Turnir Pasquetta 2008.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 31 Mar 2009, 23:12

djiki wrote:
Kalach wrote:izgleda da je djiki pogodio sa grcima samo da se ne desi da mora u trst po multitap...

jeli usvojen devis cup? ja sam za, to znači da su već 6 glasova za :DD (znači chile, keva, ja, pero, kozaki i milas :-D )

molim te ko svevišnjega da se sjetis uzeti multitap novi u butigi u avenue mallu i da metuzalema izteroriziras za drugi posto nema nigdje u okolici siroj i uzoj za nabaviti
ma nemaš brige djiki.sad kad banković dodje u zg sve će biti lakše.kad banković napravi mufinse sa žižom ići će po multitap kod bakica na dolac,ko šta su gledali ručne bombe u trgovini lustera :rollingofl :rollingofl :rollingofl
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 01 Apr 2009, 10:16

djiki wrote:ja sam protiv playofa posto onda 5 i eventualno 6.momcad samo gledaju a sustavi da igraju da ne budu zadnji su kompletno neanimljivi....zato sam za klasicni round robin
ma daj... a šta je veća fora onda kad si 4 i nemožeš biti 2. ili 1. nikako onda ima puno naboja!?
neka se izjasne i ostale, ja sam rekao svoje kao i andročec, chile, pero, kozaki, milas a po najnovijem i benx :DD
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 01 Apr 2009, 10:27

meni je sve jedno koji sustav ćemo igrati a i djikiju bi trebalo biti sve jedno.benx i kalach su daleko najslabiji par tako da nema veze kakav sustav igrali znaju da će biti kanta za napucavanje,samo da ne počnu gasit play nakon 2-3 izgubljene :DD

p.s.kalach,milas će ti doć na pasquettu isto kao što je došao na 20 godina histra :-( :-(
djiki

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by djiki » 01 Apr 2009, 12:14

moze round robin pa playoof ali na jednu utakmicu sve ostalo cini gubitak na drazi...
ako nas bude 4 ekipe nema smisla round robin s playoffom, a igrat playof samo je bezveze
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 01 Apr 2009, 12:45

ma zašto je bezveze... najprije zagrijavanje za ono pravo... nemoj suditi da je loše ako nikad nisi probao... 4 ekipe najprije razigravaju za mjesta pa onda davis cup iako mislm da će biti više od 4 ekipe i to je na 2 playa dvokružno jako brzo gotovo... a taj davis cup je šlag na kraju ili spektakl...
zamisli ono benx izgubi prvu protiv andročeca pa ja tebe satarem u drugoj i onda parovi gdje smo mi neusporedivo bolji... vodimo 2:1 i onda ja puknem pod pritiskom zagija i ostalih koji navijaju protiv nas (čitaj svih sudionika) i benx igra odlučujuću protiv tebe i tu neznaš na šta bi se kladio... onda benx i djiki otvaraju online kladionicu i kalkuliraju sa koeficijentima i sami na sebe ulažu svaki po milju kuna na x... ja palim benxa i on povede 2:0 a djiki se sav trese i pjena mu ide na usta.... ja benxa i dalje palim da je bitnije dobiti pasquettu nego biftek za lea... benxa ne jebu spike sa leom i grize kao blesav, pravi igrač, borac, fighter, machomen... vidi djiki da je vrag odnoio šalu i zaustavi igru i nagovara kuma da odjebe kalacha i da barem neku kintu dignu, bit će pasquetta i slijedeće godine, ladin gaj propada, recesija... i naravno benx uzme loptu i krene sa svojim igračem u svoj gol... 2:1... na semaforu je već injury time i benx opet kreće sa igračem prema golu i.... kraj... show, chile baca tonu papirića, keva luuuud jer je điki ponovo pokleknuo.... tuntar šestarom uzima još komadić piranskog zaljeva... pero i kozaki napušeni ne kuže kurca, kalach je probudio i mrtve svojom dernjavom dolazi vidović a chile rješava sve jeftinim viskijem kupljenim od čepova, zagi mjenja gumu na puntu...
ma daj djiki ovo je ludilo... :DD
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 01 Apr 2009, 12:50

samo za ovo izlaganje trebalo bi se popustit kalachu :klap
User avatar
Gin
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 1927
Joined: 17 May 2004, 20:14
Location: Brela

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Gin » 01 Apr 2009, 13:08

Kalach wrote:ma zašto je bezveze... najprije zagrijavanje za ono pravo... nemoj suditi da je loše ako nikad nisi probao... 4 ekipe najprije razigravaju za mjesta pa onda davis cup iako mislm da će biti više od 4 ekipe i to je na 2 playa dvokružno jako brzo gotovo... a taj davis cup je šlag na kraju ili spektakl...
zamisli ono benx izgubi prvu protiv andročeca pa ja tebe satarem u drugoj i onda parovi gdje smo mi neusporedivo bolji... vodimo 2:1 i onda ja puknem pod pritiskom zagija i ostalih koji navijaju protiv nas (čitaj svih sudionika) i benx igra odlučujuću protiv tebe i tu neznaš na šta bi se kladio... onda benx i djiki otvaraju online kladionicu i kalkuliraju sa koeficijentima i sami na sebe ulažu svaki po milju kuna na x... ja palim benxa i on povede 2:0 a djiki se sav trese i pjena mu ide na usta.... ja benxa i dalje palim da je bitnije dobiti pasquettu nego biftek za lea... benxa ne jebu spike sa leom i grize kao blesav, pravi igrač, borac, fighter, machomen... vidi djiki da je vrag odnoio šalu i zaustavi igru i nagovara kuma da odjebe kalacha i da barem neku kintu dignu, bit će pasquetta i slijedeće godine, ladin gaj propada, recesija... i naravno benx uzme loptu i krene sa svojim igračem u svoj gol... 2:1... na semaforu je već injury time i benx opet kreće sa igračem prema golu i.... kraj... show, chile baca tonu papirića, keva luuuud jer je điki ponovo pokleknuo.... tuntar šestarom uzima još komadić piranskog zaljeva... pero i kozaki napušeni ne kuže kurca, kalach je probudio i mrtve svojom dernjavom dolazi vidović a chile rješava sve jeftinim viskijem kupljenim od čepova, zagi mjenja gumu na puntu...
ma daj djiki ovo je ludilo... :DD
:jupiiii :klap :rollingofl
pomalo
benx

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by benx » 01 Apr 2009, 13:47

ja ču napraviti sve šta kaže kalač znaš djiki da nemam drugog izbora :neznam

Image

ja i kalač smo smo jedno
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 01 Apr 2009, 14:20

dobio sam naredbu (neću reći od koga :-D ) da igramo davis cup.
a mislim mogli bi probati, zašto ne!? samo mislim da neće biti ništa od toga jer kalach i benx neće izboriti play off pa ćemo po pritiskom (neću reći od koga :-D ) morati započeti novi turnir :rofl3
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 01 Apr 2009, 14:22

Chile wrote:dobio sam naredbu (neću reći od koga :-D ) da igramo davis cup.
a mislim mogli bi probati, zašto ne!? samo mislim da neće biti ništa od toga jer kalach i benx neće izboriti play off pa ćemo po pritiskom (neću reći od koga :-D ) morati započeti novi turnir :rofl3
ovo je fora... i nadam se da ljudi neće krivo shvatiti... ali neću reći od koga :-D nije kalach :-(
istra ti materina!
reds

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by reds » 01 Apr 2009, 15:01

Pod ogromnim pritiskom, i andročec je popustio i on se slaže sa idejom o davis cupu... :-( :-( :joint :volim
, al iskreno i ja sam više za tu varijantu, jer mi se čini jako zanimljivom!!! :-B :jupiiii :jupiiii
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 01 Apr 2009, 15:03

reds wrote:Pod ogromnim pritiskom, i andročec je popustio i on se slaže sa idejom o davis cupu... :-( :-( :joint :volim
, al iskreno i ja sam više za tu varijantu, jer mi se čini jako zanimljivom!!! :-B :jupiiii :jupiiii
jbt, djelatnici ladin gaja teroriziraju umaški puk... benx, nismo se dogovorili da radiš baš takav presing ali isto tako nisam ni za demokraciju :DD
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 01 Apr 2009, 15:32

zove me benx danas i kaže:ako pristaneš na davis cup sustav uvijek ću ti držat bandu u sukobima sa djikijem i chiletom
ali i djiki ima ponudu da ne pristanem na taj susatav.djiki: ako pristaneš na moj sustav opet ćemo oformit coalision antibenvinista i kad ga izbacimo iz lige rooney ide u forest
zagi je neodlučan :neznam
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 01 Apr 2009, 15:34

onda slušaj ovu ponudu.... ako digneš ruku za davis cup prepuštam ti mjesto u jezgri :rofl
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 01 Apr 2009, 15:37

ili još bolje... kad dolaziš u zg na tekmu udostojit ću se odmahnut ti rukom ali ništa više od toga ne dolazi u obzir... jbt, skinuo sam se do gaća za jedan obični sustav natjecanja... šta mi je to trebalo... :-(
:kokice
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 01 Apr 2009, 15:40

pristajem samo ako češ me opet nagovorit da parkiram auto na trotoar u sred ilice i da mi pola zapadnog zagreba jebe majku dok ti sa gospodjom u kladionici 20 min.raspravljaš o sammiru.djiki me zarazio,ne idem više s njim na kavu :-( :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 01 Apr 2009, 15:53

dobro, znači i tebe smo obrlatili tj. privolili :DD
rezime svega je to da je davis cup usvojen unatoč djikijevom protivljenju... znam da sada zagy ima materijala za prcat ali većinskim izjašnjavanjem ustanovljeno je da to idealan sustav...
naime, ako bi bilo 5 ekipa koliko je po vama neki maksimum to bi bilo 10 utakmica, odnosno 20 utakmica dvokružno... ako igramo na 2 konzole to je nešto više od 3 sata... to je bilo zagrijavanje za pozicije i bolji ždrijeb za davis cup... nakon toga se igra polufinale koje može biti maximum 5 utakmica i finale još 5... to je opet nešto više od 3 sata... po meni je to dobar vremenski period za jedan toliko dugo očekivani turnir...
samo se nadam da će benx izdržati do kraja i da neće podleći pritisku prije podizanja pehara.... :jupiiii
istra ti materina!
zagadur

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by zagadur » 01 Apr 2009, 16:07

nemamo 6 sati na raspolaganju jer tuntar mora ići radit a u tvojoj kalkulaciji vremena nisi uzeo u obzir razno razne igrokaze koje će te izvodit ti i benx.tako da imajući u vidu da će te palamudit sa koreografijom,da će te formaciju radit dok andročec ne posjedi totalno i da će te vaša dva gola slavit trčanjem do starog groblja,vrijeme odigravanja vrtoglavo raste.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Kalach » 01 Apr 2009, 16:11

sve sam ja dobro proračunao, ne brini... pazi scenarij... benx i ja zadnji, tuntar mora ići na posao... šta ćemo sad :DD a ništa, igramo benx i ja umjesto tog para... :rofl3
istra ti materina!
Chile

Re: Turnir Pasquetta 2008.

Post by Chile » 01 Apr 2009, 16:14

ne nego benx uskače umjesto tuntara pošto je on legenda ove igre i službeni taster :vidiga
Locked