Turnir Pasquetta 2008.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 06 Apr 2009, 13:50

koreografija panatinaikosa je moj partner :-D
šteta što nisam uspio dovest Ž.K. za partnera.čak je ovjek imao dobru volju doć ali ne može zbog posla.
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 06 Apr 2009, 13:53

koje ž.k.?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 06 Apr 2009, 13:56

kako neznaš žak houdek iliti zagijev sosia :DD
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 06 Apr 2009, 13:58

Ž.K. je muž od B.K-S :DD
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 06 Apr 2009, 14:15

zagadur wrote:Ž.K. je muž od B.K-S :DD
sereš.... nije valjda da si keruma doveo? :klanjam2
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 06 Apr 2009, 14:48

Kalach wrote:
zagadur wrote:Ž.K. je muž od B.K-S :DD
sereš.... nije valjda da si keruma doveo? :klanjam2
jos ludje ali srecom/nesrecom covjek nije mogao
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 08 Apr 2009, 09:26

dolazim do nekoliko poražavajućih informacija za pasquettu... naime benxov susjed, swingerski velemajstor, odustao je od turnira zbog već zakazanog grupnjaka u žbandaju... isto vrijedi i za tajnog gosta chopu kojemu se više omilila kninska šunka od naše dobre fritaje sa šparugama... i 3. vijest, koja još nije potvrđena, jest da naš prikaš frane radi dokumentarac o šjoru iviću koji kao za inat baš vrijeme uskrsa provodi u splitu i tada je raspoloživ za interview... ovo zadnje se još može izjaloviti ali bitna je činjenica da smo izgubili swingera ali smo time ušparali na čepićima za čmarove kao i uskršnjeg zeca chopenshisha iliti kauč navijača iliti zagijevog najboljeg prijatelja koji je trebao biti gost iznenađenja... svakako tužan dan za pasquettu...
neovisno o tome i dalje ima 6 ekipa koliko sam shvatio...

1. djiki-keva
2. benx-kalach
3. chile-roni
4. kribi-kozaki
5. zagi-tuntar :rofl
6. brki-benčić alias histrici utd

ako budu drame chile je pristao zamjeniti partnera, odnsno dati ronija na korištenje tuntaru i uzeti brkija uz uvjet da mu se dodijeli olympiakos :oops

što se tiče sustava htio bi da razriješimo neke sitnice... predlažem da 2. u skupini bira gdje se igra prva utakmica doigravanja i da se to doigravanje igra isto tako davis cup sistemom... javite šta mislite o tome...
isto tako prvak skupine bira uvjete i raspored polufinala ali se uvijek mora 3. igrati u parovima tu nema ustupaka...
i dali se igra dalje ako dođe do 3:0 ili 3:1?
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 08 Apr 2009, 10:48

radis mao racun bez krcmara, jer zagi ima svog partnera, odnosno ima 3 varijante, a 2.mozda ce raditi, tako da b onda posalo soju posadu i on uskoco naknadno.....
takodjer sir pero bankovic je izrazio zelju za igrom ali on bi mogao do 6, znaci trebalo bi poceti ujutro.....
jebada, vidi kalach razmisli....
chopa :tuzni
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 08 Apr 2009, 10:58

ma znam za zagija i za kuma i za posao... ako pero može do 6 onda može i do 6 i pol :DD super, igraju kazinaši zajedno...
daj se izjasni oko sitnica vezano za doigravanje itd...
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 08 Apr 2009, 11:03

nemojte previše računat na mene.minimalne šanse su da igram,ako ništa drugo doći ću na sat dva nasmijat se kako kalach izludjuje benxa
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 08 Apr 2009, 11:07

onda je to to... umjesto zagija uskače pero i sve je savršeno... čak i više od toga kad nema zagija :DD
dat ću mu ja priliku za izvanredni trening ibre kad god treba...
istra ti materina!
benx

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by benx » 08 Apr 2009, 13:14

Ma Zagi samo ti radi nemoraš dolazit možemo se i telefonski čut svečemo ti reč šta se zbiva evo ti moj kratki broj 274 pa me zovi
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 08 Apr 2009, 13:21

Kalach wrote:ako budu drame chile je pristao zamjeniti partnera, odnsno dati ronija na korištenje tuntaru i uzeti brkija uz uvjet da mu se dodijeli olympiakos :oops
daj nepiši gluposti!!! kakav olympiakos??? :-( aris je moj tim!!!! :volim
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 08 Apr 2009, 13:29

benx wrote:Ma Zagi samo ti radi nemoraš dolazit možemo se i telefonski čut svečemo ti reč šta se zbiva evo ti moj kratki broj 274 pa me zovi
benx ne budi kisel što imaš 1-0-3 skor u zadnjem prvenstvu.tri puta si izgubio od marginalaca ali si me zato sva tri puta "nadigrao" :roll
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 08 Apr 2009, 14:48

6 timova dvokruzno na dva playa
to je 6 utakmica po playu = 2 sata skupine
1/4 finla 2 poo davis cup sustavu = 1,5 sat
1/2 finala dva pod dvis cup susatvu =1,5 sat
finale 1,5 sat
---------------------------------------------
total 6,30 sati, dodajmo vegetarijansku manjadu i igrokaze jos 1 sat
znaci trebali bi poceti najkasnije u 11 ujutro po mjerilu pera, a po mjerilu tuntara oko 1
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 08 Apr 2009, 14:50

i kalach nemoj reci da sma nabubao satnicu jer drkaljenja oko sastava koje ne poznajemo i igrokazi pred utakmice oduzimaju vremena
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 08 Apr 2009, 14:58

tako sam i ja računao samo si zaboravio kvalifikacijsku tekmu za 2. mjesto u skupini.... to sam te pitao već 3-4 puta dali ćemo igrati parove doma-vani ili davis cup sistem...

ma kakvo 1/4 finale ili je to taj kvalifikacijski?
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 08 Apr 2009, 20:30

1/4 finale je kvalifikacijski......za drugo mjesto.....
sad ne kuzim davis cup stavljas pod pitanje ili? :-st
sto se nisu svi nacelno slozili za to?, a ako ne onda home and away bi igrali dve utakmice sto bi skratilo vrijeme a onda bi mogli sve ekipe staviti u jedan round robin....
u svakom slucaju mislim da ce dogovor pasti na licu mjesta, kad se skupimo i vidimo sto kako gdje, ali naglasavam ako pero igra nakon 11 nema smisla igrat, a ako ne onda da se nadjemo u podne pojdedemo sparoge i pocnemo laganini.......
reds

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by reds » 09 Apr 2009, 09:55

djiki wrote:1/4 finale je kvalifikacijski......za drugo mjesto.....
sad ne kuzim davis cup stavljas pod pitanje ili? :-st
sto se nisu svi nacelno slozili za to?, a ako ne onda home and away bi igrali dve utakmice sto bi skratilo vrijeme a onda bi mogli sve ekipe staviti u jedan round robin....
u svakom slucaju mislim da ce dogovor pasti na licu mjesta, kad se skupimo i vidimo sto kako gdje, ali naglasavam ako pero igra nakon 11 nema smisla igrat, a ako ne onda da se nadjemo u podne pojdedemo sparoge i pocnemo laganini.......
Ja sam za to kad se nađemo tamo da definitivno dogovorimo sustav igranja.Ja jesam za davis cup sistem, ali bi htio da turnir ne traje pre dugo.Dogovor na licu mjesta kad vidimo koliko će nas uostalom biti.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 09 Apr 2009, 10:01

da čitaš postove sve bi shvatio... bilo je samo dali se ta kvalifikacijska utakmica 2 . mjesto u skupini igra doma-vani u parovima ili davis cup ali i to smo riješili... djiki je dao i zadnje odobrenjne za davis cup... turnir bi sa svim mogućim koreografijama, mezom, taktiziranjima trajao 6 i pol sati... objektivno baš toliko, moja i djikijeva računica se poklopila :DD
da i to smo doživjeli... nakon mojih bolesnih pretjerivanja, preuveličavanja i šta sve ne postao sam objektivan... to je nešto u rangu djikija koji je po novom dobar čovjek...
zamisli lika... danas mi na telefonu priča o parovima i pobjegne mu jedna kisela opaska o zagiju ali se par sekundi kasnije ispravi.... jer je "dobar" čovjek... :-(
istra ti materina!
Locked