Turnir Pasquetta 2008.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 15 Apr 2009, 15:55

daj ostavku jer se nećemo ni najest ni napita. a tko zna dali ćemo uopće zaigrati pes!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 15 Apr 2009, 16:07

javi se svom prikašu djikiju ili zagiju kad budeš trebao karte, prijevoz i smještaj za neki koncert, utkamicu ili bilo kakav event po svijetu ubuduće... oni imaju riješenja za takve... :kokice
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 15 Apr 2009, 16:54

riknuo hard disk pa moram se javljat sa posla.samo da vam kažem da je džole satara kralj! :DD
jučer na moje pitanje o kako mu se čini ekipa na pasquetti odgovara:onaj benx je pun sebe
džole je oborio svjetski rekord u čitanju benxa :rofl3
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 15 Apr 2009, 20:06

oprosti chile sliku sam uploadirao ali nisam stigao je stavit u biti promakla mi je a stvarno ste je zasluzili nakon
onakvog povratka
Image

kalach zvao si ekipu i najavljivao pedoce i sparoge i svsta, a nisi donio nista.ljudi su se ovu pasquettu opustili i nisu ocekviali nista od spize ali bar mali iskorak u tom segmentu bi bio dobar....
za elan, pozitivu i ostalo ti uvijek skidam kapu
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 15 Apr 2009, 21:18

Clouseau wrote: Ja na onom filmiću čujem užasno zavijanje pri pokušaju obrade već ionako užasne pjesme..
Điki nadam se samo da ti to nije bratov bend :-D
ovako on zvuci u zivo
http://www.youtube.com/watch?v=qDxIHvs_VHk
benx

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by benx » 15 Apr 2009, 21:41

zagadur wrote:riknuo hard disk pa moram se javljat sa posla.samo da vam kažem da je džole satara kralj! :DD
jučer na moje pitanje o kako mu se čini ekipa na pasquetti odgovara:onaj benx je pun sebe
džole je oborio svjetski rekord u čitanju benxa :rofl3
http://www.tuttonapoli.net/?action=read&idnotizia=33743

Dajem ostavku na mjestu organizatora manjade kad spušiš pare i prepuštam djikiju da inkasira pare i da organizira feštu u križinama moja ostavka je neopoziva :kres :kres e benki benki
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Clouseau » 15 Apr 2009, 21:42

djiki wrote:
Clouseau wrote: Ja na onom filmiću čujem užasno zavijanje pri pokušaju obrade već ionako užasne pjesme..
Điki nadam se samo da ti to nije bratov bend :-D
ovako on zvuci u zivo
http://www.youtube.com/watch?v=qDxIHvs_VHk
Znam kako zvuče bokte, zajebavam samo :P
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 16 Apr 2009, 09:08

joj djiki zar opet... kad sam rekao šparuge svi ste se počeli smijati da šta izmišljam... kad sam rekao da će badi napravit pedoće keva je rekao da to pustim njemu da će on zvati pauletića... sjeti se kad sam se brinuo o hrani i govorio još u subotu na paintballu o tome... ali ok, ako ti je lakše tako neka bude...
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 16 Apr 2009, 09:17

nisam nista ocekivao tako da je sve 5, jedino je gricko umro od smrada nakon sto sam poceo prdit nakon 6 juhanih krckih jaja
reds

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by reds » 16 Apr 2009, 19:29

Ja nisam dogovorio pedoče kad si ti nešto govorio da ćeš ti dogovoriti sa badijem za jesti, ja nisam imao ovaj put vremena i jebiga, kad se uzmem organizacije onda je odradim kako spada.Obvezujem se da ću ja slijedeču pasquetu organizirati hranu i piće...jer si kalač ti ovaj puta govorio da ćeš srediti hranu.
Ja sam ti i sam rekao da imam tri kile mesa što mi je ostalo od roštiljade od dana prije, i da ču ih speči ili donijeti roštilj, al me niko nije šljivijo ni 5% tako da je to otpalo.Priznajem da si bio malo u kurcu, da te bolila glava, pa ti je to isprika, tako da ok...a i da te nije, nebi bilo bolje... :-D
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 06 May 2009, 15:29

benx

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by benx » 06 May 2009, 16:48

Chile wrote:http://www.youtube.com/watch?v=JGKJDz_UcAE

evo snimke s finala :jupiiii
:klanjam2 :klanjam2 :klanjam2 :klanjam2
Locked