 50 godina izz slovenije i dok je s.j.j. pokusavao nategnuti gdjicu e.b. je praznio frizider i mazirao makrobioticku soju i sojino mlijeko
ili
kad je odredjeni krug ljudi zajebao barbu franu matosica pokoj mu u dusi?
pokusat cu snimiti svjedocanstva aktera tih dogadjaja i staviti ovdje :cool)
Locked