Turnir Pasquetta 2008.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by benx » 01 Apr 2009, 17:50

:vidiga nemoj chile zapalit ču te granjem iz Moele
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 02 Apr 2009, 14:49

ovako... prikaš frane je izrazio želju za nastupom na pasquetti... s obzirom da mu je to jubilarni 3. dolazak na turnire očekujem da mu se priredi kvalitetan doček... osim toga, ako tuntar igra sa kozakijem, kirbi bi mogao sa franetom... uglavnom imamo još jedan par :DD
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 02 Apr 2009, 15:19

prihvacam nevoljko vollju vecine ali molim da se i uvaze moje primjedbe na sustav:
1.turnir pasquetta ili i.k.troophy je uvijek bio percipiran ko turnir u parovima 2 vs 2 i kao takvog sam ga uvijek dozzivljavao jer je u kljucnim utakmicama cinio naboj kkao medu protivnicima tako i medju suigracima
2.najvjerojatnije ce bit 6 ekipa, znaci 2 otpadaju za paly oof (pokazalo se da playofovi jako nezanimljjivi i bespotrebni bili) sto znaci da 4 osobe ce sjedit tamo i gledati kako se ostali raspucavaju
3.playoff je ok ideja ako ima naboj radi nemogucnosti kiksanja, odnosno kad se igra na jednu ili home and away onda je stvarno naboj, a na teoretskih 5 utakmica imas pravo na kiks i automatski si opusteniji i imas pravo na kiks znaci bod manje za naboj
4.nadalje mozda bolje da bi se igralo na 2 pobjede i to uvijek u parovima
eto toliko samo razmisljanje na sustav i ocite nedostatke u njemu, ja sam klasicar i uvijek sam bio za round robin bez ikakvih peripetija tipa amerikanaca sto su uveli, iako kazem pokoravam se vecini posto na kraju krajeva svi imamo isto pravo glasa, ili cemo se potrudit da budemo sto blize tome...
za kraj poruka za kalacha: da te markovic uzeo u tim za lobiranje eura, na rujevci bi vec bio izgradjen novi stadion :cool)
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 02 Apr 2009, 15:24

djiki wrote: za kraj poruka za kalacha: da te markovic uzeo u tim za lobiranje eura, na rujevci bi vec bio izgradjen novi stadion :cool)
to si dobro rekao ali bili bi i prva država koja bi izgubila euro zbog loše organizacije. :-D
već vidim kako će biti sve lijepo i bajno dok ne počnu igrokazi a onda raspašoj i anarhija....

p.s. jesam za taj davis cup prvenstveno da se proba i nekakav drugi sustav ali nema ni teoretske šanse da se turnir sa ovakvim sustavom završi u predvidjenom vremenskom roku.
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 02 Apr 2009, 15:39

ako bude 6 ekipa. nek prve dvije direktno idu u polufinale a ostale 4 nek razigravaju za polufinale
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 02 Apr 2009, 15:42

ok djiki dobro je i čuti tvoj stav ali igramo davis cup :DD zajebavam se ali ako sad kažem iznenađenje koje imam u rukavu (još nepotvrđeno) mislim da će djiki imati padavicu cijeli vikend... mama mojenshish :-B
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 02 Apr 2009, 15:45

ma ne mislim uopće da će ovi koji ispadnu bezveze gledati uostalom imati će 3. play pa neka igraju međusobno... ako bude 6 ekipa i ako je problem vremenski period neka se igra jednokružno na 2 playa za pozicije pa zbrajamo a kasnije normalno play off kao što je bilo dogovoreno...
0vu chiletovu ideju nisam baš shvatio :-st
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 02 Apr 2009, 15:50

ja sam samo reko sto mi se ne svidja u tom sustavu a to je najvise to da je pasquetta bila naboj radi 4 igraca istovremenm...i naboja medju njima sto protivnicima sto medjusobno....
ako mislis 3 playa, onda nadji i treci produzetak za controlere, a i treba 12 joysticka sto ih nemamo....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 02 Apr 2009, 15:52

djiki šta radiš probleme? ne treba 3. multitap, neka se igra pojedinačno... valjda ima svako svoj joypad, evo ja imam 2 od kojih za jednog moram pitati dozvolu poglavara... srebrni, sam igra :DD
fojba se isto igra u parovima pa je po meni ok malo promjene... ništa, idem zvati markovića da organiziramo nešto 2086...
istra ti materina!
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 02 Apr 2009, 16:08

pa prve dvije ekipe idu odmah u polufinale a ostale 4 ekipe igraju četvrtfinala, šta nije jasno?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 02 Apr 2009, 16:25

Chile wrote:pa prve dvije ekipe idu odmah u polufinale a ostale 4 ekipe igraju četvrtfinala, šta nije jasno?
pa to je još duže a ograničeni smo vremenom... zato mi i nije jasna ta tvoja računica... :-(
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 03 Apr 2009, 13:06

ok ja bih molio da se konacni broj sigurnih sudionika zna 2 dana prije pasquette da bih se mogao doraditi sustav, i kalkulirati verijeme, jer da imamo i najbolji sustav na svijetu pa da u polufinalu tuntar mora ca npr bi bilo bezveze....
takodjer apeliram na kalacha da ne zove spodobe koje ce na pol turnira odlazit pa vracat se, vec samo decke koji osjecaju naboj igranja i koji bar donekle svacaju nivo zajebancije kod nas...
dosadasnji popis sudionik je stvarno ok i nemam sta reci sve su se vec iskazali prije kao ok sudionici happeninga nasih
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 03 Apr 2009, 13:42

horto magiko spreman za pasquettu.još se samo čeka zeleno svijetlo visokih sfera nebeske firme

Image
benx

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by benx » 04 Apr 2009, 10:23

Imam pitanje, kad je turnir da se mogu isplanirat!?
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 04 Apr 2009, 12:01

uskrsni ponedeljak
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 06 Apr 2009, 12:26

malo smo ja i reds raspravljali o sustavu i dvije najbolje opcije bi bile
ako nas je 5, svi u jednokruzni round robin i nakon toga klasicno davis cup 1-4 2-3

ako nasje 6 onda bi bilo najbolje ovako, 2 skpine po 3 dvokruzno
a1
a2
a3

b1
b2
b3

znaci prvoplasirani bi bili slobodni (chiletov poucak) a u kvalifikacije bi iso
a2-b3
b2-a3

polufinala bi se odigrala ond apo principu ako prodje po jedan iz obe skupine ide na kontra skupinu
npr.prodje b2 ide na a1 , prodje a2 ide na b1
u slucaju da idu dalje oba iz jedne skupine, npr b2 i b3 onda bi polufinale bilo
b1-b3
a1-b2
znaci slabije rangiran iz skupine bi se krizao sa prvim iz iste
mislim da je to najpostenije
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 06 Apr 2009, 12:35

ovo je dobro... da i 3. ima šanse ići dalje... to me najviše brinulo, znači benx, možemo se zajebavati 4 utakmice, čak i 5 a onda kao lavovi u borbu za još jednu titutlu... to ti dođe kao kad si sa 0 bodova osvojio ligu...

ovo sa 2 skupine po 3 je odlično... jest da smo malo iskomplicirali ali je fora da smo skoro do završnice svi u igri... doigravanje za 2 mjesto su samo parovi ili isto davis cup?
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 06 Apr 2009, 12:46

neznam ali u varijanti 5 momcadi zadnji ne ide nigdje nego po pive na benzinsku
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 06 Apr 2009, 12:51

i to je dobro... pa imat će 3. play pa neka se tamo igra iz zajebancije... uostalom najbitnije je druženje... zajebancija i to...
ja neznam šta toliko pilaš oko toga što će ne'ko ispasti... pa sam si je kriv ako nije sposoban biti predzadnji... ja bi im dao da idu kosit travu i slagat bale sjena na paintball igralište i to bez pušaka :DD
istra ti materina!
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 06 Apr 2009, 13:42

Kalach wrote:i to je dobro... pa imat će 3. play pa neka se tamo igra iz zajebancije... uostalom najbitnije je druženje... zajebancija i to...
nadam se da ce ovaj postulat bit zvijezda smjernica svih igraca....
ja sam se odrekao provokativnih koreografija i zelim uzivat u ugodnom druzenju
Locked