Turnir Pasquetta 2008.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 29 Mar 2009, 23:45

neznam čemu ovo nabacivanje sa slajdovima?dosada? :neznam
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 29 Mar 2009, 23:46

klubovi su od kurca im,, gradovi mali, a vidi pokreta....
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 29 Mar 2009, 23:53

ok,evo ovo ti šalju moji iz službe.
http://www.youtube.com/watch?v=vjrBnyDgESw
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 30 Mar 2009, 16:12

nismo imali memory i niti smo gledali igrače od palemeirasa kad smo izabrali... mislim, pogledali smo na wikipediji i to ali najbitnije nam je bilo gledati navijače, atmosferu na stadiona, velika rivalstva i to... ne budi smješan, ionako taj palmeiras po nekoj tvojoj procjeni nakon pregledavanja igrice nije bio ni među 10.... jbg, da smo izabrali panionios opet bi bilo da su top grčke lige....
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 30 Mar 2009, 17:09

Kalach wrote:nismo imali memory i niti smo gledali igrače od palemeirasa kad smo izabrali... mislim, pogledali smo na wikipediji i to ali najbitnije nam je bilo gledati navijače, atmosferu na stadiona, velika rivalstva i to... ne budi smješan, ionako taj palmeiras po nekoj tvojoj procjeni nakon pregledavanja igrice nije bio ni među 10.... jbg, da smo izabrali panionios opet bi bilo da su top grčke lige....
bez pole,iziranja:
1.aek je fora i uzeli ste ga na blef i bio jak ili ne fora je odabir
2.2 dana je mc bio kod benxa i sam je na kraju priznao da je testiranje valfdivije bilo kljucno
eto toliko, lani vam se mogo osporiti odabir, ove godine ne sa scoccom ili bez njega
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 30 Mar 2009, 17:25

imamo i falšog el hadji diufa... to moraš priznati da je fora... :rofl
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 30 Mar 2009, 19:18

Ovako pregledao sam patch, ekipe su na nivou bordeuxa po krivulji, i dobra stvar za nas (mada nerealno strasno) autori pacha su ocito zeljeli da naprave izjednaceni pach, tako da ovaj popis uzmite u obzir kao jako malu razliku od 1. do 10. po pitaanju snage, jer stvarno po krivulji je sve ful izjednaceno (ima malih razlika ali minimalnih di je negdje ekipa malo jaca u obrani, malo jaca u napadu) eto ukratko razredi snage:
1.Olympiakos
2.PAO
--------------------
3.AEK
4.PAOK
5.ARIS
----------------
6.Panseriakkos ?! (nema sanse u stvarnosti)
7.Panathrakos ?! (jos manje u stvarnosti)
8.XHANTI
---------------------
9.IRAKLIS
10.OFI

evo 4 okvirna razreda s time da stvarno po krivulji ofi ne zaostaje nesto puno za olympiakosom, da imam mogucnost bih stavio bas tu usporedbu na forum ali imam u kurcu mobitel, tako izvlacilo se ili biralo nema nikakve razlike, ljudi birajte iz gusta, jedino nejasno panionios i larisa su dosta slabiji........
red primjera veca je razlika izmedju evertona i notthingama i to za dosta nego izmedju ofija i Olympiakosa
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 30 Mar 2009, 19:45

naravno krivulja opet ne znaci nista s druge strane zato jer ce se uvijek nac igrac koji ce odskakat, mada kazzem po onom stro sam letimicno pogledao da niti jedan igrac nije vanzemaljac, osim rukavine :rofl3
benx

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by benx » 30 Mar 2009, 20:52

Naša snaga nije u Skoku nego u Kalachu
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 30 Mar 2009, 20:53

benx wrote:Naša snaga nije u Skoku nego u Kalachu
nije bilo aluzije na sccocoa opcenito, budem malo veceras pogledao, ko zna mozda i u ionikosu igra neka zvijer
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 31 Mar 2009, 15:04

pricao sam s tuntarom i reko je da je u ponedeljak do 21 najvjerojatnije slobodan, po mojoj pricjeni ce biti 5 klubova, tako da bi bilo dobro ili a odigrat na jednoj plejki dvokruzno, ili 4-okruzno na dvije.....
djiki-reds-PAOK
benx-kalach-AEK
chile-roni-Aris?
tuntar-kozaki? -Aris?
zagi-mister x- PAO

ako bi bilo vise igraca trebalo bi se znati dva dana prije da se napravi optimalan raspored da pojedinci koji moraju ca zavrse do 21, a oni koji ne mogu doc prije neke ure takodjer da budu uzeti u obzir
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 31 Mar 2009, 15:52

ja sam za ono... igramo dvokružno, nakon toga 1. protiv 4. i 2. protv 3. po sistemu davis cup... igramo na 2 playa i to će biti dosta brzo gotovo cca 3 sata pa da napravimo turnir zanimljivijim... uostalom zaj davis cup je provjeren u hvidri i radi se o zaista spektakularnom modelu... mislim da bi tada, govorim nakon doigravanja počeo pravi show... kombiniranje za mjesta, taktiziranje, završna faza pijanstva itd... sve u svemu dramenshish...
istra ti materina!
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 31 Mar 2009, 16:05

http://www.youtube.com/watch?v=nE7oMGFqVG4
mama mia! :shocked
šta bi mamić reko na sve ove papiriće? :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 31 Mar 2009, 16:13

izgleda da je djiki pogodio sa grcima samo da se ne desi da mora u trst po multitap...

jeli usvojen devis cup? ja sam za, to znači da su već 6 glasova za :DD (znači chile, keva, ja, pero, kozaki i milas :-D )
istra ti materina!
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 31 Mar 2009, 16:15

ma može, samo nek se igra!!! kad bi bio turnir? subota, ponedjeljak?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 31 Mar 2009, 16:18

Chile wrote:ma može, samo nek se igra!!! kad bi bio turnir? subota, ponedjeljak?
djiki kaže da ćete se sutra dogovorit, bitno je da si smjene sredite... ne ti chile :DD
istra ti materina!
benx

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by benx » 31 Mar 2009, 17:17

Chile wrote:http://www.youtube.com/watch?v=nE7oMGFqVG4
mama mia! :shocked
šta bi mamić reko na sve ove papiriće? :-D
Kazna od 200000 kn
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 31 Mar 2009, 19:08

ja sam protiv playofa posto onda 5 i eventualno 6.momcad samo gledaju a sustavi da igraju da ne budu zadnji su kompletno neanimljivi....zato sam za klasicni round robin
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 31 Mar 2009, 23:03

Kalach wrote:izgleda da je djiki pogodio sa grcima samo da se ne desi da mora u trst po multitap...

jeli usvojen devis cup? ja sam za, to znači da su već 6 glasova za :DD (znači chile, keva, ja, pero, kozaki i milas :-D )

molim te ko svevišnjega da se sjetis uzeti multitap novi u butigi u avenue mallu i da metuzalema izteroriziras za drugi posto nema nigdje u okolici siroj i uzoj za nabaviti
Locked