Turnir Pasquetta 2008.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 10 Apr 2009, 15:19

prije no što dođem u umag htio bih objelodaniti top listu prijatelja...

1. kum krnetočec 150% :klanjam2
2. chile huligan 101% :jupiiii
3. teškog srca moram napisati... zagaduro stranamore 91% :shocked
4. peroplastika 90,18% :-(
5. djiki 70% :crvenakarta2 a zivka me po 10 puta dnevno da mi kaže kako mu falim, kako ću mu biti kum...


izvan svake konkurencije... :cupajkosu ironbenx... rezultati poznati samo meni i ne idu u javnost do nakon pasquette :DD
istra ti materina!
tuntar

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by tuntar » 10 Apr 2009, 18:55

Meni je zao ali ne racunajte na mene,pero ne moze,a ja da igram sa zagijom rade si odrezem ruke :-D +toga u ponedeljak radim do 7.00.ljiepo se provedite
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 14 Apr 2009, 10:21

Zavrsila je pasquetta evjerojatnim obratom, par reds-ja sa paokom smo vodili 2,5:0,5 i u dvije utakmice nam je bio dovoljan x, ja sam isao na chileta koji me razmontirao, i u odlucujucoj aris sa ronijem na superiznenadjenje pobjedjuje favoriziranog redsa sasvim zasluzeno 3:1
Finale
ARIS : PAOK 2,5:2,5 Aris s boljom gol azlikom
u 1/4 finalu se desila nevjerojatna stvar, pri kompletnoj iidenticnnom skorom i gol razlici u 5 utakmica baca se nevocic u ime retro natjecanja i dinama 67. i novcic pada na rub kauca stajeci uspravno, tako da s eponovilo bacanje......

koreo:
zagijeva nenadmasiva koreo ce uskoro bit postavljena ko snimka covjek se mucio 2 noci da je napravi.
+ i za dvije koreo kalacha-benx, prvo provokotaivna, a poslije su pripremili i gubitnicku!!!!???
+ i z adjole sataru, kirbija i ostaale deckice

meza:
veliki minus pojeo sam 6 jaja i brdo kapule, donijeli ja i benx malo kuhane sunke, ostaloga jednostavno nije bilo, anarhija by kalach, al nema veze nazderao sam se prije doma
pice:
u izobilju ali niko se nije napio

atmosfera:
po meni najslabija i sa najmanjim nabojem do sada, kalach van elementa posto je pregorio vecer prije, ostali svi bili za kurac po pitanju naboja

ljepotica:
5:0 u parovima paok protiv aeka (kalach-benx)

sustav natjecanja:
meni osobno sranje

uskoro slike
benx

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by benx » 14 Apr 2009, 15:23

Zaboravio si reč još jedan skandal valjda (si zaboravio :rollingofl), jedno od glupljih, da sam namjestio izmakinirao, da izgubimo 1 razlike, da Zagi bude treči, kako bi mo mi išli na tebe ili na Vanju u polufinalu, izjava Dragulja dijamanta lige Dražena Zagorca Image
Last edited by benx on 14 Apr 2009, 15:30, edited 2 times in total.
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 14 Apr 2009, 20:32

evo fotoizvjestaja, pripreme, izvlačenja
Image

vrhunac zagijeva koreografija:zagi trojanski koj voza bebe iz jezgre
http://www.youtube.com/watch?v=iMEOt5hJICY

Image

sretna vremena kad se pasta jela
Image

beba sa problemima sa kukovima koja sama hoda
Image

koreografija ujedno i kazaliste kerempuha simbolizira kako je zagi od marjonetee postao marjonetar a djiki marjoneta
Image

Image
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 14 Apr 2009, 20:35

gubitnicka koreografija
titule u nizu i lažna dobrota
pih pes pajaci način života

Image

Image

popratni sadrzaji koreografije
Image

i 10% klubova za koje je kalach navijao

Image
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Clouseau » 15 Apr 2009, 02:23

Vi niste normalni :rofl3
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
Gin
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 1927
Joined: 17 May 2004, 20:14
Location: Brela

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Gin » 15 Apr 2009, 02:37

:klanjam2 :klanjam2 :klanjam2
:rollingofl :rollingofl :rollingofl
:klap :klap :klap
pomalo
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 15 Apr 2009, 09:46

meni dođe za plakat kada shvatim da pored onoliko osrednjih igrača, redikula, trubadura... konamijev tester i ja ne uspjevamo uzeti titulu... htio bi se ujedno ispričati benxu što nisam bio pijan, što se nisam derao, što ga nisam zvao djikijevim imenom i što sam nesretno izgubio baš od najvećeg pes pajaca... djiki in persona...
očito su dobro odradili predigru i 3 dana me tjerali da po najvećem suncu farbam i gradim poligon za paintball a nakon toga me kulturno počastili sa po 6-7 piva nakon čega me pojela noć... i tako 3 dana za redom...
nakon toga su u prostoriju do naše doveli pantera revival bend da me dokrajči... djiki i keva :klanjam2
znao sam da je ta tvoja falš dobrota samo jedna prljava igra... :-(
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 15 Apr 2009, 10:18

1.bend sto je vjezbao je bio ok rock 80-tih rastriman do jaja
2.bend katastrofa najlosiji punk u povijesti, ali klaunach to nema veze s panterom
i mene je ludio bend poslije :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 15 Apr 2009, 10:39

daj djiki šta se hvataš na sitnice... zvučao je kao pantera u tunel učki... eto tako mi je odzvanjalo u glavi a vidiš na slikama da mi je glava bila pred raspadom... :zzz
istra ti materina!
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by alst » 15 Apr 2009, 11:38

Dame i gospodo, nikad vidjeno na ovim prostorima :klanjam

Dobro, osim možda u Umagu prošlih godina :DD
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Clouseau » 15 Apr 2009, 12:59

Kalach wrote:daj djiki šta se hvataš na sitnice... zvučao je kao pantera u tunel učki... eto tako mi je odzvanjalo u glavi a vidiš na slikama da mi je glava bila pred raspadom... :zzz
Ja na onom filmiću čujem užasno zavijanje pri pokušaju obrade već ionako užasne pjesme..
Điki nadam se samo da ti to nije bratov bend :-D
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 15 Apr 2009, 14:51

a zašto nema slika pobjednika??? e djiki,djiki! benx,benx,benx, kalač.... :kres :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 15 Apr 2009, 15:16

šta kalach... mogao si napraviti koreografiju pa bi bio na slikama... ionako se ni'ko nije previše trudio osim debelog kuhara...
ovim putem dajem ostavku na mjesto organizatora pasquette koje ovog puta nisam ni bio ali su se zato redale salve uvreda na moj račun...
postavit ću se kao djiki i doći u paketu... umjesto da svaki sudionik daje svoj obol organizaciji i što kvalitetnijem eventu vama je glavna fora skakati meni po glavi... osim toga uzimam vučka u trajno vlasništvo bez mogućnosti posuđivanja... :DD
istra ti materina!
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 15 Apr 2009, 15:29

Kalach wrote:šta kalach... mogao si napraviti koreografiju pa bi bio na slikama... ionako se ni'ko nije previše trudio osim debelog kuhara... D
pa šta se paškueta organizira zbog koreografije??? :neznam
da ste vi osvojili otvorio bi se novi forum samo za vaše slike!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 15 Apr 2009, 15:31

pa zar nismo zaslužili? nisi pokazao ništa na pasquetti osim što si inkasirao lakih 7 komada od mene... da ne kažem kako si još manje pokazao na paintballu :-(
istra ti materina!
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 15 Apr 2009, 15:45

zaslužili ste ali šta nisu i prvaci zaslužili bar jednu sliku? vama je čak stavio dvije iste!
pa na paintballu sam sve sam poubijao, pa čak sam s zadnjim metkom i tebe pogodio!!! :DD ja sam rambo
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 15 Apr 2009, 15:52

sad kad je pasquetta gotova... možemo se okrenuti organizaciji fojbe gdje još nisam dao ostavku u organizacijskom tijelu :-(
istra ti materina!
Locked