Turnir Pasquetta 2008.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 14 Mar 2008, 10:00

odje idu slike reportaže i dogovori glede turnira
Last edited by djiki on 14 Mar 2008, 12:03, edited 1 time in total.
benx

Post by benx » 14 Mar 2008, 10:05

Ja neču doč na pasquettu :OffTopic
djiki

Post by djiki » 14 Mar 2008, 10:06

benx wrote:Ja neču doč na pasquettu :OffTopic
? kako? pa s kime ću nosit crni flor?
benx

Post by benx » 14 Mar 2008, 10:07

Doć ću neki drugi dan pa kad je uopće pasquetta jer to je stvarno mali uskrs
djiki

Post by djiki » 14 Mar 2008, 10:08

benx wrote:Doć ću neki drugi dan pa kad je uopće pasquetta jer to je stvarno mali uskrs
ja točnoni neznam kad se igra, jebiga ako imaš radit na recepciji do ponoći onda shvaćam biće mi brki partner :-(
benx

Post by benx » 14 Mar 2008, 10:11

djiki wrote:
benx wrote:Doć ću neki drugi dan pa kad je uopće pasquetta jer to je stvarno mali uskrs
ja točnoni neznam kad se igra, jebiga ako imaš radit na recepciji do ponoći onda shvaćam biće mi brki partner :-(
Pa šta me nemožeš pričak kreiraš čovječanstvo kreature i onda nas odbaciš pizdenšiš!!!!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Mar 2008, 10:15

turnir se igra najvjerovatnije u subotu jer sam shvatio da to najviše odgovara ljudima... mogli bi startati oko 13:00 pa da produžimo vani nako nturnamenta...
znači za sada su potvrđeni parovi:
djiki-benvin
keva-kalach
viži-mate
ciki-?(fera ili raca)

molim da se ostali izjasne a dolazak su potvrdili milas i chile...
djiki vidi sa ronijem i juniorima...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Mar 2008, 10:18

daj benx počni pisati na rvackom više... jao si ga leu u školi sa ovakvim mentorom...
reds

Post by reds » 14 Mar 2008, 10:36

jedva čekam... :-B :drinkbeer :-p :cupajkosu :smash :crvenakarta2 :DD
reds

Post by reds » 14 Mar 2008, 10:44

Kaže valiant da organizuje turniru u malom nogaću (jedan vikend u 4mjesecu, nakon uskrsa), nakon toga :drinkbeer i jagnje na ražnju, naravno nakon svega u neku kuću (organiziro bi neki smještaj) di bi izbacili sve svoje frusracije na pesu. :smash Vidite si rokovnike :-ss (benx,mislav) koji vam vikend najviše odgovara, pa da zapalimo put Karlovca. Ja sam za!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Mar 2008, 10:47

ja sam da idu i cure sa nama.... djiki je za samo što se boji da se gricko ne utopi s obzirom da nezna plivati u slatkovodnom mediju...
karlovac je dobar i za izlazak, barem se nadam, pa ima nebi trebalo biti dosadno dok mi punimo karlovčane, purgere, breljane itd...
reds

Post by reds » 14 Mar 2008, 11:08

1.Benx (golman, vrhunski golman, samo loše reagira u situciji 1:1, i slab je na niske lopte, team vork 99)
2.Djiki (trener golmana, kum golmana i največi neprijatelj istog tog golmana)
3.Čile (razbijač sveg živog, pa i protivničkih akcija, aggression 150 u pijanstvu, tako da bi ga morali malo :-p prije tekme... )
4.Tuntar (razigravač sredine terena, te ubacivanje iz drugog plana u napad, te povremeno zabijač kojih "prekrasnih golova")
5.Milas (zvan stijena i mister promašaj, čovjek ga može zabiti, ali šta može fulat???, kad jednom malo digne glavu možda i bude nešto od njega, ako ne ostaje mu i dalje pes di se diže iz turnira u turnir)
6.Roni (trk labuda, njegov prepoznatljiv stil, mentality 02)
7.Vanja ( daleko največa zvijezda ove ekipe, od koje se puno očekuje, a on to uzvrača na nogometnim terenima, a i na tribinama...:bleee )
i još ako nam se zvijezda KALAČ u izgnanstvu pridruži ekipi, nema nam kraja...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Mar 2008, 11:55

u subotu ujutro benx uzima auto i toči gorivo jer idemo pravac getroa u nabavku... 2 kile maldog luka, 40-tak jaja, 3 kile kuhane šunke i ostalih delicija... malvaziju ja donosim...
pogi se ponudio rentati multitap tako da se igra na 2 playa...
evo moje prognoze triangolara...
iss: 1. keva-kalach
briškula i trešete: 1. keva-kalach
mora: 1. keva kalach

izvan konkurencije je pičenje jaja ali i tu je scenarij isti: 1. keva-kalach

nekako mi se čini da kombinacija se benxom donosi drugu dimenziju jer će ovako turnament biti monoton, ili griješim????
Guest

Post by Guest » 14 Mar 2008, 12:15

Kalach wrote:u subotu ujutro benx uzima auto i toči gorivo jer idemo pravac getroa u nabavku... 2 kile maldog luka, 40-tak jaja, 3 kile kuhane šunke i ostalih delicija... malvaziju ja donosim...
pogi se ponudio rentati multitap tako da se igra na 2 playa...
evo moje prognoze triangolara...
iss: 1. keva-kalach
briškula i trešete: 1. keva-kalach
mora: 1. keva kalach

izvan konkurencije je pičenje jaja ali i tu je scenarij isti: 1. keva-kalach

nekako mi se čini da kombinacija se benxom donosi drugu dimenziju jer će ovako turnament biti monoton, ili griješim????
:rollingofl Znači oćeš reći da je benki loš u tim igrama...pa je imaš pravo!!! :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Mar 2008, 12:19

nisi shvatio i molio bi te da se ne mješaš, uostalom imaš svoj topic...
djiki

Post by djiki » 14 Mar 2008, 18:56

prika milas je potvrdio dolazak, chile dolazi, roni jako teško vidit ću sutra sa njim........
također me zanima kakav je status sa kasinašima pošto znam za taj vikend je nemoguće da dobe slobodno eventualno ako je koji na bolovanju...šteta bilo bi lijepo naguziti tandem tuntar-sir pero bankovic :-(


edit:roni otkazao
djiki

Post by djiki » 16 Mar 2008, 15:18

tuntar ostavio mogučnost da odigra od 13 do 18.....
zagadur

Post by zagadur » 16 Mar 2008, 17:20

molio bih organizacijski odbor pasquette da se očituje o mojoj molbi za sudjelovanjem na turniru u paru sa milasom(duo njake njake).šefa djikija ujedno molim da ne prebacuje odgovornost na druge pošto je i on član organizacijskog odbora
djiki

Post by djiki » 16 Mar 2008, 20:00

šef djiki nije u organizaciji pasquette a njegov stav dobro znaš....
zagadur

Post by zagadur » 16 Mar 2008, 20:12

djiki wrote:šef djiki nije u organizaciji pasquette a njegov stav dobro znaš....
ako nisi u nrganizaciji pasqutte zašto si onda otvorio topic i zašto se tebi ljudi javljaju u vezi potvrde dolaska?????opet klimavi stavovi moj djiki,nemoj se ljutit ali to moram reći
Locked