Zagi's World

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

U ovoj kriznoj situaciji Zagi je:

umaška pes legenda
3
25%
negativac i obicni debeli kuhar
6
50%
sve umaške jazavce treba pobit
3
25%
 
Total votes: 12
reds

Post by reds » 12 Mar 2008, 19:52

zagadur wrote:
Chile wrote:pa šta je to bio tako veliki incident da me se izbaci?! ako je tako i ako ćeš se ti vratiti onda ću ja istupiti!
nije stvar u izbacivanju kako to ne kužiš,nego je stvar u dosljednosti i u duplim kriterijima.ako se znalo da se dopuštaju sranja nije se trebalo trošiti vrijeme u blebetanju o tobožnim kaznama(crvenim kartonima).ja najavim odlazak i odmah me djiki prezentira ko negativca jere sam dosljedan a ne savitljiv ko i on
uvijek okolišaš sa tim svojim glupostima, i pričaš nešto sasvim nevažno a na ono što je bitno to izbjegavaš odgovoriti,daj jednom shvati da si se u zadnje vrijeme dosta čudno i iritantno ponašao, na sve si skakao i vrištao i nepotrebno ulazio u svađe o nekim sasvim banalnim stvarima (slučaj uskršnji turnir) izvini se ako misliš da je potrebno i kvit, čile će se isto, ako je normalan, a mislim da je i gotovo, nema razloga za neke drastične poteze kao što je tvoj.Jel misliš da ima nešto istine u svemu tome?I nemoj non stop na pitanja odgovarat pitanjem, nego jednostavno reci jesi li barem malo kriv za te međusobne svađe i o ovome što sam ti gore napisao.
benx

Post by benx » 12 Mar 2008, 19:54

Djiki mogao bi dobit popust na kvake za taj fico???
reds

Post by reds » 12 Mar 2008, 19:58

benx wrote:Ne kužim baš šta je to sa felgama?Za mumsa znam da sam igrao moru!
kako se ne sijećaš toga?To ti je bilo na igralištu u komuneli, kad si parkirao preko puta igrališta, blizu je kuća od kubnog, na ulazu u garažu pa si zagrebao sa felgom kad si pokušao krenuti.I onda ju je kalač ispravljao kod moje kuće sa macolom, normalno sigurno je napravio još veću štetu, ali barem je pokušao, znaš da on mora... :tupan :rollingofl
benx

Post by benx » 12 Mar 2008, 20:09

Znam da je bilo nešto oko toga ali se ne sjećam kako se desilo jedino se sjećam da mi kalach tražio 120 maraka ja nisam imao i onda mi je ušao u satn i uzeo dres od Napolija polengi pobjegao za Rijeku.
Rekao prijatelji moji Vanja benx mislav pope itd. ja vas puno volim ali ja idem sa Benxovim dresom u Rijeku, moram u dvorani Mladosti odigrati par godina malog nogometa, to su bila vremena kad je miki otvorio slastičarnu kolača u Ravnicama, ali ih nije prodavao nego ih je držao u frižideru!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Last edited by benx on 12 Mar 2008, 20:14, edited 1 time in total.
benx

Post by benx » 12 Mar 2008, 20:13

Kalach samo me nemoj zvat i ljutiti se jer se najviše bojim da mi ti ne kenjaš ubiti Kalacha se najviše bojim više negoi keve! :oops :boks
zagadur

Post by zagadur » 12 Mar 2008, 20:20

reds wrote:
zagadur wrote:
Chile wrote:pa šta je to bio tako veliki incident da me se izbaci?! ako je tako i ako ćeš se ti vratiti onda ću ja istupiti!
nije stvar u izbacivanju kako to ne kužiš,nego je stvar u dosljednosti i u duplim kriterijima.ako se znalo da se dopuštaju sranja nije se trebalo trošiti vrijeme u blebetanju o tobožnim kaznama(crvenim kartonima).ja najavim odlazak i odmah me djiki prezentira ko negativca jere sam dosljedan a ne savitljiv ko i on
uvijek okolišaš sa tim svojim glupostima, i pričaš nešto sasvim nevažno a na ono što je bitno to izbjegavaš odgovoriti,daj jednom shvati da si se u zadnje vrijeme dosta čudno i iritantno ponašao, na sve si skakao i vrištao i nepotrebno ulazio u svađe o nekim sasvim banalnim stvarima (slučaj uskršnji turnir) izvini se ako misliš da je potrebno i kvit, čile će se isto, ako je normalan, a mislim da je i gotovo, nema razloga za neke drastične poteze kao što je tvoj.Jel misliš da ima nešto istine u svemu tome?I nemoj non stop na pitanja odgovarat pitanjem, nego jednostavno reci jesi li barem malo kriv za te međusobne svađe i o ovome što sam ti gore napisao.
odgovorit ću ti kratko i nadam se jasno.ja se nemam za šta ispričavat(pogotovo za uskršnji turnir) i ne želim više biti član te debilne lige.
Chile

Post by Chile » 12 Mar 2008, 21:43

zagadur wrote:
reds wrote:
zagadur wrote:nije stvar u izbacivanju kako to ne kužiš,nego je stvar u dosljednosti i u duplim kriterijima.ako se znalo da se dopuštaju sranja nije se trebalo trošiti vrijeme u blebetanju o tobožnim kaznama(crvenim kartonima).ja najavim odlazak i odmah me djiki prezentira ko negativca jere sam dosljedan a ne savitljiv ko i on
uvijek okolišaš sa tim svojim glupostima, i pričaš nešto sasvim nevažno a na ono što je bitno to izbjegavaš odgovoriti,daj jednom shvati da si se u zadnje vrijeme dosta čudno i iritantno ponašao, na sve si skakao i vrištao i nepotrebno ulazio u svađe o nekim sasvim banalnim stvarima (slučaj uskršnji turnir) izvini se ako misliš da je potrebno i kvit, čile će se isto, ako je normalan, a mislim da je i gotovo, nema razloga za neke drastične poteze kao što je tvoj.Jel misliš da ima nešto istine u svemu tome?I nemoj non stop na pitanja odgovarat pitanjem, nego jednostavno reci jesi li barem malo kriv za te međusobne svađe i o ovome što sam ti gore napisao.
odgovorit ću ti kratko i nadam se jasno.ja se nemam za šta ispričavat(pogotovo za uskršnji turnir) i ne želim više biti član te debilne lige.
jednostavno nemaš argumenata. niti ti sam neznaš zašto si napustio ligu. sad više nije debilna liga :-D
iskreno mi nije drago što si nas napustio
zagadur

Post by zagadur » 12 Mar 2008, 22:03

ti si chile djikijeva kopija. ja sam voje argumente iznio ali tebi ko ni djikiju nisu dobri argumenti ako nisu vaši.ja sam svoju odluku donio a ja od nje nisam napravio cirkus dok me se nije počelo nazivat negativcem
Chile

Post by Chile » 12 Mar 2008, 22:07

nisam ja ničija kopija! ja neznam koji su tvoji razlozi napuštanja lige
zagadur

Post by zagadur » 12 Mar 2008, 22:23

http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk ... 78029.aspx
djiki,kad ovo vide badi i benčić dobit češ lovu za božić 2015 da kupiš ps6
Chile

Post by Chile » 12 Mar 2008, 23:08

zagadur wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk ... 78029.aspx
djiki,kad ovo vide badi i benčić dobit češ lovu za božić 2015 da kupiš ps6
kako si jadan :mad :-(
djiki

Post by djiki » 13 Mar 2008, 08:28

u cijeloj priči ti jesi negativac zagi :idea s time se svi slažu u ligi....
zagadur

Post by zagadur » 13 Mar 2008, 08:57

djiki wrote:u cijeloj priči ti jesi negativac zagi :idea s time se svi slažu u ligi....
znam ja sam negativac a ti legenda :-puke
djiki

Post by djiki » 13 Mar 2008, 10:05

zagadur wrote:
djiki wrote:u cijeloj priči ti jesi negativac zagi :idea s time se svi slažu u ligi....
znam ja sam negativac a ti legenda :-puke
ja nisam nikakva legenda.....a ti si si sam fojbu iskopao i sad sam sebi bacaš zemlju u nju. znaš dobro da je trebalo puknuti prije ili poslije pošto si konfliktna osoba, imaš dobru zajebanciju ali onda jednostavno neznaš stat i ideš preko.....
što se tiče prostora i juniora znam što te boli. ti si sredio prostor i stavio si svoje ime na panj (tu skidam kapu) i očekivao si da ćeš bit tamo mali general, ali ispostavilo se da te niko ne benda previše, za razliku od mene ili npr. redsa. to je vjerojatno bio udarac na tvoj poljuljani ego i počeo si pizdit za svaki kurac, em pune pepeljare, em boce na stolu, em ovo em ono, odmah agresivno i to ti je donijelo kontra efekt. a klinci ko klinci mada što sam očekivao kako će bit dole s njima ispalo je super, nemam rulje xy već uvijek 5-6 istih koji se drže reda kako tako. umjesto da histeriziraš rađe se zapitaj zašto te ne poštuju i nemoj reći jer su torsida, jer jednog redsa dole neki ne vole ali ipak ga slušaju. ja bih se zapitao na tvom mjestu.......
zagadur

Post by zagadur » 13 Mar 2008, 10:30

ja ne kužim zašto se ti ne možeš pomirit sa tim da ja neću više igrat? i sve ove nebuloze što pišeš,pišeš da bi se svidio juniorima.ti si gradiš neki virtualni svijet gdje će tvoja riječ nešto značit pošto u stvarnosti tvoja riječ ne vrijedi ni pišljiva boba
reds

Post by reds » 13 Mar 2008, 10:35

djiki wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:u cijeloj priči ti jesi negativac zagi :idea s time se svi slažu u ligi....
znam ja sam negativac a ti legenda :-puke
ja nisam nikakva legenda.....a ti si si sam fojbu iskopao i sad sam sebi bacaš zemlju u nju. znaš dobro da je trebalo puknuti prije ili poslije pošto si konfliktna osoba, imaš dobru zajebanciju ali onda jednostavno neznaš stat i ideš preko.....
što se tiče prostora i juniora znam što te boli. ti si sredio prostor i stavio si svoje ime na panj (tu skidam kapu) i očekivao si da ćeš bit tamo mali general, ali ispostavilo se da te niko ne benda previše, za razliku od mene ili npr. redsa. to je vjerojatno bio udarac na tvoj poljuljani ego i počeo si pizdit za svaki kurac, em pune pepeljare, em boce na stolu, em ovo em ono, odmah agresivno i to ti je donijelo kontra efekt. a klinci ko klinci mada što sam očekivao kako će bit dole s njima ispalo je super, nemam rulje xy već uvijek 5-6 istih koji se drže reda kako tako. umjesto da histeriziraš rađe se zapitaj zašto te ne poštuju i nemoj reći jer su torsida, jer jednog redsa dole neki ne vole ali ipak ga slušaju. ja bih se zapitao na tvom mjestu.......
...koji je taj koji me ne voli da mu kičmu slomim... :-B :boks :toljaga mene svi moraju voljeti... :DD
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 13 Mar 2008, 10:51

jbt koliku si je fojbu ovaj iskopao... pa tamo može komotno cijeli forest stati...
djiki

Post by djiki » 13 Mar 2008, 11:15

zagadur wrote:ja ne kužim zašto se ti ne možeš pomirit sa tim da ja neću više igrat? i sve ove nebuloze što pišeš,pišeš da bi se svidio juniorima.ti si gradiš neki virtualni svijet gdje će tvoja riječ nešto značit pošto u stvarnosti tvoja riječ ne vrijedi ni pišljiva boba
mirim se s time da nećeš igrati, žao mi je ali se mirim...ideš u klasičnu proceduru jednu sezonu zaleđen status poslijenzi novo očitavanje, neš igrati naći ćemo drugoga
nadalje ne pišem to da se svidim juniorima pošto oni ovaj topic ni ne mogu čitat :idea već pišem činjenice. nemožeš se pomiriti s nekim stvarima koje te frustriraju i prebacuješ krivicu na drugoga. bolje ti je ne pisati nego ispadati ovoliko smješan :idea
zagadur

Post by zagadur » 13 Mar 2008, 11:19

djiki wrote:
zagadur wrote:ja ne kužim zašto se ti ne možeš pomirit sa tim da ja neću više igrat? i sve ove nebuloze što pišeš,pišeš da bi se svidio juniorima.ti si gradiš neki virtualni svijet gdje će tvoja riječ nešto značit pošto u stvarnosti tvoja riječ ne vrijedi ni pišljiva boba
mirim se s time da nećeš igrati, žao mi je ali se mirim...ideš u klasičnu proceduru jednu sezonu zaleđen status poslijenzi novo očitavanje, neš igrati naći ćemo drugoga
nadalje ne pišem to da se svidim juniorima pošto oni ovaj topic ni ne mogu čitat :idea već pišem činjenice. nemožeš se pomiriti s nekim stvarima koje te frustriraju i prebacuješ krivicu na drugoga. bolje ti je ne pisati nego ispadati ovoliko smješan :idea
juniori imaju svog čovjeka na forumu i ti to dobro znaš.slobodno možeš preskočit proceduru i krenut u rasformiranje foresta
djiki

Post by djiki » 13 Mar 2008, 11:30

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:ja ne kužim zašto se ti ne možeš pomirit sa tim da ja neću više igrat? i sve ove nebuloze što pišeš,pišeš da bi se svidio juniorima.ti si gradiš neki virtualni svijet gdje će tvoja riječ nešto značit pošto u stvarnosti tvoja riječ ne vrijedi ni pišljiva boba
mirim se s time da nećeš igrati, žao mi je ali se mirim...ideš u klasičnu proceduru jednu sezonu zaleđen status poslijenzi novo očitavanje, neš igrati naći ćemo drugoga
nadalje ne pišem to da se svidim juniorima pošto oni ovaj topic ni ne mogu čitat :idea već pišem činjenice. nemožeš se pomiriti s nekim stvarima koje te frustriraju i prebacuješ krivicu na drugoga. bolje ti je ne pisati nego ispadati ovoliko smješan :idea
juniori imaju svog čovjeka na forumu i ti to dobro znaš.slobodno možeš preskočit proceduru i krenut u rasformiranje foresta :idea


procedura se poštuje i vrijedi za svakoga. chile prica bencicu sto ti pises ovdje? ma daj iskuliraj se......
uostalom ako si odlucio otic iz lige i prestati igrati definitivno zasto stalno pises dizeci tenzije, izvlaceci neke nebitne stvari, i polemizirajuci.....
pa budi lik i reci:ciao ragazzi i ko vas jebe a ne ovako u nedogled :idea
preuzimaš polako ali sigurno od kalacha titulu
Image
Locked