Turnir Pasquetta 2008.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 09 Apr 2009, 10:10

mah,znam točno u detalje zašto je djiki isfuravao dobrotu a sad čim je opet počeo frekventno prolazit preko mosta na mirni vratio se onaj stari djiki
reds

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by reds » 09 Apr 2009, 10:14

zagadur wrote:mah,znam točno u detalje zašto je djiki isfuravao dobrotu a sad čim je opet počeo frekventno prolazit preko mosta na mirni vratio se onaj stari djiki
žene rade čuda... :-( :kres :oops
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 09 Apr 2009, 10:17

opet... sad ćemo morati ići sa njim u poreč i nositi pizze u obliku srca :rofl
a po putu do poreča benx će promjeniti 4 košulje :-(
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 09 Apr 2009, 10:29

zagi postaje službeni kuhar djiki-multimata d.o.o :potstir

Image
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 09 Apr 2009, 10:33

djiki se trudi popraviti, a vi ga jebete, mah uzivajte......
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 09 Apr 2009, 10:33

a i neznam te informacije o mostovima i pizzama odkud vam......
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 09 Apr 2009, 10:41

djiki wrote:a i neznam te informacije o mostovima i pizzama odkud vam......
daj djiki... pa pizze smo nosili u buje... i to tvojoj najvećoj ljubavi zbog koje si nas izbacivao iz ićine rezidencije... jel te sad sjećanje bolje služi... radi iste nismo smjeli jesti kolače koje nam je nudila na ravnicama... ima toga još ali i ja ću biti dobar... :cool)
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 09 Apr 2009, 10:48

i cvilio sam za njom 6 mjeseci svaki dan itd itd, nego ne vidim ppoveznice zagijeva posta o mostu, ali nema veze, moja dobrota je samo refleksija toga da ne zelim gubit vrijeme na bespotrebna prepucavanja i gubljenje vremena bivajuci tampon medju ljudima....
dodje mi katkad kao narkomanu koji se skida s aigle da napravim barufu ovdje ali se suzdrzim jer samo radim kontra sebe, a i nema smisla da se kacimo bezveze, sta nije lijepse sad kad su cak i zagi i kalach u telefonskom kontaktu nego prije, mozda je na kraju bila i sve moja krivica, vrijeme ce pokazati, ali djiki ostaje dobar
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 09 Apr 2009, 11:07

bravo djiki... navijam da ostaneš dobar barem do iza pasquette... teško se naviknuti na tu atipičnu dobrotu poznavajući te... ali ajde... idem zapisati 5 pluseva u moju crnu teku... :volim
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 10 Apr 2009, 09:40

danas bi trebao znati kako radim u ponedjeljak.ako uspijem skemijat jutarnju smjenu,doći ću na pasquettu oko 15 i 20.nosim kovanicu od 1 DEM :-D
Image
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 10 Apr 2009, 11:28

meni sad kurca nije jasno kako izgledaju parovi molio bigh kalaca da ih postavi i pretpostavljam da zagi mjenja bankovica u novonastaloj situaciji...
djikijeva ideja sa novcicem ce dati retro draz cjeloukupnom happeningu, molim bilo koga da nadje jednog orlića za bacanje, a ako ne mogu pitat benxa za djevojčicu ali ona bi vjerojatno nestala u letu
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 10 Apr 2009, 11:58

pa ja sam to predložio, mislim na manage a trois u sastavu tuntar-pero-zagi ali samo isto tako rekao da pitate ljude ako ih zanima takva kombinacija... pero navodno može do 2 i pol igrati a ovaj debeli kuhar je od 3 slobodan pa se tu može iskombinirat nešto... kako ja nemam broj od tuntara daj vidi sa njim ako odgovara...
parovi su slijedeći... iako smo ih 100 puta ponavljali...

1. benx-kalach
2. djiki-keva
3. chile-ribica (po djikijevom naređenju)
4. kirbi-kozaki
5. benčić-brki (buvinić)
6. ljubavni trokut

molio bih samo da se ekipe urede i poslože prije početka turnira tako da 13:00 najkasnije krenemo sa utakmicama... ja ću biti u prostoru i ranije zbog hrane i ostalih pikanterija pa bi bilo lijepo da se još koji dobrovoljac pridruži... evo drug chile je već dignuo ruku :cool)
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 10 Apr 2009, 12:08

mislimd abiranje momcadi i sastavljanje istih bi se trebalo napravit od 12.30 tako da sastavi budu na mc i formacije da bi se gubilo sto manje vremena u fazama predutakmicu...
takodjer crvena ribica jel slobodna u ponedeljak?
ekipe bi bile po sadasnjem odabiru
1. benx-kalach AEK
2. djiki-keva PAOK
3. chile-ribica (po djikijevom naređenju) ARIS?
4. kirbi-kozaki preporucam
5. benčić-brki (buvinić)
6. ljubavni trokut ARIS ili PANATHINAIKOS?

od jakih ima jos olympiakos i preostala poduza lista koju bi trebali proucit jer u svakoj ekipi se nadje sta po gustu
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 10 Apr 2009, 12:10

kalachevo prije 13:00 znači negdje oko 14:30 će biti na putu za prostor...
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 10 Apr 2009, 12:19

nemogu dobit tuntara, ali recimo posto i on i chile briju na aris zasto ne napravimo:
1. benx-kalach AEK
2. djiki-keva PAOK
3. chile-tuntar ARIS
4. kirbi-kozaki
5. benčić-brki (buvinić)
6. roni-pero-zagi PANATHINAIKOS
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 10 Apr 2009, 13:40

taman ga htio pastirati....a da tek tekst znas sto djwete pjeva
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 10 Apr 2009, 14:04

dobio sam prijeteće poruke zbog toga jer je djiki napisao da bi mogao igrati s tuntarom, pa evo javno objavljejem da ne želim igrati s njim!!! ako njemu srce tuče za aris ja ću uzeti iraklis ili larissu. i to trebam što prije znati. jer već sam naučio himnu arisa.... da se što bolje pripremim :dim
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 10 Apr 2009, 14:05

Chile wrote:dobio sam prijeteće poruke zbog toga jer je djiki napisao da bi mogao igrati s tuntarom, pa evo javno objavljejem da ne želim igrati s njim!!! ako njemu srce tuče za aris ja ću uzeti iraklis ili larissu. i to trebam što prije znati. jer već sam naučio himnu arisa.... da se što bolje pripremim :dim
e zagi, zagi :-(
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 10 Apr 2009, 14:11

kaakve poruke dajte se uozbiljite, moji je bio samo prijedlog
Locked