Turnir Pasquetta 2008.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
Chile

Post by Chile » 19 Mar 2008, 13:37

djiki wrote:evo toliko si me napizdijo da sam napustio radno mjesto i isao u drugu (spavacu sobu) pogledati ocjene momčadi i situacija je cca ovakva (s time da su ekipe masu izjednačene :cool) )
1. flamengo
2. fluminense
3.sao paolo
4.s. recife
5.atletico paranense
6.cruzeiro
7.vasco da gama
8.atletico mineiro
9.internacional
10.botafogo
11.gremio

konacno bez alibija fala ti svemogući bože....
s. recife četvrti po jačini? taj klub je proual

ps.dobre su ti čokoladice.mogao bi ih još donesti :rollingofl
Chile

Post by Chile » 19 Mar 2008, 13:38

Chile wrote:
djiki wrote:evo toliko si me napizdijo da sam napustio radno mjesto i isao u drugu (spavacu sobu) pogledati ocjene momčadi i situacija je cca ovakva (s time da su ekipe masu izjednačene :cool) )
1. flamengo
2. fluminense
3.sao paolo
4.s. recife
5.atletico paranense
6.cruzeiro
7.vasco da gama
8.atletico mineiro
9.internacional
10.botafogo
11.gremio

konacno bez alibija fala ti svemogući bože....
s. recife četvrti po jačini?:rollingofl taj klub je proual

ps.dobre su ti čokoladice.mogao bi ih još donesti
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Mar 2008, 13:48

chile šta vi uzimate?... svakako nije za raspravljati tablicu koju je djiki sebi svojski izložio... mi imamo pisane dokaze a ne neke virtualne budalaštine...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 19 Mar 2008, 13:54

Kalach wrote:chile šta vi uzimate?... svakako nije za raspravljati tablicu koju je djiki sebi svojski izložio... mi imamo pisane dokaze a ne neke virtualne budalaštine...
naravno da su budalaštine kad ne idu tebi u prilog, botafogo nije ni među 8 flamengo je najjači, tako da ste ovaj put konačno privilegirani. točka.
Chile

Post by Chile » 19 Mar 2008, 13:56

neznam još.baš sad gledam. mislim da nema velike razlike između jačina klubova
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Mar 2008, 14:00

djiki stani... i ne pričaj više gluposti... po kojim to kriterijima gledaš??? pa nemoj lupetat u prazno... po meni su vasco, santos, sao paolo, internacional pa i botafogo bolje ekipe... i to statistički... i dosta!!! krenuo si svojim sitnim provokacijama i šta je najgore popušio sam...
istra ti materina!
reds

Post by reds » 19 Mar 2008, 14:03

Kalach wrote:pa baš gledam kako bi mogli uzeti atletico mineiro jer imaju sponzore lotto kao tenisice što nosiš... i fiat kao fetiš koji imaš...
a i sam si rekao da ne bi htio ekipu iz ria, što se mene tiče mais qurido je ludilo... inače, moj omiljeni je botafogo ali su ga već zakaparili...
Tako da se zna, jednog dana ćeš nam kenjati da si oduvjek simpatizirao flamengo, sasvim slučajno kao i tvoj prika benvin, inače tvoj saveznik :rollingofl

evo samo da javim kako smo se odlučili za club de regatas do flamengo... nakon dvosatnog vjećanja ipak je odlučeno da to bude benkijev i moj najdraži klub!!!
reds

Post by reds » 19 Mar 2008, 14:05

Kalach wrote:djiki stani... i ne pričaj više gluposti... po kojim to kriterijima gledaš??? pa nemoj lupetat u prazno... po meni su vasco, santos, sao paolo, internacional pa i botafogo bolje ekipe... i to statistički... i dosta!!! krenuo si svojim sitnim provokacijama i šta je najgore popušio sam...
već si počeo kenjat... :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Mar 2008, 14:12

tebi sam rekao da nemaš tu žicu za provokaciju... to šta ja radim to je autosprdnja... ali ako ti treba obajsniti u detalje nazovi, znaš valjda broj kuma... e moj keva... :-(
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 19 Mar 2008, 14:18

Kalach wrote:djiki stani... i ne pričaj više gluposti... po kojim to kriterijima gledaš??? pa nemoj lupetat u prazno... po meni su vasco, santos, sao paolo, internacional pa i botafogo bolje ekipe... i to statistički... i dosta!!! krenuo si svojim sitnim provokacijama i šta je najgore popušio sam...
kojih se statistika hvataš molim te? nogometnih u zadnjih par godina kako je flamengo rangiran....daj molim te ne budi smješan jer:
1.kako znaš da ove i prošle godine flamengo nije kupio 10 dobrih igrača i sad je opet pri vrhu - mislim u igračkom kadru?
2.jel imalo bitno da statstički na igrici je flamengo najjači klub, ili u biti nije jer si ti izvukao statistiku da je 2004. bio 14. na tablici?

kalach toliko si nepopravljiv da mi ubijaš volju uopće doći igrati u subotu jer mi dokazuješ kako je chelsea slabiji od evertona danas, jer chelsea nije ništa osvojio od 1950. do zadnjih par godina a everton je osvojio 3-4 kupa i prvenstva....mislim :-puke
reds

Post by reds » 19 Mar 2008, 14:24

Kalach wrote:tebi sam rekao da nemaš tu žicu za provokaciju... to šta ja radim to je autosprdnja... ali ako ti treba obajsniti u detalje nazovi, znaš valjda broj kuma... e moj keva... :-(
svaki put isti tvoji odgovori kad te uhvatim u klinč, pa neznaš šta reći.Nemoj tako, dosadan si, zagiju si znao jedino spustiti "šta ti, šta ti hočeš nisi bio ni na jednom gostovanju!!!"kad te zajebavao i nisi imao drugog arumenta za zajebanciju, meni spuštaš da te neznam isprovocirati, a zašto onda uvijek odgovaraš?!?!? :-st :-puke Ti si jedan redikul... :-(
Vidjet ćemo da li će biti autosprdnje i na turniru...
djiki

Post by djiki » 19 Mar 2008, 14:28

reds wrote:Vidjet ćemo da li će biti autosprdnje i na turniru...
to i mene zanima. kad počne šta ti šta se smiješ jer gubim, i onda depresija, pa poslije pet minuta zabi gol pa bahatost :roll i tako u nedogled......
a i fora mi je što ti je rekao:možda ebi ja i ti trebali igrati bili bi prejaki :-puke . kalach i dalje ne svaća da bi u ligi da igra kod nas bio max 5. rangiran :idea
reds

Post by reds » 19 Mar 2008, 14:28

djiki wrote:
Kalach wrote:djiki stani... i ne pričaj više gluposti... po kojim to kriterijima gledaš??? pa nemoj lupetat u prazno... po meni su vasco, santos, sao paolo, internacional pa i botafogo bolje ekipe... i to statistički... i dosta!!! krenuo si svojim sitnim provokacijama i šta je najgore popušio sam...
kojih se statistika hvataš molim te? nogometnih u zadnjih par godina kako je flamengo rangiran....daj molim te ne budi smješan jer:
1.kako znaš da ove i prošle godine flamengo nije kupio 10 dobrih igrača i sad je opet pri vrhu - mislim u igračkom kadru?
2.jel imalo bitno da statstički na igrici je flamengo najjači klub, ili u biti nije jer si ti izvukao statistiku da je 2004. bio 14. na tablici?

kalach toliko si nepopravljiv da mi ubijaš volju uopće doći igrati u subotu jer mi dokazuješ kako je chelsea slabiji od evertona danas, jer chelsea nije ništa osvojio od 1950. do zadnjih par godina a everton je osvojio 3-4 kupa i prvenstva....mislim :-puke
slažem se do bola!!!!!!Dižeš tenzije kume dižeš...zašto si cijeli život radiš alibi, dođi, druži se, odigraj i prihvati poraz kako bog zapovjeda i nemoj se vaditi već u startu...jer mi se od toga iskreno :-puke
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Mar 2008, 14:34

pa baš iznosiš nelogičnosti... ako je everton bolja ekipa u prošlosti ok, ali sad je chelsea bolja i kvit... ako je flamengo nekad bio strah i trepet, sad nije i to je to... ok, ako budete inzistirali, ali ne vjerujem jer je to standrdna predigra prije turnira, uzet ćemo cortibu ili paysandu i biti kante za napucavanje... ok, to ne, ali tako nešto... čak bi mogli uzeti napoli da vam sjebemo koncepciju... ali to je protiv svih pravila...
sad vam svima smeta što mi uzimamo flamengo, ne zato što smo ga uzeli i zato što je to po tvojim riječima najjača ekipa nego zato što radimo dramenšiš oko toga... pa trebalo nam je 2 sata (ozbiljno) da se dogovorimo jer smo htjeli uzeti nekih 7-8 ekipa... ako budete nastavil isa provokacijama uzimamo paysandu pa ste najebali.... nećete moći spavati od naših govana...
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 19 Mar 2008, 14:37

kako me jebe ovaj portugalski. :-st
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Mar 2008, 14:48

nazvat ću sina leo i preselit ću se u garažu od benxa da potvrdim vašu teoriju... mislio sam da će biti ferplej borba ali ne...
istra ti materina!
reds

Post by reds » 19 Mar 2008, 15:08

Kalach wrote:nazvat ću sina leo i preselit ću se u garažu od benxa da potvrdim vašu teoriju... mislio sam da će biti ferplej borba ali ne...
Pa po tvom partneru se zove pokal za anti fair play, moramo te malo napasti dok on još nije na forumu, a onda u mišju rupu... :cool)
Chile

Post by Chile » 19 Mar 2008, 15:17

u finale su ušla dva kluba: palmeiras i vasco de gama. u palmeirasu igra najveći kralj Denilson :klanjam2 a u gami Edmundo :boks
gama mi je veća fora, ali Denilson je jednostavno kralj. idem malo na jubito pogledati njihove navijače
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Mar 2008, 15:30

u vascu igra i beto koji je igrao za napoli '96, one godine kad su izbacili inter u polufinalu kupa... naravno izgubili u finalu od vicenze... katastrofa!!!

VICENZA - NAPOLI 3-0

Marcatori : 20' Maini, 118' M. Rossi, 120' Iannuzzi

Vicenza : Brivio; Sartor, Viviani, Lopez, Beghetto M.; Gentilini (97' M. Rossi), Di Carlo, Maini, Ambrosetti (18' Iannuzzi); Murgita, Cornacchini (72' D'Ignazio).
Allenatore: Guidolin
-------------------------------
Napoli : Taglialatela; Ayala, Boghossian, Baldini F., Milanese; Crasson, (98' Panarelli), Bordin (62' Aglietti), Longo R. (72' Altomare), Esposito M. Pecchia, Caccia.
Allenatore: Montefusco
-------------------------------
29 maggio 1997
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 19 Mar 2008, 15:34

poslije toga je vicenza igrala u polufinalu kup kupova .
Locked